Horoskop tygodniowy na 1-7 czerwca 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 1 do 7 czerwca 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: bądź uważny podczas wyjazdu lub wycieczki, która szykuje Ci się w tym tygodniu. Wiadomo, że jesteś człowiekiem odważnym i rozrywkowym, nie przesadzaj jednak i nie ryzykuj nadmiernie. Możliwa także jakaś pomyłka w osądzie stanu zdrowia

Finanse: nie musisz specjalnie oszczędzać, trzymaj się jednak z dala od wszelkich pożyczek. Przyniosą Ci one bowiem więcej strat i nerwów niż są warte. Jeśli chodzi o dobre rady, udzieli Ci ich najpewniej osoba spod znaku Wodnika lub Bliźniąt.

Miłość: podczas weekendu czeka Cię jakaś bardzo miła, uczuciowa sytuacja. Poczujesz się adorowany i na długi czas poprawi Ci to samopoczucie! Możliwe także, że pogodzisz się z kimś, do kogo czułeś jakąś urazę.

Praca: bądź uczciwy wobec szefa, wspólnika lub przełożonych. Jeśli bowiem kombinujesz coś na boku lub nie zachowujesz się w pracy tak, jak powinieneś, właśnie w tym tygodniu to wyjdzie i narobi Ci niemałych problemów.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: coś będzie Cię mocno niepokoiło lub drażniło. Przez to odczujesz spory dyskomfort psychiczny, jednak jeśli zdobędziesz się na szczerą rozmowę z kimś bliskim, z pewnością w końcu Ci ulży i spojrzysz na pewne sprawy z dystansem.

Finanse: możesz spodziewać się jakiegoś zastrzyku gotówki, który w końcu pozwoli Ci zrealizować zaplanowane wydatki. Jeśli nie nastąpi on w tym tygodniu, nie martw się, w przyszłym już na pewno! To także dobry czas na inwestycje i wszelkie większe zakupy.

Miłość: jeśli masz dzieci, zaskoczą Cię one teraz bardzo pozytywnie. Będziesz pękał z dumy i chętnie pochwalisz się ich osiągnięciami. Co do typowych spraw sercowych, poświęć swojej drugiej połówce więcej czasu. Może jakaś romantyczna kolacja lub wieczorny spacer przy zachodzie słońca?

Praca: jeśli teraz mocno zaangażujesz się w pracę, później będzie Ci łatwiej. Pamiętaj także by nie odkładać niczego na potem, ponieważ możesz się tym razem nie wyrobić.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: będziesz miał mnóstwo energii, co sprawi, że nabierzesz ochoty na sport, wycieczkę lub jakieś małe wakacje na łonie przyrody. Pamiętaj jednak by zabrać ze sobą coś cieplejszego, ponieważ chłodny wieczór bez bluzy, może skończyć się paskudnym przeziębieniem.

Finanse: przed Bliźniętami spore zmiany i nieco chaotyczny czas, również w sprawach finansowych. Będą musieli podejmować decyzje szybko i nagle. W tych zawirowaniach czeka ich jednak także jakaś miła niespodzianka, która wynagrodzi ewentualne małe straty.

Miłość: dla Bliźniąt w związku, będzie to czas pełen miłości, czułości, wsparcia oraz braku jakichkolwiek kłótni czy nieporozumień. Dla wolnych natomiast, szansa na poznanie kogoś, kto całkowicie odmieni ich życie. Muszą jednak pamiętać, by nie zamykać się na weekendzie w czterech ścianach!

Praca: jawią się tu jakieś spore zmiany. Możliwe, że będą one wiązać się z podwyżką, zmianą stanowiska lub całkowitą zmianą pracy. Nie będzie tu czasu na spokojne zastanowienie się, jednak pomocna okaże się rada pewnego mężczyzny, najprawdopodobniej spod znaku Byka lub Lwa.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: możesz odczuwać zmęczenie oraz pewnego rodzaju rezygnację. Całkiem możliwe, że nie będzie Ci się nic chciało, szczególnie wychodzić z domu. Pamiętaj, że w zaszyciu się pod kocem z ukochanym serialem, grą czy książką, nie ma nic złego! Wręcz przeciwnie, naładujesz dzięki temu baterie na przyszły tydzień.

Finanse: w tej kwestii może być słabo, szczególnie jeśli ostatnio trochę bardziej niż zwykle poszalałeś z wydatkami. Zaskoczy Cię jednak ktoś z bliskich, kto widząc Twoją sytuację, sam zaproponuje wsparcie!

Miłość: dla Raków będących w związku, może być to czas próby. Druga połówka może męczyć, wymagać zbyt dużo i wykazywać się niezrozumieniem. Jeśli to jednak przetrwacie i powstrzymacie się od wyrzutów, wszystko szybko dobrze się ułoży.

Praca: nie będziesz się specjalnie starał, ani robił nic poza swoje siły. Mimo wszystko, przetrwasz ten tydzień w pracy bezproblemowo i nic nie zagrozi Twojej pozycji. Każdy czasem miewa spadek formy, nie obwiniaj się!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: gwiazdy wskazują, że w tym okresie Lwy będą czuły się wręcz doskonale. Zdrowe, pełne energii i gotowe na wszelkie wyzwania mają szansę spełnić marzenia lub zabrać się w końcu za coś, co wcześniej ze względu na jakieś trudności odkładały.

Finanse: szykują się jakieś rozliczenia oraz spłaty. Lwy mogą przez nie nieco uszczuplić swój budżet, jednak z drugiej strony będzie cieszyło je, że mają wszystko popłacone i nie mają żadnych ciążących nad ich głowami zobowiązań.

Miłość: Całkiem możliwe, że czekają Cię odwiedziny osoby niezwykle dla Ciebie ważnej oraz takiej, której bardzo długo nie widziałeś. Naładuje Cię to pozytywnie na długi czas i sprawi, że aż będzie chciało Ci się żyć! Sprawy miłosne zejdą przez to nieco na boczny tor, jednak nie będzie to miało żadnych przykrych konsekwencji.

Praca: musisz uzbroić się w cierpliwość i powstrzymać swój język nawet jeśli doskonale wiesz, że masz rację, a osoba, która doprowadza Cię do szału jest beznadziejnie głupia. Pamiętaj, spokój to podstawa!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Możliwe jakieś drobne przeziębienia lub kontuzje wywołane niepoprawnie wykonywanym ćwiczeniem. Niby nic groźnego, jednak może to popsuć kilka Twoich planów. To dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych!

Finanse: w tej kwestii, wszystko pójdzie jak najlepiej! Dzięki zastrzykowi pieniędzy, pozwolisz sobie na coś, co bardzo długo było poza Twoim zasięgiem, co w jakiś sposób Ci pomoże lub znacznie poprawi Twoją samoocenę.

Miłość: samotne Panny mają teraz sporą szansę na poznanie kogoś, kto doda do ich życia pikanterii i uruchomi motyle w ich brzuszkach. Co do Panien, które już są w związkach, możliwe że szykuje się im jakiś niewinny flirt, który upewni je, że nadal są atrakcyjne

Praca: w końcu poczujesz, że jesteś odpowiednią osobą, na odpowiednim miejscu. Ktoś bardzo Cię pochwali, a być może sam zorientujesz się, że jesteś coraz lepszy w tym co robisz!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: będzie to czas przepełniony myślą o zdrowiu. Pojawi się bowiem jakaś nagła choroba lub wypadek. Raczej nie dotkną one Wagi bezpośrednio, ale spadną na kogoś jej bliskiego. Stąd sporo zmartwień oraz obniżenie nastroju.

Finanse: w sprawach związanych z pieniędzmi, póki co całkowita stabilizacja. Nie będzie ani gorzej, ani lepiej niż dotychczas. Możliwe jednak, że najbliższe tygodnie przyniosą zastrzyk gotówki i możliwość spełnienia jakiegoś marzenia.

Miłość: Wagi będące w związku odczują miłość, wsparcie oraz to, że zawsze mogą liczyć na swoją drugą połówkę. Co do Wag samotnych, raczej nie będzie to okres sprzyjający flirtom. Będą one bowiem myślami zupełnie gdzieś indziej.

Praca: Możliwe spore zmiany, które wbrew Twojemu lękowi, ostatecznie wyjdą Ci na dobre. Jeśli masz słabe samopoczucie, weź jednak kilka dni wolnego ponieważ Twoje rozkojarzenie może narobić Ci jakichś drobnych problemów.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: jeśli chodzi o same Skorpiony, wszystko w tej kwestii powinno dobrze się układać. Możliwe jednak, że któryś z męskich członków rodziny czy przyjaciół, będzie przeżywał problemy w kwestii bólu mięśni lub kości. Ważne jest by postarać się mu jakoś w tym pomóc.

Finanse: to bardzo dobry czas na wszelkie zmiany, inwestycje czy spełnianie marzeń. Brak pieniędzy nie będzie przez Skorpiony jakoś mocno odczuwalny, wręcz przeciwnie – mają one dużą szansę na poprawienie stanu konta!

Miłość: poznasz jakąś osobę, która ma ogromne szanse na zostanie Twoim przyjacielem. Co do spraw sercowych, czeka Was jakaś wspólna przygoda, być może związana z wyjazdem. Jeśli chodzi o samotne Skorpiony – przed nimi chwilowy romans, który nie przemieni się jednak w miłość po grób.

Praca: jeśli przez ostatni czas pracowałeś nad jakimś ważnym projektem, w najbliższych dniach uda Ci się go z sukcesem zakończyć. Na namacalne profity z tego płynące, będziesz jednak musiał chwilę poczekać.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Zadbaj o bardziej zdrową i zbilansowaną dietę, ponieważ w ostatnim czasie nieco sobie pofolgowałeś. To także dobry czas by rozpocząć uprawianie jakiegoś sportu. Endorfiny szybko sprawią, że poprawi Ci się samopoczucie!

Finanse: ktoś wyciągnie w tej kwestii do Ciebie pomocną dłoń. Więc nawet jeśli przewidywałeś spory debet na koncie, ostatecznie okaże się, że wcale nie będzie tak źle. Nie ulegaj tylko chwili i nie wydawaj dużo na niepotrzebne rzeczy.

Miłość: bądź pomocny oraz serdeczny i żyj w zgodzie z własnym sumieniem. Pamiętaj o tym, że dobro wraca, a jeśli żyjemy ze światem w miłości, on w pewnym momencie nam się odpłaci.

Praca: skup się na poszerzaniu swojej wiedzy lub umiejętności. Bardzo pomoże Ci to w pracy i sprawi, że zostaniesz bardzo szybko doceniony. Uważaj na Ryby oraz Byki, ponieważ mogą one chcieć podstawić Ci w pewnej kwestii nogę.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Gwiazdy wskazują na możliwą ciąże w życiu Koziorożca lub kogoś mu bardzo bliskiego. Możliwe także, że będzie tu chodziło o samo rozwiązanie tej ciąży. Co do stanu zdrowia samego Koziorożca, wszystko będzie w jak najlepszym w porządku.

Finanse: uważaj na pieniądze i nie szastaj nimi na prawo i lewo. Nawet jeśli teraz jesteś nad kreską, bardzo szybko może się to zmienić w wyniku Twojej rozrzutności.

Miłość: jeśli jesteś w związku, zwróć bardziej uwagę na swoją drugą połówkę, jej potrzeby oraz samopoczucie. Zadbaj o nią, bądź czuły i zrób jakąś drobną, miłą niespodziankę. Dla samotnych Koziorożców, mamy dobrą wiadomość – niebawem poznają kogoś, kto całkowicie zawróci im w głowie.

Praca: Skup się na tym, co masz zrobić. Nie szukaj wymówek i nie przekładaj terminów. Ciężka praca z pewnością Ci się opłaci. Pamiętaj także o dobrych relacjach z ludźmi z Twojej pracy. Jeśli Ty teraz komuś pomożesz, będziesz mógł liczyć na to samo w przyszłości.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: nie lubisz się kłócić, a możliwe, że ktoś dosłownie wyprowadzi Cię z równowagi, co odbije się na Twoim samopoczuciu. Stres wpływa bowiem na Ciebie bardzo źle i odczuwasz go każdą komórką swojego ciała. Postaw na przyjemny weekend, wyrwij się gdzieś, spotkaj z bliskimi i odpocznij!

Finanse: pod koniec tygodnia skończą się Twoje problemy finansowe, które ostatnio wprawiały Cię w zły nastrój. Pamiętaj jednak by nie przesadzić i nie wydać zbyt dużo na przyjemności.

Miłość: możliwe, że będziesz u siebie niebawem gościć jakąś kobietę z rodziny. Może być to siostra, mama, babcia czy kuzynka. Jeśli jesteś w związku, uważaj by nie wylewać frustracji na swoją drugą połówkę i traktuj ją tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Praca: to dobry moment na to, aby zabłysnąć i pokazać na ile faktycznie Cię stać. Któraś z osób, z którą pracujesz da Ci dobrą radę, którą powinieneś wykorzystać.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: to będzie bardzo miły, nieco zaskakujący i wypełniony fantastycznymi chwilami tydzień. Będziesz się świetnie czuć, zarówno fizycznie ja i psychicznie i nikt ani nic nie będzie w stanie zniszczyć Twojego szczęścia!

Finanse: tu także wszystko będzie w porządku. Stan Twojego konta nagle się powiększy, co doda Ci skrzydeł i dzięki czemu pozwolisz sobie na kilka zaplanowanych wcześniej przyjemności.

Miłość: samotne Ryby mogą liczyć na to, że początkiem czerwca poznają osobę, która zawładnie ich sercem i z którą najprawdopodobniej spędzą resztę swojego życia. Co do Ryb będących w związkach, docenią one to, co mają i bardziej zadbają o swoje drugie połówki.

Praca: możliwe jakieś krótkie przerwy w pracy lub urlopy. Gwiazdy pokazują mnóstwo czasu dla siebie, który nie będzie wiązał się z pracą zawodową.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT