9-15 stycznia 2023

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 9 do 15 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu niezwykle istotne będzie nabranie dystansu do wszystkiego, co Cię otacza oraz tego z czym masz do czynienia. Miej na uwadze, że nie wszystkie symptomy muszą oznaczać najgorsze! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Nawet jeśli wydasz więcej niż zamierzałeś, Twój budżet utrzyma się w całkiem dobrej kondycji.

Miłość: W tym tygodniu przede wszystkim postaw na szczerość w relacjach. Będzie ona konieczna do tego, abyś mógł dalej kontynuować pewną znajomość, na której Ci zależy. Nie unikaj tego, co trudne!!!

Praca: Będziesz w stanie znaleźć trochę czasu na odpoczynek i zresetowanie się po wyczerpujących dniach.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Nawet jeśli ostatnie dni były dla Ciebie dosyć trudne i ciążyły Ci jakieś dolegliwości, to
w nadchodzącym tygodniu pojawi się wyczekiwana ulga. Gwiazdy będą mieć Cię w swojej opiece! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nie obawiaj się o swoje finanse – bowiem wszystko wskazuje na to, że będzie lepiej niż się spodziewałeś.

Miłość: W tym tygodniu odkryjesz coś, co jest związane z którąś z Twoich bliskich relacji. Możliwe, że będzie to dotyczyć Twojego związku. Nie wiadomo jednak, czy odkrycie to będzie miało pozytywny, czy też negatywny wydźwięk.

Praca: Szykują się jakieś zmiany, które znacząco wpłyną na Twoją motywację, a także zaangażowanie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu Twój próg bólu będzie niższy, niż zazwyczaj. W związku z tym bardziej uważaj na bodźce mogące wywołać u Ciebie reakcję bólową. Poza tym nie zapominaj
o witaminach! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Pieniądze nie będą Twoim największym zmartwieniem, a temat wydatków zejdzie na dalszy plan.

Miłość: W tym tygodniu możesz spotkać się z niekoniecznie pożądaną reakcją jakiejś osoby z Twojego otoczenia. Taka sytuacja nie będzie należeć do najprzyjemniejszych, lecz trochę da Ci do myślenia.

Praca: Możliwe, że w Twojej głowie pojawi się pomysł, który okaże się naprawdę dobry i przyniesie Ci dużą satysfakcję!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Przez większość tego tygodnia będziesz miał w sobie niemałą ilość energii, którą wykorzystasz przede wszystkim na zadbanie o siebie. Formy tego działania będą już zależeć od Ciebie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jakaś informacja przyczyni się do tego, że kwestia Twoich finansów stanie się łatwiejsza do ogarnięcia!

Miłość: W tym tygodniu będziesz miał szansę na poznanie kogoś o wspaniałej energii, która będzie doskonale współgrać z Twoją! Niewykluczone, że ta osoba okaże się poszukiwaną przez Ciebie bratnią duszą!

Praca: Możliwe, że otrzymasz jakąś propozycję i najprawdopodobniej warto będzie z niej skorzystać!!!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień zapowiada się dla Ciebie dosyć intensywnie. W związku z tym już
w okolicach piątku możesz odczuwać zmęczenie, które będzie się nasilać jeśli nie zwolnisz trochę tempa. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Możliwe pojawienie się frustracji związanej z sytuacją nieco inną, niż ta której oczekiwałeś…

Miłość: W tym tygodniu wreszcie nabierzesz odwagi, aby spojrzeć prawdzie w oczy i podjąć ważną decyzję, z którą nosiłeś się już od pewnego czasu. Gwiazdy będą Ci sprzyjać, więc wszystko dobrze pójdzie!

Praca: Czeka Cię zwiększona ilość obowiązków, a także idące z nimi w parze, przyspieszone tempo pracy.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz mieć do czynienia z wieloma wymaganiami, jakie zostaną przed Tobą postawione zarówno ze strony świata zewnętrznego, jak i z Twojej własnej strony. Bądź dla siebie łaskawa! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Gwiazdy zapowiadają pewne zbiegi okoliczności, na których wyjdziesz jak najbardziej korzystnie!

Miłość: Ten tydzień nadejdzie wraz z zazdrością, która pojawi się w Twoim sercu. Jednakże osoba, której będzie ona dotyczyć niekoniecznie jest warta przeżywania tego trudnego, niezbyt przyjemnego uczucia.

Praca: Czeka Cię intensywny czas. Jednak jeśli go dobrze wykorzystasz, zdobędziesz to, na co czekałaś!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz mieć pewną trudność z poradzeniem sobie z narastającym stresem,
w związku z czym trudniej będzie Ci się zrelaksować. Jednak zrób co tylko w Twojej mocy, by poczuć się lepiej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Wydasz nieco więcej, niż miałaś w planach – lecz będzie warto i później nie będziesz tego żałować!

Miłość: W nadchodzącym tygodniu niektóre osoby mogą mieć kłopot ze zrozumieniem Twoich potrzeb. Może to wynikać zarówno z niejasnej komunikacji, jak i różnic, jakie między Wami występują.

Praca: Ktoś będzie próbował rzucić Ci kłody pod nogi, utrudniając Ci tym pracę. Możliwe, że będzie to zodiakalny Wodnik!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się uważać na siebie ze szczególną starannością, ponieważ Twój organizm może być przemęczony, co doprowadzi do osłabienia i zwiększenia podatności na infekcje, choroby oraz urazy. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Ważne, abyś nauczył się mówić sobie „nie” podczas pojawiania się chwilowych zachcianek…!

Miłość: W tym tygodniu nie będziesz miał dobrej passy w poszukiwaniu miłości. W związku z tym lepiej odłożyć randkowanie na inny czas, zaś teraz skupić się na sobie samym. Jeśli pokochasz siebie, będziesz
w stanie pokochać też kogoś innego!

Praca: Twój umysł będzie nadzwyczaj chłonny i otwarty, dzięki czemu łatwiej nabędziesz nowe kompetencje!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu dobry humor niemalże nie będzie Cię opuszczał i nie jeden raz pozostawi na Twojej twarzy szeroki uśmiech, którym bardzo chętnie podzielisz się ze swoim otoczeniem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Możesz nagle zorientować się, że Twoje wydatki przekroczyły oczekiwania i plany na ten czas…

Miłość: W tym tygodniu Twoje relacje mogą przynieść Ci zarówno dobre i przyjemne doznania, jak i te bardziej bolesne. Bowiem kontakty z niektórymi osobami nie są tym, w co powinieneś się angażować…

Praca: Pora na odrobienie zaległości, które gromadzą się już od dłuższego czasu. Nie zwlekaj więc dłużej!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Nawet jeśli dołożysz wszelkich starań, to w nadchodzącym tygodniu nie pokonasz tego, co jest Ci zapisane w gwiazdach. Bowiem niektóre rzeczy trzeba po prostu zaakceptować i nauczyć się z nimi obcować. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Wskazane są wszelkiego rodzaju inwestycje – trudno o bardziej odpowiedni moment ku temu!

Miłość: W tym tygodniu warto będzie posłuchać rad, jakie będą Ci dawać najbliższe Ci osoby. Bowiem dzięki temu, ze dobrze Cię one znają, są w stanie odpowiednio wesprzeć Cię w danej sytuacji.

Praca: Na horyzoncie jawi się nowa szansa. Nie zaprzepaść jej i wykorzystaj najlepiej jak tylko potrafisz!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Ten tydzień będzie dobrym momentem na nadrobienie zaległości, jakie nagromadziły się
w kwestii Twojego zdrowia. W związku z tym postaraj się popracować nad nimi ze szczególną dbałością! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Zwróć uwagę na to, czy aby przypadkiem nie wydajesz zbyt dużych kwot na rzeczy, których nie potrzebujesz!

Miłość: Nadchodzący tydzień będzie czasem refleksji. Bowiem możesz zauważyć i docenić to, jak wspaniałe osoby Cię otaczają. Pamiętaj o tym, że możliwość zwrócenia się do zaufanych osób po pomoc to prawdziwy skarb!

Praca: Możesz nabrać wątpliwości co do swojego spełnienia zawodowego i sensu wykonywanej pracy…

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień postawi przed Tobą nowe wyzwania i aby im sprostać, będziesz musiała zebrać w sobie jak największą ilość energii. Nie marnuj zatem swoich sił na niepotrzebne czynności! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Ważne będzie wykazanie się uczciwością. Bowiem wszelkie oszustwa zostaną szybko wykryte!

Miłość: W tym tygodniu poczujesz pewność oraz przekonanie co do jednej osoby. Bowiem jej energia będzie doskonale współgrać z Twoją, dzięki czemu wspaniale będziecie czuć się w swoim towarzystwie!

Praca: Postaraj się dać z siebie wszystko. Nawet jeśli nie masz motywacji – przemęcz się teraz, a później porządnie odpoczniesz!

horoskop na następny tydzień
  • ADD YOUR COMMENT