Horoskop tygodniowy na 12-18 października 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 12 do 18 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w najbliższych dniach postaraj się nie przemęczać zbytnio pracami fizycznymi czy ćwiczeniami. Jeśli jednak musisz, to rób wszystko w swoim tempie i nie przesadzaj. Poza tym w tym tygodniu poznasz smak zwycięstwa więc jak widać, wcale nie będzie tak źle 🙂 Może i fizycznie będziesz nieco mniej wytrzymały, nadrobisz jednak zaradnością i intelektem! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast pośród Strzelców i Ryb.

Finanse: nie rozmawiaj o stanie swoich finansów z postronnymi osobami, szczególnie tymi związanymi jakoś z Twoją pracą. Ważne jest także abyś przez jakiś czas unikał finansowego ryzyka. Ciesz się tym, co masz i nie kombinuj, a wszystko będzie dobrze.

Miłość: w tym tygodniu będziesz troskliwy, czuły i bardzo skory do miłosnych igraszek. W końcu uda Ci się wygospodarować trochę czasu dla tych, których kochasz, z czego wszyscy będziecie bardzo zadowoleni. Uważaj tylko na swoją nadopiekuńczość i zazdrość. Niech nie zepsują one tej sielanki!

Praca: jeśli obecnie szukasz pracy, to uważaj na ogłoszenia z podejrzanie dobrymi warunkami. Możliwe bowiem, że są to najzwyczajniejsi zbieracze danych i Twoje CV jest im potrzebne tylko do jednego. Dla reszty Baranów rada – na dniach nie upominajcie się o podwyżki ani awanse, ponieważ może to sprowadzić na Was gniew szefa.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: to świetny czas na ruch i podjęcie się jakiejś systematycznej aktywności. Pamiętaj, że nawet pół godziny ćwiczeń dziennie znakomicie dotlenia nasz organizm i sprawia, że nie tylko czujemy się ale i wyglądamy lepiej! Pod koniec tygodnia szykuje się jakaś super impreza lub spotkanie towarzyskie! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców i pozytywnych towarzyszy znajdziesz w Lwach i Strzelcach.

Finanse: pod koniec tygodnia przyjdą jakieś dobre wiadomości związane z pieniędzmi. Nie załamuj więc rąk nad rachunkami, ponieważ ostatecznie ze wszystkim sobie poradzisz.

Miłość: w tym tygodniu może najść Was ochota na zadbanie głównie o siebie, co może odbić się nieco na relacjach z partnerem. Co do Byków singli, to sprawa będzie miała się podobnie. Żadne randki w ciemno nie wydadzą Wam się specjalnie atrakcyjną formą spędzenia wieczoru. I dobrze, może akurat teraz nie jesteście gotowi na nowe związki.

Praca: wiele wskazuje na to, że sprawy związane z pracą nieco się uspokoją. Może wpłynąć na to praca zdalna, jakieś szkolenie czy wyjazd lub nieobecność osoby, która zazwyczaj działa Ci na nerwy. W każdym razie uda Ci się popracować w spokoju i swoim tempie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bliźnięta, szczególnie te mające pracę siedzącą, mogą w tym tygodniu boleśnie odczuć wszystkie godziny spędzone przed komputerem. Głównym problemem może być kręgosłup, dlatego warto wybrać się na basen czy masaż. Spróbujcie także gimnastyki – pomoże ona trochę się rozciągnąć i rozruszać zastane kości. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Was piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziecie w Wagach i Pannach.

Finanse: odzyskasz kontrolę nad sprawą, która do tej pory wydawała Ci się czystym chaosem. To dobry moment na to, by zaplanować budżet. Spontaniczność w tej kwestii Ci bowiem nie służy…

Miłość: możesz odnieść wrażenie, że Twój partner jest mało samodzielny i niewiele robi by pomóc Ci w codziennych pracach. Zastanów się jednak czy aby na pewno tak jest nim skierujesz w jego stronę pretensje. Co do Bliźniąt singli, to będą się one cieszyć wolnością i brakiem zobowiązań. Randki ani flirty nie będą im w głowie.

Praca: nie przekazuj swojej pracy innym ludziom. Może ona bowiem zostać wykonana po łebkach, co sprowadzi na Ciebie kłopoty lub konieczność poświęcenia jeszcze więcej czasu na naprawienie szkód.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz bardzo podatny na bodźce zewnętrzne. Zadbaj więc o porządek wokół siebie, słuchaj ulubionej muzyki, zadbaj o swój wygląd i kup jakieś ładne perfumy czy zapachową świecę. Gdy wszystko będzie tak jak lubisz – od razu poprawi Ci się nastrój! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie sobota, natomiast Twoimi sprzymierzeńcami okażą się być Wodniki i Ryby.

Finanse: zastanów się czy aby ostatnio nie wrzucasz pieniędzy w jakąś przysłowiową studnię bez dna. Jeśli tak, to jest to dobry moment na to, by zastanowić się nad jakimś innym rozwiązaniem.

Miłość: nie pouczaj najbliższych i nie komentuj głośno ich decyzji. Wiadomo, że chcesz dobrze, jednak Twoje słowa mogą zostać źle odczytane, przez co spotkasz się z emocjonalnym murem i złością. A tego Ci w tym tygodniu nie potrzeba. Raki single powinny zwrócić uwagę na wolne Barany i Koziorożce ze swojego bliskiego otoczenia.

Praca: jeśli prowadzisz własny biznes to zadbaj o reklamę i swój wizerunek na zewnątrz. Raki pracujące na etatach powinny natomiast postawić na polepszenie kontaktów z współpracownikami. Przyniesienie kawałka ciasta do kawy lub zaproszenie kilku osób na weekendowe spotkanie z pewnością zaowocuje!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: niezwykle ważne jest to, byś w tym tygodniu zaczął wzmacniać swoją odporność. Poczytaj jakie są na to domowe sposoby i jak najszybciej wprowadź w życie dobre nawyki. Poza tym będziesz miał świetny nastrój, który może popchnąć Cię w stronę sztuki, literatury lub rękodzieła. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bykach i Wagach.

Finanse: to będzie spokojny tydzień, w którym żadne duże wydatki Cię nie zaskoczą. Oczywiście jeśli sam ich nie sprowokujesz! Nie biegaj więc po galeriach w poszukiwaniu wyprzedaży i nie surfuj po swoich ulubionych sklepach internetowych. Po co wystawiać własną silną wolę na próbę? 🙂

Miłość: jeśli ktoś bliski będzie miał problem to nie podchodź do rozmowy o nim będąc w biegu. Usiądźcie i na spokojnie przegadajcie temat. Dobrym dniem do tego będzie czwartek. Końcówka tygodnia to także doskonały czas na randki i spotkania towarzyskie – miejcie to na uwadze planując weekend!

Praca: to będzie całkiem spokojny i pozbawiony stresu tydzień. Odfajkujesz dzięki temu wszelkie sprawy z kalendarza, a możliwe nawet, że zabierzesz się za projekt, który od dawna kiełkował w Twojej głowie. Jeśli porządnie się rozejrzysz, to znajdziesz nawet pomocnika, który podpowie kilka genialnych rozwiązań.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: żebyś nie wiem jak się starał, w tym tygodniu nie uda Ci się zrobić wszystkiego co zaplanowałeś. Wpłyną na to małe potknięcia, jakieś nieporozumienia i marnowanie czasu na nieważne tak naprawdę kwestie. By zminimalizować straty skup się więc i nie daj się rozpraszaczom! Dobrym dniem na wyzwania będzie poniedziałek, natomiast pomocników i sprzymierzeńców znajdziesz w Baranach i Bykach.

Finanse: we wtorek, środę i czwartek unikaj ryzykownych kroków i dużych wydatków. Pod żadnym pozorem nie decyduj się też na pożyczki ani nie podpisuj umów. Gwiazdy nie będą Ci bowiem wtedy sprzyjać i możesz popełnić błąd, który będzie Cię drogo kosztował.

Miłość: Panny będące w związkach będą miały okazję do poprawienia relacji z partnerem. Jeśli więc ostatnio coś zawaliliście, to zastanówcie się jak sprawić przyjemność swojej drugiej połówce. Wasz urok zadziała, a miłość znowu będzie silnie pomiędzy Wami wyczuwalna. Panny single powinny natomiast skupić się na samotnych Rakach oraz Wagach ze swojego otoczenia.

Praca: bądź życzliwy ale jednocześnie kieruj się zasadą ograniczonego zaufania. W miejscu pracy możesz bowiem mieć osobę, która z rozmysłem utrudni Ci pewną sprawę.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu Wagi będą marudne i senne. Może mieć to związek ze zmęczeniem, stresem lub po prostu z jesienią! W każdym razie nie załamujcie się totalnie, ponieważ niebawem znowu poczujecie przypływ energii. Tymczasem nie zmuszajcie się do niczego, odpoczywajcie, zaprzyjaźnijcie się z kocykiem i pozwólcie sobie na kulinarne przyjemności. Nawet jeśli są bardzo kaloryczne 😉 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast zrozumieniem i wsparciem wykażą się wobec Ciebie Ryby oraz Panny.

Finanse: to dobry czas na oszczędzanie. Nie będziesz miał bowiem ochoty ani czasu na to, by biegać po sklepach. Przygotuj się jednak na to, że ktoś poprosi Cię o pożyczkę. Zastanów się więc wcześniej czy Cię na nią stać.

Miłość: ktoś może Cię solidnie skrytykować, co sprawi, że będziesz miał ochotę odpłacić mu się tym samym. Daruj sobie jednak – tak będzie lepiej. Rada dla Wag – przejrzyjcie kalendarz ponieważ możliwe, że zbliża się jakaś ważna data! Wagi single, odpuśćcie sobie randki w ciemno – nie wypadniecie bowiem na nich najlepiej.

Praca: jeśli to możliwe, to weź w tym tygodniu dodatkowy dzień wolnego. Nie będziesz bowiem specjalnie kreatywny ani pracowity. Lepiej więc schodź z drogi szefowi i nie angażuj się w duże, trudne projekty.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz optymistycznie nastawiony do wszelkich spraw i wyzwań. Nawet więc jeśli na około Ciebie pojawią się marudy i ludzie, którzy lubią wbijać szpileczki, nie wpłynie to na Twój nastrój. Tak trzymaj! Najszczęśliwszym dniem okaże się piątek, natomiast towarzyszy do zabawy i przyjemnych rozmów odnajdziesz w Wodnikach i Bliźniętach.

Finanse: z pozoru trudne sprawy, okażą się w tym tygodniu kaszką z mleczkiem! Znajdziesz bowiem sposób na obejście pewnych niedogodności i zwiększenie oszczędności. Możliwe też, że poznasz osobę, która podpowie genialne rozwiązanie!

Miłość: uda Ci się załagodzić jakiś konflikt lub pocieszyć przyjaciela, który ma problem. Poza tym będziesz bardzo wrażliwy na wdzięki innych, uważaj więc, szczególnie jeśli masz już swoją drugą połówkę i to nie ona z Tobą flirtuje 😉 Co do Skorpionów singli to bądźcie czujni! Nie odmawiajcie randek w ciemno, ponieważ jedna z nich może okazać się naprawdę ciekawa i warta powtórzenia!

Praca: nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić już dziś. Twoja kreatywność i zaangażowanie bardzo Ci bowiem pomogą. Dodatkowo możesz liczyć na przychylność przełożonego. Tak trzymaj!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu może dopaść Cię jakaś mała chandra lub najzwyczajniejsze w świecie zmęczenie. Poproś więc o pomoc w domowych obowiązkach, w końcu nigdzie nie jest napisane, że musisz robić wszystko sam. Pod koniec tygodnia spotkaj się z przyjaciółmi – to z pewnością poprawi Ci humor i zachęci do wyjścia spod koca 🙂 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, dobrymi kompanami do zabawy i rozmów będą natomiast Lwy oraz Skorpiony.

Finanse: najprawdopodobniej wydasz więcej niż zakładałeś, do czego przyczynią się nieprzemyślane zakupy. Postaraj się więc nie kusić losu i nie chodź po galeriach handlowych jeśli wiesz, że tak naprawdę nic nie jest Ci potrzebne.

Miłość: Strzelce, które niedawno się z kimś rozstały mogą w najbliższych dniach pożałować pewnych decyzji. Pamiętajcie jednak, że Gwiazdy wskazują na to, że nie była to dla Was najlepsza relacja i dobrze się stało. Niebawem zapomnicie o tym i zaczniecie cieszyć się z wolności. Głowa do góry! Rada dla Strzelców w związkach – nie komplikujcie spraw, które są proste.

Praca: bądź miły dla klientów ponieważ dwa słowa za dużo mogą wywołać lawinę kłopotów, a tego byś nie chciał, prawda? Zaplanuj też jakiś mały urlop – z pewnością Ci się on bowiem przyda. Chociażby po to by w końcu porządnie odpocząć.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: unikaj złośliwych osób i nie wdawaj się w żadne niepotrzebne dyskusje. Dodatkowo zadbaj o kilka spokojnych wieczorów, podczas których będziesz mógł skupić się jedynie na sobie i zajęciach, które sprawiają Ci radość. Nie musisz w końcu wiecznie być na najwyższych obrotach, prawda? Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast zrozumienie uzyskasz od Lwów i Byków.

Finanse: możliwe, że w tym tygodniu będziesz musiał sięgnąć po oszczędności. Jeśli ich nie masz, to jedynym rozwiązaniem będzie pożyczka. Pamiętaj jednak by w pierwszej kolejności spróbować uzyskać ją od bliskich lub w miejscu pracy. Tak będzie bezpieczniej.

Miłość: ktoś zaproponuje Ci jakąś niecodzienną aktywność lub zaprosi na szaloną imprezę. Jeśli tylko czujesz się na siłach, to nie odmawiaj, szczególnie jeśli w Twoje życie wkradła się ostatnio monotonia. Dobrze Ci to zrobi.

Praca: ktoś Cię pochwali, co utwierdzi Cię w przekonaniu, że działasz w odpowiedni sposób, a Twoje starania nie idą na marne. Możliwe, że zmotywuje Cię to też do pokonywania kolejnych barier i udowodni, że jeśli tylko chcesz – możesz wszystko!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: postaraj się oczyścić miejsce, w którym dużo przebywasz ponieważ chaos nie będzie na Ciebie dobrze wpływał. Dodatkowo zadbaj o plecy – basen czy gimnastyka nie są już wskazane, a konieczne! Pod koniec tygodnia zaplanuj odpoczynek i nie dawaj się namówić na żadne wyjazdy czy siedzenie w pracy po godzinach. Kilka chwil oddechu jest Ci bardzo potrzebne. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą czwartek oraz niedziela. Sprzymierzeńców szukaj natomiast w Bliźniętach i Wagach.

Finanse: w tym tygodniu po dwa razy sprawdzaj wszelkie operacje związane z pieniędzmi. Może się tu bowiem wkraść jakiś błąd, który będzie Cię wiele kosztował. Niekoniecznie wyniknie on z Twojej strony.

Miłość: Wodniki będące w związkach czeka bardzo miły tydzień, pełen czułości, wzajemnego wsparcia i pewności, że mają przy sobie odpowiednią osobę. Nawet więc jeśli jesteście zabiegani, wygospodarujcie wieczór, który spędzicie tylko we dwoje.

Praca: warto by współpracownicy i szef Cię lubili ponieważ wtedy po pierwsze – atmosfera będzie lepsza, a po drugie – więcej osiągniesz! Nie chodzi oczywiście o lizusostwo, ale uśmiech i chęć pomocy zawsze są dobrze widziane 🙂

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu unikaj dużych ilości kawy i innych „podbijaczy ciśnienia”. Mogą one bowiem wywołać ból głowy i ogólne rozbicie organizmu. Poza tym, jeśli chodzi o Twój nastrój to będzie on doskonały. Będziesz pełen energii i pozytywnego nastawienia. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu, podczas których warto zaryzykować lub podjąć się realizacji trudnych zadań będą środa i niedziela. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Bykach i Baranach.

Finanse: nie przesadzaj z wydatkami, szczególnie tymi absolutnie niepotrzebnymi. Rozejrzyj się wokół i zobacz ile masz na około siebie rzeczy materialnych. To czas by choć części się pozbyć, a nie dalej gromadzić.

Miłość: jeśli masz dzieci, to dadzą Ci one w tym tygodniu powód do dumy. Partner także będzie jakby bardziej pomocny i zaangażowany w sprawy uczuciowe oraz domowe. Tak więc istna sielanka 🙂 Co do Ryb singli, to rozejrzyjcie się ponieważ bardzo blisko siebie macie jakiegoś cichego wielbiciela!

Praca: jakieś wydarzenie wymusi na Tobie szybsze tempo pracy, co może wprowadzić mały chaos i zdenerwowanie. Na szczęście poradzisz sobie z tym wyzwaniem, więc głowa do góry 🙂 Szybka i mądra reakcja z pewnością zostanie doceniona!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT