Horoskop tygodniowy na 24-30 sierpnia 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 24 do 30 sierpnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Twoja głowa w tym tygodniu będzie zaprzątnięta jakimiś męczącymi i natarczywymi myślami. Nie będziesz mógł się przez to zrelaksować ani porządnie odpocząć. Pamiętaj jednak, że kumulowanie stresu Ci nie pomoże, wprost przeciwnie! By mądrze działać trzeba mieć spokojną głowę. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, a sprzymierzeńców szukaj w Rakach oraz Bykach.

Finanse: raz z górki, raz pod górkę… Niestety ten tydzień będzie trudniejszy pod względem finansowym. Możliwe nawet, że będziesz musiał sięgnąć po oszczędności lub coś od kogoś pożyczyć.

Miłość: Barany single mogą w tym tygodniu zupełnie stracić dla kogoś głowę. Czy będzie to jednak odwzajemnione? Tego póki co nie wiemy… Co do Baranów będących w związkach, to nie będą one specjalnie skore do okazywania uczuć. Coś innego będzie zaprzątać ich głowy, a rozdrażnienie tym spowodowane może prowadzić do niepotrzebnych kłótni. Uważajcie więc na swoje słowa i czyny drogie Barany!

Praca: uważaj na osoby, które lubią plotkować. Nie przekazuj im żadnych ważnych informacji, mogą bowiem coś całkowicie przeinaczyć, przez co to właśnie Ty będziesz mieć problemy. Dla Baranów prowadzących własną działalność, będzie to pracowity lecz owocny czas. Warto więc zakasać rękawy i zostać w czasem dłużej w pracy.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: jeśli tylko masz taką możliwość, wykorzystaj ostatnie dni wakacji i wyrwij się od zgiełku miasta. Pobądź bliżej przyrody, wsłuchaj się w siebie, spędź czas z bliskimi lub po prostu porób to, co lubisz. Naładuj się pozytywie przed jesienią, a lepiej ją zniesiesz. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Koziorożcach i Wodnikach.

Finanse: jeśli chodzi o pieniądze, to nie będzie źle. Co prawda czeka Cię jakieś niezaplanowany, większy wydatek, jednak nie poczyni on w Twoim budżecie tak dużych dziur, jak początkowo Ci się wydawało.

Miłość: Byki single rozglądajcie się na około siebie, ponieważ miłość będziecie miały dosłownie na wyciągnięcie ręki. Skorzystacie z tej szansy? Co do Byków będących w związkach, to sytuacja nieco się poprawi. Odnajdziecie wspólny język, choć od czasu do czasu dalej mogą pojawiać się spięcia.

Praca: postaraj się nie podpaść szefowi ponieważ drobne spięcie, może wywołać lawinę pretensji. Jeśli jesteś na urlopie, to korzystaj z niego na maksa ponieważ kilka dni po powrocie może być naprawdę trudnych.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu uważaj na stawy i kości. Może bowiem przyplątać się do Ciebie jakaś bolesna kontuzja, która pokrzyżuje pewne plany. Poza tym będziesz miał się świetnie, a dobry humor nie będzie Cię opuszczał. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Wagach oraz Baranach.

Finanse: ktoś nieoczekiwanie wesprze Cię finansowo lub zapłaci za Ciebie jakieś zobowiązanie czy rachunek. Dzięki temu zostanie Ci co nieco na własne przyjemności i hobby.

Miłość: w sprawy uczuciowe może wkraść się niepewność. Czy aby na pewno ta osoba jest tą odpowiednią? Czy drogą w którą razem wyruszamy jest dobra? Czy trudna decyzja, którą ostatnio podjęliśmy okaże się opłacalna? A może warto pójść na żywioł i po prostu zobaczyć co szykuje dla nas los?

Praca: uważaj by nie podpaść. Wiadomo przecież jak wygląda Twoje poczucie humoru oraz podejście do ludzi. Możliwe, że ktoś postawi przed Tobą zadanie, z którym wcześniej nie miałeś styczności, co zmusi Cię do większego wysiłku lub douczenia się czegoś. Pamiętaj jednak by nie rezygnować, ponieważ jeśli wykonasz to zadanie, mocno to zaowocuje.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: nie angażuj się w zbyt wiele spraw na raz. Daj sobie czas na skończenie jednej sprawy, a dopiero później bierz się za następną. Generalnie gwiazdy będą Ci sprzyjać, więc większość spraw Ci się uda jednak pamiętaj by nie przesadzać. Najlepszym dniem będzie dla Ciebie w tym tygodniu niedziela, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Wodnikach oraz Lwach.

Finanse: drogi Raku nie szalej! Wiadomo, że chciałbyś więcej niż obecnie masz jednak jakiś niezaplanowany, duży zakup lub zbyt częste uleganie pokusom mogą sprowadzić na Ciebie poważne, finansowe kłopoty.

Miłość: jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, to czeka Cię prawdziwa sielanka. Kłótnie odejdą na bok, dogadacie się w pewnej ważnej sprawie i znajdziecie okazję do jakiejś rozrywki we dwoje. Lepiej być nie może! Co do Raków singli to pod koniec wakacji może przydarzyć im się flirt, jednak raczej nie przerodzi się on w jakąś wielką miłość aż po grób.

Praca: postaraj się nie odkładać na później ważnych spraw. Pracuj systematycznie i bądź pomocny dla innych. Jeśli zastosujesz się do tych rad, ten tydzień upłynie przyjemnie i bez niepotrzebnych nerwów.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu postaraj się nie wtrącać w nieswoje sprawy i nie komentuj na głos zachowania czy wyglądu innych. Możesz bowiem wpaść po uszy w jakiś konflikt czy aferę, które zdecydowanie nie wpłyną na Ciebie dobrze. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Koziorożców oraz Wag.

Finanse: w kwestiach finansowych będziesz miał wszystko pod kontrolą. Nie grożą Ci więc żadne trudności czy wyrzeczenia. Tak trzymaj!

Miłość: Lwy będące w związkach czeka dobry tydzień. Będzie on wypełniony po brzegi czułością, miłością oraz wzajemnym wsparciem. Miło spędzicie czas, a może nawet uda Wam się potańczyć czy wyjść na jakąś niezapomnianą randkę! Co do Lwów singli to powinny one mieć oko na Koziorożce oraz Byki. To wśród nich kryje się bowiem ktoś warty zainteresowania.

Praca: jeśli przechodzą przez Ciebie dokumenty związane z finansami to sprawdzaj je po dwa razy. Możliwe bowiem, że coś przeoczysz i będziesz miał z tego tytułu spore nieprzyjemności.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w najbliższych dniach poczujesz, że codzienny pęd nieco spowolnił. Odkryjesz także, że masz więcej czasu na własne przyjemności oraz na kontakty z innymi. Jeśli chodzi o samopoczucie, będzie więc ono doskonałe, podobnie jak ogólne zdrowie. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rakach oraz Wodnikach.

Finanse: jeśli chodzi o wydatki, to postaw na takie, które coś Ci dadzą. Może będzie to karnet na siłownię czy basen? A może kupisz jakiś mądry poradnik? Wizyta u fryzjera czy kosmetyczki także jest niewykluczona. Generalnie rzecz biorąc – nie bój się inwestować w samego siebie. Czasami i to jest potrzebne!

Miłość: jeśli ostatnio w Twoim związku były jakieś kryzysy to niebawem wszystko wskoczy na dobry tor. Pamiętaj jednak o szczerości i nie wracaj niepotrzebnie do spraw z przeszłości. Postawcie na nową, białą kartę i postarajcie się ją jak najlepiej wypełnić. Co do Panien singli to raczej nie jest to czas na nową miłość.

Praca: postaraj się znaleźć balans pomiędzy obowiązkami, a własnym życiem. Praca da Ci szczęście i spełnienie tylko wtedy kiedy nie będzie Cię wykańczać.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wago uważaj na siebie, ponieważ w tym tygodniu możesz mieć nieco obniżoną odporność. Może mieć na to wpływ stres, brak wystarczającej dawki snu czy zmieniająca się pogoda. Najszczęśliwszym dniem będzie dla Ciebie w tym tygodniu sobota, natomiast sprzymierzeńcami okażą się Barany oraz Bliźnięta.

Finanse: w tym tygodniu postępuj z pieniędzmi bardzo ostrożnie (także jeśli w pracy przechodzą one przez Ciebie). Twoja nieuwaga czy pośpiech mogą bowiem narazić Cię na niemałe straty!

Miłość: jeśli masz dorosłe dzieci, to możliwe, że niebawem będziesz musiał przyjąć postawę mediatora i nieco uspokoić towarzystwo. Wagi będące w związkach mogą napotkać na jakiś mur ze strony drugiej połówki. Możliwe, że do czegoś się ona nie przyznaje lub ma jakieś zmartwienie, o którym nie chce mówić. Wagi single mają za to spore szanse na rozpoczęcie jakiegoś szalonego romansu!

Praca: Skup się na tym co robisz. Działaj wolniej lecz dokładniej, a nie doprowadzisz do żadnego problemu. Jeśli poszukujesz pracy, to całkiem możliwe, że w okolicach końcówki tygodnia natkniesz się na jakąś bardzo ciekawą ofertę.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: to będzie bardzo dobry tydzień. Poczujesz, że masz w sobie na tyle dużo energii i dobrego nastawienia, że w końcu możesz zabrać się za wyzwania, które do tej pory odkładałeś. Uważaj jednak na to byś się nie przeforsował i działaj w granicach własnych możliwości. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Lwach oraz Bliźniętach.

Finanse: tym razem udało Ci się świetnie wyważyć budżet, więc na nic Ci nie zabraknie. Możliwe nawet, że podejmiesz decyzję o jakimś kompletnie szalonym, sporym wydatku, który przyniesie Ci sporo frajdy.

Miłość: Skorpiony będące w związku mogą nie mieć w tym tygodniu zbyt dużo czasu dla swojej drugiej połówki. Na szczęście nie wywoła to żadnej awantury ani większych wyrzutów. Jeśli jesteś Skorpionem singlem, to trzymaj się z daleka od Wodników i Ryb, które chciałyby Cię skusić.

Praca: całkiem możliwe, że nieźle zabłyśniesz. Szef spojrzy dzięki temu na Ciebie zupełnie inaczej, co w przyszłości otworzy przed Tobą nowe drzwi. Pamiętaj tylko by po sukcesie nie osiadać na laurach, tylko dawaj z siebie jeszcze więcej!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: to doskonały czas na wprowadzenie do swojego życia dobrych nawyków. Postaw na ćwiczenia, zmień nieco swoją dietę i wysypiaj się, a zobaczysz, że od razu lepiej się poczujesz! Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, sprzymierzeńców szukaj natomiast wśród Baranów oraz Byków.

Finanse: nie szalej zbytnio z niepotrzebnymi wydatkami, ponieważ ten tydzień może być dość ciężki. Wiemy jak trudno powstrzymać Ci się przed wydawaniem pieniędzy, jednak teraz jest to konieczne!

Miłość: to świetny czas na zadbanie o własny związek. Nawet jeśli jest między Wami dobrze, to wcale nie oznacza, że nie mogłoby być lepiej prawda? 🙂 Dajcie się ponieść emocjom, postawcie na romantyzm i nieco spontaniczności, za zobaczycie jak przyjemnie można spędzić wieczór czy też noc! Strzelce single, także mają sporą szansę na miłosne uniesienia. Szczególnie jeśli zakręcą się koło Wodnika lub Koziorożca!

Praca: postaraj się nie odkładać na później ważnych spraw. Lepiej wyjdziesz na tym, jeśli wszystko co istotne, będzie wykonywane na bieżąco. Jeśli szukasz pracy, to pod koniec tygodnia możesz trafić na jakąś bardzo dobrą ofertę. Być może przyniesie Ci ją ktoś ze znajomych czy rodziny.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: zacznij działać na swój rachunek i przestań oglądać się za siebie. Masz w sobie całe pokłady kreatywności, mądrości oraz doświadczenia. Dlaczego by tego nie wykorzystać? Jeśli ostatnio zrezygnowałeś z jakichś planów przez strach przed tym, że nie poradzisz sobie w nowej roli, to teraz jest dobry czas by do tego wrócić. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród Lwów oraz Wodników.

Finanse: bardzo prawdopodobne, że odnajdziesz dodatkowe źródło pieniędzy, które zdecydowanie wspomoże Twój budżet. Uważaj jednak podczas zakupów byś nie dał się zbyt ponieść!

Miłość: mów, że kochasz, przytulaj swoich bliskich i wspieraj ich. Pamiętaj bowiem, że nikt nie jest dany nam na zawsze, więc powinniśmy wykorzystywać każdą chwilę, którą spędzamy razem. Możliwe, że w okolicach weekendu czeka Cię jakaś świetna wiadomość!

Praca: jeśli niedawno zacząłeś nową pracę, to będzie to tydzień, w którym poczujesz, że jest to dokładnie to, co chcesz robić. Zacieśnisz też więzi ze współpracownikami, co doda Ci pewności siebie.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: z jakiegoś powodu możesz mieć problemy z porządnym wysypianiem się. Być może zmienił się Twój rozkład dnia, a może masz więcej stresów niż zazwyczaj? Postaraj się odnaleźć swój sposób na zdrowy sen, ponieważ w przeciwnym wypadku, do końca tygodnia będziesz nieefektywny i poddenerwowany. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, sprzymierzeńców szukaj natomiast wśród Bliźniąt i Wag.

Finanse: w tym tygodniu możesz liczyć na jakieś ekstra pieniądze, których jeszcze kilka tygodni temu nie było w planach. W każdym razie Twój budżet zostanie porządnie zasilony, co pozwoli Ci nieco zaszaleć na zbliżających się wyprzedażach.

Miłość: to dobry czas na nowy podział obowiązków. Jeśli masz na głowie za dużo, postaraj się zdjąć ze swoich barków co nieco – w końcu nie jesteś robotem. Jeśli natomiast czujesz, że masz większy luz niż któryś z domowników, postaraj się pomóc i wyręcz go w pewnych sprawach. W każdym razie pamiętaj, że działanie zespołowe także w rodzinie sprawdza się najlepiej!

Praca: w pracy rób co możesz by zostać zauważonym. Masz w końcu wszelkie predyspozycje do tego, by zyskać więcej niż masz, prawda? Odrzuć więc strach przed nowym i zacznij nieco bardziej rozpychać się łokciami. Odwagi Wodniku, odwagi!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz bardziej towarzyski i rozmowny niż zazwyczaj. Sprawi to, że zyskasz nowych sprzymierzeńców, a Twoja pewność siebie podskoczy o jeden poziom do góry. Tak trzymaj droga Rybko! Twoim najlepszym dniem w tym tygodniu będzie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach oraz Bykach.

Finanse: możesz nieco zaszaleń na wyprzedażach, ponieważ w tym tygodniu nie zapowiada się na żadne upadki związane z pieniędzmi. Możliwe nawet, że po podliczeniu oszczędności, zaplanujesz jeszcze jakieś małe zakończenie wakacji i wyjazd w miejsce, które kochasz.

Miłość: w sprawach sercowych u Ryb widać zazdrość. Nie jest powiedziane z której strony ona nastąpi jednak może wywołać nie lada problemy. Postarajcie się więc nie nakręcać, nie wracajcie do przeszłości i nie szukajcie problemów tam, gdzie ich nie ma.

Praca: całkiem możliwe, że zwolnisz nieco w sprawach zawodowych. Być może weźmiesz teraz urlop lub po prostu Twoja głowa nie będzie aż tak zaprzątnięta tym, co dzieje się w pracy. W każdym razie ten chwilowy zastój nie sprowadzi na Ciebie żadnych problemów, więc nie martw się za zaś.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT