Horoskop tygodniowy na 9-15 listopada 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 9 do 15 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu sprawy będą działy się szybko, intensywnie i miejscami mogą przybierać nieoczekiwany obrót. Przygotuj się więc na delikatne turbulencje. Co do kwestii stricte zdrowotnych to może pojawić się stres. Redukuj go w miarę możliwości, ćwicz, medytuj, wysypiaj się i myśl pozytywnie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców oraz pomocników odnajdziesz w Pannach oraz Rybach.

Finanse: w tym tygodniu temat pieniędzy nie będzie dla Ciebie czymś priorytetowym. Zajmą Cię bowiem nieco inne kwestie. Uważaj tylko byś nie przespał przez to okazji na dobry zarobek. Łap to, co daje Ci los.

Miłość: jeśli ostatnio w sprawach związanych z emocjami, miłością czy też przyjaźnią nie szło najlepiej, to w tym tygodniu nadarzy się okazja do naprawienia błędów, wyjaśnienia nieporozumień i dojścia do porozumienia. Koniecznie to wykorzystaj. Co do Baranów singli to wielu z Was od jakiegoś czasu ma cichych wielbicieli. Rozejrzycie się więc 😉

Praca: w pracy mów dużymi, drukowanymi literami, tak żeby wszyscy Cię rozumieli. Nie każ nikomu się niczego domyślać, ponieważ wyjdzie z tego większe zamieszanie niż mógłbyś sobie wyobrazić.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym tygodniu skup się bardziej na sobie niż na innych. Zadbaj o swoją odporność, wygląd czy samopoczucie. Czasem bowiem tak trzeba i nie ma co nabierać sobie do głowy, że żyjemy jedynie pracą i obowiązkami. Co do kwestii zdrowotnych to kontroluj ciśnienie! Może ono bowiem w najbliższych dniach być mocno poza normami. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Baranach oraz Strzelcach.

Finanse: w tym tygodniu na Twoje konto niespodziewanie może trafić nieco więcej pieniędzy niż się spodziewałeś. Wygrana? Prezent od bliskich? Premia? Tego Gwiazdy nie zdradzają. W każdym razie będzie dobrze 🙂

Miłość: w tym tygodniu będziesz łagodnym kociakiem, który będzie chętnie nadstawiał się do głaskania, przytulania i chwalenia. Możliwe także, że w przypływie wyrozumiałości zgodzisz się na coś, co od dawna uznawałeś za głupi pomysł. Nie martw się jednak, ostatecznie okaże się, że było to dobre posunięcie, a Ty nie zawsze jesteś nieomylny 🙂

Praca: bądź czujny jeśli masz do czynienia z jakąś papierologią, szczególnie tą z gatunku ważnych. Mała nieuwaga może bowiem sprawić, że błąd zostanie powielony lub wysłany dalej. Sprawdzaj więc swoją pracę, lepiej by była ona wolniejsza, lecz dokładna.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz być niezdecydowany, emocjonalnie rozchwiany i mało uważny. Nie bierz więc sobie na głowę zbyt dużej ilości obowiązków – szczególnie tych niełatwych i wymagających skupienia. Postaw za to na odpoczynek i zadbaj o siebie, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach oraz Rybach.

Finanse: uważaj na dokumenty, pieniądze, karty bankomatowe, portfel i telefon. Twoje roztrzepanie może bowiem doprowadzić do zgubienia lub pozostawienia gdzieś wyżej wymienionych przedmiotów. Co do samych wydatków, to lepiej nie szalej. Gwiazdy podpowiadają, że oszczędności bardzo się niebawem przydadzą.

Miłość: nie wystawiaj na próbę cierpliwości swojego partnera. Lepiej bądź miły, zgodny i pomocny, inaczej popadniesz w niełaskę. Co do Bliźniąt singli to czeka Was spotkanie po latach. Kto wie, może okaże się, że stara miłość faktycznie nie rdzewieje?

Praca: w tym tygodniu ogranicz branie na siebie trudnych i pracochłonnych projektów. Nie będziesz bowiem specjalnie kreatywny ani wytrwały. Popracuj za to nad relacjami z współpracownikami czy przełożonymi. Może i pomysłowość będzie u Ciebie w najbliższych dniach leżeć, jednak uroku osobistego nie będzie Ci można odmówić 😉

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: jeśli w najbliższych dniach przyjdzie Ci do głowy by przypisywać sobie zasługi innych to odpuść. Możliwe bowiem, że trafisz na kogoś cwanego i mściwego. Nie warto ryzykować! Co do spraw zdrowotnych to postaraj się nie zmarznąć i nie narażaj się na kontakty z dużą ilością osób. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Skorpionach oraz Wagach.

Finanse: pod względem finansowym to może być bardzo zaskakujący tydzień. Gwiazdy nie zdradzają jednak czy będą to niespodzianki pozytywne czy też negatywne. Trzymamy kciuki za te dobre 😉

Miłość: pamiętaj, że nie da się siłą przekonać nikogo do miłości. Jeśli więc stroisz przed tego typu trudną sytuacją uczuciową, to najlepszym wyjściem będzie odpuścić i dać zadziałać czasowi. To on pokaże czy warto walczyć, czy też lepiej rozejść się w dwie różne strony. Co do Raków singli to na horyzoncie czai się ktoś wyjątkowy. Wyostrzcie więc wzrok!

Praca: ktoś może Cię zaskoczyć pretensjami o coś, co już dano temu doprowadziłeś do końca. A przynajmniej tak Ci się wydawało… Bądź jednak spokojny i sprawdź o co chodzi. Może faktycznie coś przeoczyłeś?

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu postaraj się być łagodnym i życzliwym w stosunku do innych ludzi (nawet jeśli drażnią Cię tak bardzo, że ciężko będzie Ci wytrzymać). Dodatkowo nie skłaniaj się ku realizacji pomysłów, które z jakiegoś powodu Ci „śmierdzą”, w tej kwestii intuicja Cię bowiem nie zawiedzie! Co do zdrowia, to postaraj się zażywać więcej świeżego powietrza. Spacer po odludnym miejscu, wypad na działkę lub wyjście do własnego ogródka na pewno dobrze Ci zrobią. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w innych Lwach oraz Bykach.

Finanse: całkiem nieźle poradzisz sobie z ustaleniem budżetu na najbliższe tygodnie. Dodatkowo, Twoja przedsiębiorczość i pomysłowość może podsunąć Ci dobry pomysł na zarobienie małym kosztem całkiem dobrych pieniędzy.

Miłość: w tym tygodniu będziesz mieć okazję do tego, by zażegnać jakiś konflikt, który ostatnio wisiał w powietrzu i psuł atmosferę. Więcej zrozumienia, mniej wtrącania się w sprawy innych, a zobaczysz, że będzie dobrze 🙂 Co do Lwów singli, to w najbliższych dniach nie umawiajcie się na randki w ciemno, ponieważ nie będą one udane.

Praca: to dobry tydzień na nadrobienie zaległości i zrobienie porządków w miejscu pracy. Będzie bowiem jakoś spokojniej, mniej nerwowo, a obowiązki wypełnisz raz dwa.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: jeśli jakieś znajomości mogą Ci w czymś pomóc, to nawet się nie zastanawiaj, tylko to wykorzystaj. Musisz bowiem nieco bardziej zatroszczyć się o siebie, ponieważ inni tego za Ciebie nie zrobią. Co do kwestii zdrowotnych to uważaj na oczy. Zakrapiaj je jeśli są suche i zmęczone i pójdź do okulisty jeśli czujesz, że tracisz ostrość widzenia. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie środa oraz niedziela. Co do sprzymierzeńców, to odnajdziesz ich w Wodnikach i Bliźniętach.

Finanse: jeśli ktoś jest Ci winny pieniądze, to jest to dobry czas na egzekwowanie tego, co Ci się należy. Będziesz bowiem bardzo stanowczy i przekonujący, co może pomóc Ci także w kwestiach związanych z pracą. Pomyśl nad tym.

Miłość: zakochane Panny powinny zadbać o swój związek. Zorganizujcie swojej drugiej połówce randkę, chociażby taką w domu, przy ulubionej muzyce i pysznym jedzeniu. Pogadajcie o tym co u Was oraz o tym co dalej. W końcu macie co ustalać, prawda? 🙂 Co do Panien singli to nie jest do dobry moment na pierwsze, zapoznawcze randki. Uważajcie szczególnie na Koziorożce!

Praca: jeśli szukasz pracy, to podzwoń po znajomych. Może mają na oku coś, co Cię zainteresuje. Co do Panien na etatach, to ten tydzień może być nieco szalony i nieprzewidywalny. W każdym razie dacie radę, gwiazdy będą Wam sprzyjać!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: to będzie dobry tydzień na to by wyrównać rachunki i wyjaśnić sobie pewne kwestie z osobami, które ostatnio napsuły Ci krwi. Będziesz bowiem zdeterminowany i skupiony na tym, by odnieść zwycięstwo i to w każdej dyscyplinie życia. Skąd ta chęć walki? Może wpłynie na to układ planet, a może Twoja chęć do osiągnięcia więcej niż masz i do ruszenie się z miejsca… Najlepszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie wtorek i środa. Co do sprzymierzeńców to będą nimi Barany oraz Strzelce.

Finanse: w kwestiach związanych z pieniędzmi, wszystko będzie w porządku. Może bez jakichś większych fajerwerków i niespodzianek ale stabilnie. A póki co i z tego warto się cieszyć!

Miłość: w wolnym czasie nie zapominaj o bliskich. Porozmawiaj z nimi, przytul się, pobaw i wesprzyj. Pamiętaj, że nikt nie jest nam dany raz na zawsze. W kwestii Wag singli to uważajcie na nowo poznane osoby, które będą nachalnie próbowały zdobyć Wasze względy. Najprawdopodobniej nie chodzi im o miłość.

Praca: to świetny moment na wszelkie trudne i wymagające zlecenia. Nic bowiem nie będzie Ci straszne, a animuszu i energii wystarczy Ci na cały tydzień. Uważaj tylko by nie wprowadzać nerwowej atmosfery!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu nie szarżuj za bardzo i nie wplątuj się w ryzykowne sytuacje. O ile chcesz uniknąć problemów, to przestrzegaj też prawa. W wolnym czasie poeksperymentuj w kuchni i pogadaj chociażby przez telefon czy komunikator z przyjaciółmi, których dawano nie widziałeś. Zdrowie będzie Ci dopisywać. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie poniedziałek oraz niedziela. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Lwach i Wagach.

Finanse: jeśli jesteś komuś winny pieniądze, to postaraj się jak najszybciej uregulować dług. Gwiazdy wskazują na to, że czeka Cię niespodziewany wzrost środków na koncie, co powinno ułatwić Ci sprawę.

Miłość: w tym tygodniu samotne Skorpiony będą miały powodzenie. Warto więc przyjrzeć się pewnej singielce czy singlowi, o którym mówili Ci ostatnio przyjaciele. Kto wie, może faktycznie dobre z nich swatki? 🙂 Daj sobie szansę na szczęście! Skorpiony w związkach, wy dajcie sobie natomiast spokój z zazdrością i podejrzeniami. Brakiem zaufania możecie bowiem tylko coś zniszczyć, a nie zbudować.

Praca: jeśli potrzebujesz pomocy to po prostu o nią poproś. Nie męcz się sam, ponieważ tylko stracisz czas i się zdenerwujesz. Jeśli pokażesz swoją łagodniejszą i towarzyską naturę, to zyskasz w pracy ważnego sprzymierzeńca.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu czekają Cię jakieś dziwne zbiegi okoliczności, niecodzienne spotkania i kilka wręcz zapierających dech wydarzeń. Wszystkiemu będą towarzyszyć silne emocje, które oscylować będą od strachu i niepewności, przez radość, gniew, namiętność i wzruszenie. Zaznasz wszystkiego i to z ogromną mocą! Może skłoni Cię to nawet do jakiegoś artystycznego wyżycia się? Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie środa i sobota. Co do sprzymierzeńców, to będą nimi Panny, Byki oraz Wodniki.

Finanse: wydasz sporo jednak będą to mądre i potrzebne wydatki. Możliwe też, że przewartościujesz nieco pewne kwestie, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć świat oraz innych ludzi.

Miłość: postaraj się być bardziej czuły dla partnera, ponieważ zdecydowanie brakuje mu Ciebie. Nawet jeśli widzicie się na co dzień. Co innego bowiem być przy kimś jedynie ciałem, a co innego słuchać, rozmawiać, przytulać się i wspierać. Co do Strzelców singli to przygotujcie się na sporą dawkę adoracji i komplementów!

Praca: nawet jeśli zazwyczaj praca była dla Ciebie czymś priorytetowym to teraz przestanie tak być. Dojrzysz bowiem inną formę spełnienia, a zarabianie pieniędzy wyda Ci się przy tym ziarnkiem na pustyni potrzeb. I dobrze, samorealizacja przede wszystkim!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu przygotuj się na niespodzianki, nagłe zwroty akcji i pełnowymiarową karuzelę uczuć. W pewnym momencie może Ci się nawet zakręcić w głowie od tempa i zmian. Dobrze więc byś miał przy sobie kogoś, kto w razie czego podtrzyma na duchu i podpowie co dalej. Co do spraw stricte zdrowotnych to może być różnie. Uważaj zarówno na siebie jak i na bliskich. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą środa i sobota. Sprzymierzeńców i mądrych doradców znajdziesz natomiast w Strzelcach, Skorpionach i Bykach.

Finanse: uda Ci się odkręcić jakiś błąd związany z pieniędzmi, ważne jest jednak byś zadziałał mądrze i w przemyślany sposób. Dodatkowo rozlicz się z ewentualnych długów i to jak najszybciej. Jeśli ktoś jest natomiast winny pieniądze Tobie, to bez wyrzutów sumienia poproś o ich zwrot.

Miłość: partner może być w najbliższych dniach nieco humorzasty i kapryśny. Jeśli przetrwasz to jednak bez wyrzutów i awantur, to niebawem sytuacja stanie się o wiele lepsza. W końcu każdy ma prawo do kilku gorszych dni, prawda? Co do Koziorożców singli to nie jest to najlepszy moment na pierwsze randki. Poczekaj z tym jakiś czas.

Praca: może Ci być trudno się skupić. Wykrzesanie z siebie chęci do pracy też nie będzie proste. Wszystko przez to, że zajmą Cię inne sprawy. Może po prostu weź sobie kilka dni wolnego?

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu koniecznie jak najwięcej się dotleniaj, szczególnie jeśli pogoda dopisze. Wybierz się na spacer, poczytaj książkę w ogródku czy parku i wysiądź przystanek wcześniej w drodze do pracy. To naprawdę dobrze Ci zrobi! Co do nastroju, to będzie on świetny, szczególnie w drugiej połowie tygodnia. Najszczęśliwszymi dniami będą środa i niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Lwach, Koziorożcach oraz Bliźniętach.

Finanse: w kwestii finansowej sytuacja zdecydowanie się niebawem poprawi. Wystarczy nie tylko na zobowiązania i podstawowe zakupy, ale i na przyjemności! A jak wiadomo takie ciuchowe, gadżetowe, biżuteryjne czy kosmetyczne prezenciki bardzo poprawiają Ci nastrój, prawda? 🙂

Miłość: zgódź się na coś, na co parter od jakiegoś czasu gorąco Cię namawia. Mimo początkowych oporów, zobaczysz że nie będziesz żałować 🙂 Co do Wodników singli to czeka Was niebawem bardzo miłe spotkanie po latach. Czyżby stara miłość faktycznie miała nie rdzewieć? To się okaże!

Praca: z jakiegoś powodu w tym tygodniu spowolnisz nieco tempo działania i pracy. I dobrze, w końcu nie jesteś robotem i nie musisz zawsze być na każde zawołanie. Co do relacji w pracy, to te za to bardzo się zacieśnią. Szczególnie z jedną osobą 😉

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu ryzyko wyjdzie Ci na dobre i sprawi, że poczujesz wiatr w skrzydłach. Dodatkowo szczęśliwe zbiegi okoliczności doprowadzą Cię do osoby, która rozjaśni Ci pewne ważne sprawy. Słuchaj jej uważnie i stosuj się do rad, a dobrze na tym wyjdziesz. W sprawach zdrowotnych, bądź ostrożny. Kontroluj temperaturę oraz ciśnienie. Nie przebywaj w dużych grupach ludzi. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek. Sprzymierzeńców szukaj natomiast w innych Rybach i Rakach.

Finanse: postaraj się wesprzeć kogoś, kto ma mniej niż Ty. Nawet drobny gest, może bowiem okazać się niezwykle znaczący i pomocny. W pierwszej połowie tygodnia uważaj na torebkę / portfel!

Miłość: pewne z pozoru proste sprawy będą wymagały Twojego zaangażowania i czasu. W przeciwnym razie rozrosną się do nieprzewidywalnych rozmiarów i wywołają masę problemów. Nie ignoruj więc niczego, szczególnie jeśli jest to związane z rodziną, emocjami i samopoczuciem. Co do Ryb singli to uważajcie na nowe znajomości zawarte przez Internet. Nie każdemu można ufać!

Praca: tornado obowiązków niebawem zamieni się w delikatny wietrzyk. Będzie spokojniej, przyjemniej i mniej nerwowo. Znajdziesz dzięki temu czas na nadrobienie zaległości i skupienie się na nowych wyzwaniach.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT