Horoskop tygodniowy na 17-23 sierpnia 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 17 do 23 sierpnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu najprawdopodobniej zatęsknisz za kimś lub za czymś co było. Możesz mieć przez to wahania nastroju, które nasilą się w okolicach środy. Uważaj więc na swoje słowa i na to, jak odnosisz się do innych, możesz bowiem nieumyślnie kogoś skrzywdzić. Rada dla Ciebie: na pewne rzeczy nie masz wpływu, zdrowiej dla Ciebie będzie więc odpuścić. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast Twoimi największymi sojusznikami okażą się być Wodniki oraz Koziorożce.

Finanse: Gwiazdy dają ostrzeżenie przed nieprzemyślanymi i zbyt pochopnymi wydatkami. Uważajcie więc i nie dajcie się naciągać na żadne ekstra promocje czy okazje.

Miłość: Barany będące w związkach, mogą w tym tygodniu z jakiegoś powodu nieco oddalić się od swoich drugich połówek. Nie będzie to wynikało z żadnej kłótni, a raczej ze skupienia się obydwu stron na zupełnie innych sprawach. Widocznie czasem tak musi być. Co do Baranów singli to w tym tygodniu raczej nie czekają ich żadne miłosne uniesienia.

Praca: drogie Barany prowadzące swoje firmy, niestety czeka Was jakiś zastój w interesach. Wpływy nie będą tak duże jakbyście sobie życzyli, co może chwilowo zachwiać Waszym budżetem. Co do Baranów będących na etatach, to najlepiej zrobicie biorąc urlop, chociaż kilkudniowy.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym tygodniu zdecydowanie poprawi się Twoje samopoczucie oraz nastrój. Masz szansę na jakiś wyjazd, wycieczkę, bardzo miły weekend ze znajomymi czy pobycie bliżej przyrody. Odpoczniesz, ogarniesz swoje rozgonione i chaotyczne myśli i w końcu coś postanowisz. Rada dla Ciebie: czasem los stawia przed nami przeszkody od tak. Nie szukaj więc winy za niepowodzenia w sobie czy bliskich. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast Twoimi największymi sojusznikami okażą się być inne Byki oraz Raki.

Finanse: w końcu sprawy materialne i finansowe zaczną Ci się układać drogi Byczku! Więc nawet jeśli ostatnio narzekałeś na brak kasy, to niebawem karta się odwróci, a Ty zyskasz więcej niż początkowo zakładałeś. Gratulacje!

Miłość: Byki czeka jakiś gorszy czas w miłości. Możliwe kłótnie, starcia, nieporozumienia oraz oddalenie się od siebie. Problemy zrodzą się najprawdopodobniej w związku z używkami, pracą lub pieniędzmi. Byki single, nawet jeśli mają obecnie kogoś na oku, to powinny odpuścić. Gwiazdy zapewniają bowiem, że nie będzie z tego nic dobrego.

Praca: w tym tygodniu możesz liczyć na wsparcie czy pomocną dłoń kogoś z Twojej pracy. Być może nawiążesz także jakąś bardzo opłacalną współpracę lub wynajdziesz sposób na to, jak ułatwić czy przyspieszyć pewne ważne dla firmy kwestie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: jeśli chodzi o kwestie fizyczne, to nie będziesz miał na co narzekać. Gorzej może być natomiast w Twoim nastroju oraz nastawieniu. Coś lub ktoś zrujnuje Ci bowiem humor, co może ciągnąć się za Tobą aż do czwartku lub piątku. Rada dla Ciebie: rób to co kochasz, a świat zawsze będzie dla Ciebie piękny. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast Twoimi głównymi sprzymierzeńcami okażą się być Byki oraz Koziorożce.

Finanse: bardzo prawdopodobne, że wpadną Ci niebawem w ręce jakieś dodatkowe pieniądze. Będą one wiązały się z jakąś Twoją pracą, ale najprawdopodobniej nie tą, którą wykonujesz na co dzień. Możliwe także, że sprzedasz coś z zyskiem lub po prostu dostaniesz te pieniądze od kogoś. W każdym razie, budżet na plusie!

Miłość: Bliźnięta w tym tygodniu powinny uważać na swoje humorki i złości. Nie warto przenosić negatywnego nastawienia na bliskich, ponieważ może Wam się oberwać rykoszetem. Wiadomo, że ciężko Wam się potem przeprasza i łagodzi wszelkie konflikty, więc najlepiej będzie po prostu nie zaczynać. Jeśli czujecie narastającą złość, to wyrzućcie ją z siebie z kontrolowany sposób. Może pomoże Wam w tym jakiś sport czy skupienie się na hobby?

Praca: uważaj na kontakty interpersonalne w pracy. Pilnuj języka i nie podchodź ze zbytnim luzem do ludzi, którzy są o wiele wyżej niż Ty. Dwa słowa za dużo, mogą bowiem pogorszyć Twoją relację ze współpracownikami czy szefostwem. Co do Bliźniąt prowadzących własne biznesy, uważajcie na kwestie związane z biurokracją oraz finansami!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu oszukaj swoją naturę uparciucha i posłuchaj rady od kogoś starszego czy też bardziej doświadczonego. Całkiem możliwe bowiem, że otworzy Ci to oczy i sprawi, że dostrzeżesz nowe opcje. Jeśli chodzi o zdrowie, to uważaj na drodze i ściągnij nogę z gazu. Rada dla Ciebie: wiadomo, że dobrze czujesz się w tym, co znasz jednak od czasu do czasu warto wyjść ze strefy komfortu i spróbować czegoś zupełnie nowego. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast Twoimi sprzymierzeńcami okażą się być Wodniki oraz Koziorożce.

Finanse: to nie będzie najłatwiejszy tydzień. Mogą dobić Cię jakieś wyższe niż zazwyczaj rachunki lub spory lecz potrzebny zakup. W każdym razie nie poszalejesz…

Miłość: drogie Raki, Gwiazdy widzą przy Was w niedalekim czasie potomstwo, co dla niektórych może być powodem do szczęścia, dla innych natomiast przestrogą by bardziej uważali, szczególnie jeśli utrzymują intymną relację z kimś, kogo tak naprawdę nie kochają!

Praca: pracy będzie w tym tygodniu sporo, jednak co do pieniędzy to znowu odczujesz ich brak. Może zdemotywować Cię to do dalszego działania i sprawić, że przestaniesz się starać. Może to najwyższy czas by rozejrzeć się za nową posadą?

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz odczuć porządne zmęczenie, które na jakiś czas spowolni Twoje tempo. Pamiętaj, że nie jesteś robotem i nie musisz cały czas być na pełnych obrotach. Weź kilka dni wolnego i spędź czas tak, jak lubisz, po swojemu i w spokoju. Bardzo dobrze Ci ro zrobi! Rada dla Ciebie: czasem spontaniczne decyzje przynoszą najwięcej radości. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, uważaj natomiast we wtorek! Twoimi największymi sprzymierzeńcami okażą się natomiast być Wodniki oraz Raki.

Finanse: generalnie cały sierpień jest pozytywny jeśli chodzi o Twoje finanse. Co prawda, będziesz jak zwykle sporo wydawać jednak mimo to, z jakiegoś powodu kasa będzie się Ciebie trzymać.

Miłość: nasze drogie Lwy single, coś niebawem przy Was wybuchnie, jakaś miłość, namiętność oraz spełnienie. Poczujecie się znowu atrakcyjne, adorowane i potrzebne! Sytuacja będzie dość dynamiczna, jednak wiele wskazuje na to, że dobrze trafiłyście! Co do Lwów w związkach, to postarajcie się być mniej dyktatorskie, ponieważ partner może w końcu tego nie wytrzymać.

Praca: w tym tygodniu uważaj na wszelkiego rodzaju super okazje, które miałyby jakoś pomóc Twojej firmie. Jeśli jesteś osobą decyzyjną, to sprawdzaj kilka razy daną ofertę, ponieważ jedna zła decyzja może skutkować lawiną problemów. Co do Lwów bezrobotnych, to niestety rozmowa o pracę, którą odbyliście lub niebawem odbędziecie okaże się jedynie stratą czasu. Musicie jeszcze chwilę poczekać.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: jeśli ostatnio rozważałeś adopcję czy zakup jakiegoś zwierzaka, to teraz jest na to bardzo dobry moment. Trafi Ci się bowiem istotka, która wielokrotnie zwróci Ci miłość, jaką ją obdarzysz i da Ci mnóstwo szczęścia. Co do samopoczucia, to będzie ono bardzo dobre. Jedyne, co może Ci dolegać to jakieś delikatne przeziębienie. Rada dla Ciebie: nie zawsze musisz działać na pełnym tempie, daj sobie czas na odpoczynek. Najlepszym dniem dla Ciebie będzie w tym tygodniu środa, natomiast Twoim sprzymierzeńcem okaże się  Lew lub Bliźnięta.

Finanse: uda Ci się powiększyć swój budżet. Być może sprzedasz coś z zyskiem, mądrze zainwestujesz, a może w końcu dostrzeżesz jak zarobić na tym, co kochasz robić? W każdym razie, jesteś na bardzo dobrej drodze do poprawy swojej sytuacji finansowej.

Miłość: w tym tygodniu, droga Panno, będziesz skupiona na czymś zupełnie innym niż miłość. Najprawdopodobniej zajmiesz się samą sobą, swoją duchowością, swoimi potrzebami, relaksem lub poświęcisz się zainteresowaniom czy hobby. W każdy razie będziesz potrzebowała sporej dawki przestrzeni oraz zrozumienia.

Praca: Panny, które poszukują pracy, mają w tym tygodniu bardzo dużą szansę na pozytywną rozmowę. Przygotujcie się do niej i koniecznie zadbajcie przed nią o dłonie! Panny prowadzące własne biznesy, uważajcie na podejrzane oferty oraz podejrzanych ludzi, kręcących się koło Waszego interesu. Zasada ograniczonego zaufania, okaże się w tym tygodniu najbezpieczniejsza.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: drogie Wagi, postarajcie się nie oceniać zbyt pochopnie innych. Dajcie sobie czas na ocenę i nie wierzcie ślepo w to, co ludzie mówią na temat danej osoby czy sprawy. Wyciągajcie własne wnioski jednak pamiętajcie – ostrożnie! Jeśli chodzi o Wasze zdrowie i samopoczucie, to jedynym problemem okaże się przemęczenie lub niewyspanie. Może to dobry czas na jakiś urlop? Rada dla Was: odsuńcie się na chwilę od nowych technologii i zagłębcie się w siebie samych. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Was piątek, natomiast sprzymierzeńców szukajcie wśród Ryb oraz Byków.

Finanse: jeśli chodzi o pieniądze, to nie będzie źle. Wystarczy Ci na wszystkie rachunki czy zobowiązania, codzienne potrzeby, a także na jakieś drobne przyjemności. Co najlepsze, uda Ci się nawet coś odłożyć, a sprawi, że będziesz spokojniejszy o najbliższą przyszłość.

Miłość: Wagi będące w związkach muszą nieco bardziej się postarać, szczególnie jeśli wewnętrznie czują, że ostatnio zaniedbały partnera. Randka lub jakaś mała lecz miła niespodzianka zawsze podkręcają temperaturę uczucia. Co do Wag singli, to mają one sporą szansę na gorący flirt w najbliższych dniach!

Praca: jeśli wewnętrznie czujesz, że Twoja praca Cię nie satysfakcjonuje i wykonujesz ją jedynie z pobudek finansowych to jest to świetny czas na to, by w końcu spróbować coś zmienić. Rozejrzyj się za czymś innym, a może zapragniesz założyć własną firmę? Gwiazdy Ci w tej kwestii sprzyjają, wykorzystaj to jakoś.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: przed Tobą bardzo radosny, energiczny i imprezowy czas. Czeka Cię mnóstwo przyjemności i takiego ogólnego, życiowego optymizmu. Możliwe, że dostrzeżesz coś, czego wcześniej nie widziałeś i to właśnie to nastroi Cię tak pozytywnie. Rada dla Ciebie: to nie kwestie materialne są w naszym życiu najważniejsze. Buduj więc relacje oraz żyj swoim tempem i na swoich zasadach. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast największymi sprzymierzeńcami okażą się być Wodniki oraz Byki.

Finanse: to świetny tydzień pod względem finansowym. Wszystko, co zaplanujecie uda Wam się bez najmniejszego problemu. Wszelkie inwestycje, większe zakupy czy spłaty zobowiązań pójdą jak z płatka!

Miłość: Skorpionie, jeśli chcesz udowodnić miłość, to działaj, a nie gadaj. Powiedzieć można bowiem wszystko, ale tylko czyny są w stanie maksymalnie umocnić fundamenty udanego związku. Co do Skorpionów singli, to zwróćcie uwagę na Wodniki, które są blisko Was. Możliwe bowiem, że któryś z nich jest dosłownie dla Was stworzony.

Praca: będziecie zbierać owoce Waszej uczciwej i ciężkiej pracy. W końcu poczujecie, że to co robicie ma sens i jest dla Was opłacalne. Jeśli natomiast poszukujecie w tym momencie pracy, to również Gwiazdy Wam w tym teraz pomogą. Świetna propozycja czai się tuż za rogiem, nie przegapcie jej!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu warto postawić na spotkania towarzyskie, imprezy, wyjazdy czy inną formę zabawy i wypoczynku. Drogie Strzelce, będziecie duszami towarzystwa, a dobra energia w zasadzie nie będzie Was opuszczać. To także doskonały czas na poznawanie nowych ludzi, możliwe że wśród nich traficie bowiem na swoją bratnią duszę czy nowego, najlepszego przyjaciela. Rada dla Was: dajcie się porwać spontaniczności, a przeżyjecie wiele magicznych chwil! Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Was sobota, natomiast sprzymierzeńców szukajcie w Wodnikach oraz Bliźniętach.

Finanse: jak to w życiu, tak i w finansach często doświadczamy wzlotów i upadków. Jeśli ostatnio było dobrze, to teraz czeka Cię słabszy okres. Możliwe jakieś niespodziewane, duże wydatki, które całkowicie zrujnują Twój miesięczny budżet.

Miłość: Strzelce będące w związkach poczują przypływ uczuć, będą bardziej otwarte, spontaniczne i chętne do wszelkich czułości. Całkiem możliwe, że zrodzi się z tego coś więcej niż tylko fajne wspomnienie 😉 Co do Strzelców singli, to także i one mają szansę na flirt i świetną zabawę!

Praca: w kwestiach zawodowych działaj uczciwie, ostrożnie i rozważnie. Ktoś może Ci się bowiem bacznie przyglądać i skrupulatnie liczyć plusy i minusy wynikające z Twojej pracy. Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy, to niestety na horyzoncie nie widać żadnych dobrych ofert. Poczekaj jeszcze chwilę…

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce będziecie mieć teraz w sobie dużo mądrości. Jeśli więc macie do podjęcia jakieś decyzje, to nie odkładajcie tego na później. Los postawi na Waszej drodze osobę, która da Wam dobrą radę lub pomoże w konkretnym działaniu. Rada dla Was: odrzućcie na bok błahostki, które Was ostatnio zajmowały i skupcie się na tym, co naprawdę może poprawić Wasze życie.

Finanse: w tym tygodniu możesz popaść z kimś w konflikt, którego podłożem będą pieniądze. Na szczęście dzięki swojej energii, będziesz miał w sobie na tyle mądrości, że uda Ci się z tego wyjść obronną ręką. Kto wie, może i nawet coś na tym zyskasz.

Miłość: dla Koziorożców, które nie są przekonane co do swojego związku, jest to doskonały czas na podjęcie ostatecznej decyzji. Gwiazdy pomogą Wam zadecydować o przyszłości i podpowiedzą najlepsze rozwiązanie. Jeśli chodzi natomiast o Koziorożce stanu wolnego, to dla Was przestroga by nie bawić się uczuciami innych ponieważ może się to dla Was bardzo źle skończyć! Dla Koziorożców w szczęśliwych, stałych związkach Gwiazdy są w tym tygodniu bardzo przychylne, na horyzoncie brak kłótni, tylko sielanka, czułość i wzajemne wsparcie. Tak trzymać!

Praca: czeka Cię jakieś wyzwanie, które co prawda nie będzie łatwe ale ostatecznie przyniesie Ci coś dobrego. Nieco się przy tym namęczysz i zestresujesz jednak później będziesz długo zbierał owoce swojej pracy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: mimo, że będziesz się starał, to coś nie będzie chciało się wyjaśnić czy pójść po Twojej myśli. Może to na kilka dni wybić Cię z rytmu i pozbawić tak charakterystycznego dla Ciebie optymizmu. Jeśli chodzi natomiast o kwestie zdrowotne, to wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Rada dla Ciebie: w chwilach załamania pomyśl o tym jak dużo masz w życiu szczęścia. Pomimo chwilowych trudności wszystko przecież jest super, nieprawdaż? Głowa do góry! Najlepszym dniem będzie w tym tygodniu dla Ciebie sobota, natomiast głównymi sprzymierzeńcami okażą się być Koziorożce oraz Lwy.

Finanse: to bardzo dobry czas pod względem finansowym! Oj spadnie Ci kamień z serca mój drogi Wodniku! W końcu będziesz mógł coś odłożyć, co sprowadzi na Ciebie spokój i da Ci w końcu odetchnąć.

Miłość: Wodniki będące w związkach, przed Wami znaczne podkręcenie temperatury uczucia! Partner bardzo się postara i sprawi Wam jakąś niespodziankę czy przyjemność, która wywoła uśmiech na Waszej twarzy. Oj jak dobrze trafiłyście nasze drogie Wodniczki, pozazdrościć! Co do Wodników singli, to także i oni mogą liczyć na jakieś romanse, najpewniej z osobami spod znaków powietrza, a więc z Bliźniętami, Wagami lub innymi Wodnikami!

Praca: jeśli w Twojej pracy jest obecnie jakiś zastój, to najlepszym wyjściem będzie wykorzystać to i wyjechać na urlop. Może bowiem zdarzyć się tak, że nerwy wewnątrz firmy związane z mniejszymi dochodami zepsują atmosferę, czego w tym momencie lepiej unikać. Jeśli jednak musisz zostać, to trzymaj się z dala od konfliktowych osób. Wodniki, które poszukują pracy, nie martwcie się, już niedługo dostaniecie świetną propozycję.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: niektóre Ryby przejdą w tym tygodniu jakąś metamorfozę związaną z wyglądem. Będzie to zmiana na plus, oraz taka, którą sporo osób pochwali! Jeśli chodzi o ogólny stan zdrowia, to absolutnie nie będziecie narzekać, a swoją pozytywną energią będziecie mogli obdzielić wszystkich naokoło! Rada dla Was: trzymajcie się z dala od ludzi, o których wiecie, że mogą sprowadzić na Was jakieś kłopoty. Macie do takich nosa, więc ufajcie intuicji. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Was środa, natomiast sprzymierzeńców szukajcie wśród Wodników oraz Lwów.

Finanse: nie stresuj się kwestiami finansowymi ponieważ przezwyciężysz wszystkie trudności z nimi związane. Ktoś Ci pomoże, wyręczy Cię od jakichś zakupów czy po prostu zasili Twoje konto.

Miłość: w najbliższym czasie możesz odczuć brak zrozumienia ze strony partnera. Najprawdopodobniej jedno z Was będzie ciągnęło w jedną stronę, drugie natomiast w zupełnie przeciwną. Ostatecznie się dogadacie, jednak będzie Was to kosztowało sporo nerwów. Co do Ryb singli, to zwróćcie uwagę na samotnego Bliźniaka lub Strzelca z Waszego otoczenia, może on Wam być bowiem bliższy niż sądzicie!

Praca: to dobry czas na pokazanie ile tak naprawdę jesteś wart. Jeśli ostatnio bałeś się podjęć jakiegoś ryzykownego czy trudnego zadania, to właśnie teraz jest czas by się za to jednak zabrać.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT