Horoskop tygodniowy na 5-11 października 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 5 do 11 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: czeka Cię sporo wyzwań, które wymuszą maksymalne skupienie się i działanie, nawet po godzinach. Postaraj się więc nie zarywać nocy, wysypiać się i nie zaprzątać sobie głowy mało ważnymi sprawami. Najlepszymi dniami w tym tygodniu okażą się środa oraz piątek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród Ryb oraz Wodników.

Finanse: w tym tygodniu raczej nie uciekniesz przed dużymi wydatkami. Możliwe więc, że będziesz musiał sięgnąć do oszczędności lub pieniędzy odłożonych na coś zupełnie innego.

Miłość: Barany będące w związkach mogą spotkać się z niezrozumieniem oraz jakimiś pretensjami. Będzie to najprawdopodobniej wynikało z braku czasu lub sytuacji finanswej. Co do Baranów singli, to będą one miały okazję zrobić wrażenie na kimś, kogo od dłuższego czasu mają na oku.

Praca: w tym tygodniu postaraj się pozamykać wszystkie ważne sprawy. Będzie Ci wygodniej działać na bieżąco niż stresować się czy aby na pewno ze wszystkim się wyrobisz. Jeśli szukasz pracy to w tym tygodniu raczej nie wpadnie Ci w oko żadna konkretna oferta.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: ten tydzień może wymusić na Tobie nieco większe zaangażowanie. Zapasy pozytywnej energii oraz cierpliwości bardzo się więc przydadzą! Sprawy domowe pójdą w odstawkę, ponieważ centrum działania okażą się sprawy związane ze zdrowiem (niekoniecznie Twoim) lub z pracą. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast pomocnika znajdziesz w Lwie lub Koziorożcu.

Finanse: ta kwestia też będzie ważna. Kluczem jest to, byś odpowiednio rozplanował budżet i powstrzymał się od niepotrzebnych zakupów. Jakieś zaskurniaki przydadzą się bowiem w okolicy połowy miesiąca.

Miłość: Byki, które czują się samotne, powinny nieco uważniej się rozejrzeć. Jest koło Was bowiem ktoś, kto już od jakiegoś czasu ma ochotę zagadać jednak z jakiegoś powodu go onieśmielacie. Jeśli dojrzycie kto to taki, to przejmijcie inicjatywę, może się z tego zrodzić bowiem coś niesamowitego.

Praca: to z całą pewnością będzie pracowity tydzień. Spodziewaj się wyzwań i masy zadań do wykonania. Możliwe, że w wyniku pośpiechu dojdzie do kilku potknięć jednak nie będą one na tyle poważne by popsuć Ci szyki.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: na początku tygodnia raczej nie będziesz w zbyt dobrym nastroju. Możesz być nerwowy i nieco zmęczony codziennością. Sytuacja poprawi się jednak pod koniec tygodnia! Perspektywa weekendu może okazać się bowiem świetnym motorem napędowym, który przywróci Twój humor i pozytywne nastawienie. Najszczęśliwszymi dniami będą oczywiście sobota i niedziela, natomiast świetnymi kompanami do zabawy okażą się Strzelce i Skorpiony.

Finanse: nie musisz przejmować się pieniędzmi, ponieważ czeka Cię solidny zastrzyk gotówki. Dodatkowo szansa na jakieś nieprzewidziane, duże wydatki jest nikła – nic Cię nie zaskoczy.

Miłość: jakieś wydarzenie, rozmowa czy spotkanie da Ci wiele do myślenia na temat Twojej obecnej sytuacji. Możliwe, że dostrzeżesz dzięki temu gdzie popełniasz błąd i dojdziesz do tego jak sprawić by było lepiej. W każdym razie jeśli zadziałasz mądrze i zgodnie ze swoim sumieniem, sprawy miłosne i towarzyskie zdecyowanie nabiorą rumieńców.

Praca: postaraj się nie spóźniać i zamiast udawać, że pracujesz, to rób to faktycznie. Może być bowiem tak, że jest jakiś kandydat na Twoje miejsce i jeśli ktoś z góry zobaczy, że bumelujesz, z pewnością w końcu podziękują Ci za współpracę.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu musisz łapać szanse, które ześle Ci los. Nie bądź więc zbyt wymagający, ponieważ jakaś z pozoru błaha podpowiedź czy spotkanie mogą przerodzić się w coś naprawdę wiekiego. Najlepszymi dniami na wyzwania będą w tym tygodniu wtorek oraz piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Strzelcach.

Finanse: ktoś może zwrócić się do Ciebie o pożyczkę, jednak jej udzielenie raczej nie będzie dla Ciebie łatwe. Przeanalizuj wydatki i dobrze zastanów się czy stać Cię na taki gest.

Miłość: doceń to co masz i postaraj się dawać z siebie jak najwięcej bliskim. Nie odmawiaj pomocy i w miarę możliwości utrzymuj kontakt z przyjaciółmi. Szykuje Ci się bowiem bardzo ciekawe spotkanie, na którym absolutnie nie może Cię zabraknąć!

Praca: możliwe, że pojawi się jakaś nowa perspektywa zarobku. Jeśli szef poprosi Cię więc o zrobienie czegoś, co normalnie nie leży w Twoich obowiązkach, to zgódź się ponieważ dobrze na tym wyjdziesz. Zostanie po godzinach także zostanie docenione!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu nie trzymaj się kurczowo, tego co znane i bezpieczne. Zaszalej trochę i podejmij się nauki czegoś nowego. Możliwe bowiem, że odnajdziesz w tym nowe hobby lub najzwyczajniej w świecie ułatwisz sobie życie. Najszęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa natomiast powiernikiem sekretów lub dobrym doradcą okaże się Wodnik lub Ryba.

Finanse: ten tydzień nie będzie kręcił się wokół pieniędzy, a raczej skupi się na tworzeniu relacji oraz pracy nad samym sobą. Oczywiście czekają Cię wydatki, jednak nie będą one w żadnym wypadku zagrażały Twojemu budżetowi.

Miłość: to dobry tydzień na randki, spotkania towarzyskie oraz ważne rozmowy. Będziesz miał ochotę na czułość, otaczanie się dobrymi ludźmi i pomoc innym. Możliwe nawet, że odnowisz jakąś relację, która ostatnio podupadła ze względu na obustronny brak czasu.

Praca: kursy, szkolenia oraz nauka nowych rzeczy okażą się bardzo pomocne. Poprawisz dzięki temu swoją pozycję i przestaniesz być zależny od innych.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu postaraj się nie mówić zbyt dużo o planach. Zamiast tego rozpocznij wprowadzanie ich w życie. Jeśli bowiem zostaną one tylko w Twojej głowie, to możesz mieć pewność, że nic nie zmieni się na lepsze. Uważaj podczas uprawiania sportu – wykonaj porządną rozgrzewkę ponieważ kontuzja może okazać się bardzo bolesna! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Lwach i Wagach.

Finanse: jeśli chodzi o pieniądze, to w tym tygodniu raczej Ci ich nie zabraknie. Postaraj się jednak odłożyć co nieco na czarną godzinę, ponieważ będziesz miał dzięki temu spokojniejszą głowę. To lepsze niż kupowanie głupot, które nie będą używane.

Miłość: partner może mieć inne zdanie w pewnej ważnej kwestii. Jeśli będziesz chciał go przekonać, to musisz uzbroić się w niepodważalne argumenty i… odrobinę uroku. Co do Panien singli, to raczej nie jest to dobry tydzień na randki w ciemno!

Praca: w tej kwestii wszystko przebiegnie po Twojej myśli. Nawet jeśli wydawało Ci się, że nie podołasz wyzwaniom, to znajdzie się ktoś, kto bardzo Ci pomoże w ich realizacji. Nie martw się więc na zapas!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: jeśli planujesz jakieś treningi czy aktywność to postaw na taką, którą można wykonywać w domu. Twoja odporność nie jest bowiem w najlepszej formie i lepiej będzie jeśli nie będziesz narażał się na zmarznięcie czy przewianie. Unikaj także zatłoczonych miejsc i wszelkich przychodni czy szpitali. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast głównymi sprzymierzeńcami okażą się być inne Wagi oraz Barany.

Finanse: uważaj na nieprzemyślane zakupy ponieważ może trafić Ci się tak zwany kot w worku. Pilnuj także portfela i kart do bankomatu. Ich zgubienie, może bowiem wywołać lawinę problemów i zaległości.

Miłość: ktoś bliski bardzo Ci pomoże i sprawi, że odzyskasz spokój ducha. Nie graj więc osoby, która nie potrzebuje wsparcia ponieważ zapędzisz się tym w kozi róg. Jeśli chodzi o Wagi single, to dobrym pomysłem okaże się randka w ciemno! W wypadku Wag będących już w związkach, to czeka je prawdziwie sielankowy i pozbawiony kłótni tydzień.

Praca: nie rozsiewaj plotek i postaraj się nie uczestniczyć w żadnych firmowych sensacjach. Trzymaj się z boku i nie obieraj żadnej ze stron, nawet jeśli w głębi ducha masz swoje zdanie.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: ten tydzień może przemienić się w komedię pomyłek i drobnych wpadek. Będziesz bowiem mocno rozkojarzony, a tempo, które sobie narzucisz nie będzie sprzyjało dokładności. Na szczęście masz w sobie ogromne pokłady uroku i potrafisz przekuć porażkę w sukces, więc jakoś sobie poradzisz. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Pannach i Strzelcach.

Finanse: w tym tygodniu będziesz bardzo spontanicznie wydawał pieniądze. Na szczęście nie wywoła to żadnych większych problemów, więc poszalej sobie trochę. Zasłużyłeś 🙂

Miłość: może to dobry czas na to, by w końcu spotkać się z przyjaciółmi? W końcu już jakiś czas nie spędziliście razem weekendowego wieczoru. Tym razem bądź uparty i nie daj się spławić. Umów całą paczkę na konkretny dzień, a zobaczysz że będzie super! Samotne Skorpiony zyskają dzięki temu szansę na poznanie kogoś wyjątkowego.

Praca: poniedziałek może być ciężki, jednak później będzie już z górki. Jeśli masz własną firmę to odnów kontakty ze starymi klientami. Przypomnij im o sobie, zrób jakąś promocję, a zobaczysz, że część z nich do Ciebie wróci.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: energia wprost będzie Cię rozpierała, co może zachęcić Cię do jakiejś wycieczki czy aktywności fizycznej. Bardzo dobrze Ci to zrobi, więc poszukaj sobie kompana i rozplanuj weekend. Szkoda siedzieć w domu! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach i Pannach.

Finanse: to dobry tydzień na zorganizowanie sobie jakiegoś dodatkowego źródła zarobku. Może ono wiązać się z Twoim hobby – wystarczy, że dobrze to zaplanujesz, a zdziwisz się jak dużo możesz zyskać.

Miłość: jeśli chodzi o kwestie rodzinne, to możliwy jakiś problem, który będzie wymagał zaangażowania Was wszystkich. Postarajcie więc znaleźć czas na burzę mózgów i współpracę. W sprawach sercowych nie widać żadnych większych tarapatów. Będziesz miał mocne wsparcie i pewność, że ktoś Cię kocha i potrzebuje.

Praca: mimo, że będziesz chciał wiele rzeczy zrobić szybko, to zatrzymaj się na chwilę. Sprawdź wszystko dwa razy ponieważ jeden mały błąd, może wywołać prawdziwą lawinę problemów.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: postaraj się nie zawieść zaufania ludzi, którzy są po Twojej stronie. Zrób wszystko by wywiązać się z obietnicy, a sporo dzięki temu zyskasz. Jeśli chodzi natomiast o kwestie typowo zdrowotne, to popracuj nad komfortem snu. Wietrz sypialnię, częściej zmieniaj pościel, wyłącz wszystkie sprzęty elektroniczne i nie śpij z telefonem przy głowie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Strzelcach i Baranach.

Finanse: jakiś wydatek może nieźle pociągnąć Cię po kieszeni. Najprawdopodobniej będzie on miał związek ze zdrowiem Twoim lub kogoś z bliskich.

Miłość: Koziorożce będą kipić od pożądania i chęci na czułości. Może to doprowadzić do naprawdę przyjemnych sytuacji, więc nie powstrzymujcie się 😉 Porozmawiajcie z partnerem o jego potrzebach, zapytajcie co możecie robić lepiej i nie wstydźcie się swojej cielesności.

Praca: to dobry czas na spotkania biznesowe, pozyskiwanie nowych klientów i większe zaangażowanie w pracę. Pilnuj terminów i nie obiecuj cudów, jeśli wiesz, że nie dasz rady ich urzeczywistnić. Przede wszystkim rozsądek!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: nikt nie ściemnia lepiej niż Ty, jednak w tym tygodniu powstrzymaj się od wszelkich kłamstw. Mogą one bowiem szybko wyjść na jaw i narobić Ci niemałych problemów! Dodatkowo postaraj się zawalczyć o siebie i swoją pozycję. Możliwe, że będzie Cię to kosztowało sporo pracy, jednak po jakimś czasie sam przyznasz, że było warto! Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Bykach i Strzelcach.

Finanse: jeśli już odłożyłeś pieniądze, to nie sięgaj po nie pod byle jakim pretekstem. Nie nastawiaj się także na to, że ktoś Ci pomoże jeśli przesadzisz z wydatkami.

Miłość: w tym tygodniu Twoja cierpliwość w stosunku do bliskich może zostać wystawiona na próbę. Ktoś znajdzie bowiem przyjemność w tym, żeby wbijać Ci małe szpileczki i odliczać czas do momentu aż wybuchniesz. Sam więc widzisz, że może być ciężko…

Praca: w kwestiach zawodowych na szczęście wszystko będzie szło ku lepszemu. Ugruntujesz swoją pozycję, nauczysz się sporo przydatnych rzeczy i zabłyśniesz przed szefem. W razie potrzeby nie odmawiaj zostania po godzianch.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu znajdziesz balans pomiędzy tym co robisz dla innych i tym, co możesz zrobić dla samego siebie. Zaplanuj więc masaż, czas z książką, wypad do galerii handlowej czy spotkanie z przyjacielem. Dobrze Ci to zrobi. Najszczęśliwszym dniem będzie dla Ciebie w tym tygodniu niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bykach i Koziorożcach.

Finanse: możlie, że ktoś złoży Ci propozycję nie do odrzucenia. Przemyśl ją jednak dobrze ponieważ spontaniczność przy ważnych kwestiach nie jest najlepszym rozwiązaniem. Daj sobie czas, a w razie niepewności skonsultuj się z kimś, kto się na tym zna.

Miłość: przed Tobą jakieś bardzo przyjemne spotkanie. Nie odmawiaj więc jeśli ktoś ze znajomych (nawet tych dawno nie widzianych) zaproponuje wspólny wieczór. Możliwe bowiem, że ta odgrzana relacja przyniesie Ci coś naprawdę dobrego!

Praca: postaraj się być na czas w pracy, ponieważ jeśli się spóźnisz, może ominąć Cię coś ważnego. Rada dla Ryb posiadających własne interesy – uważajcie na nowe propozycje współpracy, szczególnie te które są podejrzanie atrakcyjne.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT