Horoskop tygodniowy na 8-14 lutego 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 8 do 14 lutego 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Przed tobą trudny tydzień, mogą towarzyszyć ci nagłe zmiany nastroju, w związku z tym będziesz odczuwać trudności w zachowaniu zimnej krwi. Postaraj się znaleźć czas na wyciszenie po ciężkich dniach, aby zachować równowagę. Pod koniec tygodnia skup się na własnych potrzebach i nie odmawiaj sobie niczego. Dobry dzień szykuję się w piątek, a twoimi sprzymierzeńcami będą Koziorożce i Ryby!

Finanse: W tym tygodniu postaw na inwestycję związane z jedzeniem i zadbaj o dobrą dietę, nie warto oszczędzać szczególnie na jedzeniu.

Miłość: Dla Baranów z marca nie będzie to dobry tydzień na miłość, wydaję się, że los nie sprzyja waszym związkom. Wygląda na to, że również samotni nimi pozostaną, stres zmieszany z arogancją nie pozwoli wam na udane podboje!

Praca: Pamiętaj, że relacje z pracownikami mają znaczy wpływ na wykonywane przez nich zadania. Jeśli więc chcesz, aby wszystko szło po twojej myśli, staraj się z nimi rozmawiać w mniej oficjalnym języku.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Będziesz odczuwać zmęczenie, z którym postarasz się walczyć – jeśli jednak chcesz osiągnąć wygraną pozycję postaw na szczerą rozmowę z samym sobą. Znajdź jak najwięcej pozytywnych cech swojego charakteru i wykorzystaj je aby poprawić sobie wizerunek we własnych oczach, ale miej również na uwadze jak odbierają cię inny. Wszelkie wątpliwości pomogą ci rozwiać Panny i Strzelce, a szczęśliwy dzień zapowiada się na czwartek.

Finanse: Jeśli w ciągu następnych kilku dni w twoim śnie pojawi się, ptak z białymi skrzydłami, będzie to dobra wróżba na wygraną w grze losowej pewnej sumy pieniężnej!

Miłość: Wartą uwagi będzie propozycja na spędzenie dnia zakochanych przez twoją drugą połówkę, jeśli rozpatrzysz ją pozytywnie cały tydzień zapowiada się pomyślnie. Walentynki mogą okazać się również dobrą okazją dla singli, jeśli na waszej drodze ostatnio stanął inny singiel zaproście go do wspólnego spędzania czasu w ten dzień!

Praca: Postaw na pracę w zespole, w pojedynkę nie zawsze jesteśmy w stanie zrobić tyle co w grupie 🙂

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W najbliższych dniach postaw na zabezpieczenie swojego zdrowia. Jeśli odczuwasz bóle głowy bądź żołądka, zwróć uwagę na jedzenie i pory snu, dla wszystkich Pań spod znaku Bliźniąt zalecamy również kontrolne badania u ginekologa. Szczęśliwy dzień szykuję się w niedzielę, twoim sprzymierzeńcem w tym tygodniu będzie Waga i Lew.

Finanse: Mogą czekać cię niespodziewane wydatki związane z domem, z związku z tym, staraj się nie wydawać pieniędzy jeśli nie zajdzie taka potrzeba.

Miłość: Twoje problemy związkowe, zaczną powoli odchodzić na bok nie oznacza to jednak końca starań, staraj się być wyrozumiały i pokaż swojej połówce, że nadal potrafisz ją zaskoczyć. Single jednak mogą szukać miłości jedynie w książkach i filmach, ponieważ gwiazdy nie zwiastują nic nowego.

Praca: Wygląda na to, że coś umyka twoim oczom, postaw więc na kreatywne myślenie a szybko wrócisz do gry.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Dbanie o dobrą sylwetkę i odpowiednia dietę jest ważne i staraj się o tym nie zapominać, pod koniec tygodnia pozwól sobie jednak na tzw. cheat day – zjedz coś dobrego, czego od dawna sobie odmawiałeś. Szczęśliwy dzień wróży się na wtorek, natomiast w razie potrzeby szukaj rad u Wodnika i Barana.

Finanse: Zamiast przeznaczać dużą kwotę na prezent, dla ukochanej lub ukochanego postaw na coś od serca. W rezultacie spędzisz miło czas przy tworzeniu prezentu, jednocześnie zaskakując swoją drugą połówkę.

Miłość: Gwiazdy są w świetnym ułożeniu i zwiastują pomyślne dni dla samotnych Raków, być może miłość sama zapuka do waszych drzwi? Miejcie oczy szeroko otwarte. Zajęte Raki, postawcie na koniec tygodnia na czas tylko we dwoje.

Praca: Istotna może okazać się wiedza z dziedziny, którą się zajmujesz, dlatego odśwież, stare książki i prześledź kilka informacji na stronach internetowych.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Drogi Lwie, jeśli nie przepadasz za niespodziankami nie będzie to dobry tydzień dla ciebie. Czeka bowiem na ciebie kilka nieplanowanych spraw, nie bądź jednak zbyt zmartwiony. Twoje poczucie humoru i spryt ułatwią ci pokonanie problemów, które przyniesie ci los. Weekend bez zwątpienia będzie wisienką na torcie i sprawi, że zakończysz tydzień z uśmiechem na twarzy. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńcami będą Bliźnięta i Koziorożce.

Finanse: Nie staraj się uszczęśliwiać nikogo na siłę pieniędzmi, jeśli jednak nie widzisz innej drogi, postaw na wydanie ich dla przyjemności dla dwojga.

Miłość: W waszych związkach nie brakuje miłości, postawcie więc na spędzenie czasu z przyjaciółmi, którzy ostatnio mogą poczuć się zaniedbani. Samotne Lwy, mogą ruszyć na łowy w piątek, ponieważ szykuję się dla nich udany dzień.

Praca: Wygląda na to, że przez wczesne godziny pracy dopada cię zmęczenie. Poproś szefa lub koleżankę / kolegę z pracy o zamianę godzin na te popołudniowe.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Twoi bliscy w tym tygodniu mogą odstawić cię na boczne tory, nie pozwól jednak, żeby jakikolwiek smutek i rozczarowanie długo gościły w twoim życiu. Zadzwoń do starego znajomego, lub zaproponuj znajomemu z pracy wspólny dzień. Nowe znajomości nie zawsze są gorsze od starych. Dobrym dniem będzie dla ciebie środa, a sprzymierzeńców szukaj wśród Raków i Skorpionów.

Finanse: Popraw sobie, gorsze dni prezentem od samego siebie – czasem można poszaleć 😉

Miłość: Szukaj ukojenia w ramionach drugiej połówki, zaplanujcie jakiś wyjazd, dobrze wam zrobi ucieczka od świata. Samotne Panny, wkrótce mogą przestać być samotne, nie szukajcie miłości daleko, jest bliżej niż wam się wydaje.

Praca: Nowe stanowisko, może sprawić, że poczujesz się zmotywowany i zainspirowany do pracy, wykorzystaj tą energię i działaj!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Nie pozwól by emocje tobą kierowały podczas podejmowania ważnych decyzji w najbliższych dniach ponieważ może wyjść to na twoją niekorzyść. Popracuj nad sobą i oddaj się swojej pasji i zainteresowaniom. Znajdź czas na zgłębianie wiedzy w tematach, które są dla ciebie ważne i kluczowe w drodze do rozwoju. Szczęśliwe dzień zagości do ciebie we wtorek i piątek, natomiast sprzymierzeńca dostrzeżesz w kimś pod znaku Ryby.

Finanse: Nie rozbijaj skarbonki, kiedy poczujesz, że pieniądze od ciebie uciekają. Szukaj alternatywnych sposobów na zdobycie pieniędzy.

Miłość: Postaw na zmysłowe działania wobec swojego partnera. Świece, masaż i pobudzająca muzyka, mogą okazać się brakującymi elementami w waszej relacji. Samotne Wagi, mogą odczuwać brak stabilności i braku miłości od innej osoby, pamiętajcie, że taką miłość mogą dać wam również wasi zwierzęcy przyjaciele.

Praca: Jeśli ktoś w pracy wchodzi ci na głowę, postaw na parę dni pracując na home office.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Gwiazdy obdarzą cię dobrą energia, pozytywne relację z bliskimi postaw na pierwszym miejscu. Również w twoim domu, nie zabraknie pozytywnych wibracji, a obowiązki codzienne odciążą od ciebie inni domownicy. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Baranów i Byków.

Finanse: Poświęć się wykonywanej pracy, ponieważ możesz otrzymać dodatkowe pieniądze, które zapewnią ci dodatkowe poczucie stabilności.

Miłość: Potrzeby samotnych Skorpionów, zaspokoją dziś bliskie osoby, natomiast dla tych z was, którzy wiodą małżeńskie życie, gwiazdy układają się pozytywnie na wieczory, spędzajcie więc ten czas razem.

Praca: Nie zabraknie wam czasu na odpoczynek w czasie pracy, ale też najbliższe dni szykuję się intensywnie – co może wiązać się z korzyściami finansowymi, dlatego nie zwalniajcie tempa i postawcie wszystko na jedną kartę.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Jeśli nie czujesz się dobrze wśród najbliższych ci osób, może być to spowodowane nadmierną pracą i pragnieniem osiągnięcia większych celów. Jeśli pracujesz fizycznie znajdź odskocznie w postaci książek, rozwiąż kilka łamigłówek, poszukaj gier, które mogą cię zainteresować, jeśli jednak pracujesz przed komputerem postaw na aktywność fizyczną i relaks, joga, masaż lub kilka domowych ćwiczeń na ucieczkę od codzienności. Dobrym dniem w tym tygodniu będzie już obecny poniedziałek, natomiast sprzymierzeńcem będzie dla ciebie Lew i Wodnik.

Finanse: W tym tygodniu, wyłapuj promocję i okazję, prawdopodobnie uda ci się upolować to czego potrzebujesz w świetnej cenie.

Miłość: Szczera rozmowa z partnerem, może okazać się kluczem do sukcesu w sferze łóżkowej. Singlom zaś radzimy przystopować z chamskimi tekstami na podryw.

Praca: Postaraj się zadbać o dobre relacje ze współpracownikami spod znaku Barana, Byka i Panny.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Najbliższe dni obejdą się bez większych zmartwień i problemów. Los zdaję się, że przyszykował dla ciebie dużo pozytywów. Miej na uwadze to co mówią do ciebie inny, staraj się nie tylko słuchać ale i wysłuchać ich słów. Szczęśliwy dzień zagości do ciebie w czwartek, a twoimi sprzymierzeńcami będą Ryby i Byki.

Finanse: W tym tygodniu postaw na oszczędzanie, warto mieć przy sobie nieco więcej gotówki na niespodziewane sytuację.

Miłość: To będzie zdecydowanie dobry czas, na nowe kroki w waszym związku, jeśli od dawna planujecie wspólne zamieszkanie, warto będzie przejrzeć nowe ogłoszenia. Dla samotnych, dobrym wyjściem z obecnej sytuacji będą walentynki, święto zakochanych będzie sprzyjać miłosnym podbojom.

Praca: To będzie sprzyjający czas w pracy, nie poddawaj się jeśli napotkasz dobrnę przeszkody – wykorzystaj zdobyte doświadczenie!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniku, w tym tygodniu daj się ponieść i postaw na odrobinę spontaniczności. Nie wszystko w naszym życiu musi być zaplanowane – trochę szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Pomoże ci to spojrzeć na świat z innej perspektywy, która może odkryć przed tobą to czego do tej pory nie zauważałeś. Szczęśliwy dzień czeka cię w sobotę, natomiast twoim sprzymierzeńcami będą Bliźnięta i Wagi.

Finanse: Jeśli nie korzystasz z aplikacji bankowych, może być to dobry moment na zmianę tego – warto mieć na bieżąco wgląd stanu konta.

Miłość: Radą dla wszystkich Wodników, na ten tydzień będzie skupienie się na bliskich, single mogą odnaleźć tam miłość, której nie dostrzegali.

Praca: Pewna sytuacja w pracy, może zacząć cię przerastać, musisz jednak poradzić sobie z nią sam, ponieważ działa ona na korzyść twoim współpracownikom.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Postaw na poprawę relacji rodzinnych – samotne wieczory poświęcone na regeneracje i czas z przyjaciółmi jest ważny, nie zapominaj jednak o rodzinie, która może potrzebować twojego towarzystwa równie mocno. Szczęśliwy dzień czeka na ciebie we wtorek, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą inne osoby spod znaku Ryb oraz Byki!

Finanse: Nie warto oszczędzać na wszystkim i być zbyt zachłannym, przemyśl na co wydajesz najwięcej pieniędzy może pora coś zmienić?

Miłość: Kochane Ryby, spróbujcie przerzucić się na komunikacje miejską w tym tygodniu, gwiazdy zapowiadają tam niebanalną znajomość. Zakochanym radzimy, zaskoczyć swoje drugie połówki romantyczną kolacją pod koniec tygodnia.

Praca: Jeśli jesteś swoim własnym szefem, pozwól sobie odpocząć – zbyt duża ilość obowiązków ściągnie na ciebie i twoją rodzinne niepotrzebny stres.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT