19-25 września 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 19 do 25 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień najprawdopodobniej nie przyniesie Ci żadnych większych dolegliwości, ani powodów do narzekania w kwestii zdrowia. Wykorzystaj zatem ten czas jak najlepiej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Wraz z początkiem tygodnia mogą pojawić się jakieś niepewne działania i niepokojące znaki.

Miłość: W tym tygodniu raczej nie będziesz miał szczęścia w poszukiwaniu osoby, z którą mógłbyś spędzić resztę życia. Zamiast tego będzie towarzyszyć Ci dobra passa w kontaktach przyjacielskich
i rodzinnych!

Praca: Będziesz miał okazję, aby podjąć nieco ryzykowną decyzję, która jednak będzie warta swojej ceny!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu na Twojej wadze może widnieć nieco mniejsza, niż zwykle liczba. Może być to spowodowane dietą oraz ćwiczeniami, które praktykujesz, bądź jakimiś innym czynnikami… Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeśli chcesz mieć pod kontrolą swój budżet, Twoje działania związane z finansami powinny być przemyślane.

Miłość: Podczas rozmowy z bliską Ci osobą nie poruszaj drażliwych kwestii, których nie jesteś pewny, ponieważ może to zakończyć się jedynie bezsensowną, nieprowadzącą do żadnych wniosków, kłótnią.

Praca: Przejdzie Ci przez myśl rozpoczęcie działalności na własną rękę – być może nie jest to zły pomysł!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu ważne będzie uświadomienie sobie, że niemożliwym jest posiadanie wszystkiego na raz i często, aby móc coś uzyskać, to co trwa, musi się zakończyć. Daj sobie czas! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: W tej kwestii, najprościej mówiąc, będzie sprzyjać Ci szczęście, a los da Ci nowe możliwości!

Miłość: Są osoby, do których jesteś naprawdę mocno przywiązany i jesteś w stanie zrobić, a nawet poświęcić dla nich bardzo dużo. Jednak w tym tygodniu postaraj się skupić przede wszystkim na sobie oraz swoich potrzebach.

Praca: Nie zwlekaj dłużej z wprowadzeniem do życia decyzji, z którą nosisz się już od pewnego czasu.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Pomimo tego, że w tym tygodniu będzie Ci dopisywać zdrowie, możesz odczuwać zmęczenie, które nieznacznie wpłynie na Twoje plany. Nie wzbraniaj się przed dodatkową ilością snu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nie zapowiada się na jakieś większe niespodzianki, jednak ogólnie bilans będzie raczej dodatni!

Miłość: Zechcesz spędzać jak największą ilość czasu z osobą, która już dawno temu skradła Twoje serce. Bowiem wspólne przeżycia, wspomnienia oraz uczucia uderzą w Ciebie ze zniewalającą mocą…!

Praca: Nie gódź się na wszystko i nie bierz zbyt dużo na swe barki. Nie jesteś przecież jedyną osobą
w pracy!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu warto skupić się próbie ograniczenia w swym życiu szkodliwych substancji. Bowiem gwiazdy mówią, że jest to sprzyjający ku temu czas, zaś potem może być już trochę za późno. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Będziesz w stanie prawidłowo rozplanować wydatki, które mogą pojawić się w najbliższym czasie.

Miłość: W tym tygodniu Twoje relacje z drugą połówką będą układały się naprawdę dobrze. Bowiem nie tylko chętnie wspólnie zajmiecie się tym, co Was łączy, ale także będziecie dla siebie wyrozumiali i czuli!

Praca: Coś, co będzie miało miejsce w pracy posłuży Ci jako mobilizacja do nabycia nowej umiejętności.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu powinnaś jak najmniej wymagać od swojego organizmu i dać mu odrobinę odpocząć. Bowiem znajdzie się on o krok od przeciążenia i złapania jakiejś infekcji lub stanu zapalnego. Twoim sprzymierzeńcem będzie inna zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Już czas na to, aby uświadomić sobie, że nie wszystkie wydatki są konieczne, a część z nich można załatwić mniejszym kosztem!

Miłość: Nawet jeśli do tej pory nieustannie cieszyłaś się równowagą i spokojem w związku, to w tym tygodniu może to ulec zmianie. Bowiem ruchy planet będą sprzyjać sprzeczkom oraz nieporozumieniom.

Praca: Będziesz wykazywać się entuzjazmem oraz zapałem do pracy, który udzieli się reszcie pracowników!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu gwiazdy nie przewidują u Ciebie kłopotów w obszarze zdrowotnym, a nawet jeśli pojawią się jakieś niewielkie dolegliwości, szybko zdołasz się z nimi uporać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Choć będziesz chciała mieć przy sobie trochę pieniędzy, to jeszcze bardziej zechcesz je wydawać…

Miłość: Choć ten tydzień nie będzie najlepszym momentem na tworzenie stałej relacji, to na swojej drodze możesz spotkać kogoś, kto sprawi, że na niektóre sprawy zechcesz spojrzeć z całkiem innej perspektywy.

Praca: Możliwe, że będzie miała miejsce sytuacja, w której Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na poważną próbę.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu nie idź na łatwiznę i nie sięgaj po gotowe dania, ani mocno przetworzone produkty, bo źle się to skończy dla Twojego układu pokarmowego. To, że nie masz czasu nie jest usprawiedliwieniem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Twoja płynność finansowa może ulec zagrożeniu. Uważaj na intencje zodiakalnych Baranów!

Miłość: W tym tygodniu możesz zacząć rozmyślać w innych, nowych kategoriach o swoim życiu uczuciowym, a może nawet o jakiejś konkretnej osobie, która go dotyczy. Niewykluczone, że dojdziesz do odważnych wniosków!

Praca: Możesz mieć styczność z zazdrością… Nie jest jednak jasno określone, z czyjej strony ona wypłynie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz miał w sobie dużo wewnętrznej siły, która umożliwi Ci pokonywanie trudności. Dlatego też, nawet jeśli będziesz czuł się nieco gorzej, bez trudu sobie z tym poradzisz! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Może towarzyszyć Ci silna tendencja do wydawania zbyt dużej ilości pieniędzy na zbędne rzeczy!

Miłość: To będzie odpowiedni tydzień na wszelkie deklaracje oraz obietnice. Dlatego, jeśli od jakiegoś czasu nosisz się z zamiarem powiedzenia czegoś ważnego pewnej osobie, zrób to w tym czasie!

Praca: Możesz mieć kłopot w dogadywaniu się ze swymi współpracownikami oraz przełożonymi
i szefostwem.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Ogólnie rzecz biorąc, w tym tygodniu gwiazdy będą Ci sprzyjać i nie będziesz mieć większych problemów w kwestii zdrowia. Jednak warto zwrócić szczególną uwagę na swe narządy zmysłów. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Przyjrzyj się swojemu budżetowi i zastanów się, czy nie masz żadnych zaległości w tym obszarze!

Miłość: W tym tygodniu może pojawić się swego rodzaju przesilenie, które będzie widoczne w niektórych z Twoich relacji. Z tego powodu Ty oraz Twoi bliscy chwilowo będziecie mieć dosyć siebie nawzajem…

Praca: Nie zapominaj o tym, że praca nie powinna pochłaniać całej Twojej energii oraz wartościowego czasu!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu zachowaj szczególną ostrożność podczas przebywania w miejscach, w których możesz być narażony na przeciągi, bądź klimatyzację, bo łatwo będzie o przeziębienie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Choć Twoje finanse będą na plusie, uważaj na niepotrzebną ingerencję niepowołanych osób!

Miłość: W tym tygodniu możesz mieć pewien kłopot z otworzeniem się na nowe znajomości oraz opowiadanie o sobie i swoim życiu. Będzie to jednak tylko tymczasowe, lecz ma także swoje dobre strony.

Praca: Nie tylko twórcze działania, ale też nowatorskie pomysły będą towarzyszyć Ci przez cały ten czas!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu najdzie Cię ochota na zmodyfikowanie swojej diety na zdrowszą, bądź przynajmniej wprowadzenie do niej produktów bardziej bogatych w substancje odżywcze. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Bądź rozważna, ponieważ Twoje zasoby pieniężne będą pomniejszały się wyjątkowo szybko!

Miłość: Jeśli się odrobinę postarasz, to nadchodzący tydzień okaże się niezwykle sensualny, a do tego będzie przepełniony niemałą ilością intymnych zbliżeń, które przyniosą Ci sporą ilość satysfakcji…!

Praca: Nie czekaj już dłużej na to, aż inni ludzie wykonają ruch – odważ się i weź sprawy w swoje ręce!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT