6-12 lutego 2023

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 6 do 12 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu do utrzymania jak najlepszej kondycji zdrowotnej będziesz potrzebował przede wszystkim naturalnych środków oraz sposobów dbania o siebie. Nie zapominaj o tym, co prawdziwe! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: To czas na nadrobienie zaległości. Nie odkładaj na później tego, co i tak w końcu musi zostać załatwione.

Miłość: W tym tygodniu warto wziąć pod uwagę, że ważne jest nie tylko mówienie o swych uczuciach, lecz również, a nawet przede wszystkim, ich okazywanie. Ty i Twoi bliscy na to zasługujecie!

Praca: Nie walcz ze zmęczeniem! Jeśli nie dajesz rady, zrób sobie przerwę, bądź dzień wolnego i odpocznij.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu niezwykle istotne będzie poświęcenie czasu na zadbanie nie tylko o swoje ciało, lecz także duszę. Postaraj się stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której okażesz sobie troskę i czułość. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Mimo tego, że nie będziesz zwracał większej uwagi na swoje finanse, będą one na dobrym poziomie!

Miłość: Nawet jeśli jesteś w stałym związku lub innej sprawdzonej od dawna relacji, nie powinieneś zapominać o tym, że trzeba ją pielęgnować nieustannie, aby uczucie wciąż mogło rozkwitać. To ważne
w tym tygodniu!

Praca: Warto mieć własne zdanie i otwarcie je wyrażać, jednakże z szacunkiem do tego, co mówią inni.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Czeka Cię tydzień, w którym będziesz przepełniony ogromem wewnętrznej siły! Za jej sprawą będziesz w stanie dostrzec to, co zwykle umyka Twojej uwadze, a także lepiej zadbać o własne zdrowie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Nie miej poczucia winy jeśli pozwolisz sobie na trochę więcej, niż zazwyczaj. Po to masz pieniądze!

Miłość: W tym tygodniu postawisz przede wszystkim na pielęgnowanie tych relacji, w których już jesteś – a zwłaszcza tych starych oraz sprawdzonych przez lata. Zapowiada się całkiem przyjazny tydzień!

Praca: Będziesz w stanie dostrzec błędy, których do tej pory być może nie zauważałeś oraz zdołasz je naprawić.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu powinieneś ze szczególną ostrożnością wykonywać wszelkie ruchy wymagające większej ilości siły, bądź prędkości, ponieważ Twoje mięśnie oraz stawy będą bardziej narażone na urazy. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Nie poddawaj się chwilowym zachciankom, ponieważ szybko mogą okazać się zgubne dla Twojego portfela!

Miłość: Możliwe, że w tym tygodniu znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz musiał zmierzyć się
z podjęciem jakiejś ważnej decyzji, bądź powiedzieć o czymś, co nie do końca przyjdzie Ci z dużą łatwością.

Praca: To będzie dobry moment na wprowadzenie innowacji, a także udoskonalenie tego, co już jest.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja pomysłowość będzie miała pole do popisu zwłaszcza w kwestii zdrowotnej. Bowiem z łatwością wpadnie Ci do głowy rozwiązanie pewnej trudności, która utrudnia Ci funkcjonowanie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: W tym tygodniu coś może wywołać u Ciebie zaskoczenie – najprawdopodobniej pozytywne!

Miłość: W nadchodzącym tygodniu będziesz miał możliwość poczuć się kochanym i potrzebnym. Otaczające Cię osoby okażą Ci akceptację, zaś spędzony z nimi czas wprawi Cię w uczuciowe szczęście!

Praca: Będziesz miał dużo szczęścia, szczególnie jeśli chodzi o związane z pracą kontakty z innymi osobami.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu, a zwłaszcza w jego nieparzyste dni, możesz mieć kłopot
z towarzyszącym Ci rozdrażnieniem oraz zmęczeniem. Warto pomyśleć, gdzie może znajdować się jego źródło! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Warto będzie zainwestować w to, co jest związane ze szczęściem Twoim, bądź Twoich bliskich.

Miłość: W tym tygodniu warto będzie powstrzymać się przed działaniami, które już kiedyś nie wyszły Ci na dobre. Zdaj się na własne doświadczenie i nie popełniaj tych samych błędów, co w przeszłości!

Praca: Czas zaplanować sobie urlop, bądź chociażby kilka dni luzu. Potrzebujesz tego i zasługujesz na to!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu może nawiedzić Cię jakaś dolegliwość, a jej nasilenie oraz uciążliwość w dużej mierze zależeć będzie nie tylko od Twojego nastawienia, lecz również od podejmowanych działań. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Wybranie się na zakupy może być doskonałym pomysłem, jeśli chcesz sobie trochę dogodzić.

Miłość: W nadchodzącym tygodniu może towarzyszyć Ci niezdecydowanie, które najprawdopodobniej będzie szło w parze z różnorodnymi emocjami. Pamiętaj, że nie musisz się spieszyć z uczuciami!

Praca: Wychylanie się przed szereg oraz zwracanie na siebie uwagi raczej nie będzie Twoim priorytetem.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu mogą pojawiać się momenty, w których odczujesz zniechęcenie oraz rezygnację. Z tego powodu dbanie o własne zdrowie może sprawiać Ci większą trudność, niż ma to miejsce zazwyczaj. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: To będzie dobry moment na stawianie dużych kroków – nawet tych bardziej ryzykownych!!!

Miłość: W tym tygodniu warto będzie zastanowić się nad daniem szansy osobie, którą dotychczas raczej odsuwałeś od siebie. Możliwe bowiem, że warto pozwolić jej na to by zbliżyła się do Twojego wnętrza.

Praca: Nie daj się sprowokować! Bowiem ktoś może tylko czekać na to, aż odsłonisz swój słaby punkt!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu Twoja energia będzie na wyjątkowo wysokim poziomie, dzięki czemu będziesz bardziej odporny na wszelkie problemy zdrowotne, a także potencjalne spadki nastroju! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Prawdopodobnie wydasz całkiem sporą ilość pieniędzy, ale okaże się, że było warto!

Miłość: W tym tygodniu spędzisz czas w miłym towarzystwie, które nie będzie wymagać od Ciebie abyś udawał kogoś, kim nie jesteś. Będziesz mógł poczuć się swobodnie i na trochę zapomnisz o tym, co nieprzyjemne!

Praca: Bardzo poważnie podejdziesz do wykonywanej pracy i ze skupieniem będziesz wypełniać swoje obowiązki.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu nie powinieneś mieć powodów ku temu, by narzekać na stan swojego zdrowia. Bowiem gwiazdy będą Ci sprzyjać i Twój organizm nabierze sił oraz witalności! Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Zechcesz zająć się porządkami, podczas których pozbędziesz się niepotrzebnych przedmiotów.

Miłość: W tym tygodniu raczej nie będzie sprzyjać Ci dobra passa w poszukiwaniu partnera do życia. Bowiem nie będzie Ci po drodze z osobami, które mogłyby okazać się odpowiednimi kandydatami i vice versa.

Praca: Nawet jeśli będziesz miał mnóstwo pracy, nie zabraknie Ci motywacji do efektywnego działania!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu istnieje ryzyko, że wszystko co niezdrowe będzie w stanie zaszkodzić Ci podwójnie. W związku z tym powinieneś zadbać o to, aby Twój tryb życia był jak najbardziej zdrowy! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Uważaj, bo wystarczy jeden nieprzemyślany, duży wydatek, aby Twój budżet poważnie się zachwiał!

Miłość: W tym tygodniu niezwykle istotna okaże się umiejętność ugodowego rozwiązywania sporów. Najlepiej uszanować zdanie zarówno swoje, jak i drugiej strony, i poprzez rozmowę postawić na kompromis.

Praca: Możesz mieć na głowie trochę więcej, niż zazwyczaj. Pamiętaj, że masz prawo nie podołać wszystkiemu od razu!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja siła woli będzie większa niż zazwyczaj, w związku z czym łatwiej będzie Ci się oprzeć wszelkim pokusom. Jest to więc dobry czas na rzucanie używek oraz złych nawyków! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeśli borykasz się z kłopotami finansowymi, to wiedz, że niebawem będą one mniejsze i lżejsze!

Miłość: W tym tygodniu warto będzie zastanowić się, co wprawia Cię w największe szczęście w kontaktach z innymi osobami. Dodatkowo nie zapominaj o tym, że każda relacja ma swoje wady oraz zalety!

Praca: Możliwe, że zyskasz nowego sprzymierzeńca oraz kompana do spędzania przerw na pogaduszkach!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT