Horoskop tygodniowy na 26 kwietnia – 2 maja 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 26 kwietnia do 2 maja 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Barany w tym tygodniu będą mocno rozchwiane emocjonalne. Będzie to związane z niepewną sytuacją rodziną. Ciężki wybór będzie między tym co podpowiada wam serce, a co każe wybrać rozum. Dobrym dniem będzie dla was wtorek, natomiast dobrą radą będą służyć wam Bliźnięta i Koziorożce.

Finanse: Piątek będzie dniem, w którym odczujecie największą satysfakcję z zainwestowanych pieniędzy. W pozostałych dniach poziom waszych finansów nie będzie należał do zbyt zadowalających.

Miłość: W twoim otoczeniu jest osoba, której zazdrościsz relacji z drugą połówką, w rzeczywistości nie jest tak kolorowo jak myślisz. Skup swoje myśli na sobie i na swojej relacji z partnerem. Nie opieraj jej na związkach innych osób, twórzcie własną wyjątkową historię.

Praca: Jeśli chcesz, aby twoja firma utrzymywała dotychczasowy poziom w najbliższych dniach powstrzymaj się od krytykowania swoich pracowników. Okaż im wsparcie i motywuj do działania, a zobaczysz efekty.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Uważajcie na ludzi, którzy do tej pory wydawali wam się bliskimi przyjaciółmi. Ich uśmiech wcale nie jest szczery, co może wyjść na jaw w przeciągu kilku najbliższych dni. Niektóre sprawy lepiej więc będzie zachować na siebie. Szczęśliwym dniem będzie dla was poniedziałek, natomiast dobrą radą posłużą wam Barany i Wagi.

Finanse: Księżyc świeci najmocniej nad głowami Byków. Dziel się z innymi, a to co wydasz powróci do ciebie ze zdwojoną wartością.

Miłość: Byk będzie miał w tym tygodniu niejednokrotnie okazję do flirtów i zabaw w gronie innych ludzi. Jednak na pierwszym miejscu w twoim sercu wciąż widnieje twój partner. Mimo kryzysów jakie miały miejsce w waszym związku, nie pozwolisz sobie na oderwanie się od rzeczywistości i zabawę z kimś obcym.

Praca: Szkolenia w terenie nie należą do ulubionej formy nauki Byków. W tym tygodniu może się to zmienić, zobaczysz jak wiele możesz zyskać.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Świeży i dobry wygląd to podstawa, w zdobywaniu pewności siebie. Bliźnięta powinny pamiętać o regularnym korzystaniu z kremów nawilżających oraz peelingów. Wenus będzie sprzyjać również domowym sposobom na pielęgnację i zadbanie o wygląd twarzy i ciała. Szczęśliwym dniem będzie czwartek, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Panny i Wodnika.

Finanse: Runa Fehu jest symbolem bogactwa i majątku. Pozwala skutecznie zbierać i mnożyć pieniądze. Byki, które chcą powiększyć swój stan majątkowy powinny znaleźć sposób, który sprawi, że znak Fehu będzie towarzyszyć im każdego dnia.

Miłość: Wenus sprzyja miłości i dobrej zabawie, z której będą korzystać single. Bliźniętom, które ostatnimi czasy borykają się z problemami związkowymi, radzimy zastanowić się nad tym, czy warto traci czas na rozmowy, które i tak najczęściej prowadzą nas donikąd.

Praca: Z niepozornych propozycji uda ci się wyciągnąć coś dobrego. Sukces jest tak blisko, że nie ma powodów do zmartwień!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Jeśli od dłuższego czasu coś cię nie pokoi, jest to najwyższa pora, aby udać się na konsultację lekarską. Wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze ale pamiętaj, że nikt z znajomych czy internetu nie posiada takiej wiedzy jak lekarz. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie piątek, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Lwy i Wagi.

Finanse: W sprawach finansowych początek tygodnia będzie pełny zawirowań, jednak w drugiej części tygodnia wszystko obróci się na twoją korzyść.

Miłość: Raki będą chciały wynagrodzić swojej drugiej połówce ostatnie dni, w których miały dla niej mniej czasu. Dobrym pomysłem będzie spędzenie weekendu tylko we dwoje. Nie musi być to od razu wypad do 5 gwiazdkowego hotelu, jeśli zadbasz o odpowiedni wystrój domu i sypialni, twoja druga połówka będzie bardzo zadowolona.

Praca: Wenus będzie sprzyjać współpracy z innymi. Zrobisz wiele, a dodatkowo znajdziesz czas na małą przerwę od pracy.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Obowiązki domowe spadną na dalszy plan. Lwy będą zbyt skupione na pracy, a w późniejszych godzinach na odpoczywaniu, aby pamiętać o praniu sprzed kilku dni, czy porządkach w szafie, które były zaplanowane „na wczoraj”. Szczęśliwym dniem będzie dla was sobota, natomiast wspierać was będą Barany i Raki.

Finanse: Będziesz miał nosa do pieniędzy. Zawrzesz kilka korzystnych umów, a na zakupach będziesz oszczędny i praktyczny, oby tak dalej!

Miłość: Wasz partner będzie was zaskakiwał w tym tygodniu swoimi śmiałymi pomysłami. Niektóre z nich mogą być mocno nieprzemyślane, jak np. tatuaż w dość nietypowym miejscu. Wspieraj partnera, a od tych najbardziej postrzelonych staraj się odwieść, a wszystko będzie dobrze!

Praca: Praca w tym tygodniu pochłonie wszystkie twoje myśli. Nawet w wolnych chwilach będziesz myśleć o tym co czeka na ciebie w firmie.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Czeka cię miły tydzień. Twoje decyzje będą pozytywnie przyjmowane przez otoczenie. Bliscy będą cię wspierać i chętnie odciążać z obowiązków domowych. Dobrym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie środa, natomiast dobrą radą posłużą ci Skorpion i Ryba.

Finanse: Ktoś posłuży ci mało trafną radą. Przez następne kilka dni będziesz próbował naprawić błąd, który będzie cię sporo kosztować.

Miłość: Przed Pannami punkt zwrotny w relacjach towarzyskich. Single poczują wielką chęć na flirty i randki, nawet jeśli będzie to jednorazowa sytuacja. Zapewni ci to mnóstwo szczęścia i dodatkowej energii na kolejne dni.

Praca: W pracy wiele komplikacji, mogą pojawić się opóźnienia, które mocno odbiją się na projekcie, nad którym Panny pracowały od dłuższego czasu.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Gwiazdy nie będą sprzyjać sprawą, które wymagać będą od Wagi niepewnych kroków i kontaktów z obcymi ludźmi. Szybciej nadrobisz zaległości podejmując samodzielne decyzję. Dobrym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, natomiast w tym tygodniu sprzyjać ci będą Strzelce i Bliźnięta.

Finanse: Pieniądze nie będą odgrywać dużej roli w tym tygodniu w życiu Wagi. Bardziej skupisz sprawach duchowych niż materialnych.

Miłość: Zostawisz nieudane romanse w przeszłości. Wenus zapewni ci otwarty umysł i serce. Będziesz rozmawiać, filtrować i żartować z ludźmi, którzy naprawdę są warci swojej uwagi. Unikaj jednak osób spod znaku Panny i Byka, nie będą oni tym kimś, za kogo się podają.

Praca: Twoje doświadczenie okaże się niezwykle pomocne dla innych pracowników. Okażesz się świetnym doradcą i przyjacielem, bądź więc otwarty i nie odmawiaj pomocnej dłoni.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Za sprawą Merkurego twoja odporność znacznie się poprawi. Będziesz działać konkretnie i pewnie iść w przód. Korzystaj z energii do piątku. W weekend znajdź czas dla przyjaciół, rodziny i innych bliskich. Szczęśliwy dzień na ten tydzień to czwartek! Natomiast swoich sprzymierzeńców będziesz miał w Lwach i Rybach.

Finanse: Ucz się od sąsiednich znaków, bowiem oni najlepiej co sprzyja pojawieniu się dodatkowej możliwości zarobienia pieniędzy!

Miłość: Skorpiony muszą uważać na manipulację uczuciami partnera. Nawet jeśli nie jest ona celowa, nie wpłynie dobrze na waszą relację. Staraj się być bardziej otwarty i wyrozumiały, w końcu nie wszystko musi być zgodnie z twoją myślą.

Praca: W tym tygodniu zrozumiesz, że pora obrać nową strategię podczas rozmów kwalifikacyjnych. Czasem warto przedstawić swoje wymagania i nie godzić się na wszystko, co narzuca ci potencjalny pracodawca.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Spadek sił dopadnie Strzelce początkiem tygodnia, jednak za sprawą Marsa już w drugiej połowie poczujesz, że żyjesz. Pozwoli ci on na odetchnięcie od problemów i stresu. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, natomiast dobrą radą służyć ci będą Byki i Raki.

Finanse: W sprawach finansowych tydzień będzie sprzyjał oszczędności. Kwoty jakie zdołasz odłożyć będą inspirujące dla wielu ludzi z twojego otoczenia.

Miłość: Jeśli masz z drugą połówką kilka spraw do wyjaśnienia, postaraj się zrobić to jak najwcześniej. Weekend będzie niezwykle udany, jeśli tylko zażegnacie kryzys. Gwiazdy sprawią, że single będą bardziej chętnie dzielić się swoimi uczuciami, szczególnie z osobą spod znaku Wagi.

Praca: W tym tygodniu dobra passa nie opuści cię w pracy! Zaskoczysz wszystkich, nawet samego siebie.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Jeśli nie chcesz, aby problemy innych osób zaczęły dotyczyć również ciebie, lepiej nie wtrącaj się w żadne obce sprawy w tym tygodniu. Uważaj również na pokusy, które mogą źle wpłynąć na rozwój wydarzeń. Szczęśliwym dniem będzie dla siebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Baranach i Skorpionach.

Finanse: Kupisz nową rzecz, która sprawi wiele frajdy tobie i twoim bliskim. Będzie to zdecydowanie zakupowy strzał w 10!

Miłość: Samotne Koziorożce czeka niestety poważne rozczarowanie osobą, z którą planowały stworzyć coś poważniejszego. Dla związkowiczów więcej pozytywizmu zapewni Wenus, który przyniesie wam nietypową formę rozrywki.

Praca: Bezinteresowna pomoc ze strony współpracowników, sprawi że poczujesz się pewniej na swoim stanowisku pracy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Ktoś z twojego otoczenia wyjdzie z propozycją spontanicznego wyjazdu. Jeśli zdecydujesz się rzucić wszystko i zaznać odrobiny szaleństwa, szybko przekonasz się jak piękny i niesamowity jest świat, który cię otacza. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Lwach i Bliźniętach.

Finanse: Wszystko będzie kierować cię w stronę zarabiania pieniędzy. Otwórz swój umysł na nowe możliwości, szczególnie w czwartek.

Miłość: Styczniowe Wodniki pokuszą się o romantyczny gest w stronę swojego partnera. Wodniki urodzone początkiem lutego, będą rozdrażnione i nieprzychylnie nastawione do spędzania wspólnego czasu z drugą połówka.

Praca: W pracy czeka was dużo luzu i swobody. Chwilami poczujecie się nawet tak, jakby was tam nie było.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu Ryby będą pokonywać swoje lęki i pozostawiać je w przeszłości. Kiedy przełamiecie swoje bariery strachu, będziecie działać bardziej pewnie i odważnie, a mniej rzeczy będzie wydawać wam się niemożliwymi do wykonania. Szczęśliwym dniem będzie dla was poniedziałek, natomiast dobrą radą posłużą wam Wagi i Strzelce.

Finanse: Finanse będą na dobrym poziomie. Mimo że nie będzie on zbyt wysoki, pozwoli on na swobodne zakupy.

Miłość: Wodniki mogą nieco pogubić się w swojej sytuacji sercowej. Gwiazdy nie będą układać się korzystnie. Pojawi się nowa osoba w waszym towarzystwie, lecz to wy będziecie czuć się jak piąte koło u wozu. Będzie to dobra okazja, aby zrobić sobie przerwę od randkowania i spędzić więcej czasu z przyjaciółmi.

Praca: Staraj się być bardziej przykładny i nie wykonywać zadań pobieżnie. Jeśli kolejny raz zawiedziesz swojego pracodawcę skutecznością, może nie być tak pobłażliwy jak do tej pory.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT