Horoskop tygodniowy na 16-22 listopada 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 16 do 22 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: to świetny czas na działania artystyczne, hobby, a także na poznawanie samego siebie i zgłębianie swoich potrzeb duchowych. W wolnych chwilach warto więc spędzić czas przyjemnie i twórczo, zamiast szukać sobie na siłę pracy typu mycie okien, sprzątanie czystych pokoi czy gotowanie dla wszystkich w domu. Co do kwestii zdrowotnych to uważaj na żołądek! Sałatki i chude mięso będą lepszym wyborem niż pizza i golonka. Najszczęśliwszymi dniami w tym tym tygodniu będą dla Ciebie środa i niedziela. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Wodnikach i Strzelcach.

Finanse: nie kupuj kota w worku. Przed każdą dużą transakcją czy zakupem zastanów się, porównaj oferty i sprawdź opinie użytkowników danej rzeczy. Tym razem lepiej sprawdzi się brak spontaniczności.

Miłość: szare jesienne dni sprzyjają miłości i tak też będzie w przypadku większości Baranów. Będziecie skorzy do romansów, flirtu, czułości oraz randek. Nawet single z wyboru i przekonania zapragną mieć przy sobie kogoś, do kogo można się przytulić 🙂

Praca: w tym tygodniu pierwsze skrzypce będą grały uczucia, a nie tak przyziemne sprawy jak zarabianie pieniędzy. No chyba, że w Twoim przypadku praca wiąże się z Twoimi zamiłowaniami, to już inna rozmowa 🙂

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w nadchodzącym tygodniu może dopaść Cię jakieś przeziębienie, które popsuje nie tylko humor ale i plany. Postaraj się więc odpocząć, wygrzać się i popracuj nad odpornością. Niespodziewanie na Twojej drodze stanie także ktoś, o kim zdążyłeś już zapomnieć. Czy będzie to miła niespodzianka? Tego nie jesteśmy w stanie póki co podpowiedzieć. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Pannach i Skorpionach.

Finanse: w najbliższych dniach postaraj się nie decydować o czyichś pieniądzach i nie udzielaj rad co do inwestycji. Nie będziesz mieć bowiem co do tego nosa.

Miłość: układ planet w tym tygodniu może wpływać na Twoje nastawienie do innych ludzi. A nie będzie ono najlepsze. Będziesz się łatwo denerwować, a udobruchanie Cię może przynieść jeszcze większą złość. Uważaj więc w relacjach z innymi, szczególnie tymi, których nie chcesz zranić.

Praca: z jakiegoś powodu będziesz mieć większy luz jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Może będziesz mieć urlop, a może praca będzie odbywać się zdalnie? Czas pokaże.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: czasem lepiej nie wtrącać się w nieswoje sprawy. Postaraj się więc w najbliższym czasie zadbać o siebie oraz swoich bliskich i nie komentuj zachowania czy też postępowania innych. Co do zdrowia, to możliwy spadek formy lub jakieś przeziębienie. Warto więc nieco się odizolować, odpocząć i zadbać o siebie. W końcu nie jesteś robotem, prawda? Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa. Co do sprzymierzeńców to odnajdziesz ich głównie w Lwach i Rakach.

Finanse: to dobry moment na przemyślenie pewnych inwestycji czy też większych wydatków, które masz w planach. Nie działaj spontanicznie, ponieważ możesz przez to wpaść w kłopoty.

Miłość: może najść Cię ochota na jakąś bezinteresowną pomoc innym. I bardzo dobrze! Rozejrzyj się wokół siebie ponieważ często mijamy na co dzień osoby lub placówki, którym przydałoby się jakieś wsparcie. Nie warto więc szukać daleko. Bliźnięta single w kwestiach randek z nieznajomymi powinny poczekać. To nie jest dobry czas na takie spotkania.

Praca: z pozoru trudne sprawy mogą okazać się naprawdę proste jeśli tylko dasz sobie pomóc i posłuchasz czyjejś rady. W drugiej połowie tygodnia uważaj by nie podpaść szefowi!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu Gwiazdy zdecydowanie będą Ci sprzyjać. Objawiać się to będzie euforią, dobrym humorem, energią do działania i ogólnym szczęściem. Twoją porą dnia będzie popołudnie oraz wieczór. To właśnie wtedy będziesz twórczy i kreatywny. Z tego powodu nie będzie Ci się też chciało spać, więc poranki mogą być trudne, szczególnie jeśli musisz wstawać bardzo wcześnie. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie środa i czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wagach i Baranach.

Finanse: ogólnie będziesz miał szczęście, jednak nie będzie się to tyczyło finansów. Tu musisz więc uważać. Nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka, nie graj w gry losowe i odpuść sobie duże inwestycje.

Miłość: uważaj na swojego partnera. Nie rób mu w najbliższym czasie żadnych głupich żartów, nie wystawiaj jego cierpliwości na próbę i nie drażnij się z nim. Może on bowiem z jakiegoś powodu niezbyt dobrze przyjmować tego typu zaczepki. Zwróć też uwagę na jego samopoczucie.

Praca: zadbaj o swój wizerunek w firmie. Pomóż innym, więcej się uśmiechaj, powiedz dobre słowo nowemu współpracownikowi i zostań po godzinach jeśli tego wymaga sytuacja. Zobaczysz, że Ci się to opłaci.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz mieć na głowie jakieś zmartwienie czy problem, który najprawdopodobniej związany będzie z którymś z Twoich bliskich. Będziesz główkować nad tym jak możesz pomóc, ponieważ rozwiązanie problemu nie będzie oczywiste. Co do Twojego zdrowia, to fizycznie będziesz w formie, gorzej z nastrojem i samopoczuciem… Sytuacja zacznie się poprawiać pod koniec tygodnia, wtedy to możesz liczyć na przełom i dobre informacje. Twoim sprzymierzeńcami będą Skorpiony i Wodniki.

Finanse: sprawy finansowe nie będą teraz najważniejsze. Uważaj jednak by w rozkojarzeniu nie zgubić czegoś ważnego. Przed wyjściem z domu sprawdzaj czy masz przy sobie wszystko, co potrzebne.

Miłość: Lwy będą teraz potrzebowały zrozumienia, wsparcia i odrobiny czułości. Tylko uczucie, że jesteście komuś potrzebne poprawi Wasze nastroje. Głowy do góry, wszystko się ułoży, a Wszechświat z pewnością zamiesza w swoim kociołku tak, by było dobrze.

Praca: kilka dni wolnego od pracy i obowiązków dobrze Ci zrobi. Jeśli natomiast jesteś osobą poszukującą pracy to ten tydzień nie będzie ku temu sprzyjający. Odczekaj chwilę, niebawem wszystko się ułoży.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu nie afiszuj się jakoś specjalnie ze swoimi pomysłami. Możliwe bowiem, że ktoś zechce Cię od nich odwieść, a w gruncie rzeczy są one bardzo dobre! Zacznij działać w kierunku ich realizacji, a zobaczysz, że Wszechświat Ci pomoże. Co do zdrowia to zwróć większą uwagę na skórę. Czy jest ona dobrze nawilżona? Czy nie ma na niej jakiejś niepokojącej wysypki? Sprawdź to. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Bykach i Bliźniętach.

Finanse: w najbliższym czasie pilnuj rachunków i sprawdzaj czy aby faktycznie wszystkie zostały zapłacone. Dodatkowo postaraj się nie udzielać innym żadnych pożyczek, przynajmniej przez jakiś czas.

Miłość: w tym tygodniu nie będziesz zbyt zgodny ani chętny do kompromisów. Może przyczynić się to do niepotrzebnych kłótni, których szybko będziesz żałował. Uważaj więc, czasem lepiej policzyć do pięciu i odpuścić niż na siłę forsować swoje zdanie.

Praca: dobrym dniem na trudne projekty czy rozmowy będzie wtorek. Jeśli masz własną firmę to rozejrzyj się za porządną reklamą. Może w formie naklejki na samochód? Strony internetowej? Fanpage’a na Facebooku?

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz zgodny, otwarty i zadowolony z tego, co przyniesie Ci los. Pamiętaj jednak o tym, by nie ufać zbytnio osobom, które już nie raz i nie dwa Cię zawiodły. Co do stanu zdrowia, to będziesz czuł się dobrze, a nawet jeśli przyklei się do Ciebie jakaś infekcja, to szybko ją zwalczysz. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie środa i niedziela. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Koziorożcach oraz Wodnikach.

Finanse: w tym tygodniu najprawdopodobniej rozwiąże się jakaś sprawa, która od pewnego czasu generowała duże koszty. Zaczniesz więc w końcu wychodzić na plus, co bardzo poprawi Ci nastrój!

Miłość: uważaj na to, co obiecujesz swoim bliskim. Może bowiem być tak, że sprawy związane z pracą czy innymi ważnymi kwestiami, całkowicie Cię zajmą i nie znajdziesz czasu dla tych, których kochasz. Na szczęście niebawem uda Wam się zadrobić stracone chwile.

Praca: czeka Cię sporo zleceń, dużo obowiązków, możliwe nadgodziny lub znoszenie pracy do domu. Jeśli sobie z tym poradzisz to czeka Cię nagroda. I to nie byle jaka!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: łap ostatnie promienie słońca i nie odmawiaj sobie krótkich spacerów. Dotlenienie organizmu zadziała na Ciebie bowiem zbawiennie. Co do spraw stricte zdrowotnych to uważaj na używki, porzuć złe nawyki i zacznij dbać o siebie. W końcu organizm mamy tylko jeden i nigdzie nie produkują do niego części zamiennych. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Strzelcach oraz Rybach.

Finanse: pilnuj swoich interesów i nie dawaj się wykorzystywać. Jeśli uważasz, że coś Ci się należy to zawalcz o to. Inaczej będziesz musiał obejść się smakiem.

Miłość: jeśli teraz zawiedziesz zaufanie kogoś, na kim Ci zależy to całkowicie runie relacja, na którą tak długo pracowaliście. Może być nawet tak, że nigdy nie uda Wam się jej do końca złożyć. Uważaj więc na to, co mówisz, robisz czy insynuujesz. Skorpiony single natomiast mogą liczyć na nawiązanie jakiejś ciekawej znajomości. Pamiętajcie tylko by nie oceniać drugiej osoby zbyt szybko.

Praca: jeśli ostatnio miałeś bardzo dużo pracy, to niebawem sytuacja się uspokoi. Zyskasz trochę czasu na nadrobienie zaległości i zabranie się za te mniej istotne projekty.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu zwolnij nieco i zadbaj o swoje ciało oraz umysł. Szczególnie jeśli ostatnie dni nie należały do łatwych ani przyjemnych. Nadmiar negatywnych emocji wyrzucisz dzięki porządnemu treningowi, miłości lub podczas zabawy z dziećmi 🙂 Każda forma będzie dobra, byleby działała na Ciebie kojąco. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Baranach oraz Rakach.

Finanse: jeśli masz kupić coś na lata, to nie oszczędzaj, ponieważ stracisz na tym więcej niż zyskasz. Poza tym kwestie finansowe niebawem znacznie się poprawią. Możesz więc odetchnąć z ulgą.

Miłość: będzie w Tobie dużo namiętności, co zdecydowanie powinieneś wykorzystać. Partnera to z całą pewnością ucieszy 😉 Jeśli chodzi o Strzelce, które są samotne, to głowa do góry, zbliża się do Was miłość i to wielkimi krokami!

Praca: w tym tygodniu spokojnie możesz przekazać część swoich obowiązków innym. Szczególnie jeśli sam jesteś zawalony po uszy. Jeśli jesteś Strzelcem, który szuka pracy to popytaj wśród znajomych. Możliwe bowiem, że któryś z nich złoży Ci bardzo ciekawą propozycję.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz odczuwać strach o kogoś lub o coś. W związku z tym przyklei się do Ciebie jakaś niepewność, lęk oraz bezradność. Pamiętaj jednak, że nie jesteś sam i w razie potrzeby, masz grono bliskich, którzy wyciągną pomocną dłoń. W końcu co dwie głowy, to nie jedna i może wspólnie uda Wam się coś zaradzić. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach, Strzelcach i Bykach.

Finanse: drogi Koziorożcu odkładaj! Odpuść sobie zakup kolejnej pary butów, kosmetyków czy biżuterii. Będą bowiem ważniejsze sprawy, których bez pieniędzy nie popchniesz dalej.

Miłość: nie szukaj dziury w całym i nie dręcz swojej drugiej połówki. Niech sobie robi wszystko po swojemu, nic Ci do tego. Ty zajmij się sobą i innymi bliskimi. W razie potrzeby serca wspomóż potrzebujących lub jakąś akcję charytatywną.

Praca: w tym tygodniu będziesz mieć sporo obowiązków, jednak Twoje myśli będą krążyć wokół zupełnie czegoś innego. Możliwe więc, że szef zauważy Twój brak zaangażowania. Powiedz wówczas wprost w czym leży problem. Może zrozumie…

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu będzie nieco tajemniczo, trochę magicznie i strasznie niecodziennie 🙂 Możliwe, że zetkniesz się z czymś, co totalnie Cię zaskoczy, jednak wszystko co będzie się działo będzie raczej pozytywne. Przygotuj się więc na tydzień pełen emocji. Co do kwestii zdrowotnych to całkowicie na plus! Nawet jeśli ostatnio nie czułeś się najlepiej, to odzyskasz animusz i siły. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie wtorek, piątek oraz sobota. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Bykach i Bliźniętach.

Finanse: możesz śmiało poszaleć na zakupach ponieważ problemy finansowe to coś, co w najbliższym czasie będzie Cię omijać szerokim łukiem. Na szczęście 🙂 Lubisz mieć przecież kasy pod dostatkiem!

Miłość: zaskoczenia i niespodzianki także w sprawach sercowych! Wodniki poczują przypływ namiętności, będą spontaniczne i żadne przygód. To musi skończyć się czymś niesamowitym! Co do Wodników, które od dłuższego czasu czują, że tkwią w związku bez przeszłości i uczucia – wreszcie wezmą sprawy w swoje ręce i pożegnają się z partnerem bez większych wyrzutów sumienia. Brawo!

Praca: pracy będzie sporo ale rozprawisz się z nią raz dwa. Dodatkowo Twój nadmiar energii sprawi, że wykonasz jakieś prace ponadobowiązkowe czym bardzo pozytywnie zaskoczysz kogoś, na kogo uznanie warto pracować!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu może najść Cię nostalgia i tęsknota za czymś, czego w tym momencie nie masz. Zamiast lamentować i narzekać, rozejrzyj się jednak wokół siebie. Dojrzyj to, co dał Ci los i ciesz się tym. W końcu jesteś w bardzo dobrej sytuacji. A będzie jeszcze lepiej 😉 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bliźniętach i Pannach.

Finanse: sprawy związane z pieniędzmi będą powoli szły ku lepszemu. Na horyzoncie nie widać żadnych większych kryzysów, więc jeśli tylko powstrzymasz się przed niepotrzebnymi wydatkami, to wszystko rozwiąże się po Twojej myśli.

Miłość: droga Rybo, bądź bardziej spontaniczna w miłości, szczególnie jeśli jesteś w związku już od kilku dobrych lat. Co do Ryb singli, to Wam świat może naprawdę pozazdrościć. Wielkimi krokami zbliża się bowiem miłość jak z bajki, która eksploduje w najmniej oczekiwanym momencie.

Praca: skup się na tym, co robisz, ponieważ rozkojarzenie może sprowadzić na Ciebie sporo problemów. Jeśli uda Ci się ich uniknąć to tydzień potoczy się doskonale. Możliwe jakieś awanse, podwyżki i osobiste sukcesy, warto się więc postarać 🙂

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT