29 listopada – 5 grudnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Jeśli planujesz jakąś wycieczkę lub ważniejsze spotkanie, uważaj, aby nie przecenić swoich możliwości! Daj sobie przestrzeń na chwile wytchnienia pomiędzy zajęciami. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Strzelce, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Będziesz mógł nieco sobie dogodzić, pozwalając sobie na dozowane wcześniej przyjemności.

Miłość: Nie powinno być dla Ciebie zaskoczeniem to, że poznasz jakąś interesującą i być może nawet fascynującą osobę. Czy będzie to znajomość na dłużej? To zależy tylko i wyłącznie od Was!

Praca: Jeśli będziesz potrzebował wziąć sobie dzień lub dwa wolnego, zrób to. Patrz przede wszystkim na własne dobro.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Trudno będzie wyprowadzić Cię z równowagi oraz dobrej formy. Dotyczy to zarówno zdrowia psychicznego, jak i fizycznego. Uważaj jednak na zodiakalne Koziorożce! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeśli ostatnimi czasy miałeś jakieś problemy finansowe, to bardzo możliwe, że w tym tygodniu sytuacja zacznie ulegać poprawie!

Miłość: Może zdarzyć się sytuacja, w której będziesz skory do wylewania frustracji na drugą osobę. Pamiętaj jednak o tym, że takie zachowanie przyniesie Ci jedynie straty w postaci pogorszenia relacji oraz negatywnych emocji.

Praca: Ktoś z Twojej pracy lub otoczenia prawdopodobnie da Ci dobrą radę, z której warto będzie skorzystać!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: To będzie naprawdę dobry i udany tydzień, jeśli chodzi o sprawy zdrowotne. Nie są przewidziane żadne negatywne zmiany, a wręcz przeciwnie! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wodniki, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Uważaj! Bowiem możliwe, że będziesz miał skłonności do bycia rozrzutnym, w wyniku czego bezmyślnie wydasz zbyt dużą ilość pieniędzy!

Miłość: Jeżeli jesteś rodzicem, postaraj się jeszcze bardziej zadbać o potrzeby swoich pociech. Bowiem możliwe, że zmagają się one z jakimś problemem i potrzebują wsparcia mentalnego.

Praca: Choć może najść Cię ochota na szukanie wymówek, to nie poddawaj jej się! Zachowaj zimną krew i pracuj tak, jak powinieneś.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu nie będzie brakowało Ci endorfin! Jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć ich poziom, możesz wykonywać wybrane sportowe czynności oraz jeść czekoladę! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Panny, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Możesz mieć skłonności do wydawania zbyt dużej ilości pieniędzy na przyjemności. Pamiętaj, aby w odpowiednim momencie powiedzieć sobie ,,stop”!

Miłość: W tym czasie powinieneś mieć na uwadze następujące słowa: ,,nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe”. Bowiem możesz mieć pewien problem z kontrolowaniem swoich emocji, w wyniku czego staniesz się z lekka impulsywny.

Praca: Jeśli masz taką możliwość, postaraj się poszerzyć swoje kompetencje, aby wznieść się na wyższy poziom.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Niewykluczone, że przez dzień lub dwa będziesz odczuwał lekki ból mięśni. Powodem tego będzie najprawdopodobniej zbyt intensywny trening, bądź niedobór witamin. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Nawet, jeśli Twój stan konta nie jest zadowalający, to w tym tygodniu raczej nie będziesz tego odczuwał.

Miłość: Możliwe, spotkasz osobę, która, ku Twojemu zaskoczeniu, w przyszłości stanie się Twoim przyjacielem. Jednak nie zapominaj o tym, aby dbać również o swoje stare znajomości oraz przyjaźnie!

Praca: Jeśli od jakiegoś czasu nad czymś pracujesz, to w tym tygodniu wreszcie zaczniesz zbliżać się ku końcowi!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Mogą nawiedzać Cię myśli przepełnione niezrozumiałą obawą o własne zdrowie. Jednak nie masz się o co martwić. Pozwól natomiast porządnie odpocząć swojemu umysłowi! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: W tej kwestii możesz być spokojna – sytuacja będzie stabilna i nie są przewidziane żadne zaskakujące zwroty akcji.

Miłość: Jeżeli jesteś w związku, to prawdopodobnie odczujesz wsparcie oraz troskę ze strony swojego partnera. Bowiem będziesz mogła na niego liczyć w większości sytuacji, z którymi spotkasz się w tym czasie.

Praca: Niewykluczone, że w pracy zajdą jakieś zmiany. Jednak zanim podejdziesz do nich sceptycznie, poznaj ich sens!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Uważaj, aby podczas wykonywania ćwiczeń nie popełnić jakiegoś głupiego błędu, w wyniku którego możesz nabawić się nieprzyjemnej kontuzji! Pośpiech nie jest Ci w tym tygodniu wskazany! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Na horyzoncie może pojawić się coś, co poprawi Twój nastrój lub samoocenę. Zainwestuj w to!

Miłość: Będziesz miała szansę ku temu, aby wejść w interakcję z osobą, która wniesie do Twojego życia nieco romantycznych wrażeń i ciekawych doznań. Miej oczy szeroko otwarte zwłaszcza na zodiakalne Barany!

Praca: Jeśli jeszcze nie zdążyłaś poczuć, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, to możliwe, że niebawem się to stanie!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Zdrowie oraz dobre samopoczucie będą Ci jak najbardziej dopisywać! W związku z tym warto podjąć się wyzwań wymagających większej ilości energii oraz tych, które odkładałeś na później! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Jeśli jesteś komuś winny jakieś pieniądze, to będzie dobry czas na to, aby je zwrócić przynajmniej w pewnej części.

Miłość: Możliwe, że w wyniku spotkania z jakąś dawno nie widzianą osobą nabierzesz jeszcze więcej chęci do życia oraz zmienisz nieco perspektywę na niektóre ze spraw.

Praca: Nawet, jeśli będziesz święcie przekonany o tym, że masz rację, wstrzymaj się z wyrażeniem tego chociaż przez chwilę!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Niewykluczone, że przez dzień lub dwa będziesz odczuwał rezygnację lub zmęczenie. Pozwól sobie wówczas na odpoczynek i naładuj baterie spędzając czas tak, jak lubisz najbardziej. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Warto rozejrzeć się wokół i zobaczyć, czy nikt z Twojego bliskiego otoczenia nie potrzebuje wsparcia finansowego.

Miłość: Jeśli od jakiegoś czasu nie układa Ci się z Twoją drugą połówką, to ten tydzień może okazać się decydujący. Warto przeprowadzić w nim szczere rozmowy, a także postarać się zrozumieć drugą stronę.

Praca: Możliwe, że nie będziesz u szczytu formy – nie rób wówczas nic ponad swoje siły, bo wyjdziesz na tym jeszcze gorzej.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Energia będzie Cię rozpierać przynajmniej przez kilka dni, więc pożytkuj ją najlepiej, jak tylko potrafisz! Dodatkowo warto pomyśleć o tym, co zrobić, aby takie dni zdarzały się częściej. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Możliwe, że niespodziewanie i szybko będziesz musiał podjąć jakąś decyzję. Zastanów się dwa razy!

Miłość: Ten czas będzie upływał raczej w spokojnej, pokojowej atmosferze. Nie są przewidziane żadne większe sprzeczki między Tobą, a innymi osobami, a nawet wręcz przeciwnie – otoczycie się miłością!

Praca: Jeśli rozważasz jakąś zmianę dotyczącą sfery zawodowej, to będzie dobry czas na jej wprowadzenie!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Możliwe, że odczujesz rozdrażnienie, bądź niepokój. Powodem tego może być stres, którego nie zdążyłeś jeszcze przepracować oraz którego wystarczająco nie odreagowałeś. Zrób to jak najszybciej! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Uważaj na to, aby nie ulec pozornie atrakcyjnej propozycji lub ofercie finansowej. Przemyśl ją dokładnie!

Miłość: Ktoś z Twoich bliskich bardzo pozytywnie Cię zaskoczy. Dodatkowo, jeśli zmagasz się z jakąś miłosną rozterką, unikaj rad od zodiakalnych Skorpionów, ponieważ mogą się bardzo mylić w tej kwestii.

Praca: Nie powinieneś odkładać na później tego, co będziesz miał do zrobienia, ponieważ nie zdołasz wyrobić się w czasie!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Będziesz przejawiała skłonności do ryzykownych i mało przemyślanych zachowań. Uważaj więc, aby nie narobić sobie problemów i wyjść z tego cało – w przeciwnym wypadku będziesz zmuszona trochę pocierpieć. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Nie będziesz musiała szczególnie mocno się starać, aby zaoszczędzić nieco pieniędzy w tym tygodniu.

Miłość: Jeśli jesteś w jakiejś konfliktowej sytuacji, to możliwe, że ulegnie ona przynajmniej częściowemu załagodzeniu. Dodatkowo niewykluczone, że będziesz adorowana przez jakąś osobę!

Praca: Jeżeli ostatnimi czasy coś ukrywałaś, możliwe, że wyjdzie to na jaw. Postaraj się temu zapobiec!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT