Horoskop tygodniowy na 20-26 lipca 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 20 do 26 lipca 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: jeśli poczujesz, że chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, właśnie teraz jest na to najlepszy czas. Gwiazdy dodadzą Ci bowiem odwagi i nie dopuszczą do tego, byś popełnił błąd. Generalnie powinieneś czuć się dobrze, szczególnie przebywając na świeżym powietrzu. Twoim największym sprzymierzeńcem w tym tygodniu będzie Rak lub Lew, natomiast najlepszym dniem okaże się środa.

Finanse: możliwe, że czeka Cię jakiś niespodziewany, duży wydatek. Bardzo dobrze więc jeśli masz w zanadrzu jakieś oszczędności. Jeśli nie, pożycz od rodziny lub przyjaciół, a od banków trzymaj się póki co z dala!

Miłość: Barany będące w związkach powinny przypomnieć sobie o swojej drugiej połówce. Czułość, flirt, jakaś niespodzianka czy drobny prezent z pewnością poprawią sytuację i jeszcze bardziej Was do siebie zbliżą. Co do Baranów singli, to całkiem możliwe, że gdzieś niedaleko mają oni swojego cichego wielbiciela lub wielbicielkę. Jeśli odkryją kto to taki, stanie przed nimi spora szansa na ognisty romans!

Praca: ten tydzień będzie bardzo dobry na wszelkiego rodzaju wyzwania. Jeśli masz na teraz zaplanowany jakiś egzamin, trudne spotkanie czy negocjacje, to możesz mieć pewność, że poradzisz sobie bez najmniejszego problemu!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: jeśli miałeś zamiar rozpocząć jakąś aktywność fizyczną lub dietę, właśnie teraz jest na to najlepszy czas! Pokusy nie będą bowiem w stanie Cię złamać, a silnej woli Ci nie zabraknie! Będziesz także bardziej wyrozumiały dla innych, co pozwoli Ci się przez jakiś czas niepotrzebnie nie denerwować. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie piątek, natomiast Twoim największym sprzymierzeńcem okaże się być Koziorożec.

Finanse: niebawem skończą się Twoje problemy finansowe. Dostaniesz bowiem spory zastrzyk gotówki, który pozwoli Ci na zakupy, o których od dawna marzyłeś. Uda Ci się nawet coś odłożyć, oczywiście jeśli zbytnio nie zaszalejesz na wyprzedażach i w sklepach internetowych.

Miłość: związek to nie tylko przebywanie razem w jednym mieszkaniu. Musisz się bardziej zaangażować. Pokaż swojej drugiej połówce, że Ci zależy i że nadal kochasz ją tak samo mocno jak na początku znajomości. Byki single mają natomiast szansę na pewną bardzo obiecującą znajomość. Muszą dać jej jednak czas, ponieważ sytuacja będzie rozwijać się dość powoli. Gwiazdy gwarantują jednak, że warto być cierpliwym!

Praca: możliwe, że w tym tygodniu lepiej dogadasz się z kimś z pracy – być może okaże się nawet, że zyskałeś nowego przyjaciela! Generalnie w kwestiach zawodowych nie widać na ten tydzień żadnych problemów.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz odczuwać drobne problemy żołądkowe, postaw więc na domowe, zdrowe jedzenie i postaraj się unikać wszelkiego rodzaju używek. Dobra rada na ten tydzień: więcej się uśmiechaj i postaraj się o jak najlepsze kontakty z innymi ludźmi. Odłóż na bok pretensje czy żale, życie jest na to za krótkie! Twoim szczęśliwym dniem w tym tygodniu zdecydowanie będzie sobota. Natomiast twoim największym sprzymierzeńcem okaże się Wodnik.

Finanse: raz z górki, raz pod górkę. Sam doskonale wiesz, że wystarczy jeden, nieprzewidziany wydatek by zrujnować cały, miesięczny budżet. Niestety właśnie tak może być właśnie teraz. Postaraj się więc nie robić zbyt dużych zakupów i nie szalej na wyprzedażach. Odbijesz sobie w przyszłym miesiącu.

Miłość: kompromis to hasło klucz na ten tydzień. Możesz być poddenerwowany w związku z sytuacją finansową lub gorszym samopoczuciem, jednak nie wyżywaj się wówczas na swojej drugiej połówce. Zdecydowanie bowiem sobie na to nie zasłużyła. Bliźnięta single będą teraz raczej skupione na sobie i nie będą rozglądać się za miłością.

Praca: całkiem możliwe, że spadnie na Ciebie więcej obowiązków niż zazwyczaj. Możesz przez to czuć się zmęczony czy zestresowany. Postaw więc na luźniejszy weekend. Może jakieś spotkanie z przyjaciółmi? Wypad za miasto lub wieczór sam na sam z dobrym winem, serialem, filmem, grą czy książką? To zdecydowanie dobrze Ci zrobi!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz prawdziwą gwiazdą! Świetne samopoczucie i pewność siebie będą z Ciebie wprost tryskać. Możliwe także, że zainwestujesz w siebie i swój wygląd. Fryzjer? Kosmetyczka? Tatuażysta? Trener? A może nowe, droższe niż zazwyczaj ciuchy? Dlaczego nie! W tym tygodniu to w końcu Ty rządzisz 🙂 Najlepszym dniem będzie dla Ciebie… każdy dzień, a Twoimi największymi sprzymierzeńcami okażą się Lwy i inne Raki.

Finanse: całkiem możliwe, że zaplanujesz jakieś prace praktyczne, typu remont, wyrzucanie z domu starych rzeczy, przebudowę lub nową aranżację jakiejś przestrzeni. Wydasz przy tym sporo pieniędzy, jednak ostatecznie okaże się, że było warto!

Miłość: Raki w związku mogą liczyć na jakiś przełom. Będzie się on wiązał ze wspólnymi poważnymi planami czy lepszym zrozumieniem i poznaniem się. Co do Raków singli, będą oni mogli wprost przebierać w kandydatach czy kandydatkach do randki. Czy podejmą dobrą decyzję? To się okaże!

Praca: mimo sporej ilości obowiązków, Raki zrobią wszystko co w ich mocy by wykonać jak najlepszą robotę. Będą kreatywne i przebojowe, więc mają szansę zdobyć w pracy spore uznanie.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: mimo, że na początku tygodnia możesz odczuwać zniechęcenie oraz pewnego rodzaju zmęczenie codziennością, wszechświat szykuje dla Ciebie niemałą niespodziankę, która zdecydowanie poprawi Ci nastrój! Dobra rada na ten tydzień: otaczaj się zielenią! Kup do domu więcej roślin, a w wolnej chwili urządź sobie wypad na działkę lub poza miasto! Twoim najlepszym dniem będzie w tym tygodniu czwartek, natomiast największym sprzymierzeńcem okaże się Koziorożec lub Rak!

Finanse: Gwiazdy sprzyjają wszelkim dużym transakcjom oraz inwestycjom. Śmiało możesz więc planować sprawy takie jak zakup mieszkania, remont, wymianę samochodu czy rezerwację wakacji marzeń!

Miłość: Lwy single powinny dać szansę osobie, która od jakiegoś czasu o nie zabiega. Może się to bowiem okazać niesamowitą relacją, pełną śmiechu, czułości oraz szalonych eskapad. Co do Lwów będących w związkach, czeka je jakaś poważna rozmowa, która oczyści atmosferę.

Praca: w tym tygodniu staraj się zachować maksymalny spokój i nie daj się sprowokować. Ktoś może bowiem mieć ochotę na niezbyt przyjazną konfrontację z Tobą. W okolicach czwartku możliwy spory sukces w Twoim wykonaniu, który zostanie doceniony przez odpowiednie osoby!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu będzie dokuczać Ci jakieś niewielkie przeziębienie lub ból głowy. W związku z tym możesz odczuwać rozdrażnienie, które może negatywnie przełożyć się na relacje z ludźmi, którzy na co dzień Cię otaczają. Pilnuj się więc i uważaj na to, co mówisz żebyś przypadkiem nie narobił sobie niepotrzebnie wrogów. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela. Twoim sprzymierzeńcem będzie natomiast Baran lub Skorpion.

Finanse: zakupy mogą poprawić Ci humor. Jeśli więc masz taką możliwość, zrób sobie prezent i kup coś, o czym od dawna marzyłeś. W ogólnym rozliczeniu Twój budżet jakoś specjalnie na tym nie ucierpi.

Miłość: Panny single mogą odczuwać zmienność uczuć – jednego dnia będzie im się wydawało, że są zakochane, a następnego utwierdzą się w przekonaniu, że to kolejny błąd. Co do Panien w związkach, będą one bardzo potrzebowały zrozumienia, wsparcia, a także odrobiny prywatnej przestrzeni.

Praca: nie będziesz jakoś specjalnie skory do stawania w pierwszym szeregu. Ten tydzień będzie wyglądał raczej tak, że zrobisz, co masz do zrobienia i będziesz odliczał minuty do wyjścia z pracy. Raczej więc nie zabłyśniesz, ale także nie podpadniesz.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz mieć problemy ze snem, a także ogólnym rozbiciem w ciągu dnia. Nie martw się jednak, ponieważ nie potrwa to długo. Rada na kolejne kilka dni: zmiany są potrzebne. Jeśli wprowadzisz je stopniowo i mądrze, wiele na tym zyskasz! Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, a Twoim sprzymierzeńcem okaże się być Byk lub Panna.

Finanse: zainwestuj w siebie. Chciałeś odbyć jakiś kurs – śmiało, planowałeś spotkanie z przyjaciółmi – nie zwlekaj, masz ochotę na zakupy – idź na nie. Jeśli sprawisz sobie jakąś małą przyjemność, od razu lepiej się poczujesz, a Twój budżet wcale na tym nie ucierpi!

Miłość: przez pewien czas nie wtrącaj się w sprawy, które bezpośrednio Cię nie dotyczą – wyjdzie Ci to na zdrowie. Wagi single powinny zwrócić uwagę na Wodnika lub Ryby, które się koło nich kręcą. Wagi w związkach muszą natomiast pamiętać o rocznicach, urodzinach, imieninach czy innych ważnych datach. Możliwe bowiem, że coś może im umknąć, czym sprawią przykrość drugiej połówce.

Praca: jeśli to możliwe, zaplanuj w najbliższym czasie urlop. Nie musisz podczas niego nigdzie daleko wyjeżdżać, ważne tylko byś wypoczął. Kilka dni Twojej nieobecności nie sprawi, że firma się rozpadnie, możesz być spokojny.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz super kreatywny i pomysłowy. Możliwe, że na pierwszy plan wysuną się potrzeby duchowe, artystyczne oraz emocjonalne. Drogi Skorpionie, twórz więc, próbuj, baw się i spełniaj marzenia. Rada na najbliższe kilka dni: nic nie jest niemożliwe jeśli się bardzo tego chce! Twoim najszczęśliwszym dniem będzie w tym tygodniu sobota, natomiast największym sprzymierzeńcem okaże się Strzelec lub Byk.

Finanse: zainwestuj w siebie oraz własne potrzeby. Jeśli masz ochotę coś sobie kupić to nie powstrzymuj się. Twoim finansom bardzo sprzyjają gwiazdy i niewykluczone, że mają one dla Ciebie jakąś ekstra niespodziankę!

Miłość: Skorpiony będące w związkach poczują się bezpieczne i kochane. Nic nie zakłóci miłosnej sielanki, a wszelkie nieporozumienia czy kłótnie, odejdą w zapomnienie. Co do Skorpionów Singli, to raczej nie będą one miały czasu na randki czy flirty, ponieważ zajmą się sobą oraz spełnianiem własnych marzeń.

Praca: w tym tygodniu masz szansę zabłysnąć. Pomogą Ci w tym Twoja energia, spostrzegawczość oraz niesztampowe myślenie. Pilnuj przy tym jednak koniecznie swojego języka, ponieważ możesz być także nieco zbyt spontaniczny.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu musisz uważać by nie doprowadzić przypadkiem do urazu mięśni lub stawów. Leczenie może okazać się bowiem w tym przypadku długotrwałe i bolesne. Generalnie jednak będziesz w świetnej formie i nie zabraknie Ci pozytywnej energii ani ochoty na spotkania z przyjaciółmi. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast największymi sprzymierzeńcami okażą się inne Strzelce oraz Bliźnięta.

Finanse: musisz powstrzymać się przed niepotrzebnymi zakupami, ponieważ właśnie przez takie chwilowe zachcianki rujnujesz swój budżet i nie jesteś w stanie nic odłożyć. A przydałoby się, prawda?

Miłość: single spod tego znaku zodiaku będą musiały podjąć pewną ważną decyzję związaną z uczuciami. Pomoże im w tym dobra rada od kogoś z rodziny lub najlepszego przyjaciela. Co do Strzelców będących w stałych związkach, muszą one pamiętać o szczerości. Kłamstwa mogą bowiem zniszczyć to, co do tej pory wypracowaliście.

Praca: jeśli myślisz o zmianie pracy, to gwiazdy podpowiadają, że jest to dobra droga. Pamiętaj jednak by najpierw nagrać nową współpracę, a dopiero potem rezygnować z obecnej. Dla Strzelców zadowolonych z pracy, będzie to natomiast czas wyzwań, większej ilości zleceń i cięższej pracy. Jeśli dadzą radę, czeka je za to nie lada nagroda!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: to świetny czas dla Koziorożców! Będą one kreatywne,  pozytywnie nastawione oraz pełne energii. Wewnętrzna siła pozwoli im na totalną rewolucję w życiu lub na podjęcie się jakiegoś wyzwania. Rada na ten tydzień: nie pozwól by inni decydowali w sprawach dotyczących Ciebie! Najszczęśliwszym dniem będzie w tym tygodniu czwartek, natomiast największym sprzymierzeńcem okaże się być Wodnik oraz Lew.

Finanse: w tym tygodniu możesz pozwolić sobie na nieco więcej. Bez wyrzutów sumienia spraw sobie jakiś prezent, kup coś, o czym marzyłeś lub wyjdź na dobry obiad do restauracji. Należy Ci się!

Miłość: Koziorożce będące w stałych związkach nie powinny zapominać o rozmowie oraz bliskości fizycznej. Czasem odrobina czułości i fantazji może działać cuda i sprawić, że partner zupełnie inaczej na Ciebie spojrzy. Co do Koziorożców singli, mają one ogromne szansę na to, by poznać kogoś wyjątkowego. Najpewniej będzie to osoba spod znaku Panny lub Wagi.

Praca: Twój otwarty umysł bardzo pomoże Ci w pracy. Szybko spostrzeż ewentualne błędy i bez najmniejszego problemu je poprawisz. Zrozumiesz także jak ułatwić sobie pewne kwestie, nie obniżając przy tym jakości Twojej pracy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu skup się na sobie. Postaraj się zadbać zarówno o ciało jak i o duszę, wycisz się i zastanów czego tak naprawdę chcesz od życia. Jeśli czujesz, że z jakiegoś powodu jest ono niepełne, rozplanuj działania przybliżające Cię do zmiany tego stanu rzeczy. Rada dla Ciebie: nie oceniaj innych zbyt pochopnie. Możesz się bowiem bardzo pomylić. Najszczęśliwszym dniem będzie dla Ciebie piątek. Twoim największym sprzymierzeńcem okaże się być natomiast Byk lub Bliźnięta.

Finanse: co prawda w tym tygodniu pieniądze nie będą dla Ciebie jakoś specjalnie ważne, jednak paradoksalnie będziesz miał ich więcej niż zazwyczaj. Możliwe, że coś wygrasz lub wspomoże Cię hojnie ktoś z rodziny.

Miłość: Wodniki w tym tygodniu będą potrzebowały co nieco osobistej przestrzeni i spokoju. Przez większość czasu nie będą więc w nastroju do romansowania czy czułości. Może się to zmienić pod koniec tygodnia, kiedy poukładają wszystkie swoje sprawy i będą miały wolą głowę.

Praca: wszystko będzie w porządku, jednak lepiej byś się jakoś specjalnie nie wychylał drogi Wodniku. Rób swoje ale odpuść sobie głośne komentarze czy poprawianie innych.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: słońce, świeże powietrze i bliskość przyrody są tym, co jest Ci teraz potrzebne! W wolnej chwili wybierz się na spacer, przyjrzyj się przyrodzie, porób zdjęcia lub po prostu odpocznij na kocu z książką w ręku. Najszczęśliwszym dniem będzie w tym tygodniu dla Ciebie niedziela, natomiast największym sprzymierzeńcem okaże się być Lew lub Koziorożec.

Finanse: to doskonały czas by załatwić wszelkie sprawy urzędowe czy finansowe. Wszystko bowiem pójdzie szybciej i bardziej gładko niż przypuszczałeś. Rada dla Ciebie: pilnuj swojej karty bankomatowej oraz portfela, przez roztargnienie możesz je bowiem gdzieś zostawić.

Miłość: pamiętaj by nie tylko mówić o uczuciach, ale przede wszystkim je okazywać. Bądź bardziej czuły, romantyczny, zainteresuj się tym, jak czuje się Twoja druga połówka. Czy nie potrzebuje przypadkiem wsparcia? Ryby single mają natomiast spore szanse na udany podryw. Muszą tylko ruszyć się z domu!

Praca: jeśli dopadło Cię zmęczenie pomyśl o urlopie lub chociaż dwóch, trzech dniach odpoczynku od spraw zawodowych. Przemęczony i rozkojarzony możesz bowiem popełnić jakiś błąd, który będzie sporo Cię kosztować.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT