14-20 marca 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 14 do 20 marca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)
Zdrowie: W tym tygodniu nie będziesz mógł narzekać na zdrowie. Przyda Ci się jednak dbać o kondycję, warto, by była to taka codzienna rutyna. Twój dobry dzień w tym tygodniu to środa.

Finanse: W tym tygodniu wszystko układa się pomyślnie. Czekają Cię niespodziewane wydatki, ale
w nagrodę na przychody nie będziesz mógł narzekać.

Miłość: W stałych związkach sielanka. Aż niesamowite, ile może iskrzyć, jeśli tylko okażesz partnerowi trochę czułości. Dla osób szukających swojej drugiej połówki, to będzie miły tydzień, który być może zaowocuje poważnym związkiem.

Praca: Pilnuj terminów. Jeśli czegoś się podjąłeś staraj się to zrobić dobrze, bo pomimo, że może Ci się wydawać, ze robisz rzeczy niewielkie i nic od Ciebie nie zależy, to jednak jesteś częścią dużego projektu. Twoje działanie ma znaczenie.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Czeka Cię naprawdę dobry tydzień. Dostaniesz zastrzyk pozytywnej energii, poczujesz, że możesz góry przenosić. Przyjazny dla Ciebie znak to Waga, a szczęśliwy dzień w tym tygodniu to dla Ciebie środa.

Finanse: Będzie się działo i to na poważnie. To co zaplanowałeś, właśnie się spełnia. Projekty idą swoim torem, dzięki temu już wkrótce będziesz mieć naprawdę duże pieniądze.

Miłość: Samotne Byki powinny kwitnąć w tym tygodniu. Będzie to tydzień obfitujący w ciekawe spotkania i być może uda się znaleźć właśnie tego kogoś, o kim Byk marzy. W stałych związkach niestety trochę kłótni. Uważaj na słowa

Praca: W pracy spróbuj działać z Wagą. Ma ona świetne pomysły i pomoże Ci w tych kwestiach, na których się nie znasz. Będzie dobrze, bo konsekwentnie będziesz działać. Tak trzymaj.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Nie będziesz narzekać na zdrowie w tym tygodniu. Wszystko układa się pomyślnie. Zwróć tylko uwagę, by jeść zdrowo, bo układ pokarmowy może się odzywać. Będzie Ci życzliwy Baran, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie czwartek.

Finanse: Przygotuj się, bo czekają Cię nieoczekiwane wydatki. Będziesz musiał pożyczać pieniądze, zwróć się z tym do Wagi. Ona zawsze chętnie Cię wesprze.

Miłość: Świeże związki czeka rozkwit uczuć. W stały związkach spadek euforii, ale bądź dobry dla partnera, a wszystko się ułoży. Single na razie bez zmian.

Praca: Trudny okres w pracy. Będziesz miał wrażenie, ze wszystko się wali. Spróbuj to przeczekać, w razie potrzeby poproś Koziorożca o pomoc. Nie wahaj się, by podjąć niepopularną decyzję. W dłuższej perspektywie to Ci się opłaci.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Pierwsze symptomy złego samopoczucia łatwo zlekceważyć. Nie rób tego. Zduś chorobę
w zarodku. Zostań w domu odpocznij, pij dużo płynów. Jeśli w tym tygodniu zwrócisz uwagę na swoje zdrowie, kolejne tygodnie pozwolą Ci cieszyć się dobrym zdrowiem. Twój szczęśliwy dzień w tym tygodniu to piątek.

Finanse: Pokaźny zastrzyk finansowy już pod koniec tygodnia. Wszystko zależy jednak od tego, czy uda ci się porozumieć z Baranem. On trzyma nad tym pieczę.

Miłość: Twój partner zaskoczy Cię pozytywnie w tym tygodniu. Zwróć uwagę na te wszystkie drobne gesty, które czyni w Twoim kierunku, bo od tego zależy jak układać się będzie ta relacja dalej. Dla singli ten tydzień zapowiada się bardzo obiecująco.

Praca: Natłok obowiązków nie pozwoli Ci w pełni cieszyć się życiem. Spróbuj porozmawiać z szefem, może to coś zmieni, albo przesuń pewne sprawy na kolejne tygodnie. Nie musisz wszystkiego robić od razu. Zaplanuj na inny termin.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Krok za krokiem Twój organizm regeneruje siły. Dbaj o siebie. Jedz regularnie i pij dużo płynów, najlepiej wody. Zrób podstawową diagnostykę, może to się bardzo opłacić na przyszłość, bo zdusisz problem zdrowotny w zarodku. Słuchaj porad Skorpiona, on jest dobrym doradcą. Szczęśliwy dzień to dla Ciebie niedziela.

Finanse: W tym obszarze swoista stagnacja. Mało dynamiczny przepływ pieniędzy nie będzie ani źródłem satysfakcji, ani nie wpędzi Cię w zły humor. Wszystko idzie swoim torem i nic Cię nie zaskoczy.

Miłość: Ewidentnie miłość Ci służy. Partner dwoi się i troi, byś się czuł się kochany. Daj coś od siebie, bo
w związku powinna być równowaga. Samotne Lwy czeka super udana randka. Daj się tylko na nią zaprosić. Bądź bardziej przystępny.

Praca: Ten tydzień nagrodzi Cię sukcesem. Mozolna praca przyniesie efekt, który nieco przekroczy Twoje oczekiwania. Ciesz się osiągnięciami, bo to jest na to najlepszy czas.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Dbaj o formę, a wszystko będzie dobrze. Pozytywna energia spłynie na Ciebie i będzie Ci towarzyszyć cały tydzień. Sprzymierzeńcem będzie Ci Waga, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Niestety nie wszystko pójdzie po Twojej myśli. Nieoczekiwana wiadomość wywróci twoje finanse do góry nogami.

Miłość: W tym tygodniu zadbaj o partnera. Twój związek może wejść w nową, ciekawą fazę. Samotne Panny będą zachwycone nowym towarzyszem. Jest szansa na dłuższą relację.

Praca: Dobra passa trwa. Korzystaj i ogrzewaj w świetle jupiterów. Teraz dużo zależy od Lwa, który towarzyszy Ci w pracy. Daj mu parę powodów do zadowolenia, a wszystko się potoczy po Twojej myśli.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Musisz wziąć się za siebie, bo kondycja spada. Ćwicz, nie jedz fast foodów, ogranicz używki. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Zaplanowane wydatki w tym tygodniu nie spędzą snu z oka. Do tego wszystkiego interes kręci się bez Twego udziału, także profity też będą, nie musisz się martwić. Zaszalej. Wydaj trochę pieniędzy
w tym tygodniu, bo nie samą pracą człowiek żyje.

Miłość: To dobry tydzień dla związków. Zorganizuj coś szalonego, na pewno partner to doceni. Samotne Wagi czekają samotne wieczory, chyba że odważą się wyjść same naprzeciw przygodzie. Może coś z tego będzie…

Praca: Czeka Cię spokojny tydzień, wszystko układa się niejako poza Tobą. Jak widać, nie ma ludzi niezastąpionych.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nie jest najlepiej, bo znowu o siebie nie dbasz. Zrób badania i odwiedź wreszcie lekarza. Twoje dolegliwości będą się nasilać. Naprawdę to ostatni dzwonek. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Wiele wskazuje na to, że więcej wydasz niż zarobisz w tym tygodniu. Musisz jednak ponieść te wydatki, bowiem przybliżą Cię one do zaplanowanego celu. Nie martw się, niedługo będzie lepiej.

Miłość: Jeśli mogłeś coś zmienić, to teraz jest już za późno. Gwiazdy nie wskazują na to, by odbudowa związku była możliwa. Możesz podjąć jeszcze jedną próbę, ale jeśli nie włożysz w to 100% serca, będzie bardzo trudno. Samotne Skorpiony muszą bardziej zaufać i otworzyć się.

Praca: Dobry czas wdrażanie nowych pomysłów. Działaj, bo teraz jest najlepszy czas na to. Szukaj poparcia u Koziorożca. On się na tym zna…

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Wydaje się że zdrowie będzie szwankować w tym tygodniu. Musisz zrobić badania, a jeśli już to zrobiłeś to koniecznie skonsultuj ze specjalistą. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Nie uda Ci się zaoszczędzić w tym tygodniu. Ale pieniądze będziesz miał, bo przyjdą szybciej, niż Ci się wydaje. Z poważnymi decyzjami o wydatkach, wstrzymaj się jeszcze. To nie jest dobry czas.

Miłość: Posypią się relacje. Wiele kłótni i niedopowiedzeń. Musisz zaufać i dać trochę wolności drugiej osobie. Związek to nie więzienie, a druga osoba nie jest własnością. Samotne Strzelce czeka nie lada wyzwanie. Jeśli się go podejmą i spróbują zawalczyć o nową znajomość, na pewno się to opłaci

Praca: Dużo obowiązków, dużo wątpliwości, stąpanie po grząskim gruncie. Będziesz miał wrażenie, że nic się nie układa. Ale daj sobie czas. Energia i wysiłek jaki podejmiesz, zwróci się z nawiązką.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Kolejny dobry tydzień przed tobą. Dużo energii, dużo pozytywnego myślenia Wszystko się uda. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Wygląda na to, że będzie coraz lepiej. Sprawy finansowe ułożą się wreszcie po Twojej myśli. Posłuchaj porad Wagi, mogą Ci się przydać.

Miłość: Dasz radę i wybaczysz partnerowi. To co zrobił nie może przekreślić Waszego związku. Samotne Koziorożce będą zachwycone nową znajomością. A wszystko dopiero przed Wami…

Praca: Kolejne etapy będziesz zaliczać w tym tygodniu płynnie. Nie czeka Cię nadmiar obowiązków, ze wszystkim sobie poradzisz i poukładasz. Uważaj na podszepty Byka. Są fałszywe.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Przestań się zamartwiać, bo to nic nie da. Twoje zdrowie jest jakie jest i czasem jest tak, że po prostu wyczerpiemy większość możliwości. Po prostu dbaj o siebie i myśl pozytywnie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Czekają na Ciebie jakieś niespodziewane pieniądze. Ta całkiem duża kwota może połatać Twoje finansowe dziury, ale też może być znakomitym zalążkiem na nowe inwestycje. Poradź się Barana, on ma duże doświadczenie w tym i dobrze Ci życzy.

Miłość: W stałych związkach rozkwit uczuć. Będzie bardzo miło. Natomiast samotne Wodniki muszą się uzbroić w cierpliwość.

Praca: Powoli wszystko zaczyna iść swoim torem. Relacje z kolegami z pracy trochę się wyprostują i wiele spraw się wyjaśni. Bądź jednak czujny, bo Skorpion nie chce Ciebie w zespole i może Ci zaszkodzić.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Zadbaj o kręgosłup. To Twoja słaba strona. Ćwicz więcej i wzmocnij mięśnie grzbietu, on ustabilizuje Twoją sylwetkę. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Zapowiada się wspaniały tydzień, bowiem jest przy Tobie dużo energii związanej z pieniędzmi. Otwórz się na możliwości, może pora zagrać w Totka, może jednak zrobić coś, czego nigdy z pieniędzmi nie zrobiłeś.

Miłość: W związku będziesz się czuć wspaniale. Przychodzi bardzo dobry tydzień. Uśmiechniesz się do siebie i partnera, bo poczujesz się kochany. To bardzo dobre uczucie, które nie będzie Cię opuszczać
w tym tygodniu. Samotne Ryby mogą się poczuć atrakcyjnie, bowiem będą błyszczeć na niejednym spotkaniu towarzyskim.

Praca: Dużo obowiązków w tym tygodniu, poczujesz się nieco przytłoczony. W środę jednak okaże się, że cała Twoja praca na nic, bo wydarzy się coś takiego, że Twoje starania nie będą potrzebne. Wszystko wróci na swoje miejsce. Pod koniec tygodnia stwierdzisz, że wszystko jest ok.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT