27 grudnia – 2 stycznia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 27 grudnia 2021 do 2 stycznia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Ten tydzień będzie dobrym momentem na to, aby uważniej przyjrzeć się sobie i zaobserwować, jakie zmiany ostatnimi czasy zaszły zarówno w Twoim zdrowiu, jak i wyglądzie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeżeli chcesz osiągnąć swój cel, musisz podejść do niego bardzo ambitnie i pewnie.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, to możliwe, że odczujesz w nim nieco monotonii, która szybko może przerodzić się w znudzenie. Jest to więc dobry czas na zastanowienie się, co może powodować taki stan rzeczy.

Praca: Nie musisz się obawiać – wszystko powinno pójść po Twojej myśli i ominiesz większe trudności.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu będzie Ci sprzyjać spora ilość dobrej energii oraz pozytywnego nastawienia. Pomogą Ci one pokonać wszelkie trudności, jakie napotkasz na swojej drodze. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Czeka Cię jakaś nowość. W zależności od Twojego podejścia poniesiesz zysk, bądź stratę.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, postaraj się powiedzieć swojemu partnerowi o wszystkim, co Cię trapi i niepokoi w tej relacji. Niedługo może być na to za późno! Jeśli jesteś singlem, wyznaj wreszcie uczucia swojej sympatii.

Praca: Mimo, że czeka Cię trochę więcej pracy, to zaowocuje ona w bardzo korzystny dla Ciebie sposób.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się spędzać jak największą ilość czasu na łonie natury, z dala od zanieczyszczeń miasta, ponieważ będzie miała ona na Ciebie wyjątkowo dobroczynny wpływ. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Uważaj na to, aby nie zapomnieć o żadnym ważnym terminie, bądź opłatach!

Miłość: Warto zastanowić się nad tym, czy poświęcasz wystarczającą ilość czasu osobom, którym na Tobie zależy i potrzebują Twojej bliskości. Sama obecność może niestety nie wystarczyć…

Praca: Druga połowa tygodnia może przynieść Ci sporą ilość obowiązków oraz zadań do wykonania.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu szczególnie uważaj na to, aby w żaden głupi, nieprzemyślany sposób nie narazić swojego zdrowia, bądź nawet życia. Pohamuj swoje pierwotne instynkty! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Będziesz miał do czynienia z hojnością. Może przejawić się ona u Ciebie, bądź u kogoś w stosunku do Twojej osoby.

Miłość: W tym czasie nie będziesz mógł narzekać na brak uczuć, ani miłosnych uniesień. Dzięki niektórym osobom poczujesz się potrzebny oraz kochany, zaś one poczują się takie dzięki Tobie.

Praca: Uważaj na spóźnienia! Bowiem może być Ci wyjątkowo trudno wygrzebać się z łóżka i zdążyć do pracy na czas!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: We wszystkich czynnościach zachowaj spokój oraz rozsądek i unikaj pośpiechu, aby sobie nie zaszkodzić. Pamiętaj, aby sprawdzać termin ważności oraz świeżość spożywanych produktów! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Dzięki zyskom, które się do Ciebie zbliżają, będziesz mógł pomyśleć o porządnych wakacjach.

Miłość: W tym czasie możesz mieć lekkie problemy z cierpliwością do niektórych osób. Dlatego też lepiej będzie przebywać głównie w zaufanym otoczeniu, bądź w swoim własnym towarzystwie.

Praca: Jakaś osoba znajdująca się w Twoim otoczeniu może bardzo Ci pomóc w sprawach związanych z pracą.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu powinnaś szczególnie unikać przemęczania się – zarówno psychicznego, jak i fizycznego, aby uniknąć nieprzyjemnych dla swojego zdrowia konsekwencji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Jeśli rozważasz jakąś sprzedaż, ten tydzień będzie jej sprzyjał – możliwa jest sprzedaż z zyskiem!

Miłość: Czy jesteś w związku, czy też nie – możesz spodziewać się namiętnych momentów, zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia. Uważaj jednak na zodiakalne Barany, ponieważ któryś z nich może chcieć Cię wykorzystać.

Praca: Ktoś może zauważyć i docenić Twój potencjał oraz ilość wysiłku wkładanego w Twoją pracę.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz mieć lekkie skłonności do zaniedbania się pod względem zdrowotnym. Postaraj się jednak sprzeciwić tej kolei losu i włożyć więcej wysiłku w dbanie o siebie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Istnieje duża szansa na to, że odniesiesz jakiś spory zysk. Posłuchaj rady zodiakalnego Lwa!

Miłość: Jeśli poszukujesz drugiej połówki, warto zajrzeć na portale randkowe. Bowiem istnieje duża szansa na to, że poznasz tam kogoś wartościowego. Nie zniechęcaj się nawet, jeśli będzie dzielić Was spora odległość!

Praca: Będziesz miała szansę ku temu, aby się wykazać. Jednak niezbędna będzie do tego samodyscyplina!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Ten tydzień sprawi, że poczujesz w sobie ogromną ilość dobrej energii oraz wewnętrznej siły. Zwróć jednak szczególną uwagę na funkcjonowanie swojego układu krążenia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Mimo, że Twój portfel może nieco ucierpieć przez niektóre zachcianki, to pamiętaj, że Ci się należy!

Miłość: Zapragniesz intymności oraz poczucia, że jesteś dla kogoś tym jedynym i wyjątkowym. Jeśli jesteś w związku, powiedz o tym swojemu partnerowi. Jeśli zaś jesteś singlem, zwróć uwagę na zodiakalne Lwy!

Praca: Nie bój się podejmować ryzyka, ani radykalnych zmian dotyczących pracy – gwiazdy będą Ci sprzyjać!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu warto skupić się przede wszystkim na tym, aby Twoje samopoczucie było na jak najlepszym poziomie. Dołóż wszelkich starań, bo przeciwnym razie może pogorszyć się ono na dłuższy czas. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Jeśli ktoś zaproponuje Ci wspólny biznes, lepiej zastanów się dwa razy, zanim się zgodzisz.

Miłość: Możliwe, że zdasz sobie sprawę, z tego, że ktoś, z kim ostatnio miałeś nieco gorszy kontakt, jest Ci bardzo bliski i ma ogromny wpływ na Twoje życie. Najprawdopodobniej będzie to jakiś zodiakalny Byk.

Praca: Uważaj, aby nie rozpędzić się za bardzo i nie dawać wskazówek osobom, które mogą wykorzystać to przeciwko Tobie.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Dzięki sprzyjającemu układowi gwiazd pozbędziesz się większości spięć obecnych w Twoim ciele, a do tego będziesz miał dobre samopoczucie, które również przyczyni się do lepszego stanu zdrowia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Uważaj! Bowiem jeden nieuważny krok może przyczynić się do pojawienia się u Ciebie kryzysu finansowego.

Miłość: To nie będzie dobry czas na ocenianie, pouczanie, ani wyciąganie starych brudów na światło dzienne. Warto natomiast skupić się na dawnych miłościach, bo możliwe, że uczucia nie wygasły do końca!

Praca: Wpadniesz na niejeden dobry pomysł, który znacznie ułatwi oraz przyśpieszy Twoją pracę.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: To będzie dobry czas na podjęcie intensywnego działania, jednak z umiarem oraz rozsądkiem! Bowiem jeśli odczujesz choćby niewielki spadek formy, odpocznij, po czym możesz znowu brać się za działanie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: W tym tygodniu nie spodziewaj się żadnych większych zysków, ani zaskakujących strat.

Miłość: Warto będzie jak najwięcej czasu spędzać w otoczeniu ludzi. Bowiem układ gwiazd będzie sprzyjał poznawaniu nowych, wartościowych osób, wśród których może znaleźć się kandydat na partnera!

Praca: Jeśli będziesz zmagał się z jakimś dylematem, najlepiej skonsultuj się z zodiakalnym Skorpionem.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się wprowadzić do swojego życia nieco dyscypliny. Bowiem im szybciej zdołasz uporządkować pewne sprawy, tym szybciej odczujesz pozytywne efekty. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Warto wynagrodzić swoich bliskich, bądź samą siebie jakimś upominkiem lub miłym wypadem.

Miłość: Skup się przede wszystkim na tym, jak czujesz się w relacjach, które pochłaniają najwięcej Twojego czasu oraz energii. Zastanów się, czy dają Ci one szczęście, czy może wręcz przeciwnie?

Praca: Uważaj, aby nie zaniedbać swoich obowiązków i nie zawalić jakiejś pracy wskutek pochłonięcia innymi zajęciami!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT