28 marca – 3 kwietnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 28 marca do 3 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie:  Wszystko wskazuje na to, że będziesz w tym tygodniu okazem zdrowia. Bądź tylko wrażliwy na otaczającą Cię przyrodę, oddychaj, dużo spaceruj. Sprzyjać Ci będzie zodiakalna Waga, a Twój dobry dzień w tym tygodniu to niedziela.

Finanse:  Dobre wieści. Wpadnie jakaś premia albo dodatkowe wynagrodzenie. To dobra wiadomość, bo można te pieniądze wykorzystać na jakiś relaksacyjny wyjazd.

Miłość:  W stałych związkach Baran odnajdzie spełnienie, będzie naprawdę dobrze się czuł i jego relacja
z partnerem będzie wielce satysfakcjonująca. Samotne Barany dostaną wiadomość, która odmieni ich spojrzenie na kogoś, kto od dawna jest w ich pobliżu.

Praca: Plany zawodowe zaczną się krystalizować w tym tygodniu. Przemyśl dobrze, czego oczekujesz, pamiętaj, że marzenia lubią się spełniać.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie:  Dobry tydzień. Wszystko uda Ci się zrealizować, a ponadto nie zabraknie Ci ani dobrego samopoczucia, ani dobrego humoru.  Będziesz czuć moc w sobie, warto podjąć się nowych rzeczy. Naprawdę możesz góry przenosić. Sprzyjać Ci będzie w tym tygodniu Koziorożec, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie poniedziałek.

Finanse: Nie widać nowych przychodów na horyzoncie. Musisz się zadowolić tym, co masz. Pomyśl, jak ograniczyć potrzeby, bo naprawdę niewiele potrzeba do szczęścia. Zaufaj minimalizmowi.

Miłość:  Byki w związkach czeka dobry czas. Wszystko o czym mogą zamarzyć, zacznie się spełniać, będą kochać i zachwycać swoich partnerów. Samotne Byki będą rozchwytywane. Nie będzie nikogo, kto by się oparł ich urokowi. Korzystajcie Byki z tego wspaniałego układu gwiazd.

Praca: Energetyzujący tydzień wykorzystaj na nowe projekty, błyśnij wiedzą, intelektem, doświadczeniem. Wszystko będzie Ci przychodzić lekko, a to, co wymyślisz, okaże się strzałem w dziesiątkę. Uważaj na Barana, bo będzie chciał Ci zaszkodzić.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Poczujesz, że dawny uraz się odnawia. Staraj się nie przesilać mięśni, bo ból wróci ze zdwojoną energią. Spróbuj odpoczywać trochę więcej niż normalnie, a w szczególności nie nadwyrężać tych newralgicznych mięśni. Sprzymierzeńcem Twoim będzie Koziorożec, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie poniedziałek.

Finanse: Niestety tak bardzo pragniesz, by przyszły do Ciebie pieniądze, że wręcz je odstraszasz. To działa wręcz odwrotnie. Skoncentruj się raczej na tym, co Ty możesz dać światu, a energia finansowa powróci do Ciebie.

Miłość: Ten tydzień nie da samotnym Bliźniętom ani chwili odpoczynku. Będą cały czas w wirze towarzyskich spotkań i można powiedzieć, że wręcz będą rozchwytywane. Bliźnięta w stałych związkach rozczarują się nieco, bo okaże się, że partner nie chce z nimi spędzać aż tyle czasu. Jednak warto pamiętać, że każdy potrzebuje trochę wolności.

Praca: Wyraźnie masz kogoś w pracy, kto chce Ci zaszkodzić, kto zazdrości Ci sukcesów, powodzenia
i pochwał, które dostajesz za swoje działania. Spróbuj zawiązać sojusz z Wagą, trochę to zneutralizuje negatywne wpływy.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Wspaniałe samopoczucie przez cały tydzień będzie Twoim sprzymierzeńcem, bowiem ten tydzień nie będzie należał do łatwych. Na szczęście dzięki optymistycznemu podejściu, jakie będzie Cię ogarniać, ze wszystkim sobie dasz radę. Waga będzie Twoim dobrym duchem. Twój szczęśliwy dzień
w tym tygodniu to środa.

Finanse: Dobre wiadomości od przyjaciół. Dostaniesz zwrot dawnego długu, co zaskoczy Cię bardzo, bo nie spodziewałeś się tego. Poza tym widać wyraźnie, że gwiazdy szykują Ci niespodziankę, którą będzie widać na koncie.

Miłość: W stałych związkach trudne momenty. Odkryjesz, że partner Cię oszukał. Odbudowa zaufania nie będzie łatwa, ale jest to możliwe. Warto się trochę postarać. Samotne Raki muszą uzbroić się
w cierpliwość. Co prawda ktoś miły czeka na sygnał, ale Rak nie jest jeszcze zdecydowany na ten związek.

Praca: Ciągle dużo obowiązków. Ale dzięki Twojemu nastrojowi wszystko będzie Cię cieszyć, wiele rzeczy uda Ci się załatwić. Wir pracy nie spowije Twoich myśli, będziesz otwarty i wytrwały w działaniach.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Dobry tydzień przed Tobą. Co prawda drobne dolegliwości będziesz odczuwał, ale z każdym dniem będziesz czuł się lepiej. Spróbuj się mniej przejmować drobnymi sprawami, nie musisz mieć kontroli nad wszystkim. Znak, który będzie Ci sprzyjał w tym tygodniu, to Baran, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie środa.

Finanse: To będzie bardzo dobry tydzień, bo okaże się, że Twoje inwestycje przynoszą owoce. Zdziwisz się, ile jesteś w stanie osiągnąć. Możesz napędzać się dalej.

Miłość: W związku coraz piękniejszy czas. Rozumiecie się z partnerem doskonale, a drobne nieporozumienia nie są w stanie nic zepsuć w waszej relacji. Lwie single doświadczą wielu dowodów adoracji i będą mogły przebierać w randkowych ofertach.

Praca: Niestety w pracy kierat, dużo takich samych czynności, w codziennym rytmie. Bez zmian. Wszystko, co trzeba zrobić, to robić swoje. W tym jest metoda. Nie próbuj tego zmieniać, bo się przeliczysz…

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Uważaj na siebie w tym tygodniu. Możesz spodziewać się spadku formy. Niewiele da się z tym zrobić, po prostu trzeba to przeczekać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Okaże się, że drobna podwyżka, na którą możesz liczyć, nie pomoże Ci rozwiązać problemów, które się pojawią. Spróbuj znaleźć dodatkowe źródło dochodów. Koniecznie zrób to teraz.

Miłość: W tym tygodniu drobne nieporozumienia w stałych związkach. Partner będzie mieć do Ciebie uzasadnione pretensje. Przyznaj mu rację, żeby jak najszybciej zakończyć spory. Samotne Panny spotkają kogoś naprawdę wyjątkowego. Daj się ponieść chwili.

Praca: Dobra passa utrzymuje się. Mało pracy, dużo rozmów, planów i nowych projektów. Bądź kreatywny, bo wiele teraz zależy od Ciebie. Ten tydzień może być decydujący, jeśli chodzi o Twoją karierę zawodową.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Bóle w kręgosłupie będą się odzywać, problemy z układem kostnym to niestety Twoja specjalność. Nie wierz tym, którzy mówią, że z tym nic się nie da zrobić, że z tym trzeba żyć. Spróbuj skonsultować się ze specjalistą. Dobry masaż, akupunktura, okłady. Popróbuj, bo problemy mogą się nasilać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Niestety niespodziewane wydatki, ale dla osłody też niespodziewane przychody. Nie zmienia to faktu, ze musisz rozważnie planować wydatki.

Miłość: W stałych związkach stabilnie. Nie ma powodów do zmartwień. Samotne Wagi powinny pomyśleć o zmianie myślenia. Nie można robić czegoś ciągle w ten sam sposób i oczekiwać nowych efektów. Spróbuj poszukać partnera w innym miejscu, niż dotychczas.

Praca: Nie grozi Ci nadmiar obowiązków. Pozytywnie się nastaw, a będziesz mógł osiągnąć wiele. Optymizm czyni cuda.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Bardzo dobry tydzień, będziesz mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem, a ludzie którzy są dookoła Ciebie wyraźnie to zauważą. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Będziesz zadowolony, bo wszystko ułoży się po Twojej myśli. Czeka Cię niespodziewany zwrot, może Cię spotkać pozytywna energia, która pozwoli Ci nabrać odwagi do inwestycji.

Miłość: Samotne Skorpiony czeka trudny okres. Znajomość, na którą liczyły, okaże się niewypałem. Skorpiony w związkach też nie będą miały łatwego czasu. Ten tydzień da im się we znaki, bo partner będzie bardzo roszczeniowy.

Praca: W pracy jest dobry okres na nowe plany. Pamiętaj by zachować ostrożność w podejmowaniu decyzji zawodowych. Rozważ dokładnie wszystkie za i przeciw. Koziorożec Ci sprzyja. Zaufaj jego opinii.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Staraj się nie objadać, zwłaszcza wieczorami. Pomyśl o diecie, aby kontrolować nawyki żywieniowe. Odstaw używki i zacznij więcej się ruszać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Pragmatyzm ma ogromną siłę sprawczą. Przemyśl, czy na pewno musisz mieć tyle wydatków
w tym tygodniu. Spróbuj zdywersyfikować swoje aktywa.

Miłość: Postaraj się poprawić relację ze swoim partnerem. Najlepszym sposobem jest na to szczera rozmowa. Samotne Strzelce będą w wirze towarzyskich spotkań, gdzie na pewno zawieszą na kimś oko.

Praca: Uda Ci się sprostać oczekiwaniom szefa. Dostaniesz pochwałę i obietnicę awansu. Uważaj, to tylko czcze gadanie, które do niczego nie będzie prowadzić.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Będziesz czuł niemoc w tym tygodniu, spróbuj ją zwalczyć większą aktywnością fizyczną. Włącz do diety suplementy, pozwolą Ci naładować akumulatory. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Zwolnij trochę z wydawaniem pieniędzy. Większość rzeczy nie jest Ci potrzebna. Uważaj na kartę płatniczą, bo gwiazdy mówią, że ktoś będzie chciał wykraść Twoje dane. Bądź czujny.

Miłość: Spróbuj naturalnie powiedzieć partnerowi o swoich rozterkach. Prowadź z nim aktywny dialog, pomoże Ci on zrozumieć, że jest twoją bratnią duszą. Samotne Koziorożce nie będą miały szczęścia w tym tygodniu, czeka je raczej samotny wieczór i to chyba będzie lepsze rozwiązanie, niż spotkanie z nudnym człowiekiem.

Praca: Czeka Cię huśtawka nastrojów. Szef będzie dużo od Ciebie wymagał, z jednej strony będziesz zadowolony, z drugiej bardzo Cię to zirytuje. Trudno sprostać takiej sytuacji.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Tydzień zacznie się dniami pełnymi znużenia. Unikaj zamartwiania się, który pogłębia ten stan.
W ciągu dnia zajmij umysł, aby oddalić niepokojące myśli. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Dzięki odwadze, którą posiadasz, będziesz mógł podjąć ambitny plan na przyszłość. Nie wahaj się i podejmij decyzję finansową, o której myślałeś od miesięcy.

Miłość: W stałych związkach Wodniki powinny unikać niedomówień, w przeciwnym razie Twój partner poczuje się nieswojo. Przemyśl, czego naprawdę chcesz, aby nie tracić czasu swojego i drugiej osoby. Samotne Wodniki znajdą wreszcie swoją miłość.

Praca: Będzie lepiej niż myślisz. Zrealizujesz zadania śpiewająco i zostanie Ci dużo pracy na „nic nie robienie”…

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Pamiętaj że relacje z rodziną mogą wpływać na Twoje zdrowie. Rozejrzyj się dookoła, daj swój czas innym. Czekają Cię znaczące zmiany. Przygotuj się duchowo. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: W tym tygodniu dostaniesz dobre wieści. Rozjaśnią one Twój tydzień, a finansowy wkład będzie naprawdę satysfakcjonujący. Skorzystaj z niego i zafunduj sobie jakąś drobnostkę.

Miłość: Twój magnetyzm i intuicja pozwolą Ci znaleźć partnera. W stałych związkach partner kolejny raz zauroczy się Twoją osobowością. Wiele nie trzeba. Po prostu bądź sobą.

Praca: Nie bądź niecierpliwy. Nurtujące Cię rozterki rozwiążą się w odpowiednim czasie.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT