Horoskop tygodniowy na 14-20 września 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 14 do 20 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu mogą spotkać Cię jakieś trudne wyzwania lub problemy. Z jakiegoś powodu będziesz musiał zmierzyć się z nimi sam, jednak Gwiazdy podpowiadają, że dasz radę. Końcówka tygodnia przyniesie ulgę i więcej radości. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rakach i Skorpionach.

Finanse: jeśli chodzi o kwestie związane z pieniędzmi to jak najbardziej jesteś górą. Możesz liczyć na pewne bonusy, a jeśli miałeś w planach jakąś inwestycję, to z pewnością się ona powiedzie.

Miłość: w razie problemów sercowych, masz po swojej stronie pewną kobietę ze swojego bliskiego otoczenia. Będzie Ci ona służyć wsparciem i radą. Posłuchaj jej, a lepiej zrozumiesz pewne kwestie.

Praca: uważaj na osoby, o których wiesz, że nie są Ci zbyt przychylne. Pomyśl jak możesz je nieco udobruchać i sprawić by były po Twojej stronie.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: nawet jeśli przyplączą się do Ciebie jakieś problemy, to ktoś z bliskich momentalnie przyjdzie Ci z odsieczą. Zdasz sobie sprawę z tego jak wielu ludzi masz po swojej stronie, co doda Ci otuchy i siły do walki o lepsze jutro. W kwestiach zdrowotnych uważaj na gardło – unikaj zimnych napojów i postaraj się nie zmarznąć. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach, Wodnikach, Koziorożcach i Pannach.

Finanse: to będzie raczej drogi tydzień. Może spaść na Ciebie cała masa wydatków, która pozbawi Cię złudzeń co do tego, że w tym miesiącu w końcu wyjdziesz na plus.

Miłość: u Byków będących w związkach widać zazdrość. Początkowo przyniesie ona nieco negatywnych emocji, jednak ostatecznie okaże się, że ta chwilowa niepewność zbliży Was do siebie i sprawi, że bardziej docenicie to, co Was łączy. Byki single, mogą już zacierać rączki ponieważ małymi krokami zbliża się do nich prawdziwa miłość!

Praca: „złośliwość rzeczy martwych” będzie tym, co przeszkodzi Ci w bezproblemowym przebrnięciu przez ten tydzień. Możliwe awarie komputerów, routerów, samochodów, telefonów czy drukarek. Uzbrój się więc w cierpliwość.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: przed Tobą kłótnia z kimś bliskim. Możesz jej uniknąć jeśli nie będziesz wywlekał spraw z przeszłości i podejdziesz do innych z większą wyrozumiałością. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast największymi sprzymierzeńcami okażą się być Byki oraz Koziorożce.

Finanse: nawet jeśli masz w tym momencie sporo pieniędzy to nie szalej zbytnio ponieważ może się to źle skończyć. Załóż tygodniowy budżet i postaraj się go trzymać.

Miłość: to doskonały czas na randki, wyznania, czułości i bycie razem. Możliwe też jakieś poważniejsze deklaracje lub wspólne decyzje. Jeśli chodzi o Bliźnięta, które niedawno zakończyły związki to rada jest taka, żeby pozamykać wszelkie sprawy z nimi związane jak najszybciej. Nie warto też dawać drugiej szansy ponieważ sytuacja z pewnością się powtórzy.

Praca: postaraj się nie odkładać na później ważnych spraw, ponieważ w końcu się one nawarstwią i ostatecznie możesz nie zdążyć z ich wykonaniem.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: coś może wywołać w Tobie zniecierpliwienie, a nawet lekki stres. Będziesz przez to w niespecjalnie dobrym nastroju, co może wpłynąć na Twoje nastawienie do otaczających Cię ludzi. Postaraj się więc nie wyżywać na innych. Postaw za to na jakiś fizyczny wysiłek, a w wolnej chwili daj sobie szansę na błogie lenistwo i spędzenie czasu tak jak lubisz. To zdecydowanie Cię uspokoi. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rybach i Koziorożcach.

Finanse: postaraj się nie szaleć zbytnio z wydatkami. Weź pod uwagę to, że zawsze może przyplątać się do Ciebie jakiś ważny, duży i niespodziewany wydatek. Dobrze jest więc mieć nieco oszczędności.

Miłość: w najbliższych dniach możesz odczuwać przytłoczenie. Zapragniesz pobyć sam i spędzić czas tak jak TY lubisz. Pamiętaj, że nie ma w tym absolutnie nic złego i czasem w każdym z nas odzywa się zmęczony ludźmi samotnik!

Praca: postaraj się o to, by ludzie w pracy postrzegali Cię jako osobę uczciwą, sympatyczną i pomocną. Nawiązanie większej ilości dobrych relacji, bardzo Ci bowiem pomoże w przyszłości.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie nie będą Cię opuszczały. Będziesz przekonany o słuszności swojego działania i nic ani nikt nie wpłynie na zmianę Twoich decyzji. Choroby póki co, będą omijać Cię szerokim łukiem, coś może jednak zacząć dokuczać komuś z Twoich bliskich. Bądź czujny! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Baranach i Pannach.

Finanse: w tym tygodniu możesz z jakiegoś powodu wydać więcej niż zazwyczaj. Będzie to wydatek niespodziewany lecz konieczny.

Miłość: samotne Lwy będą miały świetną okazję do poznania kogoś wyjątkowego. Pytanie tylko czy dadzą sobie na to szansę… Co do Lwów będących w związkach, to może nieco zawiać chłodem. Postarajcie się poprawić sytuację, zamiast pogarszać ją fochami czy pretensjami.

Praca: sprawy związane z kwestiami zawodowymi jakby spowolnią i się uspokoją. Będziesz mieć mniej pracy lub będzie ona dużo łatwiejsza. W każdym pozwoli Ci to na ułożenie i dopracowanie pewnych spraw. Możliwe także, że wpadniesz na jakiś absolutnie genialny pomysł!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: jeśli pogoda Ci na to pozwoli, to wybierz się na jakąś wczesnojesienną wycieczkę. Zauważysz jak powoli przyroda się zmienia, szykując się na chłodniejszy czas. Uspokoi Cię to i sporawi, że od razu poczujesz się znacznie lepiej! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rakach i Wagach.

Finanse: jakaś starsza osoba, której ufasz i która jest dla Ciebie autorytetem da Ci jakąś świetną radę związaną z finansami lub sprawami zawodowymi. Koniecznie zastosuj się do niej, a odniesiesz sukces.

Miłość: nawet jeśli kusi Cię by odezwać się do swojej dawnej miłości, to lepiej tego nie rób. Gwiazdy wskazują bowiem, że nic dobrego z tego nie wyjdzie… Niektóre Panny będące w związkach muszą się natomiast nieco bardziej postarać, ponieważ póki co nie są mistrzami czułości ani wsparcia…

Praca: nawet jeśli będzie trudno, to nie zwalniaj tempa i nie poddawaj się. Możesz mieć bowiem nieco bardziej szalony czas w firmie, jednak za jakiś czas stwierdzisz, że było warto bardziej się poświęcić.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: uważaj na stopy i nogi, może Ci bowiem grozić jakaś kontuzja lub choroba związana właśnie z tymi częściami ciała. Generalnie jednak ten tydzień będziesz mógł zakwalifikować do tych jak najbardziej udanych. Złożą się na to między innymi dobre kontakty z bliskimi i jakiś osobisty sukces! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Bliźniętach oraz Pannach.

Finanse: jeśli będziesz mieć ku temu okazję to negocjuj, ponieważ naprawdę dobrze Ci to wyjdzie! Masz też szansę zdobyć jakąś absolutną perełkę do swojej szafy lub kolekcji gadżetów.

Miłość: nie wystawiaj na próbę cierpliwości swojego partnera. Już i tak w trakcie Waszego związku nieraz opadały mu ręce gdy patrzył na to, co wyprawiasz. Tym razem postaraj się więc pokazać mu, że dobrze zrobił wybierając Cię na swoją drugą połówkę 🙂

Praca: jeśli masz w pracy wykonać coś kreatywnego, to właśnie teraz wyjdzie Ci to najlepiej. Rada na ten tydzień – pilnuj bardziej wszelkich spraw związanych z biurokracją i finansami ponieważ może się w nie wkraść jakiś błąd.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: jeśli w najbliższych dniach czeka Cię jakiś egzamin czy test, to wszystko wskazuje na to, że pójdzie Ci on bardzo dobrze. Nie stresuj się więc, pójdź na niego z pewnością siebie i pokaż co potrafisz! Uważaj na żołądek, unikaj ciężkich dań i jedzenia w podejrzanych miejscach. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Koziorożcach.

Finanse: jeśli masz jakieś zaległe sprawy finansowe, załatw je jak najszybciej ponieważ odłożone, mogą urosnąć do ogromnych wręcz rozmiarów.

Miłość: w tej kwestii czeka Cię naprawdę udany tydzień! Poczujesz się kochany i potrzebny, a Twoja druga połówka czymś Cię zaskoczy. Co do Skorpionów singli to trzymajcie się póki co z dala od randek w ciemno, mogą Wam one bowiem nie wyjść na dobre.

Praca: daj z siebie wszystko i nie narzekaj na nawał pracy. Postaraj się działać nieco wolniej lecz dokładniej, a w razie potrzeby zostań po godzinach. Zwróci Ci się to z nawiązką!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Twoje kompleksy są zupełnie niepotrzebne. Ktoś bowiem wręcz zazdrości Ci tego, jak wyglądasz oraz tego, co masz. A masz bardzo dużo, prawda? Doceniaj więc swoje życie i… żyj! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast znakami, których powinieneś się trzymać są inne Strzelce oraz Wodniki!

Finanse: możesz nieco zaszaleć ponieważ szykuje Ci się jakiś mały bonusik, który podratuje Twój budżet. Możliwe także, że trafisz na jakąś okazję, wobec której nie będziesz mógł przejść obojętnie.

Miłość: pod żadnym pozorem nie ukrywaj ważnych spraw przed swoim partnerem. Prawda bowiem szybko wyjdzie na jaw i na jakiś czas popsuje relacje między Wami, a tego byś nie chciał prawda? Co do Strzelców singli to dla Was ważna informacja – podczas weekendu nie zamykajcie się w czterech ścianach, ponieważ los szykuje dla Was coś niesamowitego!

Praca: ktoś w tym tygodniu nieźle Cię zdenerwuje. Może to być zarówno ktoś z pracy jak i klient. W każdym razie trzymaj nerwy na wodzy i nie daj się sprowokować.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: zadbaj o zdrowie i odporność. Może wejdzie Ci w nawyk picie ziół? A może spodoba Ci się na siłowni? Wieczorne spacery z kimś, z kim lubisz rozmawiać dadzą Ci wiele radości, a przy okazji poprawią kondycję! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie wtorek, natomiast znaki, których powinieneś się trzymać to Lwy i Byki.

Finanse: mimo, że nie masz teraz najlepszych warunków do oszczędzania, to jakimś cudem uda Ci się co nieco odłożyć! Dobrze, ekstra gotówka przyda się zimą!

Miłość: jeśli jesteś singlem, to w najbliższych dniach postaraj się nie zamykać w domu – pomożesz dzięki temu losowi, który chce w końcu postawić przed Tobą miłość życia. Jej początek może nie być łatwy, jednak ostatecznie szybko zauważycie, że jesteście dla siebie wręcz stworzeni! Co do Koziorożców w związkach, to postarajcie się nieco wyciszyć. Czasem bowiem bywacie męczący dla swojego najbliższego otoczenia.

Praca: możesz usłyszeć plotkę, w której będzie nieco prawdy. Nie przekazuj jej dalej jednak przemyśl sprawę i postaraj się wyciągnąć wnioski z tego, co usłyszałeś.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: wygląda na to, że czeka Cię chwilowy spadek formy. Może on wiązać się z jakimś paskudnym przeziębieniem lub przemęczeniem. W każdym razie, Twoja chęć działania zostanie chwilowo uśpiona. Najlepiej zrobisz, jeśli okres ten spędzisz w domu na odpoczynku nie zarażając swoją niemocą innych ludzi. Im bliżej weekendu, tym Twój stan będzie lepszy. Najszczęśliwszym dniem będzie więc sobota, natomiast sprzymierzeńcami okażą się być Ryby oraz Byki.

Finanse: nie szalej tak ponieważ w pewnym momencie okaże się, że totalnie przesadziłeś z wydatkami, które tak naprawdę były całkowicie niepotrzebne.

Miłość: ktoś, kogo niedawno poznałeś zaczyna czuć do Ciebie coraz więcej. Możliwe więc, że niebawem Ci to wyzna lub sam się tego domyślisz. Czy czeka Cię w związku z tym jakiś gorący romans? Czas pokaże…

Praca: nie bierz na siebie zbyt dużo, ponieważ najzwyczajniej w świecie tego nie udźwigniesz. Bądź też szczery z przełożonym i nie kombinuj ponieważ może Ci się to odbić czkawką.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w najbliższych dniach uważaj na zęby. Nie jedz twardych rzeczy i w miarę możliwości umów się na przegląd. Generalnie tydzień ten będzie bardzo pozytywny i z pewnością przyniesie Ci wiele dobrego. Najszczęśliwszym dniem będzie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Koziorożcach oraz Baranach.

Finanse: rozglądaj się, a być może znajdziesz coś cennego. Możliwe też, że ktoś obdaruje Cię czymś, o czym od dawna marzyłeś, co sprawi Ci sporą radość.

Miłość: całkiem prawdopodobne, że w najbliższych dniach wydarzy się coś, co przekona Cię o tym, że Twój związek jest naprawdę silny. Potraficie się bowiem wzajemnie wspierać i być dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Mimo różnic, łączy Was prawdziwa miłość, której nie zniszczy nic ani nikt.

Praca: jeśli w pracy zajmujesz się tworzeniem czegoś, to wiedz, że teraz będziesz bardzo kreatywny. Wykorzystaj to zabierając się za jakiś trudniejszy projekt i pokaż wszystkim na co Cię stać!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT