Horoskop tygodniowy na 29 marca – 4 kwietnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 29 marca do 4 kwietnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu. Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Nagła zmiana pogody spowoduje, że Barny będą odczuwać dyskomfort. Szczególnie pod koniec tygodnia, zmęczenie przysporzy wam bólu w kościach. Warto będzie pomyśleć o porannym rozciąganiu, jeśli natomiast ból nie ustąpi, można potraktować to jako znak, że pora wymienić stary materac. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie środa, natomiast sprzyjać Baranom będą – Lwy i Skorpiony.

Finanse: Będzie to przełomowy czas, który pozwoli wam na zmianę dotychczasowego rozplanowywania budżetu. Ktoś zainicjuje pomysł, który okaże się kluczowy podczas gospodarowania pieniędzmi w najbliższych dniach.

Miłość: Pokaż na co cię stać i przełam bariery, które do tej pory blokowały cię w drodze do szczęścia w miłości. Śmiałe słowa i gesty sprawią, że zawrócisz w głowie komuś kto, od dawna ci się podobał. Jest szansa, że skończysz ten tydzień ze zmianą statusu i nabierzesz nowej energii do działania.

Praca: W pracy odkryjesz, że masz talent o którym nie miałeś do tej pory pojęcia. Otworzysz się dzięki niemu na nowe możliwości, jakie stawia przed tobą świat, kto wie może pomyślisz nawet o zmianie zawodu.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Wenus przychylnie towarzyszy Bykom w nadchodzących dniach. Dzięki niemu poczujesz motywację i chęci do działania. Weźmiesz się za sprawy, które do tej pory były przez ciebie przekładane „na później”. Naprawa niedziałającego sprzętu, bądź remont łazienki przestaną być tylko gdybaniem i zmienią się w plan do realizacji. Szczęśliwym dniem dla Byków będzie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Koziorożcach i Pannie.

Finanse: Przestaniesz się ograniczać i śmiało zainwestujesz w rzeczy, nawet nie pierwszej potrzeby. Bądź spokojny, okaże się to dobrym rozwiązaniem.

Miłość: Byki z maja szykujcie się! Bowiem ktoś zawróci wam w głowie i to porządnie. Gwiazdy przygotowały dla was romans nie z tej ziemi. Pewna osoba oczaruje was swoją urodą, taktem i wysublimowanym poczuciem humoru. Dla tych z was, którzy urodzili się w kwietniu los przyniesie chwilę przerwy, jednak może okazać się to cisza przed burzą.

Praca: W tym tygodniu praca pochłonie cię na całego. Sprostasz wszystkim zadaniom i będziesz chętny na dodatkowe godziny. Z pewnością spodoba się to twojemu kierownikowi.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Czeka cię zmiana na którą nie będziesz gotowy. Spowoduje ona, że będziesz czuć się niepewnie. Znajdź chwilę na dłuższy spacer, przygotuj gorąca kąpiel i zaparz ulubioną herbatę. Pamiętaj również, że w takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy bliskich osób. Twoimi sprzymierzeńcami będą Barany i Strzelce, natomiast dobrym dniem będzie niedziela.

Finanse: Tydzień zdecydowanie sprzyja twoim finansom. Uda ci się sporo odłożyć, mimo to będziesz mógł sobie pozwolić na zakupy o nieco większych sumach.

Miłość: Tydzień nie będzie sprzyjać miłosnym podbojom i igraszką. W związkach stabilnie, bez większych zmian. Samotne Bliźnięta, jednak nie pocieszą się żadną nową znajomością. Nie jest to jednak nic złego, samotne chwile dadzą wam wiele do myślenia.

Praca: Jeden z twoich współpracowników mocno się pochoruje. Oznaczać to będzie, że spadnie na ciebie więcej obowiązków. Przygotuj się na wiele pracy.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu Raki muszą szczególnie uważać na składane obietnice, ponieważ możecie nie być w stanie ich dotrzymać. Zdecydowana większość spraw będzie szła jednak w tym tygodniu pomyślnie. Skutecznie pozbędziecie się wszelkich problemów i zapanujecie nad sytuacją. Pomyślny dzień zapowiada się na wtorek, natomiast dobrą radą będą służyć wam Wodniki i Ryby.

Finanse: Zapowiada się spokojny i bezpieczny czas. Nie czeka cię zbyt wiele problemów w kwestiach finansowych. To co wydasz, wróci do ciebie z podwojoną liczbą.

Miłość: Dzięki dobremu porozumieniu się z partnerem, tydzień zapowiada się pomyślnie w kwestiach miłosnych dla Raków w związkach. Możesz liczyć na 100 % wsparcie i pomoc z jego strony. On sam natomiast będzie oczekiwać od ciebie bliskości i czułości, którą uda ci się zapewnić.

Praca: Komunikacja ze współpracownikami ulegnie pogorszeniu się. Unikaj niepotrzebnych rozmów i uważaj na słowa, źle dobrane spowodują nieprzyjemną sytuację.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Wolne chwilę poświęć na dokończenie zaległych prac domowych. Ciągłe przekładanie ich na inny termin spowoduje, że zaczniesz czuć się niekomfortowo w własnym domu. Lwy, które posiadają czteronożnych przyjaciół powinny wygospodarować, również trochę czasu na dłuższe spacery z nimi. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie piątek, natomiast twoi sprzymierzeńcy to Byki i Bliźnięta.

Finanse: Wszystko będzie zmierzać ku lepszemu w kwestiach finansowych. Dzięki nabraniu zdrowego spojrzenia na kwestie finansowe, będziesz nad nimi lepiej panować i unikać zbędnych wydatków.

Miłość: Twoja druga połówka, będzie wymagała od ciebie większego skupienia uwagi na jej osobie. Dobrym sposobem będzie połączenie codziennych obowiązków i wykonywanie ich we dwoje. Spowoduje to również, że oboje bardziej docenicie pracę drugiej osoby.

Praca: Nowe zdania, które przygotuje dla was szef mogą początkowo wydawać się ciężkie i zniechęcające. Spójrz na nie optymistycznie a praca nad nimi przyjdzie ci łatwo.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panną będzie w tym tygodniu dokuczać znaczny brak apetytu. Dla odmiany warto będzie spróbować nowych smaków, które pomogą przywrócić wam chęci do jedzenia. Dobrą radą, będzie również większy wysiłek fizyczny, który działa pobudzająco na apetyt! Szczęśliwym dniem będzie dla was środa, natomiast waszymi sprzymierzeńcami będą Wagi i Strzelce.

Finanse: Druga połowa tygodnia przyniesie wam zastrzyk gotówki, który sprawi, że szybko podniesiecie się po pierwszej – nieco gorszej części tygodnia.

Miłość: Sprawy uczuciowe dla Panny z sierpnia, nabiorą szybkiego tempa. Sprawi to, że poczujesz strach i chęć wycofania się z relacji. Warto jednak będzie na spokojnie, przedstawić swój punkt widzenia drugiej osobie. Pozwoli to wam na lepsze zrozumienie i poznanie się.

Praca: W pracy czekają cię nowe możliwości awansu. Przyjrzyj się im dokładnie i spróbuj swoich sił.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Szczęście dla Wagi w najbliższych dniach będzie chodzić czwórkami. Wypatruj ich i staraj się dobierać wszystkiego po cztery. Czwórka sprawi, że wszystko nabierze odpowiedniego tempa i balansu. Niech ta liczba towarzyszy ci przez cały tydzień. Twoimi sprzymierzeńcami będzie Rak i Strzelec, natomiast dobry dzień zagości w czwartek!

Finanse: Będziesz otaczać się wpływowymi ludźmi, którzy zdradzą ci klika tajników jak skutecznie zarabiać i oszczędzać. Warto będzie, niektóre z ich rad wprowadzić w życie.

Miłość: Samotne Wagi będą cieszyć się towarzystwem przyjaciół i korzystać z wolności. W związkach, szczególnie małżeńskich zagości kryzys. Będzie on spowodowany ciągłym brakiem partnera w domu, co doprowadzi was do frustracji i braku chęci na rozmowy. Postaw sprawę jasno i powiedz partnerowi co leży ci na sercu. Szczera rozmowa będzie podstawą do poprawy sytuacji.

Praca: Pokierujesz ważnym projektem w tym tygodniu. Mimo sporej wiedzy na ten temat, warto będzie jeszcze raz odświeżyć informacje i zbadać rynek pod tym kontem.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Twoi bliscy będą o sobie przypominać i wręcz walić w twoje drzwi, aby tylko móc z tobą porozmawiać. Wywoła to u ciebie złość i jeszcze większy brak chęci na spotkanie z nimi. Nie szukaj głupich wymówek i postaw sprawę jasno. Jeśli im na tobie zależy z pewnością uszanują twoją decyzje. Szczęśliwy dzień pojawi się we wtorek, natomiast sprzyjać ci będą Ryby i Panny.

Finanse: Ważne decyzje dotyczące inwestycji, lepiej będzie odłożyć na inny termin. Wenus nie będzie sprzyjać podejmowaniu dobrych decyzji w tej kwestii.

Miłość: Twoja druga połówka, będzie chętna na wszelkie propozycje spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zaplanuj niecodzienną rozrywkę, która pozwoli wam oderwać się od szarości dnia i sprawi, że zapanuje między wami ciepła atmosfera. Skorpiony, które szukają drugiej miłości mogą spodziewać się spotkania z nią w drugiej części tygodnia.

Praca: W pracy ciężko, szczególnie dla Pań. Będzie wymagać ona od was poświęcenia dodatkowego czasu, co nie będzie dla was na rękę. Postaraj się porozmawiać z szefem, gwiazdy jednak nie obiecują nic dobrego.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Tydzień nie zapowiada się korzystnie dla Strzelców. Czekają was nieoczekiwane sytuację, które będą wymagały zmiany dotychczasowych planów. Oderwaniem się od złej passy, będzie weekend, który uda wam się spędzić na odpoczynku i regeneracji, a towarzyszyć będzie wam bliska osoba. Szczęśliwym dniem będzie niedziela, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Baranach i Wodnikach.

Finanse: Nieuniknione okażą się wydatki związane z domem. Strzelec zostanie zmuszony do wymiany kosztownej części wyposażenia domowego.

Miłość: W miłości dużo nowych informacji. Pojawi się ktoś, kto sporo namiesza w twojej obecnej relacji. Nieprzychylne słowa innych spowodują, że sam zaczniesz myśleć podobnie. Nie daj się jednak wybić z tropu. Kieruj się sercem i skup się na własnych myślach. Dla singli brak dobrych wiadomości. Ktoś was ubiegnie i zaprosi wasz obiekt westchnień na spotkanie, przed wami.

Praca: W pracy zapowiada się stabilnie. Będziesz spokojny i opanowany. Wiążesz się ze wszystkich obowiązków i znajdziesz czas na pomoc innym. Oby tak dalej!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Gwiazdy sprawią, że Koziorożce będą silne i wytrwałe w swoich postanowieniach. Uważajcie jednak na nowe kosmetyki do pielęgnacji, które stosujecie. Mogą pojawić się podrażnienia i stany zapalne skóry, które będą wymagały pilnej konsultacji z lekarzem. Sprawdź dokładnie skład i upewnij się, że nie masz uczulenia na żaden ze składników. Szczęśliwym dniem będzie środa, natomiast twoim sprzymierzeńcem będzie Rak i Panna.

Finanse: Nie będzie to dobry czas na inwestycję i zabawę z grami losowymi. Lepiej będzie postawić na oszczędność i zadbać o kupno rzeczy pierwszej potrzeby.

Miłość: Chęć kontroli nad wszystkim sprawi, że Koziorożce w związkach będą pilnie przyglądać się zachowaniu partnera. Spowoduje to niechęć do rozmów z jego strony. Jeśli chcesz, aby twoja druga połowa była z tobą szczera, warto obdarzyć ją większym zaufaniem i poczuciem swobody. Samotne Koziorożce zapragną towarzystwa osoby, która w późniejszym czasie okaże się nieodpowiednią.

Praca: Praca przebiegnie w miłej i spokojnej atmosferze. Do twojego zespołu dołączy nowa osoba, która szybko wpasuje się w wasz rytm pracy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu Wodniki będą sprawiać wrażenie nieobecnych. Będzie to spowodowane informacją, która odmieni wasz punkt widzenia. W razie potrzeby będziecie mogli liczyć na pomoc i dobrą radę od Bliźniąt, które – jak się okaże – były kiedyś w podobnej sytuacji i świetnie zrozumieją wasze myśli. Szczęśliwym dniem okaże się dla was poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców znajdziecie w Lwach i Wagach.

Finanse: Zdanie osób postronnych, będzie kluczowe w zauważeniu błędów, które powodują niestabilną sytuację finansową. Dobrze będzie doradzić się ich opinii i wykorzystać ją do działania.

Miłość: Przydarzy się niepowtarzalna okazja do wyjawienia od dawna skrywanych uczuć. Śmiało zrób odważny krok! Gwiazdy mają cię w swojej opiece i szczęścia ci nie zabraknie! Małżonkowie świętujący swoją rocznice, rozpalą dawny ogień – Wodnik sprawi, że będzie to niezapomniany dzień!

Praca: Będziesz działać ostrożnie co spowoduję, że nie wykonasz powierzonego ci zadania na czas. Jest szansa, że uda ci się jednak nadrobić dzięki wsparciu kogoś z kimś do tej pory nie żyłeś w zgodzie.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Jeśli ktoś ma poczuć oddech wiosny, to na pewno będzie  to Ryba. Lekkość nastroju i pogoda ducha będą twoim udziałem, którym zarazisz swoich bliskich. Wiosenne porządki ogarną nie tylko twój dom, ale również twój umysł. Chęć „posprzątania” jakichś głębokich zakamarków duszy może nie dawać Rybom spokoju do tego stopnia, że zapomną o niebezpiecznych przeciągach, na te zaś naprawdę powinny uważać. Szczęśliwy dzień, to wtorek, a dobrym sprzymierzeńcem będą Raki i Strzelce.

Finanse: Twoje zdrowie może ulec pogorszeniu – co sprawi, że sporą sumę pieniędzy zostawisz w aptece. Jednak nie warto oszczędzać na zdrowiu, a kilka zakupionych lekarstw zapobiegawczych pomogą w zwalczeniu przeziębienia.

Miłość: Twoja energia sprawi, że udzieli się ona również twojemu partnerowi. Zapowiada się aktyny tydzień pod względem spędzonego czasu we dwoje. Samotnym Rybom zapewni to dodatkowej charyzmy, dzięki której zawrócą w głowie nie jednej osobie.

Praca: Między wtorkiem a piątkiem pojawi się wiele obowiązków, które sprawią że posiedzisz w pracy dłużej niż zwykle. Poza tym wszystko będzie w jak najlepszym porządku.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT