Horoskop tygodniowy na 29 czerwca – 5 lipca 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 29 czerwca do 5 lipca 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: jeśli się zdyscyplinujesz i zaczniesz na bierząco realizować swoje zamierzenia, od razu poczujesz się lepiej – zarówno fizycznie jak i psychicznie. Odkładanie różnych spraw rodzi stres, a ten jest Ci w tym momencie zupełnie niepotrzebny.

Finanse: sporo wydasz na przyjemności, podróże, spełnianie marzeń oraz hobby. Nie przejmuj się tym jednak, każdy raz na jakiś czas potrzebuje swego rodzaju nagrody!

Miłość: skup się na swoich bliskich, ponieważ ktoś z nich może potrzebować Twojej pomocy lub wsparcia. Możliwe także, że w tym tygodniu poznasz osobę, która mocno wpłynie na Twoje życie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Coś ważnego może wydarzyć się 4 lipca.

Praca: mimo lawiny rozrywek i spotkań towarzyskich, nie zawalaj obowiązków. W godzinach pracy, skup się na tym, co masz do zrobienia, ponieważ Twoje rozkojarzenie może wywołać jakieś mocno nieprzyjemne sytuacje.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: działaj jednak nie przeforsowuj się. Jeśli czujesz chwilowy spadek formy, odpocznij, zrelaksuj się, weź dzień wolnego – nie będziesz miał z tytułu tego żadnych przykrych konsekwencji. Ważne daty w tym tygodniu to 1 i 3 lipca!

Finanse: pod względem pieniędzy, tydzień ten zapowiada się dość dobrze. Może nie będzie jakichś specjalnych skoków w górę na Twoim koncie, ale także nie odczujesz biedy. Szykuj się na jakiś większy wydatek w przyszłym tygodniu i nie wydawaj teraz zbyt dużo na rzeczy niepotrzebne.

Miłość: gwiazdy podpowiadają byś nie zamykał się w domu, szczególnie w piątek. Jeśli to możliwe, wyjdź gdzieś, spotkaj się z ludźmi, których lubisz i zaszalej. To niepozorne spotkanie może bowiem przynieść coś naprawdę dobrego!

Praca: jeśli w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto może Ci coś podpowiedzieć czy pomóc, to jest to właśnie ten czas by go o to poprosić. Da Ci to więcej niż przypuszczasz!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: mimo zaganiania, będziesz szczęśliwy i spełniony. Wpłynie na to najpewniej jakaś osoba spod znaku Byka lub Wagi. Dobre samopoczucie, mocno wpłynie także na Twoje ciało, które w końcu przestanie być spięte. Uważaj jednak na mięśnie, rozgrzewaj się, rozciągaj i unikaj przeciążeń.

Finanse: na horyzoncie widać jakiś chwilowy kryzys finansowy, który minie gdzieś w połowie lipca. Póki co, nie szalej więc zbytnio i trzymaj się listy podczas zakupów. W razie potrzeby dostaniesz pomoc finansową od kogoś starszego z rodziny, nie będzie więc tragedii.

Miłość: jeśli to tylko możliwe, staraj się łagodzić napięcia i kłótnie. Nie reaguj nerwowo, nie oceniaj innych i nie baw się w krytyka. Tylko spokój w tym tygodniu uratuje Twoje relacje!

Praca: w tym tygodniu sprawy zawodowe powinny ułożyć się po Twojej myśli. Dzięki pozytywnej energii i nowym pomysłom możesz znaleźć jakieś genialne rozwiązanie sprawy, która od dłuższego czasu spędzała Ci sen z powiek. Nie bój się więc i działaj, gwiazdy bowiem mocno Ci sprzyjają!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: powinieneś teraz skupić się na sobie, własnym samopoczuciu i spełnianiu pasji. Zrezygnuj z dalekich podróży, a także z dużych zgromadzeń ludzi. Postaw za to na wypoczynek w gronie najbliższych. Ważne daty w tym tygodniu to 1 oraz 5 lipca.

Finanse: w tym tygodniu raczej nie uda Ci się nic odłożyć, wręcz przeciwnie – wydasz więcej niż przewidywał budżet. Jeśli jednak służy to sprawom ważnym, inwestycjom w siebie lub jakiejś małej własnej przyjemności, śmiało możesz sobie na to pozwolić. Jeszcze się odkujesz!

Miłość: w sprawach osobistych ważna okaże się jakaś osoba spod znaku Ryb. Pamiętaj także o byciu szczerym z najbliższymi, ponieważ w przeciwnym wypadku możesz popaść w niełaskę osoby, na której opinii bardzo Ci zależy. Pamiętaj więc – lepsza najgorsza prawda niż słodkie kłamstwo!

Praca: panuj nad sobą, nie dyryguj innymi i nie rób z siebie mądrzejszego niż jesteś, możesz się bowiem na tym nieźle przejechać. Postaw na współpracę i pomóż innym w razie potrzeby, a dobrze na tym wyjdziesz.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: lipiec generalnie będzie dla Ciebie bardzo dobrym miesiącem, a ten tydzień oficjalnie rozpocznie Twoją dobrą passę. Będziesz czuć, że możesz przenosić góry, a energia i dobry humor praktycznie nie będą Cię opuszczać. Ważnymi dla Ciebie osobami będą w tym tygodniu Strzelec i Bliźnięta, co do szczęśliwego dnia, będzie to zdecydowanie niedziela piątego lipca!

Finanse: Twój portfel może nieco schudnąć przez wakacyjne plany, imprezy i wyjazdy. Pamiętaj jednak, że wypoczynek Ci się należy, a kiedy jak nie w lato! W połowie miesiąca najprawdopodobniej uda Ci się nieco odkuć i trochę zaoszczędzić.

Miłość: Lwy będące w związkach poczują przypływ uczuć, zapragną romantyzmu, pieszczot i chwil tylko we dwoje. Jeśli to dostaną, będą wprost mruczeć ze szczęścia. Co do Lwów singli, całkiem możliwe, że czeka je niebawem jakiś wakacyjny (a może i nie tylko wakacyjny) romans!

Praca: także w kwestiach zawodowych, wszystko ułoży się po Twojej myśli. Będziesz działać sprawnie i efektywnie, przez co możesz sporo zyskać! Wykorzystuj dobrą passę i nie bój się podejmować ryzyka – gwiazdy Ci sprzyjają!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: pomimo drobnych problemów, uda Ci się zachować w miarę dobry humor i nastawienie, tak trzymaj! Uważaj podczas jazdy samochodem, postaraj się nie przeforsowywać i wysypiaj się porządnie. Dobrą dla Ciebie datą w tym tygodniu będzie sobota, czwartego lipca.

Finanse: uważaj na finanse, nie pakuj się w żadne większe inwestycje i pod żadnym pozorem nie bierz pożyczek. Będziesz raczej pod kreską ale los odwróci się w okolicach połowy miesiąca.

Miłość: Panny single, mają szansę na poznanie kogoś ciekawego w Internecie. Najprawdopodobniej będzie dzielić Was spora odległość, nie powstrzyma to jednak rodzącej się między Wami fascynacji. Co do Panien w związkach, będą one potrzebowały większej niż zazwyczaj dawki czułości oraz zrozumienia.

Praca: jest szansa na to, by się wykazać. Potrzebne tu będzie jednak samozaparcie oraz dyscyplina. Pójdzie sprawniej, jeśli w pewnej kwestii pomoże Ci jakiś współpracownik, nie wahaj się więc prosić o pomoc.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: postaraj się nie przesadzić z pracą, zarówno tą zawodową, jak i domową czy związaną ze sportem. Nie zawsze więcej, znaczy lepiej, o czym boleśnie się przekonasz jeśli nie zwolnisz. Bardzo dobrymi dniami będą dla Ciebie 3 oraz 5 lipca.

Finanse: na horyzoncie spore szanse na lepsze zarobki, sprzedaż z zyskiem lub jakąś wygraną. Nie będziesz narzekać na brak pieniędzy, więc i zakupy będą robione lżejszą ręką. Pozwolisz sobie na więcej, w tym na przyjemności, które porządnie poprawią Ci humor.

Miłość: zarówno Wagi single, jak i te będące w związkach mogą liczyć na jedną lub dwie naprawdę gorące noce, których nigdy nie zapomną. Co do spraw towarzyskich, Wagi powinny na tym weekendzie wyjść z domu i zaszaleć. Możliwe bowiem, że przypadkiem zyskają na tym więcej niż mogły przypuszczać!

Praca: całkiem możliwe, że dostaniesz propozycję nowej pracy. Musisz sam rozważyć czy zmiany w obecnej sytuacji Ci się opłacają. Zwróć uwagę na ludzi i atmosferę, jest to bowiem tak samo ważne jak zarobki i warunki pracy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: postaw na spokojne podejście do ważnych spraw. Nie spiesz się, żyj swoim tempem, a od razu poczujesz się lepiej. Uważaj na dietę, sprawdzaj daty produktów i nie jedz w podejrzanie wyglądających knajpach. Twój żołądek może bowiem okazać się w tym tygodniu wyjątkowo kapryśny.

Finanse: możliwe zyski i znaczne poprawienie się stanu Twojego konta. Dzięki temu, będziesz miał w końcu szansę pomyśleć o jakichś wakacjach lub większych zakupach. Pilnuj dat płatności, ponieważ przez rozkojarzenie możesz o którejś z nich zapomnieć.

Miłość: potrzebna Ci będzie odrobina prywatności i oderwania się na jakiś czas od ludzi. Jeden z dni weekendu zarezerwuj więc na swoje hobby, relaks i oddanie się przyjemnościom. Jeśli jesteś w związku powstrzymaj się od krytyki swojej drugiej połówki, ponieważ możesz niechcący bardzo ją zranić.

Praca: los postawi przed Tobą osobę, która będzie w stanie pomóc Ci w kwestiach zawodowych. Koniecznie to wykorzystaj! Postaraj się nie spóźniać do pracy, ponieważ w końcu może to być zauważone.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: unikaj wysokości, dużych prędkości i głębokiej wody. Nieszczęście może bowiem za Tobą podążać, szczególnie w pierwszej połowie lipca. Co do ogólnego stanu zdrowia, będziesz czuć się dobrze. Ważnym dniem może okazać się niedziela piątego lipca, a Twoim sprzymierzeńcem w tym tygodniu będzie Wodnik lub inny Strzelec.

Finanse: w najbliższych dniach kasa zdecydowanie będzie się zgadzać. Ktoś okaże się wyjątkowo hojny, dzięki czemu zyskasz niespodziewane, dodatkowe pieniądze. Spokojnie możesz wydać ich część na coś, co Cię uszczęśliwi.

Miłość: w tej kwestii nastąpi prawdziwy rozkwit! Miłość będzie wręcz czuć w powietrzu, poczujesz się ważny, kochany i potrzebny. Co do relacji towarzyskich, najprawdopodobniej na weekendzie uda Ci się spotkać z najbliższymi na jakieś małe lecz bardzo przyjemne przyjęcie!

Praca: postaraj się nie spóźniać i mimo pewnego rodzaju znudzenia, które może Cię dopaść, nie obijaj się. W drugiej połowie tygodnia poczujesz przypływ energii, który może wywołać jakiś bardzo dobry efekt w kwestiach zawodowych. Powodzenia!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: przez kilka dni możesz mieć obniżoną odporność. Unikaj więc tłumów ludzi i nie narażaj się na przewianie czy zmarznięcie. Dobrze zrobi Ci odpoczynek na łonie natury. Szczęśliwy dzień w tym tygodniu to sobota czwartego lipca.

Finanse: czasem lepiej odłożyć na coś większego i droższego, niż co kilka dni kupować małe rzeczy, które tak naprawdę nie są do niczego potrzebne. Pilnuj terminów rachunków, ponieważ przez roztrzepanie możesz o którymś z nich kompletnie zapomnieć.

Miłość: całkiem możliwe, że ktoś bardzo za Tobą tęskni. Może to być nawet ktoś, kto fizyczne jest obok jednak z jakichś powodów nie poświęcasz mu czasu i nie jesteś czuły.

Praca: w drugiej połowie tygodnia możesz poczuć się przygnieciony obowiązkami i pracą, którą masz do wykonania. Jeśli się da, postaraj się działać wolniej, a dokładniej – t zdecydowanie wyjdzie Ci na lepsze.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: będziesz mieć mnóstwo energii oraz dobrego nastawienia. Co prawda, może towarzyszyć Ci mały stresik, jednak będzie działał on wyłącznie motywująco. Bardzo pozytywnym i wesołym dniem okaże się sobota 4 lipca.

Finanse: czeka Cię coś nowego, w co w jakiś sposób zainwestujesz. Wydasz więcej niż przewidywał budżet, jednak zakupy te dadzą Ci dużo szczęścia. Możliwe też, że dostaniesz jakieś finansowe wsparcie, od kogoś z rodziny, które okaże się bardzo pomocne.

Miłość: Wodniki będące w związkach powinny skupić się na partnerze, dać mu więcej czułości, wsparcia i miłości. Co do Wodników stanu wolnego, to powinny się one bacznie rozglądać, ponieważ na horyzoncie czai się ktoś wyjątkowy, kto już jakiś czas temu zwrócił na nie uwagę!

Praca: przed Wodnikami zmiany, nauka nowych rzeczy, a być może także poprawa warunków finansowych. Będą musiały nastawić się na więcej pracy jednak ta szybko zaowocuje!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: jeśli ostatnio pomyślałeś o tym, żeby w jakikolwiek sposób zadbać o swoje zdrowie – teraz jest na to najlepszy czas. Uważaj na słońce, nie wystawiaj się nadmiernie na jego działanie, szczególnie w okolicach południa.

Finanse: jeśli ambitnie podejdziesz do założonego sobie celu, szybko może się okazać, że wiele zyskasz na swoim nowym pomyśle. Jeśli nie musisz, nie sięgaj po oszczędności, mogą Ci się one bowiem przydać w drugiej połowie lipca.

Miłość: Ryby w związkach mogą odczuwać monotonię i znudzenie. Może warto więc zadbać o podgrzanie temperatury? Romantyczny wieczór tylko we dwoje może przynieść wiele dobrego! Ryby single poczują ochotę na wakacyjne romanse.

Praca: wszystko pójdzie po Twojej myśli, a szef popatrzy przychylnym okiem na Twój pomysł. Jeśli prowadzisz własną działalność, to świetny czas by wprowadzić do niej jakieś innowacje!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT