Horoskop tygodniowy na 22-28 lutego 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 22 do 28 lutego 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Kilka promieni słońca zapewni ci dobrą energię w najbliższych dniach. Będzie to ożywiony czas spędzony w dobrym gronie, który sprawi, że optymizm nie opuści cię nawet w pracy 😉 Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Wagi i Raka.

Finanse: Pilnuj swojego nosa i nie zaglądaj nikomu do portfela, nie każdy lubi rozmawiać o pieniądzach, uszanuj ich prywatność.

Miłość: W weekend postaraj się unikać zbędnych kłótni ze swoim partnerem. Przygotuj jego ulubione danie i zadbaj o dobry repertuar filmowy a zdobędziesz jego serce! 🙂

Praca: Mimo obowiązków służbowych pamiętaj o swoich bliskich. Warto będzie przełożyć kilka spotkań i spędzić trochę czasu z rodziną.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Pamiętaj, że dobra figura to nie tylko ćwiczenia ale również i dieta. Muszą iść ze sobą w parze aby zauważyć fajne efekty w krótkim czasie. Jeśli brak ci odpowiedniej wiedzy warto będzie skonsultować, swoje potrzeby z dietetykiem 🙂 Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie sobota, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Bliźnięta i Panny.

Finanse: Nie możesz narzekać na brak pieniędzy, więc nie ma co się ograniczać – pamiętaj jednak, że warto mieć coś na tzw. „czarną godzinę”.

Miłość: Ktoś z twojego bliskiego otoczenia, może nie czuć się dobrze w tym tygodniu pod względem psychicznym. Wykorzystaj swoją pogodę ducha do poprawy humoru przyjacielowi.

Praca: Zapowiada się pracowity tydzień – poradzisz sobie świetnie dzięki pomocy koleżanek.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Nie bój się działać, w końcu nikt nie zna ciebie tak dobrze jak ty sam – musisz więc zaufać samemu sobie i wziąć się do pracy. Zdajesz sobie sprawę, że w ostatnim czasie kilka ważnych kwestii przeszło na boczny tor. Będzie to dobra okazja do naprawiania kilku błędnych decyzji. Szczęśliwy dzień przyjdzie do ciebie we wtorek, natomiast twoim sprzymierzeńcem będzie Strzelec i Ryba.

Finanse: W tym tygodniu nie będziesz przywiązywać zbyt dużej uwagi, do wydawanych kwot – może to mieć swoje odbicie na twojej relacji z małżonkiem.

Miłość: To będzie spokojny czas w sferze uczuciowej u osób w związkach. Nie zanosi się również na większe zmiany u osób samotnych.

Praca: Jest szansa na lepsze stanowisko, w nowej firmie warto będzie zanieść tam swoje CV – nie rezygnuj jednak z obecnej, ponieważ nic nie jest pewne.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Warto będzie mieć przy sobie paczkę chusteczek, ponieważ może dokuczać ci katar wraz z nieustannym kichaniem. Pamiętaj o myciu rąk po powrocie do domu, aby uniknąć poważniejszej choroby. Wieczorem zamiast lampki wina bądź piwa wybierz herbatę, a po paru dniach na pewno ujrzysz poprawę. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie niedziela, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Lwy i Wodniki.

Finanse: Kluczem do oszczędności są przede wszystkim posiadane potrzeby – a ty na pewno kilka takich posiadasz. Skup się na tym, na co chciałbyś przeznaczyć większą sumę, ułatwi ci to powstrzymanie się nad wydawaniem ich na głupoty.

Miłość: Gwiazdy nie będą sprzyjać singlom, nie oznacza to jednak, że nie możecie snuć marzeń o księżniczce lub księciu z bajki 😉 Dla zakochanych Raków tydzień będzie sprzyjał chwilą tylko we dwoje.

Praca: Dzięki twojemu optymizmowi i chęci do ciągłego działania na twojej drodze mogą pojawić się nowe ciekawe oferty awansu.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Twoje zdrowie ma się jak najlepiej, warto jednak zadbać o różne formy ostrożności. Zacznij od zmiany diety, która będzie bardziej dopasowana do twoich potrzeb. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie piątek, natomiast twoim sprzymierzeńcem będzie Rak i Strzelec.

Finanse: Trzymaj się planów oszczędnościowych, pozwolą ci one na zgromadzenie pewnej sumy pieniężnej, która może okazać się bardzo kluczowa w późniejszych dniach.

Miłość: Samotne Lwy, mogą odczuwać wiele rozterek dotyczących ich aktualnego stanu emocjonalnego. Bowiem pojawił się ktoś nowy, a z drugiej strony serce dalej rozpacza po ostatniej stracie – to nie jest dobra pora na zamykanie się na nowe uczucia. Daj się ponieść chwili i emocją jeśli chcesz wpuścić odrobinę szczęścia do swojego życia.

Praca: Wychodząc do pracy w tym tygodniu pamiętaj o drugim śniadaniu i cierpliwości – szczególnie o cierpliwości.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Twoja głowa będzie przepełniona lawiną pomysłów, możesz odczuwać wręcz, że to na co wpadłeś może odmienić całe twoje życie a nawet i życie innych 😉 Nie daj się jednak ponieść i trzymaj się przyziemnych spraw, jest bowiem coś – co czeka aż się za to weźmiesz! Szczęśliwy dzień czeka cię w sobotę, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będzie Rak i Skorpion.

Finanse: W tym tygodniu może zjawić się kilka nieplanowanych wydatków, pomimo tego znajdziesz sposób na utrzymanie swoich przychodów i dochodów na odpowiednim poziomie.

Miłość: To będzie trudny czas, szczególnie dla tych z was, którzy dopiero co wkroczyli w nowy związek. Budowanie relacji, niesie ze sobą różne emocje czasami nawet te złe – nie przejmuj się jednak, wkrótce „dotrzecie” się pod względem emocjonalnym i fizycznym.

Praca: Możesz zacząć odczuwać, że praca której się podjąłeś nie jest tą z twoich marzeń. Pamiętaj jednak, że każdy od czegoś zaczynał a w niedługim czasie wszystko może się zmienić.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Nagły przypływ dobrej energii, prawdopodobnie sprawi, że znajdziesz w sobie siłę do pokonania schematów i dziennej rutyny, która cię męczy. W związku z tym, możesz szukać pomocy u bliskich – pomocną radą może służyć ktoś spod znaku Wodnika. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Bykach i Pannach.

Finanse: Unikaj zakupów z dużych marketach, postaw na małe lokalne sklepiki.

Miłość: Pamiętaj, że związek to nie tylko dawanie, ale także i czerpanie przyjemności ze wspólnego czasu i słów drugiej osoby. Nie bój się prosić o to czego brak ci w twojej relacji. Singlom spod znaku Wagi los niesie namiętną znajomość, która może zmienić się w coś poważnego.

Praca: Skontaktuj się ze swoim księgowym – to dobra pora na rozmowę o przyszłości twojej firmy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpiony w tym tygodniu mogą czuć się jak z głową w chmurach – skoncentrujcie się na zadaniach, które macie do zrobienia i nie odkładajcie je na kolejne dni. Szczęśliwy dzień czeka was w poniedziałek, natomiast waszym sprzymierzeńcem będzie Lew i Wodnik.

Finanse: Możesz odkryć nowe źródło finansowe, które sprawi, że stan twojego konta znacznie się poprawi.

Miłość: Bądź otwarty, na propozycję twojego partnera bądź partnerki – dasz mu dzięki temu poczucie, że jest ważny i liczysz się z jego zdaniem. W weekend szykuję się sielankowy wieczór 😉

Praca: Może pojawić się przeszkoda, która uniemożliwi ci pracę zdalną – zadbaj o to, aby w razie potrzeby móc wypełnić zadania na czas poza domem.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W twoim kierunku zmierzają silne wiatry, które będą nieść ze sobą jakieś konflikty. Mogą one się odbić, na relacjach przyjacielskich szczególnie u Strzelców z Listopada. Nic jednak nie jest w stanie w najbliższych dniach zaburzyć twojego ogniska domowego. Szczęśliwy dzień dla ciebie przyjdzie w środę, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Baranach i Rybach.

Finanse: Nie wszystkie stare rzeczy nadają się do naprawy, warto będzie zainwestować w nowy sprzęt.

Miłość: Nieoczekiwana znajomość, ma szansę zamienić się na coś poważnego u samotnych Strzelców. Dla zakochanych los przyniesie coś co w znaczny sposób może odmienić waszą relację.

Praca: W tym tygodniu uda ci się pobić wyniki i wskoczyć na listę najlepszych pracowników – Gratulację! 🙂

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Poszerzaj swoje perspektywy, nie bój się otwierać na rzeczy, które do tej pory były ci obce. Znajdź w sobie motywację do działania i nauki nowych rzeczy. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie niedziela, natomiast twoim sprzymierzeńcem na ten tydzień będą Panny i Skorpiony.

Finanse: Kwota, którą obecnie dysponujesz, może sprawić, że w twojej rodzinie pojawią się konflikty.

Miłość: Twój strach przed wyznaniem swoich uczuć sprawia, że ktoś na kim ci zależy nie będzie na ciebie dłużej czekał. Czasami trudno przychodzi nam powiedzieć o swoich uczuciach, musisz znaleźć w sobie odwagę zanim będzie za późno.

Praca: To dobry czas, dla tych którzy od dawna chcieli podjąć własną ścieżkę i podjąć się otwarcia własnej działalności.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie:  W tym tygodniu będziesz bronić swoich celów i walczyć o swoją reputację. Pamiętaj o tym co jest dla ciebie ważne, nie daj się rozpraszać tym, którzy będą narzucać ci swoje przekonania. Szczęśliwy dzień zapowiada się na wtorek, natomiast sprzymierzeńcami w tym tygodniu będą, dla ciebie Raki i Koziorożce.

Finanse: Unikaj popełnienia błędów w pracy, może on cię dosłownie sporo kosztować.

Miłość: Wprowadźcie do waszego życia więcej intymności – nie musisz z każdym problemem od razu lecieć po poradę do przyjaciela, bądź przyjaciółki. Zostawcie niektóre sprawy tylko dla siebie, wspólne rozwiązywanie problemów wyjdzie wam na dobre.

Praca: Kluczem do sukcesu jest dobra współpraca, na drodze do osiągnięcia kariery nie ma miejsca na zbędną rywalizację.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Los przyniesie wam tydzień pełen wrażeń. Szykuję dla was oderwanie od ostatnich dni, w postaci dobrej zabawy – pod koniec tygodnia. Pamiętaj jednak, że zapał do zabawy to nie wszystko. Gwiazdy przewidują nieudaną rozmowę z bliską osobą, aby temu zapobiec staraj się nie wychodzić swoim myślą na przeciw, pomyśl dokładnie co chcesz komuś przekazać podczas rozmów. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Lwa i Barana.

Finanse: Sprawy finansowe mają się dobrze, dla Pań spod znaku Ryb jest to dobra okazja do wydania pewnej sumy i spędzenia czasu na fotelu u kosmetyczki, bądź okazja do odświeżenia wyglądu paznokci.

Miłość: Możliwe drobne zgrzyty w partnerstwie, popracujcie nad lepszą komunikacją i przekazywaniem ważnych spraw drugiej osobie. Samotne Ryby zaś muszą popracować nad śmiałością, niektórzy z was mają jej za dużo a inni za mało, warto pamiętać, że wszystko powinno mieć w naszym życiu wyrównany poziom.

Praca: Staraj się pamiętać o regularnym piciu wody w pracy. Odpowiednie nawodnienie w ciągu dnia jest ważne, zapewnia dobrą pracę organizmu, która ułatwi ci skupienie się na wyznaczonych zadaniach.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT