Horoskop tygodniowy na 31 maja – 6 czerwca 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 31 maja do 6 czerwca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Warto zadbać o porządek w miejscu pracy, garderobie, czy przejrzeć od dawna nieużywane przedmioty, które zalegają w garażu, czy strychu. Jednym z często pomijanych miejsc jest jednak nasza głowa, w której również warto mieć uporządkowane pewne sprawy, czego brak często prowadzi nas do złego samopoczucia. Tego właśnie powinny trzymać się Barany w nadchodzącym tygodniu. Dobrym dniem będzie dla was wrotek, zaś dobrą radą służyć wam będą Wodnik i Koziorożec.

Finanse: Jeśli nie dopilnujecie wszystkich nadchodzących płatności, pewne sprawy z nimi związane wymkną się spod waszej kontroli. Staraj się chodzić z głową w chmurach i zwracaj uwagę na plan finansowy.

Miłość: Zaufanie w zdrowych relacjach to podstawa, nikt jednak nie zabroni nam mieć stu procentowej pewności, do intencji naszego partnera. Czasem wystarczą spokojne i szczere rozmowy, kiedy jednak poczujesz, że to nie wystarcza daj sobie czas, aby zaobserwować sytuacje z innej perspektywy. Z pewnością pozwoli ci to zwiększyć swój komfort psychiczny.

Praca: Dobrze mieć dobre relacje ze współpracownikami, jednak jeśli nie masz ochoty, aby kolejny raz przychodzić za kolegę do pracy śmiało mu to powiedz. W końcu poświęcasz swój wolny czas, który mógłbyś przeznaczyć na zabawę lub odpoczynek!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Dobre samopoczucie zapewnią wam częste spacery. Warto dotlenić umysł, a przy okazji zadbać o aktywność fizyczną. Pamiętajcie, że nie muszą być one długie, 30 minutowy spacer każdego dnia w zupełności wystarczy. Ponadto będziecie mieć okazje do poznania ciekawej osoby. Szczęśliwym dniem będzie dla was czwartek, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziecie wśród Lwa i Skorpiona.

Finanse: Merkury i Jowisz łączą swoje siły. Pomoże to wam w zawieraniu korzystnych transakcji finansowych, a także zadba o znacznie lepsze warunki.

Miłość: Skierujcie swoją uwagę na sprawy z bliskimi. Dzięki opatrzności planet pozbędziesz się negatywnych emocji, które działały wyniszczająco na wasze relację. Będzie to również dobry czas na szczere rozmowy. Wenus zadba o uniknięcie tematów, które doprowadzić mogą do kłótni, a cała reszta zależeć już będzie od was oraz postawy drugiej osoby.

Praca: Nowe warunki umowy umożliwią wam spędzanie większej ilości czasu poza domem. Będzie to korzystnie wpływać na rozwój waszej osoby oraz doda brakujące ogniwa pracy.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Pomyśl o zrobieniu czegoś wyjątkowego dla swoich bliskich w tym tygodniu. Znajdziesz czas na spotkania, które odkładałeś od dłuższego czasu. Nie bój się również stawiać odważnych korków w drugiej części tygodnia. Ryzyko może ci się opłacić. Dobry dzień zawita do was już w poniedziałek, natomiast dobrą radą posłużą wam Waga oraz Wodnik.

Finanse: Uważaj na nieprzemyślane wydatki, których koszty mogą przekroczyć twoje założenia. Podejmuj decyzje rozsądnie. Staraj się również unikać podpisywania umów, których nie do końca rozumiesz lub nie zaznajomiłeś się w pełni z ich treścią. 

Miłość: Wenus radzi abyś nie lekceważył pewnych osób, które ingerują w twoje życie uczuciowe. Ważną radą dla singli, będzie również rozważenie udziału w spotkaniu towarzyskim, do którego nie jesteście przekonani. Pozory bywają mylne, a na nim może pojawić się okazja do flirtu, której lepiej nie przegapić. Osoby w związkach zaś, powinny nie wierzyć zbyt mocno we wszystkie plotki jakie usłyszą. Zaufanie jest podstawą dobrej relacji, jeśli coś wydaje ci się podejrzane omów to z partnerem, a nie przyjaciółką.

Praca: Miej na uwadze sprawy urzędowe, których pominięcie mocno utrudni twój tydzień pracy.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Dobre samopoczucie powinno być dla Raka okazją do zadbania o wszelkiego rodzaju sprawy. Miej na uwadze swój związek i nie zaniedbuj potrzeb partnera. Tydzień okaże się również korzystny dla spraw związanych z pomysłem otwarcia własnej działalności. Korzystaj i działaj! Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie sobota, zaś sprzymierzeńców odnajdziesz w Baranie i Lwie.

Finanse: Nie ingeruj w sprawy finansowe swoich bliskich. Jeśli w ostatnim czasie zyskałeś wiele, zajmij się tym, aby to pomnożyć. Unikaj sytuacji, w których wydasz bezsensownie swoje pieniądze.

Miłość: Single nie powinny unikać kontaktu z ludźmi. To dobry moment na spotkania towarzyskie w większym gronie, daj się poznać i polubić! Wenus jest blisko i pilnuje byś ominął wstydliwe wpadki, o które tak się boisz. Rak w związku powinien natomiast pomyśleć o chwilowej izolacji od ludzi. Znajdź miejsce, w które możesz zabrać swojego partnera. Z dala od zgiełku i wścibskich ludzi.

Praca: Bądź ostrożny podczas rozmów o pracę. Łatwo o wpadki głównie w wyniku stresu. Zamiast myśleć o tym jak dobrze wypaść, postaw na szczerość i otwartość. Nie wszystkim pracodawcą imponuje spis setek firm, w których pracowałeś.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Szkoda szarpać swoje nerwy i psuć sobie zdrowie podczas rozmów i kłótni, szczególnie z osobami, którym ciężko jest przyznać ci rację. Zamiast tego postaw na rozwój osobisty. Zadbaj o dobre samopoczucie i miej na uwadze swoją aktywność fizyczną. Pozwól sobie na przyjemności i wybierz się do fryzjera lub ulubionej restauracji! Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie wtorek, zaś dobrą rada posłuży ci Byk i Rak!

Finanse: Merkury pomoże ci skoncentrować się na twoich celach. W piątek jednak uważaj, aby chwila nie uwagi sprawiła, że z twojego portfela na spacer wybierze się klika złotych więcej.

Miłość: Single powinny w tym tygodniu starać się spojrzeć na niektóre relacje z szerszej perspektywy. Kiedy uda ci się zmienić swój punkt widzenia, dostrzeżesz ważne kwestie, które do tej pory były przez ciebie pomijane. Możesz zobaczyć coś, co znacznie wpłynie na niektóre wydarzania. Być może właśnie dzięki temu obierzesz odpowiednią dla siebie ścieżkę!

Praca: Działaj w pojedynkę, o wiele lepiej wyjdziesz na tym, kiedy liczyć będziesz tylko na siebie. Unikaj jednak wytykania błędów kolegom z pracy, patrz tylko na czubek swojego nosa. W tym tygodniu tak będzie najlepiej!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Staraj się bardziej nawilżać swoją skórę. Pamiętaj również o piciu dużej ilości wody i odpowiednich porach snu. Pozwoli ci to w odpowiedni sposób zadbać o swój organizm i zapewni dobre samopoczucie. Dobrym dniem będzie dla ciebie środa, zaś sprzymierzeńców znajdziesz w Wodniku i Rybie.

Finanse: Unikaj urzędów i banków w tym tygodniu. Aura Merkurego nie będzie dobrze wpływać na twoje plany biznesowe.

Miłość: Chęć wytykania błędów partnerowi weźmie nad tobą górę. Ciężko będzie ci się powstrzymać, choćby przed zwróceniem uwagi na zły dobór skarpet do obuwia. Niektóre z nich będą brzmiały naprawdę niedorzecznie! Jeśli nie chcesz zachwiać granicy wytrzymałości cierpliwości twojego partnera, lepiej znajdź sobie jakieś twórcze zajęcie. Najlepiej takie, któremu poświęcisz wiele czasu.

Praca: W pracy czeka cię dobry tydzień. Będziesz robił to, co sprawia ci największą przyjemność. Czasem wystarczy odrobina uśmiechu, aby załatwić najprostsze spory – pamiętaj!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Ten tydzień powinien być dla ciebie czasem na regenerację i złapanie dobrego bilansu życia. Pamiętaj o odpowiednich porach snu i nie przesadzaj z ćwiczeniami. Szczęśliwy dzień pojawi się w niedziele, natomiast dobrą radą będą ci służyć niezawodne Koziorożce oraz Bliźnięta.

Finanse: To dobry moment na zakupy! Śmiało przebieraj w ofertach i wyszukuj okazji cenowych. Dzięki temu kupisz co potrzebne, a przy okazji zaoszczędzisz!

Miłość: Musisz zacząć bardziej doceniać to, co robią dla ciebie inny. Zacznij zwracać większą uwagę na małe gesty jakie wykonuje twój partner, czy też bliska ci osoba. Kiedy uda ci się docenić starania tej osoby, wasza relacja wskoczy na wyższy poziom. Jowisz podtrzymuje cię w opiece, spróbuj więc odwdzięczyć się partnerowi tym samym.

Praca: Pomyśl o reklamie swojej firmy w sieci lub skorzystaj do pomocy znajomych, którzy mogliby szepnąć dobre słówko swoim znajomym. Czasem polecenie z ust do ust daje o wiele więcej!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Dbaj o wątrobę i nie nadwyrężaj jej tłustymi posiłkami. Postaraj się wprowadzić do swojego trybu życia regularne ćwiczenia. Pomoże ci to uchronić się przed nadwagą, ale także z chorobami serca, które się z tym wiążą. Dobrym dniem będzie dla ciebie piątek, zaś sprzymierzeńców znajdziesz w Byku i Raku!

Finanse: Nie chwal się pieniędzmi, jeśli nie chcesz ich szybko stracić. Księżyc nie jest w najlepszym połączeniu z innymi planetami, nie wpłynie to dobrze na twoje sprawy finansowe. Najlepszym wyjściem będzie pozostanie w skromnej postawie.

Miłość: Los się do ciebie uśmiecha, a dobra passa nie opuści cię podczas tygodniowych flirtów. Okazje do poznania nowych osób czekają na ciebie dosłownie na każdym rogu. Musisz jednak pamiętać o dobrym nastawieniu, który w twoim przypadku będzie kluczową kwestią. Jeśli w głębi serca będziesz nastawiony na porażkę, to sam siebie rozczarujesz.

Praca: Skorpion ma okazję do znalezienia stałej pracy. Szczęście będzie sprzyjać również pracusią, którzy spodziewać się mogą fajnego zlecenia od szefa.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Postaw na oczyszczenie! W wolnej chwili słuchaj ulubionej muzyki, wpuść do domu nieco świeżego powietrza i otwórz okna, odsłoń żaluzje i nie bój się próbować nowych rzeczy. To świetny moment na próbę nauki medytacji lub wprowadzenie zmian w swojej diecie. Dobrym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, zaś dobrą rada posłużą ci Wodniki i Panny.

Finanse: Zaplanuj dokładnie tygodniowy budżet. Pomyśl o oszczędzaniu i upewnij się czy rzeczy, które potrzebują wymiany nie mógłby zostać naprawione!

Miłość: Merkury sprzyja spotkaniom z dawnymi znajomymi. Będziesz miał szanse spotkać ludzi, których dawno nie widziałeś. Mimo wielu lat okazać się może, że niektóre dawne uczucia wciąż drzemią gdzieś w głębi was. Dla pozostałych Strzelców Merkury szykuje spory przypływ emocji i namiętnych chwil. Będą one jednak wymagały więcej zaangażowania i choćby nawet odpowiedniego miejsca, aby się zadziać!

Praca: Nie będziesz w stanie zaspokoić wszystkich oczekiwań, które zostaną przed tobą postawione w pracy. Mimo to zachowaj optymizm, jest szansa, że pod koniec tygodnia spotka cię coś dobrego.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Staraj się nie zwalniać tempa, które udało ci się złapać w ostatnim czasie. Dobrze radzisz sobie wśród nowych sytuacji, nic nie wskazuje na to, aby nagle coś miało pójść nie tak. Pilnuj jednak odpowiedniego ubrania, zbyt cienkie lub grube warstwy ubrań nie odbiją się dobrze na twoim samopoczuciu. Dobrym dniem będzie dla ciebie niedziela, zaś radą posłużą ci Barany i Bliźnięta.

Finanse: Unikaj wykonywania przelewów, postaraj się płacić gotówką, a przy zamówieniach internetowych postaw na opcję płatności przy odbiorze.

Miłość: Single mogą w tym tygodniu oczekiwać zbyt wiele niż tak naprawdę się zjawi. Szczególnie pierwsze dni tygodnia nie będą was rozpieszczały w życiu miłosnym. Znacznie lepiej sytuacja ma się w weekend, gdzie pojawi się okazja do zjedzenia romantycznej kolacji w nie byle jakim towarzystwie! Z pewnością przypadnie wam do gustu, jednak zwróć uwagę na składane obietnice, które mogą wszystko pokrzyżować.

Praca: Musisz pamiętać, że praca to nie wszystko. Kiedy poczujesz, że wszystko wali ci się na głowę, po prostu powiedz stop. To może być wyjątkowo ciężki tydzień.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniki będą musiały zadbać o sprawy związane z kręgosłupem, stawami oraz nogami. Przemęczenie w pracy, czy podczas codziennych obowiązków może nasilić ból tych części ciała. Szczególnie kiedy macie żylaki, bądź pajączki. Szczęśliwym dniem będzie dla was czwartek, zaś dobrą radą posłuży ci Skorpion oraz Lew.

Finanse: Wpadniesz na pomysł jak działać bardziej skutecznie, co przy odpowiednim wykonaniu zapewni ci przypływ dodatkowych pieniędzy. Choć brzmi kusząco, najpierw będziesz musiał nieźle pogłówkować.

Miłość: Niewytłumaczone nieobecności są największą zmorą par. Jeśli więc zdarzy ci się nie zjawić w porę na spotkaniu lub wrócić później do domu, nie trzymaj swojej drugiej połówki w niepewności. Staraj się z wyprzedzeniem informować ją o drobnych poślizgach, które mogą się nam wydarzyć w życiu codziennym. Pozwoli ci to uniknąć zbędnych rozmów i kłótni.

Praca: W pracy działaj śmiało i odważnie, a jeśli coś wyda ci się zbyt skomplikowane postaw na intuicję. Logiczne myślenie sprawdza się lepiej niż nie jedna teoria z książki!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Nie myśl za dużo, o tym co słyszysz na swój temat. Różnego rodzaju pomówienia i plotki są nieodłącznym elementem życia każdej osoby i spotykają nie tylko ciebie! Nie dopuszczaj do sytuacji, w której na twój stan zdrowia psychicznego będzie miała wpływ opinia jakieś Basi, czy Tomka z mięsnego. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie wtorek, zaś oparcie zapewnią ci Wagi i Strzelce.

Finanse: Poszalej na zakupach i spraw sobie drobne prezenty lub zafunduj wizytę w salonie kosmetycznym. A jeśli od dawna chciałeś wymienić odświeżać w aucie, zrób to właśnie w tym tygodniu! 

Miłość: Ryby będą miały sporo problemów sercowych. Nie będzie łatwo wybrać między nowym uczuciem, które pojawiło się tak nagle! A długoletnim stażem obecnego związku. W takiej chwili najlepiej wyjdziesz na tym, kiedy po prostu dasz sobie trochę więcej czasu. Pobądź sam i przemyśl sobie wszystko na spokojnie. Przecież miłość nie ma terminu ważności.

Praca: Zaangażuj dodatkowe osoby w nowy plan. Postaw na współprace z małymi firmami, kiedy złączycie siły będziecie znacznie potężniejsi.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT