17-23 stycznia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 17 do 23 stycznia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu natura oraz wszelkie okoliczności przyrody będą miały wyjątkowo dobroczynny wpływ na Twoje zdrowie. Koniecznie więc spędź jak najwięcej czasu w takim otoczeniu! Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: To będzie dobry czas na załatwienie większości spraw finansowych oraz urzędowych.

Miłość: Może towarzyszyć Ci skłonność do mówienia o swoich uczuciach. Jednak nie zapominaj o tym, że samo mówienie często nie wystarczy – liczą się również czyny potwierdzające Twoje słowa.

Praca: Jeśli odczujesz silniejsze zmęczenie, pomyśl o wzięciu dnia, bądź kilku dni wolnego. Zrób to dla siebie!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu najbardziej korzystne okaże się skupienie przede wszystkim na sobie oraz własnym zdrowiu. Zatem podaruj sobie jak najwięcej czasu oraz uwagi, a dobrze na tym wyjdziesz. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Nie musisz martwić się finansami – pieniądze będą się Ciebie trzymały i nigdzie się nie wybierają.

Miłość: Przez większość tego tygodnia raczej nie będzie dopisywał Ci nastrój do romansów, czy też większych czułości. Całe ciepło i uczucie zapragniesz oddać sobie oraz swoim najbliższym.

Praca: Wszystko będzie w jak najlepszym porządku pod warunkiem, że nie będziesz za bardzo się wychylał.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz miał w sobie ogromne ilości wewnętrznej siły oraz dobrej, pozytywnej energii. Dzięki temu będziesz w stanie zrobić rzeczy, które dotychczas Cię przerastały! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Warto zainwestować przede wszystkim w siebie oraz swoje potrzeby. Zrób sobie prezent!

Miłość: W tym czasie poczujesz się kochany oraz potrzebny. Twoi bliscy okażą Ci uczucia i wsparcie, którego ostatnimi czasy mogłeś bardzo potrzebować. Nie szukaj na siłę miłości, kiedy masz ją obok siebie!

Praca: Twoja energia oraz jasność myślenia pozwolą Ci wykonać zadania znacznie szybciej i być może nawet zabłysnąć!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Zwróć uwagę przede wszystkim na to, w jaki sposób się odżywiasz. Czy Twoje posiłki są zdrowe
i pełnowartościowe, czy nie są zimne i zjadane w pośpiechu…? Ma to ogromny wpływ na Twoje zdrowie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeśli nie masz czasu na przygotowanie zdrowego obiadu, pomyśl nad zakupem cateringu!

Miłość: Jeśli jesteś w stałym związku, nie zapominaj o tym, że dla jego trwałości takie elementy jak czułość oraz bliskość fizyczna są potrzebne przez cały czas, a nie tylko na początku znajomości.

Praca: W tym tygodniu bez trudu będziesz w stanie zauważyć błędy oraz niedoskonałości w swej pracy.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Choć w tym tygodniu będziesz miał w sobie duże pokłady energii, uważaj na to, aby nie przesadzić
z szaleństwem! Pamiętaj, że wzmożony wysiłek wymaga większej ilości witamin oraz minerałów! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Postaraj się powstrzymać przed nieprzemyślanymi zakupami, bo doprowadzisz się do bankructwa!

Miłość: Jeżeli będziesz musiał podjąć jakąś ważną decyzję mającą związek z Twoim życiem uczuciowym, lepiej najpierw dokładnie to przemyśl i poproś o radę swojego najlepszego przyjaciela.

Praca: Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy, to ten tydzień będzie sprzyjał tego typu działaniom!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja duchowość będzie na wyjątkowo wysokim poziomie. Dzięki temu będziesz w stanie skupić się na sprawach, które zazwyczaj były na dalszym planie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Gwiazdy sprzyjają Twoim finansom i możliwe, że wkrótce czeka Cię jakaś niespodzianka!

Miłość: Jeśli spotykasz się z kimś i Wasza relacja zapowiada się romantycznie, postaraj się spojrzeć głębiej i pomyśleć, czy ta osoba jest dla Ciebie dobra oraz czy związek z nią jest tym, czego pragniesz.

Praca: W pracy będzie towarzyszyć Ci spontaniczność. Może przynieść Ci ona zarówno korzyści, jak i straty!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu może dopaść Cię niewielkie osłabienie, które może wiązać się z bólami głowy, bądź nawet przeziębieniem. Zwróć uwagę na swój układ odpornościowy! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Zakupy będą doskonałym sposobem na poprawienie humoru sobie, bądź komuś bliskiemu.

Miłość: W tym czasie Twoje uczucia będą nadzwyczaj zmienne. Bowiem jednego dnia możesz być święcie przekonana o tym, że jesteś zakochana, natomiast kolejnego zaczniesz mieć ogromne wątpliwości.

Praca: Nie będziesz miała zbyt dużej motywacji do pracy, ani do tego, aby zaimponować szefowi.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu mogą towarzyszyć Ci pewne kłopoty ze snem – niełatwo będzie Ci zasnąć, Twój sen nie będzie głęboki, bądź też trudno będzie Ci wstać o odpowiedniej porze. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Jeśli rozważasz pewien wydatek, który w jakikolwiek sposób może Cię rozwinąć, nie zwlekaj!

Miłość: W tym tygodniu powinieneś unikać wtrącania się w sprawy, które nie dotyczą Cię bezpośrednio, ponieważ tym sposobem możesz jedynie przysporzyć sobie wrogów.

Praca: Warto pomyśleć nad urlopem. Zaplanuj taki, podczas którego zdołasz naprawdę wypocząć!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu może towarzyszyć Ci zmęczenie codziennością oraz ogólne zniechęcenie. Jednakże pod koniec tygodnia ta sytuacja powinna ulec poprawie i wszystko nabierze kolorów! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: To będzie dobry czas na duże transakcje oraz planowanie poważniejszych wydatków.

Miłość: Jeśli istnieje ktoś, kto usilnie zabiega o Twoją uwagę, bądź nawet uczucie, postaraj się dać mu szansę. Jeśli nie wyjdzie, trudno. Jednak możliwe, że wiele stracisz zakładając z góry, że to się nie uda.

Praca: W tym tygodniu nie możesz dać się sprowokować, nawet jeśli będzie to bardzo trudne.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu pewność siebie sprawi, że niełatwo będzie wybić Cię z rytmu i to, co obierzesz sobie za cel, osiągniesz przynajmniej w dużym stopniu. Nie musisz więc przejmować się zdrowiem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Różnego rodzaju praktyczne prace, jak na przykład remont, wyjdą Ci na dobre – nawet jeśli okażą się kosztowne.

Miłość: W tym czasie będzie towarzyszyć Ci niezdecydowanie, co do uczuć oraz osób, których te uczucia dotyczą. Możliwe, że trudno będzie Ci podjąć decyzje dotyczące randek oraz innych spotkań.

Praca: Z jednej strony będziesz chciał jak najlepiej wykonać swą pracę, zaś z drugiej jak najwcześniej wrócić do domu.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: To będzie doskonały czas na rozpoczęcie diety, bądź wybranej aktywności fizycznej. Bowiem bardzo trudno będzie złamać Twoją motywację oraz samodyscyplinę! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeśli masz jakieś problemy finansowe, dobre wieści! Bowiem jesteś na dobrej drodze do ich pokonania.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, warto sprawić swojej drugiej połówce jakiś miły gest, bądź niespodziankę. Jeżeli natomiast jesteś singlem, uważaj na randki z zodiakalnymi Baranami!

Praca: Zwróć uwagę na otoczenie, a możliwe, że zyskasz nowego przyjaciela w swoim miejscu pracy.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy będą Ci sprzyjać i uchronią Cię przed nagłymi większymi dolegliwościami. Jednak, jeśli przesadzisz i będziesz za bardzo nieuważna, nic nie będzie w stanie Ci pomóc! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Postaraj się zadbać o to, aby mieć w zanadrzu jak największą ilość oszczędności!

Miłość: Masz szansę na bardzo ciekawą, wartościową znajomość. Jednak musisz pozwolić na to, aby rozwijała się ona powoli, we własnym tempie – gwiazdy mówią, że warto wykazać się cierpliwością!

Praca: Jeżeli czeka Cię jakieś wyzwanie związane z pracą, możesz spodziewać się sukcesu!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT