6-12 grudnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 6 do 12 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu zwróć uwagę przede wszystkim na kondycję swoich oczu, ponieważ ostatnimi czasy mogą być nieco przemęczone. Być może przyda Ci się wizyta u okulisty? Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: To będzie dobry czas na wszelkie negocjacje. Jeśli będziesz pewny swego, uda Ci się dobić targu!

Miłość: Miej na uwadze to, w jaki sposób traktują Cię niektóre osoby, a zwłaszcza te bliskie. Bowiem możliwe, że ktoś zachowuje się wobec Ciebie nie w porządku, a Ty tego nie zauważasz lub jesteś do tego przyzwyczajony.

Praca: Zaufaj temu, co będzie mówił Twój przełożony i zdaj się na jego wiedzę, a wszystko dobrze się ułoży.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Niech nie zwiedzie Cię widok słońca za oknem. Bowiem pomimo czystego nieba i ciepłych promieni temperatura będzie dość niska i jeśli ubierzesz się zbyt lekko, z łatwością złapiesz katar lub przeziębienie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, zaś szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nic nie będzie tak przydatne, jak zapisywanie swoich oszczędności oraz wydatków w notatniku.

Miłość: Gwiazdy wpłyną na Ciebie, w wyniku czego Twoja energia sprawi, że będziesz przyciągać głównie osoby głodne doświadczeń. Tylko od Ciebie będzie zależało, czy odwzajemnisz ich zainteresowanie!

Praca: Nie zaniedbuj swoich obowiązków nawet, jeśli nie przepadasz za niektórymi osobami w swoim otoczeniu.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: To będzie dobry czas na to, aby rozejrzeć się za jakąś aktywnością fizyczną, którą mógłbyś wprowadzić do swojego życia w celu polepszenia swojej kondycji. Zrób to dla dobra własnego zdrowia! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, zaś szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Zwróć uwagę przede wszystkim na oferty, które dotychczas nie wzbudzały Twojego zainteresowania.

Miłość: Możesz mieć problem z powiedzeniem komuś prawdy z powodu troski o jego samopoczucie. Jednak powinieneś zaryzykować zwłaszcza, jeśli darzysz tą osobę ogromnym uczuciem oraz szacunkiem.

Praca: Miej na uwadze przede wszystkim swoje własne dobro podczas działań, które będziesz podejmować.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Nie miej za złe swoim bliskim tego, że troszczą się o Twoje zdrowie, mimo, że czasami mogą nawet sprawiać wrażenie z lekka nadopiekuńczych. Może sam także powinieneś bardziej się o siebie zatroszczyć? Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, zaś szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Nikt nie będzie w stanie pomóc Ci w tak dużym stopniu, w jakim Ty sam możesz to uczynić.

Miłość: To będzie czas sprzyjający rozwojowi relacji, które do tej pory raczej stały w miejscu. Bowiem zarówno Ty, jak i druga strona nabierzecie nieco motywacji, która przełoży się na Wasze wspólne kontakty.

Praca: Niech nie zniechęca Cię niesprzyjająca pogoda za oknem – zrób tyle, ile możesz, a potem odpocznij!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Dobre wieści! Bowiem całkiem możliwe, że nawiedzi Cię motywacja do prowadzenia zdrowego, bądź przynajmniej zdrowszego, niż dotychczas, trybu życia. Niech moc będzie z Tobą! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, zaś szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Strzeż pilnie swojego portfela, ponieważ ktoś obcy z Twojego otoczenia może mieć lepkie ręce!

Miłość: To będzie czas, w którym wyjątkowo mocno poczujesz obecność dobrej energii. Niewykluczone, że spłynie ona na Ciebie ze strony jakiejś osoby, która darzy Cię bardzo ciepłym uczuciem!

Praca: Nie sugeruj się tym, co powiedzą Ci zodiakalne Skorpiony – mogą mylić się bardziej, niż przypuszczasz.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Jeśli będziesz zmagać się z jakimś bólem, znalezienie jego źródła będzie w tym tygodniu kluczowe. Bowiem możliwe, że przyczyna znajduje się zupełnie gdzieś indziej, niż przypuszczałaś. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, zaś szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: To będzie odpowiedni czas na wyciągnięcie ze skarbonki swoich oszczędności i zrobienie z nich użytku!

Miłość: Zwróć szczególną uwagę na swoje emocje oraz uczucia. Postaraj się spędzić jak najwięcej czasu na ich analizie i interpretacji, ponieważ możliwe, że istnienia niektórych z nich zupełnie nie jesteś świadoma.

Praca: To nie będzie najlepszy moment na szukanie przyjaciół w miejscu pracy – najpewniej zakończy się to fiaskiem.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Nie będziesz musiała za bardzo martwić się o swój stan zdrowia, ponieważ najprawdopodobniej będzie on na dobrym poziomie. Wykorzystaj więc te sprzyjające okoliczności! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Nie warto szukać wiatru w polu! Weź sobie te słowa do serca i postaraj się zastosować je w tym tygodniu.

Miłość: Możliwe, że napotkasz na jakiegoś niezwykle upartego uwodziciela, który absolutnie nie będzie chciał dać za wygraną. Miej się więc na baczności, ponieważ nietrudno będzie wpaść w jego sidła.

Praca: Niech niesprzyjająca atmosfera w pracy nie zniechęca Cię do działania. Spory niebawem zostaną załagodzone.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym czasie zastanów się nad tym, co możesz zrobić, aby Twoje zdrowie było w jeszcze lepszej kondycji. Nie warto bowiem zwlekać z tym, co jest istotne. Szczególną uwagę zwróć na swój układ oddechowy. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, zaś szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Całkiem możliwe, że sposób, który do tej pory raczej odrzucałeś, okaże się najbardziej skuteczny.

Miłość: Jeśli znasz kogoś, kto nie pała do Ciebie zbyt dużą sympatią, to w tym czasie warto zastanowić się, dlaczego właściwie tak jest. Wnioski, do których dojdziesz okażą się pomocne w najbliższym czasie.

Praca: Jakoś Twojej pracy będzie zależała przede wszystkim od tego, z jakim nastawieniem rozpoczniesz ten tydzień.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Powinieneś postawić przede wszystkim na własne dobro, jeśli chodzi o kwestie zdrowotne. Bowiem możliwe, że ostatnimi czasy zajmujesz się różnymi sprawami kosztem własnego zdrowia. Postaraj się to zmienić! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, zaś szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Warto, w ramach wyrażenia swej sympatii, kupić coś osobie, na której Ci zależy. Co powiesz na mały upominek?

Miłość: Nie ryzykuj. Postępuj spokojnie oraz rozważnie, unikając niebezpiecznych ścieżek. Bowiem gwiazdy pokazują, że wszelkie ryzykowne działania przyniosą Ci niekorzyść i możliwe, że będziesz ich żałował.

Praca: Zajrzyj w najmniej wykorzystywane zakątki swojego miejsca pracy. Możliwe, że znajdziesz tam coś interesującego!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Możesz mieć nieco większą skłonność do używek oraz niezdrowych nawyków, niż zazwyczaj. Jeśli nie zapanujesz nad tym w odpowiedniej chwili, to możliwe, że poniesiesz nieprzyjemne konsekwencje. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, zaś szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Czeka Cię spory wydatek, więc postaraj się odkładać część oszczędności na tą właśnie okoliczność.

Miłość: Ktoś z Twojego otoczenia będzie bardzo ciepło o Tobie myślał i całkiem możliwe, że odczujesz to w formie pozytywnej energii, która będzie na Ciebie oddziaływać. Miej serce szeroko otwarte!

Praca: Postaraj się nie szukać drugiego dna w tym, co usłyszysz lub zobaczysz w swoim miejscu pracy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Nie staraj się być na siłę kimś, kim tak naprawdę nie jesteś. Zamiast tego spróbuj żyć w zgodzie z samym sobą i swoim organizmem, a na pewno będziesz znacznie bardziej szczęśliwy! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Prawdopodobnie wzrośnie Twoja potrzeba kontroli nad tym, co dzieje się z Twoimi finansami.

Miłość: Pamiętaj o tym, że w miłości nie chodzi jedynie o ilość. Istotna bowiem jest również jakość i to właśnie na nią powinieneś zwrócić szczególną uwagę podczas kontaktów w nadchodzącym tygodniu.

Praca: Nikt nie będzie chciał współpracować z osobą, która nie potrafi spojrzeć na siebie krytycznie i zauważyć własne błędy.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Jeśli jesteś już zmęczona tym, co ostatnio dzieje się wokół Ciebie, po prostu rzuć wszystko i porządnie odpocznij. Bowiem czasami takie, z pozoru brutalne, działania okazują się być najlepszymi. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nie kupuj kota w worku! Nawet, jeśli będzie Cię bardzo kusić, najpierw dokładnie sprawdź ofertę!

Miłość: Możliwe, że ktoś ma wobec Ciebie niezbyt przyjemne zamiary i działa pod przykrywką uczuć oraz pięknych słów. Nie daj mu się omamić! Zwróć uwagę przede wszystkim na zodiakalne Koziorożce.

Praca: To nie będzie czas sprzyjający zmianom, dlatego wstrzymaj się z nimi choćby do następnego tygodnia.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT