Horoskop tygodniowy na 26 października – 1 listopada 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 26 października do 1 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: ten tydzień będzie spokojny i harmonijny. Problemy będą omijać Cię szerokim łukiem, a ludzie będą Ci bardzo przychylni. Co do zdrowia, to Ty będziesz czuł się bardzo dobrze, jednak zachorować może ktoś z Twojego bliskiego otoczenia. Pamiętaj by wtedy służyć mu pomocą. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w innych Baranach oraz Bykach.

Finanse: możesz spodziewać się, że w najbliższych dniach ktoś bliski poprosi Cię o pożyczkę. W tym wypadku musisz sam przekalkulować czy Cię na nią stać.

Miłość: jeśli cierpisz po stracie kogoś dla Ciebie ważnego, to niebawem ten smutek zacznie słabnąć. Oczywiście zawsze będziesz pamiętał, jednak jeśli chodzi o ból to będzie on z miesiąca na miesiąc coraz łagodniejszy. Rada dla wszystkich Baranów będących w związkach – poświęćcie się temu, co macie. Nikt ani nic nie są nam bowiem dane na zawsze!

Praca: jeśli włączysz piąty bieg, to szybko zobaczysz tego efekty. Twoje poświęcenie i zapał z pewnością zostaną dostrzeżone, więc nie zastanawiaj się czy się opłaca. Odpowiedź brzmi – tak!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: jeśli jesteś Bykiem urodzonym jeszcze w kwietniu to Gwiazdy wskazują na to, że powinieneś dokręcić sobie trochę śrubkę i zacząć żyć bardziej aktywnie. Co do Byków z maja, to te natomiast powinny zwolnić, ponieważ w przeciwnym razie grozi im przemęczenie lub jakaś bardzo bolesna kontuzja. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w innych Bykach i Wodnikach.

Finanse: w tym tygodniu może najść Cię nieodparta chęć na kupienie czegoś drogiego, co tak naprawdę nie jest Ci jednak do niczego potrzebne. Ot, zachcianka. Jeśli się na nią skusisz, przez chwilę będziesz szczęśliwy, jednak szybko najdzie Cię refleksja i pożałujesz lekkomyślności.

Miłość: Byki, które niedawno zaczęły się z kimś spotykać, raczej nie powinny robić sobie w związku z tą znajomością większych nadziei. Jeśli natomiast jesteś już w długim, udanym związku to w tym tygodniu uważaj na konkurencję. Możesz mieć bowiem cichego rywala, który póki co nie działa zbyt nachalnie, jednak przygotowuje się do zainteresowania swoją osobą Twojej drugiej połówki. Bądź więc czujny!!!

Praca: niebawem może przyjść Ci do głowy ochota na stworzenie czegoś własnego, co pozwoli Ci spełniać się hobbystycznie i dodatkowo na tym zarobić. Jeśli jesteś Bykiem z maja to koniecznie w to zainwestuj, ponieważ będzie warto. Co do Byków z kwietnia, to powinny się one mocno zastanowić czy aby ich zapał nie jest krótkotrwały. Dajcie sobie czas.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu ludzie będą wobec ciebie życzliwi i pomocni, co nieco złagodzi Twoje nastawienie. Co do zdrowia to uważaj na stare kontuzje czy urazy. Mogą się one bowiem nasilić, szczególne jeśli nie zadbasz o siebie odpowiednio. Bądź łagodny dla swojego ciała, w końcu nie możesz dokupić do niego żadnych części zapasowych… Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Pannach.

Finanse: jeśli nadal będziesz tak szastał pieniędzmi, to te poważne plany, które układasz od jakiegoś czasu w głowie, legną w gruzach zanim tak naprawdę na dobre się za nie zabierzesz. Uspokój się więc trochę i ustal priorytety.

Miłość: samotne Bliźnięta, powinnyście się rozejrzeć wokół siebie, ponieważ kandydata czy kandydatkę na miłość życia macie tak naprawdę na wyciągnięcie ręki. Co do Bliźniąt będących już w związkach to dla Was podpowiedź – nie wypominajcie spraw z przeszłości i nie czepiajcie się o byle co. Unikniecie dzięki temu niepotrzebnych kłótni.

Praca: w tym tygodniu bardzo dobrze pójdzie Ci praca w zespole. Więc nawet jeśli na co dzień nie jesteś zwolennikiem takiego trybu to koniecznie się przełam, zobaczysz jak owocny się on okaże!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w najbliższym czasie możesz nieco gorzej się poczuć, jednak pamiętaj by nie „diagnozować” się na forach i stronach internetowych! Możesz bowiem wpaść w niepotrzebną panikę! Najlepiej od razu zasięgnij porady lekarza i nie martw się na zaś. Nic poważnego Ci nie dolega. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Baranach i Wodnikach.

Finanse: w tym tygodniu raczej nie będzie Ci się przelewać, jednak nie będzie to też jakaś totalna finansowa katastrofa. Prawdopodobnie będziesz musiał po prostu zrezygnować z jakichś większych i bardziej luksusowych wydatków, jednak na podstawowe potrzeby Ci wystarczy 🙂 Bez obaw.

Miłość: Raki, które rozważają rozstanie, powinny w najbliższych dniach podjąć ostateczną decyzję. Słuchajcie głosu serca i rozważcie wszystkie za i przeciw. Jeśli faktycznie jest słabo, to naprawdę szkoda się męczyć. Co do Raków szczęśliwie zakochanych, to postarajcie się o odrobinę romantyzmu. Zawsze jest on miło widziany 🙂

Praca: jeśli obecna praca nie daje Ci radości ani satysfakcji to rozejrzyj się za czymś innym. Byle dyskretnie i nie paląc póki co żadnych mostów za sobą!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: jeśli ostatnio zauważyłeś, że nieco przybrałeś na wadze to teraz jest dobry czas na rozpoczęcie zdrowej, zbilansowanej diety. A może wystarczy wprowadzić do codzienności nieco ruchu? Zastanów się który sport sprawia Ci największą przyjemność i to od niego rozpocznij. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rakach i innych Lwach.

Finanse: ten tydzień może przynieść jakieś zaskoczenia jeśli chodzi o pieniądze. Nie potrafimy jednak niestety jednoznacznie stwierdzić czy pójdzie to w stronę negatywną czy też pozytywną.

Miłość: w tym tygodniu możecie być poddenerwowane, co wpłynie na Wasze relacje z domownikami i bliskimi. Najprawdopodobniej nie obędzie się bez drobnych złośliwości, pouczania, nadopiekuńczości czy czepialstwa, więc spięcia są raczej pewne. Na szczęście wiesz jak udobruchać każdą z bliskich Ci osób, więc ciśnienie szybko opadnie.

Praca: w tym tygodniu nie będziesz najbardziej cierpliwym człowiekiem na ziemi – delikatnie mówiąc… Pamiętaj więc by pilnować tego, co mówisz, szczególnie w obecności klientów czy szefostwa.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu uważaj na żołądek. Nie przejadaj się i postaw raczej na lekkie potrawy stworzone ze świeżych, sprawdzonych produktów. Dodatkowo odpuść sobie trzecią i czwartą kawę. Dwie dziennie to i tak już dużo! Panny, które mają dzieci, powinny mocniej je w tym tygodniu obserwować, szczególnie pod kątem przeziębień. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Strzelcach i Baranach.

Finanse: zwróć uwagę na swoje rachunki i zastanów się czy nie możesz ich zmniejszyć wprowadzając jakieś działania przyjazne środowisku. Zasięgnij informacji o dofinansowaniach, możliwe bowiem, że właśnie ruszają takie, które mogłyby okazać się dla Ciebie odpowiednie.

Miłość: wygląda na to, że masz jakiegoś cichego adoratora, który bardzo chce się do Ciebie zbliżyć. Wiele, a w zasadzie prawie wszystko w temacie tej relacji będzie zależało od Ciebie. Dostaniesz bowiem pewną propozycję… A co z nią zrobisz, to już czas pokaże.

Praca: z jakiegoś powodu sprawy związane z pracą zwolnią w najbliższym czasie. Może to wiązać się z jakimś szkoleniem, pracą zdalną, urlopem czy opieką nad chorym członkiem rodziny.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w najbliższych dniach możesz odczuć uporczywe skutki przeziębienia czy jakiejś infekcji. Nie będziesz miał zbyt dużo siły, a senność będzie spadała na Ciebie nieoczekiwanie, nawet w środku dnia. Jeśli to możliwe, weź więc urlop i spędź więcej czasu w łóżku. Zregeneruj się teraz, póki nie jest najgorzej, a choroba do końca się nie rozwinęła. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Koziorożcach i Baranach.

Finanse: nikt tak jak Ty nie potrafi przechodzić od skrajności w skrajność. Raz jesteś najrozrzutniejszym człowiekiem w tej części świata, a zaraz zaczynasz oglądać każdą złotówkę pięć razy i odmawiasz sobie wszystkiego, co tylko nie jest niezbędne do życia. Taki system się nie sprawdza. Musisz to wypośrodkować!

Miłość: Wagi w tym tygodniu czeka naprawdę dobry czas jeśli chodzi o miłość. Nie będziecie bowiem narzekać na brak czułości ani zrozumienia, a bliscy będą częściej Was chwalić niż krytykować. Co do Wag singli, to póki co odpuśćcie sobie randki, szczególne te w ciemno.

Praca: droga Wago, czasem Twoja praca Cię wkurza, jednak w gruncie rzeczy nie jest przecież wcale taka zła. Trzymaj się więc jej, ponieważ sytuacja gospodarcza nie jest w tym momencie najbardziej stabilna.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Gwiazdy apelują o to, byś w końcu zadbał o swój organizm. Pozbądź się złych nawyków, nałogów i głupich przyzwyczajeń. W końcu ciało masz jedne i nie da się do niego dokupić wymiennych części. Dodatkowo zainteresuj się tym, jak w naturalny sposób możesz podnieść swoją odporność. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Koziorożcach i Bykach.

Finanse: w kwestiach finansowych słuchaj się intuicji, ponieważ to właśnie ona podpowie Ci lepiej niż doświadczony analityk. W każdym razie będziesz miał szansę podwoić swoje oszczędności. Czy z niej skorzystasz? Tego nie wiemy…

Miłość: ten tydzień może przynieść zazdrość, awantury oraz pretensje. Postaraj się więc podchodzić do partnera ze spokojem i nie nakręcaj go na kłótnie. Sam też nie wywlekaj starych spraw i nie upieraj się przy tym, że zawsze masz rację. Skorpiony single będą mieć za to okazję do jakiegoś ciekawego towarzyskiego spotkania, od którego wszystko się zacznie…

Praca: w tym tygodniu możesz zostać poproszony o zrobienie czegoś, co nie leży do końca w zakresie Twoich obowiązków. Dobrze będzie się jednak przełamać, ponieważ pójdzie za tym cała masa pozytywów.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Twoim słabym punktem w tym tygodniu będą nerki oraz system odpornościowy. Uważaj więc żeby nie zmarznąć ani nie zmoknąć! A jeśli zaczniesz odczuwać jakieś dolegliwości, to zostań w łóżku i porządnie się wygrzej. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców i mądrych doradców odnajdziesz w Koziorożcach, Wagach i Wodnikach.

Finanse: jeśli w tym miesiącu zostaną Ci jakieś ekstra pieniądze, to zamiast zastanawiać się na co je wydać – odłóż je! Mogą się bowiem przydać szybciej niż Ci się wydaje.

Miłość: jeśli dopiero zacząłeś swój związek to pamiętaj o szczerości. Tajemnice już od początku znajomości nie wróżą bowiem niczego dobrego. Co do Strzelców w długich, stałych związkach to powinniście sobie znaleźć jakieś wspólne, ciekawe hobby! To z pewnością zbliży Was do siebie jeszcze bardziej.

Praca: postaraj się nie stać w miejscu i stale podnoś swoje kwalifikacje. W dzisiejszych czasach możesz przecież zrobić kurs w zasadzie ze wszystkiego, więc to tylko kwestia chęci! Jeśli jesteś Strzelcem, który szuka pracy to przejrzyj ogłoszenia z kilku ostatnich dni. Czeka tam bowiem na Ciebie jakaś perełka!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: postaraj się nie wchodzić pomiędzy ludzi, którzy się kłócą. Unikaj także dyskusji z osobami, które w jakimś sensie są ponad Tobą. To Ci się kompletnie nie opłaci, a dodatkowo sprawi, że bardzo się zdenerwujesz. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach, Wagach i Skorpionach.

Finanse: ten tydzień pokaże Ci, że pieniądze wcale nie są najważniejsze i nie wszystko można za nie kupić. Dodatkowo możesz spodziewać się jakiegoś ekstra wydatku, który zaburzy nieco budżet, jednak nie na tyle byś musiał sięgać po oszczędności.

Miłość: partner może chcieć byś szybko podjął jakąś ważną decyzję. A tak się przecież nie da! Weź więc dzień wolnego, zastanów się nad obecną sytuacją i rozważ co dalej. W razie wątpliwością zwróć się do starszej od Ciebie kobiety z Twojej bliskiej rodziny. Ona z pewnością podpowie Ci jakieś mądre rozwiązanie.

Praca: jeśli chcesz podnieść swoje klasyfikacje, to bez kursu czy porządnego szkolenia się nie obejdzie. Rozpocznij więc naukę, póki masz na to jeszcze energię. Dodatkowo pomóż współpracownikowi, który sobie nie radzi z czymś, co Tobie przychodzi z łatwością. Może odwdzięczy się tym samym?

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: brak umiaru, który Cię czasami nachodzi może przyczynić się do złego samopoczucia i bólu wywołanego na własne życzenie. Czy będzie tu chodziło o kaca, przejedzenie, przećwiczenie i zakwasy czy o jeszcze co innego – tego Gwiazdy nie konkretyzują. W każdym razie możesz tego uniknąć, jeśli do wszystkiego podejdziesz z głową. Najszczęśliwszy dzień to w tym tygodniu sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Baranach.

Finanse: sporo osób Cię ostatnio polubiło, co może otworzyć przed Tobą drzwi do czegoś, o czym zawsze marzyłeś. Wykorzystaj tą możliwość i nie bój się, że nie dasz rady. Wszystko się uda, ponieważ masz za sobą sile wsparcie.

Miłość: Wodniki, które są już po ślubie, czeka cudowny, pełen wsparcia i czułości tydzień. Doskonale wiecie, że możecie na siebie liczyć, a partnerstwo pomaga Wam ogarniać codzienność. Co do Wodników singli to uważajcie na swoich ewentualnych adoratorów. Gwiazdy podpowiadają, że randki powinny na razie zostać odłożone.

Praca: to będzie tydzień, podczas którego możesz wiele się nauczyć. Zainspiruj się współpracownikami lub przełożonymi, którzy potrafią więcej niż Ty. Ucz się od nich, obserwuj ich i naśladuj. To najłatwiejszy sposób na nabranie pewności siebie! Co do Wodników prowadzących własną działalność to postawcie na reklamę. Przyniesie Wam ona wielu nowych klientów!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu uważaj na zatoki i nie bagatelizuj kataru. Jeśli czujesz, że Cię łamie to już teraz połóż się do łóżka i rozgrzewaj organizm. Ryby, które pracują fizycznie dodatkowo powinny uważać na mięśnie. Pomocny okaże się masaż lub basen! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Skorpionach i Wagach.

Finanse: jeśli masz dorosłe dzieci, to możliwe, że zwrócą się one niebawem do Ciebie z prośbą o jakąś pomoc finansową. W miarę możliwości pomóż im ponieważ z pewnością szybko uregulują dług. Rada dla wszystkich Ryb: zwróćcie uwagę na wysokość rachunków, które dostajecie. Czy na pewno wszystkie są takie jak zawsze?

Miłość: Ryby będące w związkach mogą w tym tygodniu mieć okazję na jakiś skok w bok. Ważne jest jednak by porządnie przemyślały tą decyzję ponieważ nie wszystko jest do końca takie jak się wydaje. Co do Ryb singli to zwróćcie uwagę na znajomego spod znaku Lwa lub Byka!

Praca: nie bądź nadmiernie skromny, ponieważ wiesz jak dużo serca wkładasz w to, co robisz. Tak naprawdę każdy to widzi i w oczach szefa jesteś prawdziwym skarbem. Niebawem sam się o tym przekonasz!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT