Horoskop tygodniowy na 5-11 kwietnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 5 do 11 kwietnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Życie Baranów w tym tygodniu będzie spokojne, wręcz może towarzyszyć wam uczucie nudy i rutyny. Jednak pewien rodzinny incydent, szybko wybudzi was z ospałego trybu życia i postawi na nogi pod koniec tygodnia. Szczęśliwym dniem będzie dla was środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziecie w Rakach i Pannach.

Finanse: Czuwa nad wami Jowisz, co oznacza, że kwestie finansowe mają się bezpiecznie. Choć padniesz pokusom zrobienia większych zakupów w nadchodzących dniach.

Miłość: Twój partner nie będzie skory do długich rozmów, szczególnie wieczorami. Co spowoduje, że będziesz czuć się nieswojo w jego towarzystwie. Gwiazdy będą bardziej przychylnie patrzeć na samotne Barny, którym zapewnią idealny czas na radowanie.

Praca: Poznasz nowy sposób, który ułatwi ci pracę. Twoje obowiązki spadną i znajdziesz więcej czasu na odpoczynek i regenerację.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Bykom radzimy odłożyć wszelkie piesze wycieczki na inny termin. Wasz stan zdrowia może ulec pogorszeniu, szczególnie jeśli nie zadbacie o odpowiedni ubiór. W dodatku, szykuje się kilka dodatkowych obowiązków w domu, które znacznie ukrócą was wolny czas. Dobry dzień zagości w poniedziałek, natomiast dobrą radą będą służyć Wodniki i Koziorożce.

Finanse: Jeśli będziecie podchodzić do zakupów rozważnie, pieniądze będą się was trzymały. Warto będzie przed wyjściem do sklepu sporządzać listy zakupów, a następnie dokładnie się jej trzymać.

Miłość: Unikaj trudnych i wrażliwych tematów podczas rozmów z partnerem. Nie będzie on w dobrym nastroju, a zły dobór słów może doprowadzić do niechcianej kłótni. Poważniejsze rozmowy zostaw na kolejne dni. Zamiast tego, podziel się z nim dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem.

Praca: Jowisz pomoże bezrobotnym Bykom w poszukiwaniu pracy. Spodziewaj się szybkiej o pozytywnej reakcji na CV, które uda ci się rozesłać w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bliźnięta w tym tygodniu będą podatne na zapalenia pęcherza. Warto pamiętać więc o codziennej wymianie ręczników, na której znajduje się wiele bakterii. Dobrą radą będzie również zaopatrzenie się w żurawinę, która jest bogata m.in. w proantocyjanidyny, które pomagają w zwalczaniu zapalenia. Szczęśliwy dzień zagości do was w czwartek, natomiast sprzymierzeńców dostrzeżecie w Skorpionach i Wodnikach.

Finanse: Sporą część pieniędzy przeznaczysz na zbędny zakup czegoś, czego tak naprawdę nie potrzebujesz. Będąc w sklepie, lub przeglądając strony internetowe zastanów się kilkukrotnie, czy aby na pewno potrzebujesz tej rzeczy.

Miłość: Bliźnięta mogą spodziewać się zaproszenia na randkę lub miłosnego wyznania, od osoby o której marzą już długi czas. Wychodzi na to, że wasz obiekt westchnień wreszcie otworzy oczy i zrozumie w czym jest rzecz! Tydzień spędzisz w dobrym towarzystwie, a humor nie będzie cię opuszczał.

Praca: Twój szef będzie mieć problemy z obiektywnym patrzeniem na wykonywaną przez ciebie pracę. Staraj się jednak pohamować emocje i nie wchodzić z nim w zbędne dyskusje. Kiedy sam zrozumie swój błąd, będzie chciał ci to wynagrodzić.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W najbliższych dniach będziesz bardziej otwartą osobą i chętniej posłuchasz zdania innych. Nauczysz się, że warto czasem postawić się w czyjejś sytuacji przed podjęciem pewnych decyzji lub powiedzeniem kilku słów za dużo. Będzie to dla ciebie korzystny czas. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie niedziela natomiast sprzymierzeńca odnajdziesz w Wadzie i Strzelcu.

Finanse: Uważaj na Barana, który będzie próbował nakłonić cię do atrakcji, która będzie cię sporo kosztować. Przemyśl dokładnie czy, aby na pewno właśnie na to chcesz przeznaczyć swoje pieniądze.

Miłość: Samotne Raki będą otaczać się pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że zapomnicie o trapiących was problemach. Dla Raków w związku, gwiazdy zapowiadają pomyślne ułożenie. Jest szansa, że wasz partner zaskoczy was w pozytywny sposób.

Praca: Twoje chęci do pracy znacznie osłabną. Uda ci się odnaleźć niezbędną do działania energię, dzięki pomocy Lwa.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Ten tydzień przyniesie ci spotkanie z dawnym znajomym. Wasz kontakt nie tylko odnowi się, ale również i znaczeni poprawi. Sprawi to, że poczujesz przypływ pozytywnych emocji i chęci do działania. Zmotywuje cię to do lepszego dbania o relacje z bliskimi. Szczęśliwym dniem na ten tydzień będzie piątek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Rakach i Bykach.

Finanse: Twoimi finansami będzie opiekować się Mars. Oznacza to, że nie musisz obawiać się o nagłe niespodzianki w postaci dodatkowych wydatków.

Miłość: Lwy będą pobudzone i gotowe do działania. Sprawi to, że będziecie zaskakiwać partnera i motywować do dalszego działania. Na samotne Lwy, ich energia nie będzie działać tak pozytywnie. Zbyt wiele emocji sprawi, że pogubicie się i popełnicie wiele błędów w sprawach sercowych.

Praca: Poszukiwania pracy będą bardziej owocne, jeśli poprawisz jakość swojego CV. Warto będzie je odświeżyć i wzbogacić o dodatkowe informację. Może skłoni cię to nawet do zrobienia dodatkowych kursów?

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny, które do tej pory były mocno pochłonięte pracą, wreszcie zaznają odrobiny spokoju. Większa ilość wolnego czasu skłoni was do odwiedzin rodzinnych stron. Czas spędzicie w gronie najbliższych osób i w pozytywnej atmosferze. Dobry dzień zagości do was w środę, natomiast twoim sprzymierzeńcem będzie Ryba i Bliźnięta.

Finanse: Twój umysł będzie bardziej jasny i otwarty. Wykorzystaj go na dobre rozplanowanie finansowe na resztę dni miesiąca!

Miłość: Panno, działaj cierpliwie i mądrze, nie pozwól aby partner zrobił ci brzydkiego psikusa, za twoimi plecami. Będzie to dobry czas, aby pomyśleć o małżeństwie lub powiększeniu rodziny, dla par w poważniejszych związkach. Znajdziesz odpowiedni moment na podjęcie tego tematu z partnerem w najbliższych dniach.

Praca: W pracy owocnie, lecz spokojnie. Bez trudu wywiążesz się ze swoich obowiązków. Uda ci się również, lepiej zagospodarować swoim czasem, dzięki czemu skończysz pracę przed planowanym terminem.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu poznasz, co tak naprawdę oznacza dochować tajemnice. Ktoś powierzy ci naprawdę obciążający sekret, a codzienne sytuację nie ułatwią ci siedzenia cicho. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie czwartek, natomiast dobrą radą posłużą Barany i Ryby!

Finanse: Kłopoty w kwestiach finansowych przysporzy ci brak porozumienia z partnerem lub kimś bliskim. Ciężko mówić tutaj o wszelkich ugodach, żadne z was nie będzie do tego chętne.

Miłość: Wagi mogą poczuć małe ochłodzenie w relacjach partnerskich. Ktoś powie kilka słów za dużo, które będą ciągnęły się za wami przez kilka dni. Znacznie lepiej sytuacja prezentuje się dla singli. Gwiazdy wskakują na to, że nie musisz się śpieszyć w podejmowaniu decyzji. Bowiem osoba, o której ciągle myślisz też nie może wyrzucić cię z głowy!

Praca: Twoja kariera stanie pod znakiem zapytania, jeśli nie wprowadzisz kilku ważnych zmian w swoim zachowaniu.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpiony będą w dobrych nastrojach. Kwietniowa pogoda będzie was inspirowała i motywowała do różnego rodzaju prac dodatkowych. Spędzicie tydzień w dużej aktywności fizycznej, co również dostarczy wam dodatkowej energii! Szczęśliwym dniem będzie dla was wtorek, natomiast swoich sprzymierzeńców szukajcie wśród Koziorożców i Bliźniąt!

Finanse: Finanse będą na wysokim poziomie. Będzie więc to dobry czas na trochę większe zakupy lub różnego rodzaju inwestycję.

Miłość: Życie towarzyskie i przede wszystkim uczuciowe zacznie nabierać rozpędu u singli. Jowisz gwarantuje wiele atrakcji i doznań w tych kwestiach. Miłosna aura będzie dawać o sobie znaki, szczególnie w ostatnich dniach.

Praca: Uda ci się wybrnąć z trudnej sytuacji. Działaj intuicyjnie i nie zastanawiaj się zbyt długo, a zobaczysz duże efekty w krótkim czasie!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Strzelce muszą naprawdę uważać na to, co jedzą i zadbać o bilans dietetyczny. W tym tygodniu będziecie narażeni na problemy związane z układem trawiennym i lepiej nie czekać, aż wszystko samo minie. Dobrym dniem będzie dla was sobota, natomiast sprzymierzeńców szukajcie wśród Panny i Lwa.

Finanse: Działasz zbyt szybko i pochopnie, co może doprowadzić cię do utraty sporej sumy pieniężnej. Postaraj się o bardziej dokładne i przemyślane decyzję.

Miłość: Życie miłosne w związkach Strzelców nabierze od nowa rumieńców i pozwoli przetrwać wam ten tydzień w dobrym nastroju. Single zaś spotkają osobę, z którą szybko zapragną spędzić więcej czasu. Jednak może okazać się, że ona nie wykaże tyle chęci co wy. Nie poddawaj się, najpewniej chodzi jej tylko o większe zwrócenie twojej uwagi.

Praca: Przez ciągły strach i chęć kontroli nad wszystkim, może umknąć ci wspaniała okazja do zrobienia kroku w przód. Otwórz się na nowe doświadczenia i działaj!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce powinny uważać na pewną osobę z waszego bliskiego otoczenia. Wywrze ona na was wielką presję w pewnej kwestii, a nawet może posunąć się do ostrej manipulacji. Staraj się trzymać swoich zasad i postępuj według własnych myśli. Szczęśliwy dzień zagości już w poniedziałek, a twoim sprzymierzeńcem będzie Lew i Rak!

Finanse: Dostaniesz szansę na zdobycie sporej ilości pieniędzy, która pozwoli ci na znaczne poprawienie komfortu życia. Śmiało korzystaj z darów losu!

Miłość: Koziorożcom radzimy w tym tygodniu unikać większych ilości alkoholu. Gwiazdy zapowiadają bowiem, że po jego spożyciu padnie wiele mocnych słów, których następnego dnia będziecie bardzo żałować. Dotyczy się to zarówno singli jak i osób w związkach.

Praca: Coś pójdzie kompletnie nie tak jak myślałeś. Spodziewaj się sporej dawki rozczarowania i złości, niestety głównie na samego siebie.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniki w tym tygodniu poczują, że mają władzę. Pozwolisz sobie na naprawdę wiele. Będziesz działać pewnie i stanowczo, nie biorąc pod uwagę zdania innych. Uważaj bo może nadarzyć się sytuacja, która wpędzi cię przez to w nie małe kłopoty! Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie piątek, natomiast twoim sprzymierzeńcem będzie Waga i Byk.

Finanse: Uda ci się wprowadzić nowy system oszczędzania. Dzięki niemu, zobaczysz spore efekty już po pierwszym tygodniu. Oby tak dalej!

Miłość: Ktoś skrycie się w tobie podkochuje, a wszystko wskazuje na to, że  to właśnie w tym tygodniu będzie chciał wyjawić skrywane dotąd uczucia. Jeśli jednak poczujesz, że to nie jest właściwa osoba, pamiętaj o dobrym doborze słów i łagodnym przekazie informacji. Potraktuj ją tak, jak sam chciałbyś zostać potraktowany!

Praca: Przed tobą kolejny tydzień, pełen intensywnej pracy. Natłok obowiązków spowoduje niechęć i zmęczenie. Warto jednak będzie dotrwać do końca. Uwierz, że gdy tylko wszystko się uspokoi poczujesz ogromną satysfakcję z wykonanej pracy.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Gwiazdy nie będą sprzyjać Rybom w tym tygodniu. Ktoś lub coś spowoduje, że wasza samoocena spadnie i to w szybkim tempie. Chęć spędzenia czasu w samotności i zamknięciu wybije wam z głowy, ktoś po kim się tego nie spodziewacie! Przypomni wam kim tak naprawdę jesteście i jak wiele potraficie zdziałać! Szczęśliwym dniem będzie dla was środa, natomiast sprzymierzeńców szukajcie wśród Skorpionów i Baranów.

Finanse: Spędzisz czas w miłym towarzystwie, pozwalając sobie przy tym na wydanie nieco większej, niż zazwyczaj ilości pieniędzy. Nie powinno jednak wpłynąć to negatywnie na twój budżet.

Miłość: Twój partner wykaże się wielką wyrozumiałością i wsparciem. Zaskoczy cię w pozytywny sposób i sprawi, że twój nastrój będzie znacznie lepszy niż się spodziewasz. Samotne Ryby zaś, mogą liczyć na radę od przyjaciela w sprawie postępowania z pewną osobą.

Praca: W pracy mnóstwo ważnych decyzji, które mogą sprawić, że poczujesz na sobie wielką odpowiedzialność.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT