Horoskop tygodniowy na 19-25 lipca 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 19 do 25 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Zbliża się koniec wpływów Merkurego, zanim jednak to nastąpi powinniśmy skupić się na naszych emocjach i wziąć pod uwagę to jak bezpiecznie i stabilnie będziemy czuć się w nadchodzących dniach. Postaraj się obiektywnie ocenić swoje życie i samopoczucie, tak aby nakreślić sobie odpowiedni kierunek. Szczęśliwy dzień spotka cię w najbliższą środę, zaś dobrą radą posłużą ci Wodnik i Panna.

Finanse: Wsłuchaj się w swoją intuicję i podświadome szepty. Nakierują cię na korzystne działania finansowe i pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji. Jeśli uda ci się dobrze wybrać, możesz nie tylko sporo zaoszczędzić ale również pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.

Miłość: Single, którzy chętnie zmieniliby swój status na związku powinni początkiem tygodnia wypatrywać różnych grup, wydarzeń lub zajęć dodatkowych, gdzie będziesz mógł poznać kogoś, kto podziela twoje zainteresowania. Merkury w sekstylu z Uranem nakieruje cię na odpowiednie osoby. Barany w związkach powinny mieć na uwadze, że czasami wystarczy poprosić o odrobinę uwagi lub wsparcia, którego potrzebujemy. W weekend będziecie dobrze się bawić jeśli oboje zachowacie dobre nastawienie i nie zamkniecie się na siebie nawzajem.

Praca: Zmiany, które tak lubisz mogą nie wypalić więc nie wprowadzaj ich początkiem tygodnia. Zachowaj energię na resztę tygodnia – może ci się przydać. Dołóż odrobinę taktu do swojego działania, masz predyspozycję by zrobić praktycznie wszystko.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Dołóż wszelkich starań, aby nie przeciążać układu nerwowego. Być może konieczne będzie odpuszczenie ćwiczeń lub zajęć, które wymagają od nas sporej siły fizycznej. Jeśli natomiast będziesz potrzebował opanować stres pamiętaj, aby wprowadzić zdrową żywność do swojej diety, która korzystnie wpłynie na twój organizm. A końcem tygodnia pozwól sobie na przyjemności. Dobrą radą służyć ci będą Skorpion i Ryby, natomiast dobry dzień czeka na ciebie w sobotę.

Finanse: Twoje finanse nie są na stabilnym poziomie. Wiele aspektów, które nie wpływa nie będzie ułatwiać i kontroli nad nimi. Choć w pracy będzie dobrze, poza nią możesz być bardziej rzutny niż powinieneś, szczególnie jeśli będą miały na ciebie wpływ osoby trzecie.

Miłość: Pozwól, aby sprawy toczyły się naturalnie. Bez względu na to, czy jesteś w singlem, czy w związku pamiętaj, że każda relacja wymaga od nas pracy i poświęceń, a miłość czasu. Najgorsze co mógłbyś teraz zrobić to zmusić siebie lub kogoś do czegoś, czego wcale nie chce. Uważaj podczas flirtów, aby przypadkiem nie powiedzieć kilka słów za dużo. Merkury sprawia, że Byki są wyjątkowo bezczelne w tym czasie.

Praca: Jeśli szukasz nowej pracy teraz jest dobry okres, w którym możesz trafić na warte uwagi oferty. Bądź jednak cierpliwy i nie oczekuj, że praca sama spadnie ci z nieba. Musisz się wysilić i dołożyć coś od siebie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bliźnięta będą w dobrym humorze przez większość czasu w tym tygodniu. Jeśli chodzi o sprawy zdrowotne wypadałoby odwiedzić gabinet dentystyczny, nawet w celach czysto kontrolnych. Zarzuć sobie odpowiednie tempo początkiem tygodnia, jeśli będzie zbyt wolne lub szybkie możesz nie wyrobić się ze wszystkim do końca tygodnia. Szczęśliwy dzień spotka cię w poniedziałek, natomiast dobrą radą posłuży ci Koziorożec i Rak.

Finanse: Skup się na przygotowaniu planu inwestycyjnego i oszczędnościowego. Powinieneś stać się bardziej odpowiedzialny i nabrać większego doświadczenia w tym obszarze. Na dobry początek ogranicz zakupy pod wpływem impulsu.

Miłość: Zaufanie będzie kluczowym elementem w najbliższym czasie. Jowisz wprawi cię w dobry nastrój, więc nie będziesz narzekał na brak szczęścia. Nie zapominaj jednak o swoim partnerze, który będzie pragnął choć małej dawki twojej uwagi. Single zaś otworzą się duchowo za sprawą Neptuna. Okazuje do poznania drugiej połówki będziecie mieli w takich miejscach jak kościół lub centrum medytacji i jogi.

Praca: Zdrowa i przyjacielska rywalizacja może pomóc ci sprawić, że będziesz pracować bardziej efektywnie. Zachowaj jednak granice zdrowego rozsądku i pamiętaj o odpowiednim bilansie. Pomaganie innym pracownikiem może być równie przyjemne i korzystne dla obu stron.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Rak za sprawą wpływów Słońca będzie kierować się w stronę zmian. Na początek możesz pomyśleć o kilku zmianach, które można wprowadzić do domu, tak aby stał się bardziej ekologiczny i tak, aby łatwiej było ci dbać o swoje zdrowie. Pomyśl o odświeżeniu kuchni lub sypialni. Dobrym pomysłem będzie również wprowadzenie ekologicznej żywności lub uprawa własnych warzyw. Dobrym dniem okaże się dla ciebie piątek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Lwa i Strzelca.

Finanse: Mimo dużego zaangażowania i pracy twoje dochody w tym tygodniu wciąż mogą nie być dla ciebie satysfakcjonujące. Być może jednak problem nie leży w ich wysokości, weź pod uwagę, że być może sam ciągle zwiększasz sobie poprzeczkę.

Miłość: W tym tygodniu będziesz obdarzony sporą energią miłości. Podziel się swoim natchnieniem z partnerem, a jeśli jesteś singlem wykorzystaj go do poznania nowych ludzi, których swoją drogą również możesz zarażać pozytywnym nastawieniem. Już w poniedziałek możesz odkryć coś ciekawego, zaś czwartek i piątek okażą się najbardziej sprzyjające do filtrów z drugą połówką. W weekend natomiast zdecydowanie będzie gorąco, nawet jeśli pogoda za oknem wskazuje na coś innego.

Praca: Energia w pracy będzie pozytywna i sprzyjająca. Jeśli w twojej głowie pojawiły się pytania, na które powinien odpowiedzieć twój dyrektor lub kierownik w środę i czwartek będzie najbardziej odpowiedni moment na ich zadanie.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Będziesz potrzebować różnorodności jeśli chcesz zachować zarówno zdrową dietę jak i ćwiczenia. Szukaj różnych kombinacji i próbuj nowych rzeczy, możesz trafić na coś, co nie sprawi, że poczujesz znudzenie i niechęć po pierwszym tygodniu. W razie problemów lub wątpliwości skorzystaj ze wskazówek, które możesz znaleźć w Internecie, jest ich naprawdę całkiem sporo. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie czwartek, zaś dobrą radą posłuży ci Wodnik i Baran.

Finanse: Najbliższy tydzień zdaje się przynieść sporo szczęścia w kwestiach pieniężnych. Staraj się mieć stały wgląd do swojego stanu konta, dzięki czemu będziesz mieć większą kontrole nad swoimi wydatkami. Wszechświat jest skory do pomocy w kwestii zwiększenia twojej ilości pieniędzy.

Miłość: Single otworzą się na nowe romantyczne doświadczenia w ten weekend. W tygodniu nie bój się zawierania nowych spontanicznych znajomości. Mogą być ryzykowne, ale z pewnością zapewnią ci dobre doświadczenie. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Lwom w związku horoskop tygodniowy radzi zachować otwartość i mówić „Tak” nawet jeśli nie czujesz się pewnie. Jest małe prawdopodobieństwo, że pożałujesz swojej decyzji.

Praca: Podejmowanie ważnych decyzji, szczególnie początkiem tygodnia może okazać się wręcz prawie nie możliwe. Nie główkuj godzinami i skonsultuj sprawę z kimś innym. Pod koniec tygodnia role się obrócą i to ty będziesz mieć spory wpływ na myślenie innych. Postaraj się zachować optymizm i bądź dobrym wspierającym.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny będą otwarte na nowe metody dbania o swoje zdrowie i właściwe funkcjonowanie organizmu. Zacznij działać a nie tylko myśleć o ćwiczeniach. Twój poziom stresu zacznie się zmniejszy, a ty będziesz lepiej się wysypiać, kiedy znajdziesz trochę czasu, aby pobiegać po pracy. Dobry dzień czeka na ciebie wet wtorek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz w niezawodnych Bliźniętach oraz Skorpionie.

Finanse: To dobry czas na inwestycję. Twoje finanse będą stabilne, śmiało możesz więc pomyśleć o kolejnych krokach w celu ich rozbudowania.

Miłość: Kiedy dobrze przyjrzysz się swoim relacją i uczuciom jakie ci towarzyszą możesz być nieźle zaskoczony tym, co odkryjesz. Pojawi się pytanie, co powinieneś zrobić w związku z tym? Odpowiedź na nie może przyjść w nieoczekiwanym momencie i zabrzmi nieco inaczej niż możesz się spodziewać. Najlepiej nie myśl za dużo, posłuchaj swojej intuicji i serca i postępuj zgodnie z tym co ci podpowiedzą. Pod koniec tygodnia cała sytuacja zacznie się rozjaśniać, to będzie czas aby podjąć ostateczne korki.

Praca: Tydzień będzie wymagający. Ktoś nowy może zawitać do twojej firmy i przynieść ciekawe informacje, które wniosą sporo zamieszania. Postaraj się na początku zrobić jak najwięcej, tak aby bliżej weekendu znaleźć czas na odpoczynek i chwile spędzone w własnym towarzystwie.horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Zachowaj ostrożność i uważaj na wszelkiego rodzaju skaleczenia i oparzenia. Nie ma zbyt dużej pewności, że twoje zdrowie i samopoczucie będzie na jednym poziomie przez cały tydzień i choć dziś czujesz się dobrze, jutro znacznie opadniesz z sił. W tym tygodniu zatem zadbaj o siebie nie o innych, skup się na swoich potrzebach i przyjemnościach. Szczęśliwym dniem okaże się dla ciebie niedziela, zaś dobrą radą posłuży ci niezawodny Byk i Koziorożec.

Finanse: Jeśli twoje zakupy wyniosą cię więcej niż planowałeś nie musisz mieć powodów do obaw. To dobry czas w sferze finansowej. Więc jeśli pozwolisz sobie na drobne przyjemności poczujesz się lepiej, a twój portfel nie ucierpi.

Miłość: Każda relacja rozwija się w innym tempie, więc jeśli ktoś wypomina ci, że po takim czasie powinniście przejść na kolejny etap jest tylko i wyłącznie jego opinią. Skup się na wyciąganiu własnych wniosków na podstawie obserwacji zachowania drugiej osoby i własnych uczuć. Merkury w trygonie z Neptunem powoduje olśniewające i niezapomniane romantyczne chwile, ciesz się nimi i nie myśl o tym, co będzie później – Carpe Diem!

Praca: Rozglądaj się dokładnie, zadawaj odpowiednie pytanie, odpowiednim ludziom i nie przegap okazji ponieważ na horyzoncie pojawią się nowe możliwości w twojej karierze.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Drogi Skorpionie ucz się każdego dnia akceptować siebie takim jaki jesteś. Bez względu na twoje poglądy, wartości, w które wierzysz, czy wygląd ciała – trzymanie się ideałów nie zadziała w każdym przypadku. Być może podczas dążenia do nich poczujesz się rozczarowany. Dobry dzień pojawi się w środę, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Ryby i Lwa.

Finanse: Ogranicz zbędne wydatki. Jeszcze przyjdzie czas na zakupowe szaleństwo, a do tego czasu zajmij się kontrolą swoich finansów i postaw na oszczędny tryb życia.

Miłość: Coś, co połączyło cię z twoim partnerem może być tym jednym i niepowtarzalnym uczuciem, które nie zdarza się drugi raz. W tym tygodniu pewne sytuacje mogą wystawić waszą relację i związek na poważną próbę. Nie pozwól, aby to co jest wymknęło ci się spod kontroli tym bardziej jeśli wiesz, że druga osoba czuje to samo co ty. Dobrze zrobi wam więcej chwil tylko we dwoje, nawet jeśli miałby to być czas spędzony w ciszy.

Praca: Nie zapominaj o celach, które wyznaczyłeś sobie już jakiś czas temu. Zacznij działać i wdrąż je w życie jak najszybciej. Nie pozwól, aby strach przejął nad tobą kontrole, jeśli zaryzykujesz masz szanse uzyskać poparcie kierownika.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Strzelce spędzą nadchodzące dni w aktywny sposób, czy to podczas większych porządków i prac domowych, czy też poza domem. Nie zabraknie jednak kilku chwil, które będziesz mógł poświęcić na swoje hobby lub pasje. Będziesz pełny energii i dobrego samopoczucia przez większą część tygodnia, nawet jeśli pojawi się chwilowy spadek sił szybko go zwalczysz. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie czwartek, zaś dobrą radą posłuży ci Baran i Waga.

Finanse: Finanse wyglądają dobrze, jednak lepiej będzie ograniczyć niektóre wydatki. Merkury wspiera poszukiwania nowych możliwości pomnażania pieniędzy. Warto będzie otworzyć się na jedną z nich.

Miłość: We wtorek poczujesz, że piosenka, którą przypadkiem usłyszysz w ciągu dnia idealnie opisuje twoje życie miłosne. Choć może wyda ci się to głupie, coś w tym jest. Wsłuchaj się w słowa ponieważ niosą naprawdę wartościowe przesłanie, które mogłoby być dla ciebie idealną radą. Pod koniec tygodnia czeka na ciebie kilka spontanicznych chwil, poczujesz się seksownie i elegancko – wykorzystaj to!

Praca: Dobry czas na zdobycie nowych umiejętności nadal trwa. Warto nie zamykać się tylko na swoje miejsce pracy i nawiązywać korzystne relacje z ludźmi spoza niej. Jest możliwość wspólnego projektu lub innej współpracy, która może w przyszłości odegrać kluczową role w twojej karierze.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Zrób sobie przerwę od swojej codzienności. Pozwól sobie na odpoczynek i pielęgnowanie siebie w zdrowym stylu. Postaraj się również wcześniej planować obiady, tak aby móc wykonać większe zakupy jednego dnia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a przy okazji będziesz mieć pod kontrolą swoje posiłki i wydatki. Dobry dzień spotka cię w poniedziałek, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Panny i Raka.

Finanse: Problemy finansowe, które zamartwiały cię w ostatnim czasie minął. Dobrze jednak będzie nie śpieszyć się z ryzykowanymi inwestycjami lub większymi zakupami. Przez jakiś czas, postaraj się jeszcze żyć oszczędnie.

Miłość: Koziorożcom dopisze szczęście w sprawach sercowych. Już początkiem tygodnia możecie liczyć na to, że wszystkie sprawy będą szły po waszej myśli, a w waszym związku zagości harmonia i romantyczny nastrój. W połowie tygodnia stan może się nieco pogorszyć, jednak wciąż nie będzie źle. Szczera rozmowa powinna załatwić problem, a konflikt między tobą, a drugą osobą zniknąć. Końcem tygodnia znów będziesz cieszyć się chwilami we dwoje w romantycznej atmosferze.

Praca: W pracy unikaj spięć z innymi pracownikami, a także z klientami jeśli masz z nimi bezpośredni kontakt. Wszystkie negatywne emocje, staraj się zostawiać poza pracą, tak aby nie przeszkadzały ci w wykonywaniu swoich obowiązków.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W najbliższych dniach wszystko będzie kusić cię do odejścia od zdrowiej diety lub pominięcia kilku planowanych treningów. Zamiast całkowitej rezygnacji ze zdrowych posiłków pomyśl o zamiennikach przekąsek, na które masz ochotę. Sięgnij po chipsy z mniejszą zawartością tłuszczu lub lody na bazie soi, a zamiast gazowanego napoju wrzuć kilka plasterków cytryny i miętę do butelki z gazowaną wodą. Dobry dzień spotka cię w sobotę, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Bliźniąt i Strzelca.

Finanse: Jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celi finansowych. Nie powinno jednak powstrzymywać cię to przed planowaniem kolejnych inwestycji. Im więcej uda ci się zaoszczędzić tym lepsze zaplecze finansowe zapewnisz sobie na przyszłość.

Miłość: Ktoś może źle odebrać twoje słowa lub gesty, z czego wyjdzie całkiem spore zamieszanie. Nie dopuść do tego, aby twoje intencje zostały źle zrozumiane i uważnie dobieraj słowa podczas rozmowy. W drugiej części tygodnia twój partner lub osoba, z którą się spotkasz mogą wyrazić sprzeczne poglądy, których nie tylko byś się nie spodziewał, ale po prostu uznał za nieco dziwaczne. Musisz wiedzieć kiedy wyrazić sprzeciw, a kiedy warto przymknąć oko na czyjeś odmienności. Wenus będzie cię kierować, zaufaj intuicji.

Praca: Jeśli pracujesz zdalnie uważaj na wszelkiego rodzaju rozpraszacze, które skutecznie będą dawały o sobie znaki w tym tygodniu. Staraj podchodzić się do pracy w kreatywny sposób, zwiększysz swoją szanse na lepsze wyniki!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Wprowadź zdrową rutynę lub staraj się z niej nie wyłamywać jeśli już ją prowadzisz. Picie dużej ilości wody, zdrowe i świeże jedzenie, czy też odpowiednia dawka ruchu pozwolą ci utrzymać dobry stan zdrowia. Pozostań na ścieżce, którą sobie wyznaczyłeś, a łatwiej przyjdzie ci zwalczanie chorób jeśli wystąpią. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie środa, zaś dobrą radą posłużą ci Baran i Lew.

Finanse: Ktoś bliski może zaoferować ci pomoc lub poradę związaną z biznesem. Nie marnuj swoich umiejętności, jeśli wiesz, że mogą one pomóc ci zwiększyć twoje dochody.

Miłość: Ryby docenią to, co daje im związek w obecnym czasie. Mogą pojawić się wątpliwości i pytania, czy dana osoba na pewno jest tą właściwą nie zależnie od tego czy to świeża relacja, czy długoletni związek. Myśl o tym, że może być ktoś inny jest normalna, pamiętaj jednak, że nie ma ideałów, a każda nowa osoba wydaje się potencjalnie lepsza, choć to tylko złudne spojrzenie. Doceń to co masz i ciesz się swoim życiem miłosnym, a jeśli brakuje ci czegoś więcej wprowadź to w obecny związek.

Praca: Jeśli pracujesz w pojedynkę możesz nieco błądzić początkiem tygodnia i nie trafiać na właściwe rozwiązania. Zamiast skupiać się na zadaniach, których rozwiązanie zajmuje ci kilka godzin przejedź do tych prostaczych. A gdy zostanie ci więcej wolnego czasu na spokojnie wrócisz do tego co istotne.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT