Horoskop tygodniowy na 27 lipca – 2 sierpnia 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 27 lipca do 2 sierpnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: postaraj się zbytnio nie fikać i nie szaleć ponieważ grozi Ci to bolesnym urazem. Poza tym będziesz czuć się wyśmienicie, a pozytywna energia nie będzie Cię opuszczać. Całkiem możliwe, że podejmiesz się dzięki temu jakiegoś wyzwania, które od dawna miałeś w planach. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Największym sprzymierzeńcem natomiast okaże się Lew lub Rak.

Finanse: całkiem możliwe, że ktoś z bliskich zrobi Ci nieoczekiwany prezent i wspomoże finansowo jakieś Twoje zakupy czy zobowiązania. W każdym razie dostaniesz pomoc, o którą nawet nie prosiłeś.

Miłość: przed Baranami będącymi w stałych związkach jakieś istotne zmiany. Będą to na szczęście zmiany na lepsze, więc nie mają się one czego obawiać. Co do Baranów singli, odczują one niebawem bardzo mocno zazdrość lub gniew w odniesieniu do spraw sercowych.

Praca: w pracy wszyscy będą po Twojej stronie. Nie masz więc co obawiać. Nawet jeśli zaliczysz jakąś wpadkę, szybko zostanie Ci ona wybaczona. Całkiem możliwe też, że wymyślisz coś, co bardzo usprawni Ci pracę.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: jeśli miałeś ochotę na wizytę u fryzjera, kosmetyczki, lekarza medycyny estetycznej, tatuatora czy kogokolwiek innego, kto jest w stanie upiększyć nasze ciało – to w tym tygodniu jest na to idealny czas. Będziesz bardzo zadowolony z usługi i swojej metamorfozy. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek. Co do Twoich największych sprzymierzeńców, to okażą się nimi być Ryby oraz Wodniki.

Finanse: wygląda na to, że już w tym tygodniu czeka Cię spory zastrzyk gotówki. Pamiętaj jednak by nie rzucać się od razu w wir zakupów, ponieważ możesz z nimi mocno przesadzić! Wydawaj z głową i tylko na to, co było w planach.

Miłość: wygląda na to, że niektóre Byki mają swoich cichych adoratorów. Dotyczy to szczególnie tych Byków, które ostatnio przeszły jakąś metamorfozę i nabrały pewności siebie. Gwiazdy wskazują także na to, że ludzie spod tego znaku powinni bardziej zadbać o swoich partnerów, ponieważ ostatnio bardziej skupiali się na sobie, nie dostrzegając potrzeb swojej drugiej połówki.

Praca: najprawdopodobniej w tym tygodniu będziesz musiał współpracować z kimś, z kim nie jest Ci do końca po drodze. Mimo wszystko postaraj się nie robić problemów i nie daj po sobie poznać, że sytuacja ta, to dla Ciebie jakikolwiek problem.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu boleśnie przekonasz się ile obowiązków spoczywa na Twoich barkach. Możliwe, że w końcu opadniesz z sił i będziesz miał ochotę rzucić tym wszystkim. Wiesz jednak, że nie możesz. Postaraj się więc wziąć chociaż kilka dni urlopu i spędzić ten czas tak, jak lubisz. Najszczęśliwszy dzień to w tym tygodniu dla Ciebie sobota, a Twoim największym sprzymierzeńcem będzie Strzelec lub Waga.

Finanse: pieniądze w tym miesiącu będą się Ciebie trzymały! Nie dość, że spłacisz wszystkie zobowiązania, zrobisz porządne zakupy, wydasz co nieco na własne hobby czy przyjemności, to jeszcze odłożysz! Taki obrót spraw zdecydowanie poprawi Ci nastrój!

Miłość: w tym tygodniu czeka Cię jakieś bardzo miłe spotkanie towarzyskie. Będziesz się podczas niego świetnie bawić, nawet jeśli początkowo nie miałeś na to ochoty. Bliźnięta w stałych związkach powinny pamiętać o czułości i bliskości fizycznej, natomiast Bliźnięta single mogą liczyć na jakiś ognisty romans, który z czasem ma szansę przerodzić się w coś poważnego!

Praca: ktoś w pracy solidnie Cię w tym tygodniu zdenerwuje. Może to być zarówno szef, współpracownik jak i klient. Pamiętaj więc, by trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować. Mimo tego, że w tym sporze będziesz mieć rację, nie próbuj na siłę jej udowadniać, ponieważ kilka słów za dużo może stać się zarzewiem ogromnego konfliktu.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym lub przyszłym tygodniu ktoś „zarazi” Cię swoją pasją. Szybko okaże się, że mimo statusu początkującego, jesteś w tym świetny i można by nawet zaryzykować stwierdzenie, że masz do tego prawdziwy talent. Poza tym będziesz czuć się wyśmienicie, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Dobra passa u Raków trwa! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie piątek. Twoim sprzymierzeńcem okaże się natomiast Panna lub Waga.

Finanse: mimo, że na koncie nie będziesz miał jakiejś astronomicznej sumy, uda Ci się kupić i zapłacić wszystko, co potrzebne. Póki co, jak widać, pożegnałeś problemy finansowe.

Miłość: dzięki jakiemuś wydarzeniu lub rozmowie poznasz lepiej swoją drugą połówkę. Okaże się, że jest ona silniejsza niż Ci się dotychczas wydawało, co jeszcze bardziej Cię do niej przybliży. Co do Raków singli, będą one teraz na dobrej drodze do tego, by stworzyć podwaliny dla stałego i szczęśliwego związku.

Praca: w tym tygodniu zdecydowanie poczujesz, że obowiązków w pracy jest jakby mniej. Dzięki temu będziesz spokojniejszy i uda Ci się działać dokładniej.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu skupisz się głównie na domu oraz najbliższych. Możliwe, że zorganizujesz grilla, postanowisz o jakimś wspólnym wyjeździe lub zarządzisz remont czy gruntowne porządki. W każdym razie będziecie razem, co umożliwi Wam przedyskutowanie jakichś ważnych spraw. Najszczęśliwszym dniem będzie dla Ciebie czwartek, natomiast największymi sprzymierzeńcami okażą się być Wodniki oraz Panny.

Finanse: w tym tygodniu wpadnie Ci do kieszeni jakaś ekstra kasa, której się nie spodziewałeś. Możliwe, że dzięki temu rozważysz jakieś wakacje lub większy zakup, na który od jakiegoś czasu miałeś ochotę.

Miłość: Lwy single mają w tym tygodniu ogromną szansę na miłość, która okaże się tą jedną, jedyną do końca życia. By jednak pomóc losowi, nie mogą zamykać się w domu! Co do Lwów będących już w stałych związkach, powinny one zaprosić drugą połówkę na romantyczny wypad do restauracji, na sunę, wino czy spacer pod gwieździstym niebem. Taki gest może bowiem zdziałać cuda!

Praca: bądź miły dla ludzi, więcej się uśmiechaj i nie stwarzaj sytuacji konfliktowych. Nawet jeśli ktoś będzie próbował wyprowadzić Cię z równowagi, najbardziej zdenerwuje go Twój spokój oraz opanowanie. Pamiętaj o tym!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: zapragniesz zmian lub większego porządku na około siebie. Możliwe więc, że podejmiesz decyzję o remoncie, zmianie wystroju, gruntownych porządkach czy malowaniu. W każdym razie będziesz mieć w sobie mnóstwo energii, którą będziesz chciał dobrze spożytkować. Twój najszczęśliwszy dzień w tym tygodniu to środa, natomiast największym sprzymierzeńcem okaże się być Lew.

Finanse: nie musisz martwić się o pieniądze, ponieważ z jakiegoś powodu będziesz mieć ich pod dostatkiem. Możesz więc pozwolić sobie na jakieś spontaniczne zakupy lub kilkudniowy wypad za miasto.

Miłość: Panny pozostające w stałych związkach będą czuły się kochane i bezpieczne. Nic nie będzie w stanie zburzyć ich zaufania oraz uczucia do drugie połówki. Co do Panien singli, mają one w końcu ogromną szansę na to, by się ustatkować. Muszą się tylko uważnie na około siebie rozejrzeć.

Praca: czekają Cię jakieś drobne problemy. Jeśli jednak podejdziesz do nich na spokojnie i z głową, okaże się, że wcale nie były takie dramatyczne jak się początkowo wydawało. Masz szansę zabłysnąć, wykorzystaj to!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: to doskonały czas na to, by porzucić niezdrowe nawyki czy używki. Będziesz miał silną wolę i mnóstwo chęci do tego, by stać się lepszym. Zmiany zacznij od drobnych kwestii, powoli i bez żadnych terapii szokowych. Metoda małych kroków okaże się w tej kwestii bowiem najlepsza. Twoim najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie sobota, natomiast największym sprzymierzeńcem okaże się być inna Waga lub Skorpion.

Finanse: przystopuj ze spontanicznymi zakupami. Postaraj przez jakiś czas trzymać się w sklepie listy zakupowej, a szybko będziesz w stanie odłożyć pieniądze. Pozwolą Ci one niebawem na jakiś ekskluzywny zakup, który sprawi Ci o wiele więcej przyjemności niż te codzienne drobiazgi.

Miłość: uważaj byś ze względu na dzieci, znajomych czy pracę nie zaniedbał swojego partnera. Może on bowiem w końcu zwątpić w to, że między Wami coś jeszcze jest. Co do Wag singli, wiele wskazuje na to, że mają miłość życia na wyciągnięcie ręki.

Praca: w kwestiach zawodowych wydarzy się coś, co pozwoli Ci uwierzyć w to, że jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Będziesz z siebie niezwykle dumny i zapragniesz poszerzyć swoje umiejętności.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz czuć się nieco słabiej niż zazwyczaj. Wpływ na to mogą mieć zmęczenie, upały lub jakieś stresy. Postaraj się więc wyciszyć, odpocząć i spędzić czas w przyjemny dla siebie sposób. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast największymi sprzymierzeńcami okażą się osoby spod znaku Koziorożca lub Ryb.

Finanse: możesz mieć nieco więcej wydatków niż zwykle. Wpłyną na nie większe niż zwykle rachunki lub awaria czegoś ważnego, co trzeba będzie natychmiast naprawić lub wymienić na nowe.

Miłość: ten tydzień pokaże Ci wyraźnie, że w razie potrzeby masz na kogo liczyć. Dbaj o bliskich i przyjaciół, ponieważ trafiła Ci się niesamowicie fajna ekipa! Rada dla Skorpionów w związkach – bądźcie bardziej otwarci na propozycje swojej drugiej połówki. Rada dla Skorpionów singli – nie róbcie nic na siłę. Los ześle Wam odpowiednią osobę w odpowiednim momencie.

Praca: ktoś z pracy, kto do tej pory nie był dla Ciebie specjalnie miły, w tym tygodniu spojrzy na Ciebie przychylniejszym okiem. Sam też stwierdzisz, że osoba ta nie jest tak straszna jak początkowo Ci się zdawało.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: będziesz pozytywnie nastawiony do świata i otaczających Cię ludzi. Coś bowiem niesamowicie poprawi Ci humor i to na długi czas. Dodatkowo w weekend możesz liczyć na dobrą zabawę w towarzystwie, które uwielbiasz. Najszczęśliwszymi dniami będą dla Ciebie w tym tygodniu piątek i sobota. Największymi sprzymierzeńcami okażą się natomiast Wodniki i Byki.

Finanse: jeśli masz jakieś zaległości w ratach czy innych zobowiązaniach, niebawem uda Ci się je uregulować. Możesz liczyć bowiem na spory zastrzyk gotówki i to już za kilka dni!

Miłość: chwile sam na sam z drugą połówką okażą się wyjątkowo przyjemne. Szczególnie jeśli wykażesz się fantazją oraz nutką szaleństwa 😉 Jeśli chodzi natomiast o Strzelce single, do nich także uśmiechnie się szczęście! Muszą tylko nieco pomóc losowi. Jak? Czekajcie na wskazówki, wszechświat Wam je z pewnością ześle!

Praca: w tym tygodniu czeka Cię nieco więcej pracy. Jeśli się z niej odpowiednio wywiążesz, gratyfikacja pieniężna okaże się bardzo satysfakcjonująca!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: nie podejmuj niepotrzebnie ryzyka i nie pchaj się w ogniska konfliktów, a przeżyjesz ten tydzień całkiem spokojnie. Skup się za to na zaległych planach, umów się z dawno niewidzianym przyjacielem, ugotuj coś pysznego lub zorganizuj weekendowy wypad za miasto. W każdym razie zajmij się czymś, co daje Ci szczęście i spełnienie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast największym sprzymierzeńcem okaże się Skorpion lub Baran.

Finanse: całkiem możliwe, że dasz się porwać szałowi zakupów, który znacznie uszczupli Twój budżet. Nie przejmuj się tym jednak zbytnio, ponieważ niebawem wpadną Ci do kieszeni jakieś nieprzewidziane pieniądze.

Miłość: Gwiazdy wskazują na zmiany. Mogą one wiązać się z zaręczynami, ważnymi decyzjami, pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny czy przeprowadzce. W każdym razie w sprawach sercowych większość Koziorożców będzie teraz wygranych.

Praca: w pracy szykuje się jakaś awantura lub poważny problem. Na szczęście nie dotknie Cię to bezpośrednio. Pamiętaj jednak by schodzić z drogi zdenerwowanym ludziom i nie opowiadaj się głośno za żadną ze stron!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: możliwe, że powrócą do Ciebie jakieś nierozwiązane sprawy z przeszłości. Będziesz musiał je w końcu zamknąć, inaczej nigdy się od nich nie uwolnisz. Jeśli czujesz się z kimś skonfliktowany, to dobry czas na wyciągnięcie ręki na zgodę. Bardzo Ci dzięki temu ulży. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek lub czwartek. Co do największych sprzymierzeńców, będą nimi inne Wodniki lub Koziorożce.

Finanse: pilnuj rachunków oraz innych zobowiązań. Przez roztrzepanie możesz bowiem o czymś zapomnieć. Możliwe też, że będziesz zmuszony w pewnym momencie sięgnąć po oszczędności z ubiegłych miesięcy.

Miłość: Wodniki będące w stałych związkach czeka jakaś bardzo przyjemna niespodzianka. Partner się postara – doceńcie to koniecznie i nie narzekajcie nawet jeśli coś pójdzie nie tak. Co do Wodników singli, w tym tygodniu raczej nie widać u nich jakichś większych uniesień sercowych. Bądźcie jednak cierpliwi, los Was bowiem jeszcze bardzo zaskoczy!

Praca: postaraj się nie zawalić żadnych terminów i przyłóż się do tego co robisz. Ktoś z góry bowiem uważnie Ci się przygląda i dobrze by było, żebyś nie zaliczył żadnej wpadki.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: możliwe, że wyprowadzi Cię z równowagi jakaś przeciągająca się sprawa, którą chciałeś załatwić szybko i sprawnie. Niestety, musisz uzbroić się w cierpliwość ponieważ trochę to jeszcze potrwa. Jeśli chodzi o ogólne zdrowie to nie będziesz teraz narzekał. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota. Co do największego sprzymierzeńca będzie nim natomiast Koziorożec lub Skorpion.

Finanse: możliwe, że odczujesz silną potrzebę pomocy komuś, kto jest w dużo gorszej sytuacji niż Ty. Jeśli tylko pozwalają Ci na to środki, zrób to! Okaże się bowiem, że nawet najmniejszy gest jest w stanie zdziałać cuda!

Miłość: pamiętaj, że ludzie nie są nam dani na zawsze. Doceniaj ich więc, spędzaj z nimi czas, rozmawiaj i udowadniaj, że Ci na nich zależy. Człowiek, który ma mocno ugruntowane relacje uczuciowe, rodzinne i przyjacielskie zawsze jest na lepszej pozycji niż samotny bogacz…

Praca: daj z siebie wszystko, przynajmniej przez te kilka kolejnych dni. Nie narobisz sobie dzięki temu zaległości, a dalsze zobowiązania będą łatwiejsze do wykonania. Pamiętaj także by nie dać się wplątać w żadne afery związane ze współpracownikami.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT