31 stycznia – 6 lutego 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 31 stycznia do 6 lutego 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na siebie. Nie jesteś w dobrej formie. Odpoczywaj dużo i dobrze się odżywiaj. Nie nadwyrężaj swojej kondycji, bo musisz wrócić do normy. Zadbaj o siebie, dobrze się odżywiaj i wysypiaj się. Twój dobry w tym tygodniu to środa.

Finanse: Inwestycje które podjąłeś na początku roku układają się po Twojej myśli. Czeka Cię dobry czas. Nie wahaj się podjąć ryzykownych kroków.

Miłość: Jeśli jesteś singlem, będziesz w lekkiej euforii. Serce zabije mocniej na widok pewnej osoby, która może Cię zauroczyć nawet na dłuższy czas. W związkach okres przyjemnej stagnacji. Bądź wrażliwy na potrzeby partnera.

Praca: W tym tygodniu zawodowe obowiązki będą dla Ciebie przyjemnością. Wiele spraw układa się tak, jak sobie życzyłeś. Dopilnuj terminów, a wszystko będzie dobrze Współpracuj z Wagą. Doda Ci to skrzydeł i osiągniesz zamierzony cel.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Przypływ energii pozwoli Ci cieszyć się nadchodzącym tygodniem. Będzie pełen animuszu do podjęcia nowych działań. Każdy dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy, bo to jest czas, gdy wiele Ci się uda. Przyjazny dla Ciebie znak w tym tygodniu to Ryby, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie piątek.

Finanse: Nie mogło być lepiej. Nareszcie będziesz mógł odetchnąć pełną piersią, bo to co planowałeś będzie finansową korzyścią dla Ciebie. Nie obawiaj się odważnych posunięć. Będzie Cię nieść intuicja i nie zawiedziesz się.

Miłość: To jest właśnie czas, aby samotne Byki związały się z kimś na dłużej. Ktoś kogo niedawno poznałeś jest bardzo zainteresowany Twoją osobą. W stałych związkach niestety wkradł się marazm. Warto trochę się postarać by zaskoczyć partnera, który czuje się znudzony.

Praca: W tym tygodniu wykorzystaj swoją wewnętrzna energię. Każdy projekt, którego się podejmiesz, będzie się realizował sam. Twoim zadaniem jest tylko lekko popychać go do przodu. Rozwiązania będą przychodzić same. Warto sprzymierzyć się z Rakiem, bowiem on też ma świetne pomysły.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Ten tydzień będzie sprzyjał Twojemu zdrowiu. Niewielkie problemy z układem pokarmowym nie powinny zaburzać Ci dobrych dni. Zwróć uwagę na to, co jesz, to może być klucz do Twojego zdrowia. Będzie Ci sprzyjaj Skorpion, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie piątek.

Finanse: Działaj ostrożnie Twoja dobra passa się kończy. Nie możesz bez końca ryzykować. Gwiazdy mówią, że teraz jest czas, aby trochę wyhamować, bowiem pochopne decyzje, które podejmiesz mogą się wkrótce zemścić i zostaniesz bez oczekiwanych finansowych profitów..

Miłość: Ten tydzień sprzyja zakochanym. Randki, miłe wieczory i emocjonujące rozmowy. Wszystko to zmierza w naprawdę dobrym kierunku. Otwórz się, zaufaj drugiej osobie. Może to już czas by być z kimś na stałe. W związkach rozkwit uczuć. Korzystaj z tego, daj siebie więcej. Kochaj i okazuj to.

Praca: Ktoś pod Tobą dołki kopie. Ktoś Ci źle życzy w pracy. Może się to skończyć źle i większość Twoich planów zawali się. Z pomocą Koziorożca możesz się przed tym obronić. Bądź rozważny w podejmowaniu decyzji, ale też nie zwlekaj dłużej, niż to konieczne.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Dobre zdrowie nie będzie Cię opuszczać. Musisz tylko być aktywny fizycznie, bo to buduje Twój system odpornościowy. Będziesz cieszyć się życiem, ale uważaj na Barana, bo może Ci trochę namieszać w tym tygodniu. Twój szczęśliwy dzień w tym tygodniu to czwartek.

Finanse: Szykują się wielkie wydatki. Warto się na to przygotować, żeby nie czuć się zaskoczonym. Niestety nie widać na horyzoncie większego przypływu gotówki. Trzeba póki co ograniczyć koszty.

Miłość: W stałych związkach odświeżenie uczuć. Może nie wybuchną wielkim żarem, ale będzie bardzo przyjemnie. Samotne Raki muszą jeszcze trochę pobyć samotne, bo gwiazdy nie mają na razie dla nich drugiej połówki.

Praca: Zwali się na Ciebie dużo pracy w tym tygodniu. Będzie to nieoczekiwane, więc możesz czuć się nieco przytłoczony ilością obowiązków. Będzie to niestety trwało dłużej, niż mogłoby się wydawać. Przygotuj się i rozłóż dobrze siły.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Na szczęście Twoje zdrowie będzie się polepszać. Powoli, powoli zaczniesz odczuwać ulgę, a każdy dzień przybliżać będzie Cię do pełnego wyzdrowienia. Nie lekceważ porad lekarzy, stosuj się do ich zaleceń. Znak który będzie Ci sprzyjał w tym tygodniu to Lew, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie czwartek.

Finanse: Będziesz mile zaskoczony, bowiem czekaj na Ciebie niespodziewane przychody. Jeśli mądrze je zainwestujesz, będziesz mógł na dłuższy czas wygrzebać się z problemów finansowych.

Miłość: Rozkwitniesz w związku. To jest ten czas, kiedy poczujesz że kochasz i jesteś kochany. Samotne Lwy mogą liczyć na udane życie towarzyskie, pełne flirtu i ekscytujących chwil.

Praca: w tym tygodniu czekają cię ciekawe wyzwania. Będziesz szedł do przodu, według planu. Trzymaj się wyznaczonego kursu, a na pewno osiągniesz sukces.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz w formie. Wszystko będzie się układać, a zdrowie dopisywać. Po raz kolejny stwierdzisz, że „chce się żyć” Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Działaj z werwą. W tym tygodniu wszystko się uda. Czekają Cię dobre inwestycje, a także podwyżka. Jeśli jeszcze o nią nie poprosiłeś szefa, koniecznie zrób to teraz.

Miłość: W tym tygodniu prawdziwa sielanka w związkach. Będziesz kochać i czuć się kochany. Namiętne wieczory, długie upojne noce. Ten tydzień będzie wyjątkowy, także dla singli. Na poszukujących drugiej połówki spadnie prawdziwy dar od losu. Miej oczy i serce otwarte.

Praca: Będzie bardzo miło, posypią się pochwały, komplementy, uznanie. Wreszcie pełnia szczęścia z powodu docenienia. Przypadną Ci też w udziale bardziej ambitne zadania, których podejmiesz się z wyjątkową ochotą. Korzystaj.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu niestety czeka Cię lekki spadek kondycji. Odezwą się dawne dolegliwości i będą Ci dokuczać. Zadbaj o siebie. Wysypiaj się, jedz dobrej jakości produkty, pij dużo wody. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Ten tydzień będzie Ci sprzyjać. Nie będziesz cierpieć na brak pieniędzy, dostaniesz niespodziewany prezent, który okaże się wyjątkowo przydatny. Nie bądź jednak rozrzutna, Wago, bowiem pieniądze mogą Ci się przydać już niebawem.
Miłość: Można powiedzieć, że bez zmian. Temperatura uczuć w tym tygodniu będzie letnia. W stałych związkach uważaj na kłótnie z błahych powodów. Mogą przerodzić się w dłuższy konflikt, zupełnie niepotrzebnie i nieadekwatnie do przyczyn. Jeśli szukasz pary pomyśl o udzielaniu się na spotkaniach towarzyskich. Może to przynieść już wkrótce oczekiwane efekty.

Praca: Czeka Cię dużo intensywnej pracy w tym tygodniu. Wiele spraw zwali Ci się na głowę, czasem będziesz miał wrażenie, ze wszystkiego nie dasz rady załatwić. Na szczęście taki natłok rzeczy do załatwienia szybko się skończy i już pod koniec tygodnia odetchniesz z ulgą. Współpracownicy będą zadowoleni z twojej pomocy, a w bliskiej przyszłości zwróci Ci się to zaangażowanie z nawiązką.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Zacznij o siebie dbać. Zdecydowanie Twoje zdrowie woła, że już najwyższy czas pomyśleć zarówno o ciele jak i o duszy. Zacznij regularnie przyjmować posiłki, ogranicz alkohol i inne używki. Teraz jest dobry czas by zacząć. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Czeka Cię okres wzmożonych wydatków, zupełnie nieprzewidzianych. Zrewiduj stan finansów, może też okazać się konieczna pożyczka. Na pewno By poratuje Cię w tej sprawie, zwróć się do niego.

Miłość: Trudny okres przed Tobą. W związkach plączą się emocje. Najlepiej jest usiąść i wszystko sobie wyjaśnić. Możesz nie czuć się komfortowo, bo to częściowo Twoja wina. Szczera rozmowa ma szanse wszystko doprowadzić do jako takiego porozumienia. Podobnie Skorpiony które szukają drugiej połówki powinny postawić na szczerość. W długiej perspektywie opłaci się to bardziej, niż krótkotrwały związek oparty na kłamstwie.

Praca: Dobry czas na inwestycje. Spróbuj wdrożyć pomysły w życie, bowiem masz przed sobą inspirujący okres. Możesz liczyć na pomoc współpracowników, wszyscy w pracy wesprą Twoje idee, choćby nie wiem jak były zwariowane. Odwagi!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Zadbaj o nerki i układ moczowy. To nie są przelewki. Zdiagnozuj się u specjalisty. Porzuć domowe sposoby, bo daleko z tym nie zajdziesz. Odstaw używki, bo ostatnimi czasy przesadzasz z nimi. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Wszystko układa się lepiej, niż możesz przewidzieć. Nie ma na horyzoncie żadnych niespodziewanych wydatków. Będzie wszystko tak, jak sobie zaplanujesz. Nie spiesz się jednak z poważnymi decyzjami, które wymagają poniesienia dużych kosztów finansowych. Rozważ jeszcze raz dokładnie wszystko za i przeciw.

Miłość: Jeśli uda Ci się być bardziej krytycznym co do swojego wcześniejszego postępowania, na pewno będzie to możliwe, byś się porozumiał z twoją drugą połówką. Zazdrość, która towarzyszy Ci w związku jest ciągle bardzo żywa. Okaż więcej zrozumienia i bądź uważny. Jeśli zaś szukasz kogoś na stałe, pomyśl o portalach internetowych. To dobry czas, by zacząć się z kimś umawiać.

Praca: Duże wymagania, jakie będzie przed tobą stawiać przełożony, mogą okazać się trudne do sprostania im. Spróbuj porozmawiać o tym, szczerze i rozważnie. Projekt nie jest tego wart, bo więcej można stracić przy nadmiernym zaangażowaniu, chodzi głównie o energię, ale i niepotrzebne koszty. Jeśli rozegrasz to mądrze, przełożony pochwali Cię za przewidywanie i dobrą analizę sytuacji.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Raduj się tym tygodniem. Wszystko się spełni, co zaplanujesz. Może będzie Cię to kosztować trochę więcej wysiłku niż normalnie, ale warto bo efekty przekroczą Twoje oczekiwania. Super kondycja, sprzyjają Ci gwiazdy, a uśmiech nie będzie Cię opuszczał. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Czekają Cię niespodziewane wydatki. Niestety wybiją Cię one z rytmu, będziesz musiał wspomóc się pożyczką. Na szczęście czas bez pieniędzy szybko się skończy. Zaufaj Baranowi, on da Ci dobre rady, jak zaoszczędzić.

Miłość: Powoli rozwiążą się Twoje problemy w związku, bądź dla partnera bardziej cierpliwy i wyrozumiały. On też ma uczucia i cierpi, gdy go ranisz słowami i swoimi scenami zazdrości. Samotne Koziorożce czeka interesująca znajomość, która może przerodzić się w coś sympatycznego.

Praca: Dużo spełnienia w pracy, bowiem wiele projektów, które były zapoczątkowane wcześniej, w tym tygodniu rozwiną się i będzie można czerpać profity. Uważaj na Raka, jest zazdrosny o Twoje sukcesy i może Ci zaszkodzić.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Dużo problemów w tym tygodniu przysporzy Ci układ pokarmowy. Uważaj co jesz, nie stołuj się w nieznanych miejscach, staraj się jeść regularne posiłki. Jeśli będziesz miał jakieś dolegliwości, z którymi nie będziesz umiał sobie poradzić, lepiej skonsultuj się z lekarzem. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Same dobre wiadomości w tym tygodniu. Znajdziesz dodatkowe źródło dochodu, spłynie jakiś zaległy przelew, albo ktoś zwróci Ci dług. Będziesz mógł się cieszyć gotówką i trochę zaszalejesz. Ale to i dobrze. Należy Ci się coś od życia.

Miłość: W stałych związkach Wodniki poczują się bezpiecznie i będą mogły rozkwitać. Partner Wodnika zaspokoi większość pragnień, także będzie wyjątkowo miło. Samotne osoby spod tego znaku będą mogły spotkać się z kimś dawno niewidzianym, który obudzi w nich żywsze uczucia. Jeśli tylko dasz sobie szanse, będziesz mógł cieszyć się związkiem.

Praca: Niestety nie wszystko pójdzie tak jak myślisz, w związku z tym powstanie wiele trudności, które niestety mogą Cię przerosnąć. Aby móc sobie z tym poradzić, trzeba koniecznie zasięgnąć rady, najlepiej Raka, on bowiem zna się na rzeczy i może Ci pomóc.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Bądź dla siebie dobry w tygodniu. Stresy zdecydowanie odbiją się na swoim zdrowiu. Musisz zwolnić, musisz o siebie zadbać. Spróbuj się wyciszyć, medytować. Pamiętaj, że większość problemów które teraz Cię spotykają miną, często bez Twojego zamartwiania się. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Ten tydzień przyniesie nieoczekiwane pieniądze. Uśmiechnie się do Ciebie Fortuna i dzięki temu poczujesz się lepiej.

Miłość: Zbliża się bardzo dobry czas w związkach. Partner wreszcie poczuje się przez Ciebie doceniony, pamiętaj jednak by dbać o swoją drugą połówkę, bo to ma też przełożenie na całe Twoje samopoczucie. Bądź ciepły i dobry. Przyniesie to rezultaty. Samotne Ryby będą miały okazje poznać kogoś naprawdę wspaniałego. Wystarczy się rozejrzeć wokół siebie.

Praca: Dużo obowiązków w tym tygodniu, a ze wszystkimi niestety nie uda się uporać. Trzeba krok po kroku robić swoje. Wszystko się ułoży. Będzie dobrze. Trzeba to przeczekać.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT