Horoskop tygodniowy na 12-18 kwietnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 12 do 18 kwietnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Baranom w najbliższym czasie będzie towarzyszyło wielkie niepowodzenie. Będziecie odczuwać, że nic nie idzie po waszej myśli, mimo ciągłych starań. Warto będzie znaleźć nieco więcej czasu na kilka głębszych oddechów i zastanowienie się nad tym, co sprawia, że nie możecie ruszyć naprzód. Szczęśliwym dniem będzie dla was sobota, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Bykach i Rakach.

Finanse: Jeśli od jakiegoś czasu chodzi ci po głowie pewien zakup, opłaci ci się chwilowe wstrzymanie. Gwiazdy przewidują, że ktoś z twoich bliskich będzie chciał ci to sprezentować!

Miłość: Nie działaj pochopnie, szczególnie jeśli w waszym związku ostatnimi czasy jest wiele napięć. Stres źle wpływa na nasze decyzje, lepiej będzie zwolnić tempo i dostosować się pod partnera. Singlom radzimy zaś rozglądać się za nowymi możliwościami, które pozwolą wam na poznanie drugiej osoby w lepszy sposób.

Praca: Twój plan pracy na ten tydzień jest nieco ryzykowny. Może pomyśl o innej możliwości, która również wchodziłaby w grę. Wenus podsunie ci właściwą drogę, myśl intuicyjnie.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu Byki będą wiele rozmyślać. Szczególnie wasze myśli będą kierować się w stronę przeszłości. Jeśli nadal nie wiesz, czy droga którą podążasz jest właściwa – pomyśl gdzie widzisz się za pięć czy dziesięć lat. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, natomiast dobrą radą posłużą ci Baran i Waga.

Finanse: Ostatnio ktoś mocno tobą kieruje w kwestach dotyczących spraw finansowych. Postaraj się myśleć samodzielnie, a zobaczysz, że twoje przychody i wydatki ulegną znacznej poprawie.

Miłość: Wenus szykuje dla was znajomość, która odmieni wasze życie. Może być to zarówno wielka miłość, jak i czysto przyjacielska relacja. Jedno jest pewne, ta osoba sprawi, że poczujecie się szczęśliwi i zaczniecie bardziej cieszyć się życiem!

Praca: Ktoś sprawi, że nie będziesz czuł się pewnie na swoim stanowisku pracy. Jednak jest na to pewien sposób, zacznij ignorować tą osobę, a zobaczysz jak szybko znudzą jej się dokuczliwe docinki w twoim kierunku!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Droga do osiągnięcia wybranego celu, nie będzie łatwiejsza, kiedy zaczniesz manipulować ludźmi. Lepiej szybko wybij sobie to z głowy! Jeśli czujesz, że ktoś wie co robić, poproś o pomoc. Szukaj porad w internecie i dodatkowej wiedzy w książkach, a zamiast wyrzutów sumienia poczujesz dumę. Dobrym dniem będzie dla ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Skorpiona i Koziorożca.

Finanse: Bliźnięta będą rozrzutne, a największą część pieniędzy przeznaczycie na wygląd i dobre samopoczucie. Drogerie będą waszym ulubionym sklepem w tym tygodniu.

Miłość: Do grona twoich przyjaciół dołączy nowa osoba. I chociaż na początku wyda ci się mało atrakcyjna, pod względem charakteru, nie oceniaj jej zbyt pochopnie! Gwiazdy łączą wasze ścieżki i dają wam szanse na dobre połączenie.

Praca: Nie próbuj na siłę imponować innym. Ktoś doceni cię za twoją szczerość i prawdziwość, nie pozwól, aby ta szansa przeszła ci koło nosa.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu Raki powinny być bardziej czujne i działać ostrożnie. Unikaj wszelkiego rodzaju ryzyka i niebezpieczeństwa. Gwiazdy sugerują, również pozostanie w domu. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie wtorek, natomiast twoim sprzymierzeńcem będzie Lew i Wodnik.

Finanse: W najbliższym czasie szczęście się do ciebie uśmiechnie! Spodziewaj się, że wszystko w kwestiach finansowych przebiegnie pomyśle, a na pewno tak będzie!

Miłość: Drogi Raku zastanów się co, mógłbyś włożyć w swój związek, aby bardziej zadowolić partnera. Wszystko wskazuje na to, że jest kilka spraw, które mógłbyś zmienić. Jeśli zależy ci na twoim związku i dobrej relacji z drugą połówką, daj więcej od siebie! Uwierz, że wpłynie to pozytywnie na wasz związek.

Praca: Wenus zapewni ci pomyślność i nowe perspektywy. Będziesz zdeterminowany, a praca przyniesie ci wiele szczęścia i pozytywnych emocji.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Lwy w tym tygodniu zrozumieją, że wzięły na swoje barki o wiele więcej niż, są w stanie udźwignąć. Będzie to dobry czas na to, by nauczyć się odmawiać ludziom i zacząć rozwijać swoją asertywność. Zdecydowanie najlepszym dniem będzie dla ciebie niedziela, natomiast dobrą radą będą służyć ci Strzelec i Waga.

Finanse: W sprawach finansowych staraj się zachować zdrowy rozsądek. Asertywność może okazać się ważna i pomocna, również i w tej kwestii.

Miłość: Czeka was wiele kłótni i sprzeczek w tym tygodniu z bliskimi osobami. Na całe szczęście Wenus sprawi, że nie będą one trwały zbyt długo, ani przyniosły złych konsekwencji. Postaraj się jednak, być bardziej otwarty na zdanie innych.

Praca: Optymizm nie opuści cię w pracy. Zadania będą szły gładko i pomyślnie. Nie namęczysz się więc zbyt mocno w tym tygodniu!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny będą w tym tygodniu mocno rozleniwione, co sprawi, że wasze plany na nadchodzące dni mają spore szanse na niepowodzenie. Postaraj się dać z siebie więcej i wycisnąć resztę energii, jeśli nie chcesz sprawić zawodu swoim bliskim. Szczęśliwym dniem będzie dla siebie sobota, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Ryb i Strzelców.

Finanse: Twoje finanse będą szły w górę. Radość na twojej twarzy wywoła, każda zarobiona złotówka. Oby tak dalej!

Miłość: W głębi duszy czujesz, że pora wyjść z ukrycia. Jest to jak najbardziej słuszna myśl. Nie chcesz dopuścić do sytuacji, w której ktoś sprzątnie twoją miłość sprzed nosa, tylko dlatego, że w tobie zabrakło odwagi i chęci. Bądź pewny siebie i działaj rozważnie.

Praca: Panny, które samodzielnie zarządzają własną firmą, będą działać pewnie i otwarcie. Chętnie podejmiecie współpracę, nawet z firmami, które do tej pory robiły wam za konkurencję.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Ten tydzień wprowadzi Wagi w sentymentalny nastrój. Będziecie miały ochotę sięgnąć do starego albumu ze zdjęciami, przejrzeć stare nagrania i rozmyślać nad przeszłością. Kto wie, może podczas tego wszystkiego uda wam się odkryć coś nowego? Szczęśliwym dniem będzie dla was środa, natomiast dobrą radą posłużą wam Barany i Raki.

Finanse: Wagi, które chciałby zaoszczędzić nieco więcej pieniędzy, a jednocześnie czują potrzebę odświeżenia garderoby, powinny wybrać się na zakupy do osiedlowych second-handów. Właśnie tam dorwiecie niezłe perełki w super cenie!

Miłość: Single spod znaku Wagi będą odczuwać swoją samotność, szczególnie wieczorami. Z pomocą przyjdą do was dodatkowe zajęcia. Przejrzyjcie ogłoszenia, kurs tańca, zajęcia plastyczne, a może fotografia? To nie tylko dobry sposób, na spędzanie wolnych wieczorów, ale i świetna okazja, aby kogoś poznać.

Praca: Poczujesz na sobie ogromną presję ze strony pracodawcy. Znajdź czas przed pracą na chwilę medytacji lub jogi, a w drodze do pracy włącz relaksującą muzykę. Pomoże nabrać ci to odpowiedniego tempa i zwalczyć dominujący stres.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Uważaj aby nie wpaść w rutynę, która spowoduje spadek nastroju i obniży twoje samopoczucie. Szukaj rozwiązań i zajęć, które pomogą ci spędzić każdy dzień w innej formie niż dotychczas. Sporządź listę spraw, które chciałbyś załatwić w tym tygodniu i dokładnie wykonuj każde z zadań. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, natomiast dobra radą posłużą ci Panny i Koziorożce.

Finanse: Tydzień będzie sprzyjał pozytywnym zmianą w sferze finansowej. Staraj się jednak działać przemyślanie, ponieważ wszystko wskazuje na to, że w weekend wydasz więcej niż byś chciał.

Miłość: Skorpiony nie będą w humorze do flirtów i randkowania. Planowane spotkania zapragniecie przesunąć na kolejny tydzień i spędzić więcej czasu w samotności. Skorpionom w związkach małżeńskich będzie towarzyszył kryzys, za sprawą Jowisza rady udzieli wam Wodnik.

Praca: Wszystko co do tej pory sprawiało, że twoja firma nie była na dobrym poziomie rynkowym zacznie znikać. Uda ci się stanąć na nogi i ponownie zacząć cieszyć się z własnej działalności.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Wszelkiego rodzaju dolegliwości, które męczyły cię w ostatnim czasie ustąpią i nic nie zapowiada ich szybkiego powrotu. Przypływ energii wykorzystasz do działania i już od pierwszych dni będziesz działać aktywnie i z pasją. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie niedziela, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Barany i Bliźnięta.

Finanse: Niech nie zgubi cię twoja skłonność do wydawania pieniędzy. Pamiętaj o celu, który obrałeś i trzymaj się swoich postanowień.

Miłość: Nie graj kogoś kim nie jesteś przed nowo poznaną osobą. Powinna poznać twoje prawdziwe ja. Uwierz w siebie i nie staraj się komuś zaimponować, czymś co nawet nie imponuje tobie. Wyjdziesz na tym o wiele lepiej. Osoby w związkach, mogą natomiast liczyć na załagodzenie się konfliktów, które pojawiły się miedzy wami, a partnerem.

Praca: Twój szef zaskoczy cię nowymi zmianami, które postanowi wprowadzić do firmy. Będziesz potrzebować więcej czasu, niż inni pracownicy, aby zaadaptować się z nowo panującymi zasadami.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu, niektóre z twoich działań mogą doprowadzić do tego, że staniesz w trudnej sytuacji. Pomocy udzieli ci natomiast ktoś, po kim się tego nie spodziewasz. Warto będzie w podzięce wygospodarować wolny czas, na kawę i ciastko. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Pannach.

Finanse: W sprawach finansowych wszystko dobrze. Możesz cieszyć się swobodną możliwością wydawania pieniędzy, ponieważ nic nie wskazuje na to, że miałoby ich zabraknąć.

Miłość: Koziorożce, które są świeżo po rozstaniu znajdą sposób, który pomoże im poradzić sobie ze złamanym sercem. Wśród przyjaciół również pojawi się ktoś z podobnym problemem. Wspólnie spędzony czas sprawi, że będziecie się nawzajem wspierać i wstaniecie na nogi i wspólnych siłach o wiele szybciej! Będzie to wbrew pozorom udany czas.

Praca: Koziorożce, które w pracy mają stały kontakt z klientem, będą miały ciężki tydzień. Wasze ręce będą pełne roboty, a klienci będą dawać wam w kość. Uzbrój się w cierpliwość, powodzenia!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Uważaj na sytuację, które mogą sprawić, że twój stan zdrowia ulegnie pogorszeniu. Staraj się więcej odpoczywać i nie przemęczać organizmu. Postaraj się wcześniej kłaść do łóżka, późne godziny będą powodować silny ból głowy i prowadzić do migreny. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńcem będzie dla ciebie Skorpion i Byk.

Finanse: W tym tygodniu wydasz wiele, głównie na poprawę humoru swojemu partnerowi. Nie ma w tym nic złego, twój budżet nie ucierpi, a jego nastrój ulegnie poprawie!

Miłość: Poświęcisz swój wolny czas na spędzenie czasu z partnerem. Poczujesz się odpowiedzialny za jego samopoczucie i nie będziesz chciał go opuścić choćby na krok! Single postanowią wybrać się na wycieczkę do sąsiedniego miasta w poszukiwaniu nowych znajomości, a zamiast tego wrócicie z nowym numerem telefonu do starej miłości.

Praca: Twoja rola okaże się kluczowa w budowie sukcesu firmy. Szef będzie niezwykle dumny i zdecydowanie wdzięczny, za pomysły, które pomogą mu wznieść firmę na wyższy poziom.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Choć twoje samopoczucie będzie w wiele lepsze, może towarzyszyć ci kiepski sen. Jeśli pod koniec tygodnia, wciąż będziesz się słabo wysypiał, pomyśl o konsultacji z lekarzem. Pomocna również może okazać się zmiana diety. Dobry dzień zagości do ciebie w sobotę, natomiast dobrą radą służyć ci będą Wagi i Panny.

Finanse: W tym tygodniu będziesz zdecydowanie bardziej oszczędny niż w poprzednich dniach. Więcej ostrożności i przezorności, jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a nie zapowiada się żebyś to ty, miał być pierwszym.

Miłość: Tydzień będzie pełen szaleństwa i emocji, szczególnie dla Ryb, które na ten weekend zaplanowały ważne wydarzenie. Mimo wsparcia i pomocy ze strony partnera, możesz czuć się gorzej w tych dniach. Warto będzie skorzystać również z pomocy bliskich. Nie odrzucaj żadnej pomocnej dłoni, ponieważ w tym czasie, każda będzie na wagę złota!

Praca: Pomimo paru kłopotów i niewyjaśnionych sytuacji, tydzień zapowiada się pomyślnie. Odniesiesz drobny sukces, który zapewni ci więcej chęci do działania.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT