Horoskop tygodniowy na 28 grudnia – 3 stycznia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 28 grudnia do 3 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu uważaj na podszepty innych ludzi. Trzymaj się swojego przeczucia i odmawiaj jeśli jakiś pomysł już na wstępie wydaje Ci się najzwyczajniej w świecie nieodpowiedzialny czy wręcz głupi. Lepiej nie ryzykować. Rada dla Ciebie – trzymaj się starych, sprawdzonych przyjaciół. Ci nowo poznani mogą bowiem nie być do końca tacy, na jakich się kreują. W sprawach zdrowotnych wszystko w jak najlepszym porządku. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, sprzymierzeńców szukaj natomiast w Pannach i Koziorożcach.

Finanse: to dobry czas na załatwianie wszelkich spraw urzędowych. Tym, co Ci się nie opłaci jest natomiast ryzyko finansowe, zakłady czy gry hazardowe.

Miłość: szukaj pozytywnych inspiracji i nie daj wmówić sobie, że coś nie wypada. Możesz być nieco rozmarzony i roztargniony, więc uważaj na siebie w momentach, które wymagają skupienia i uwagi. Barany single, zwróćcie uwagę na samotne Wodniki!

Praca: jeśli w tym tygodniu masz do zrobienia coś ważnego, co jest związane z pracą lub biznesem to nie przekładaj tego na później. Postaraj się zebrać w sobie wszystkie siły i dokończyć to, co zaczęte. Gwiazdy będą Ci sprzyjać.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: nie żałuj sobie dobrej zabawy, bądź spontaniczny i korzystaj z życia! Gwiazdy zdecydowanie dadzą Ci w najbliższych dniach sporo okazji do szaleństwa, co po tym dziwnym roku z pewnością Ci się należy. Nie martw się też o kwestie zdrowotne – ani swoje ani swoich najbliższych. Będziecie wzmacniani przez Wszechświat. Rada dla Ciebie – uważaj na Lwy (szczególnie te z sierpnia), które będą próbowały Cię krytykować. Nie wdawaj się w żadne dyskusje z nimi. Jeśli odpuścisz – od razu znajdziesz się na wygranej pozycji. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rybach i Bliźniętach.

Finanse: możesz nieco zaszaleć i sprawić sobie odrobinę przyjemności. Pod koniec tygodnia uważaj jednak na zakupy przez Internet. Mogą Ci się one bardzo nie opłacić.

Miłość: ktoś bliski może złamać obietnicę, zdradzić Cię lub zawieść. Będziesz mieć więc chwilowe załamanie. Nie bierz sobie jednak tego do serca. Popatrz ile masz na około siebie innych, bardziej wartościowych ludzi! Byki single, unikajcie Strzelców – nie dadzą Wam one bowiem szczęścia.

Praca: jeśli przed końcem roku uda Ci się dokończyć rozpoczęte wcześniej projekty – to dobrze. Jeśli jednak nie powiedzie się to – nie masz się czym przejmować. Wraz z nowym rokiem zyskasz bowiem nową energię do działania i w mig uporasz się z zaległościami!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: to będzie zdecydowanie dobry tydzień. Możliwe, że podejmiesz podczas niego jakąś ważną i co najważniejsze mądrą decyzję, a wszelkie trudności będą Cię omijać. Śmiało więc działaj, ryzykuj i mierz się z tym, co do tej pory wydawało Ci się być trudne. W kwestiach zdrowotnych uważaj na zęby! Rada dla Ciebie – zaufaj radom Ryb i Wodników! Unikaj natomiast podszeptów Skorpionów. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, uważaj natomiast w środę!

Finanse: Fortuna będzie dla Ciebie bardzo szczodra w tym tygodniu. Możesz liczyć na porządny zastrzyk gotówki, który z pewnością już wiesz jak wykorzystać 🙂 Kup sobie coś, co sprawi Ci przyjemność!

Miłość: jeśli ostatnio byłeś zbyt zagoniony by pobyć z bliskimi lub przyjaciółmi, to w tym tygodniu będziesz miał okazję by to nadrobić. Baw się więc dobrze i nie żałuj sobie przyjemności! Bliźnięta single, koniecznie miejcie oczy szeroko otwarte w Sylwestra i Nowy Rok!

Praca: końcówka roku może przynieść Ci nawał pracy, postaraj się więc maksymalnie na niej skupić. Słuchaj klientów, szefa i działaj tak, by wycisnąć sok do samego końca 🙂 Jeśli w tym momencie szukasz pracy, to znajdziesz ją szybciej niż Ci się wydaje – to niemal pewne!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz miał powody do dumy i zadowolenia. Świetnie będą Ci się układać relacje międzyludzkie, możliwe nawet zakopanie jakiegoś mocno wbitego topora wojennego! Bez wyrzutów sumienia wykorzystuj swój urok osobisty. Dozwolone także jakieś drobne przekupstwa 🙂 Rada dla Ciebie – nie przesadzaj z ilością jedzenia i napojów wyskokowych – nie wyjdzie Ci to na dobre. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Strzelcach i Lwach.

Finanse: zastanów się nad dodatkowym źródłem dochodu. Może masz coś, co jest Ci już niepotrzebne i można by było to sprzedać? Zyskasz dzięki temu więcej miejsca no i ekstra gotówkę! Rada – trzymaj się z daleka od dużych inwestycji – przynajmniej w najbliższych dniach.

Miłość: w tym tygodniu będziesz spokojny, zgodny i nie w głowie będą Ci żadne kłótnie. Twoje łagodne usposobienie przyciągnie do Ciebie ludzi, więc nie dziw się jeśli ciągle ktoś będzie do Ciebie lgnął 🙂 Samotne Raki – wykorzystajcie to bez wyrzutów sumienia, należy Wam się trochę rozpusty i oderwania od szarej codzienności 🙂 Raki w związkach – u Was istna sielanka. Lepiej być nie może!

Praca: w tym tygodniu nie będziesz jakoś specjalnie skupiony na pracy. Bardziej zajmą Cię sprawy rodzinne, przyjemności oraz planowanie nowego roku. Raki, które szukają obecnie pracy, powinny pogadać z bliskim Strzelcem, Koziorożcem lub Wodnikiem!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu postaraj się uporządkować wszelkie ważne sprawy, tak by w Nowy Rok wejść bez zmartwień i zaległości. Słuchaj też własnej intuicji, ponieważ będzie Ci ona bardzo mądrze podpowiadać. W relacjach z ludźmi bądź łagodny i nie upieraj się tak mocno przy swoim. Pod koniec tygodnia możesz być nieco bardziej pobudzony, wykorzystaj to na gimnastykę lub odrobinę ruchu na świeżym powietrzu. Najszczęśliwszym dniem okaże się dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wagach i Pannach.

Finanse: zadbaj o to, by mieć pod ręką własne zaskórniaki. Przydadzą Ci się one bowiem w najmniej spodziewanym momencie! Uratują sytuację lub po prostu pozwolą Ci na odrobinę przyjemności 🙂

Miłość: w kwestiach uczuciowych może być nieco niespokojnie. Ważne więc byś nie reagował zbyt impulsywnie i trzymał się zasady, że czasem lepiej odpuścić niż walczyć. Samotne Lwy zapragną bliskości, którą mogą znaleźć w objęciach Koziorożców lub Ryb. Uważajcie natomiast na Wodniki!

Praca: to świetny moment na porządkowanie kwestii zawodowych oraz biznesowych. Podliczcie ten rok, przeanalizujcie swoje posunięcia i zastanówcie się co zrobić by poprawić sytuację. Lwy, które poszukują pracy powinny zastanowić się nad własnym interesem. Może da się go powiązać z hobby?

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: bądź bardziej wyrozumiały, zarówno dla samego siebie jak i dla innych. Możesz sobie pofolgować, odpocząć i skupić się na przyjemnościach. Teraz będzie na to czas i kilka okazji 🙂 Co do kwestii zdrowotnych to postaraj się nie przebywać w dużych grupach ludzi. Twoja odporność nie jest bowiem w najlepszej formie. Rada dla Ciebie – nie planuj na najbliższe dni żadnych ważnych czy trudnych przedsięwzięć. Będzie Ci bowiem brakować konsekwencji i samodyscypliny. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Strzelcach, Baranach i Koziorożcach.

Finanse: nie skupiaj się zbyt mocno na tym by mieć więcej. Odpuść zakupy, duże wydatki i pożyczki. Dasz sobie radę z tym co masz, a zaskórniaki niebawem mogą się przydać.

Miłość: niektóre Panny mogą w najbliższych dniach spodziewać się jakichś pozytywnych przełomów w swoich związkach. Możliwe jakieś oświadczyny, deklaracje, wyznania czy wspólne decyzje. Co do Panien singli to miejcie oczy szeroko otwarte, szczególnie w Sylwestra i dzień go poprzedzający.

Praca: bądź uczciwy i działaj tak, by nikt nie miał do Ciebie o nic pretensji. Jeśli pracujesz w nienormowanych godzinach, to podpowiadamy, że większą wenę będziesz miał w czasie gdy na niebie będzie już widoczny Księżyc.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu, który będzie przełomem roku, zadbaj o to, by poczuć się lepiej we własnej skórze. Daj sobie nagrodę za coś, co w niedawnym czasie osiągnąłeś, spraw sobie jakiś nowy gadżet, perfumy czy ciuch. Bądź dla siebie najlepszym przyjacielem, a zobaczysz jak szybko wszystko nabierze jaśniejszych barw. Rada dla Ciebie – nie zmuszaj się do spotkań czy czynności na które nie masz ochoty. W tym tygodniu sporo Ci się bowiem upiecze, a ludzie będą bardzo czuli na Twój urok. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Bykach.

Finanse: możesz trochę zaszaleć i sprawić sobie przyjemność, na którą do tej pory nie było Cię stać. Fortuna będzie Ci sprzyjać, co sprawi że na koncie pojawią się dodatkowe pieniądze.

Miłość: Wagi single, będziecie mieć teraz w sobie mnóstwo uroku osobistego, który sprawi że zakręci się koło Was pewna ciekawa osoba. Początkowo, możecie mieć wrażenie, że jesteście z dwóch różnych światów, jednak zaufajcie losowi – postawił on Was bowiem na swoich drogach nie bez powodu! Co do Wag w związkach to zróbcie swoim bliskim jakąś drobną niespodziankę. Zobaczycie jak mocno to poprawi atmosferę 🙂

Praca: skup się na tym, co masz i nie szukaj dziury w całym. Niejedna osoba marzy bowiem by mieć taką posadę jak Ty. Co do Wag, które obecnie poszukują pracy, to rozglądajcie się uważnie, ponieważ los coś Wam podrzuci.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu czeka Cię sporo przyjemności i sukcesów. Będziesz świetnie dogadywał się z innymi, a wszelkie kłótnie czy nieporozumienia będą omijały Cię szerokim łukiem. W kwestiach zdrowotnych uważaj na kręgosłup. Nie noś zbyt ciężkich rzeczy sam, lepiej poprosić kogoś o pomoc niż nabawić się kontuzji tuż przed nowym rokiem. Rada dla Ciebie – Gwiazdy dodadzą Ci siły przebicia, więc warto pokusić się o wznowienie projektów czy spraw, które dotąd wydawały Ci się zbyt trudne. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, sprzymierzeńców szukaj natomiast w Rybach i Wodnikach.

Finanse: unikaj dyskusji o pieniądzach, szczególnie podczas rozmów ze Strzelcami oraz Lwami. Dobrą radę może dać Ci natomiast Baran – jego wskazówki będą więc warte przemyślenia.

Miłość: nie narzucaj innym swojego zdania i wizji świata. Każdy z nas jest bowiem inny i to właśnie sprawia, że świat jest taki kolorowy i niejednoznaczny. Samotne Skorpiony, zwróćcie uwagę na Koziorożca, który jest w Waszym bliskim otoczeniu. Może on przynieść Wam sporo szczęścia w tym nadchodzącym roku!

Praca: w kwestiach zawodowych będzie spokojniej i przyjemniej. Czas spędzony w pracy minie więc szybko i nie przyniesie większych zmartwień. Skorpiony poszukujące pracy – zwróćcie uwagę na ogłoszenia w Internecie, szczególnie w wtorek i środę!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: gonitwa i brak czasu w końcu ustąpią spokojowi i relaksowi. Będziesz miał więcej czasu dla siebie oraz dla najbliższych, co bardzo pozytywnie Cię nastroi. Plany dotyczące Sylwestra mogą nagle się zmienić ale nie martw się – bez względu na to gdzie będziesz tej nocy i tak będzie ona pozytywna i wypełniona dobrą zabawą. W sprawach zdrowotnych uważaj na żołądek – nie przejadaj się i nie przesadź z szampanem 🙂 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Lwach, Wagach i Pannach.

Finanse: jakieś niespodziewane wydarzenie pozwoli Ci nieco zaoszczędzić i podreperować domowy budżet. Całkiem możliwe także, że znajdziesz lub dostaniesz coś, co bardzo Cię ucieszy. Rozglądaj się więc bacznie!

Miłość: samotne Strzelce, jeśli ostatnio ktoś chodzi Wam po głowie, to jest to najlepszy moment na to, by lepiej się poznać. Nie wstydź się więc zacząć rozmowy, ponieważ Gwiazdy podpowiadają, że ta znajomość ma szansę stać się czymś niezwykłym! Co do Strzelców w związkach to te powinny unikać wystawiania na próbę cierpliwości swoich drugich połówek. Bądźcie ugodowi i mili, a więcej dzięki temu zyskacie 🙂

Praca: wykorzystaj maksymalnie dni, które w tym tygodniu spędzisz w pracy. Lepiej wejść w nowy rok bez zaległości. Jeśli masz własny biznes skup się na podsumowaniach i planowaniu nowych przedsięwzięć. Będziesz bowiem bardzo kreatywny, szczególnie pod koniec tygodnia.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: jeśli ostatnio narzekałeś na nudę, to w tym tygodniu naprawdę sporo będzie się działo. Będą to raczej wydarzenia pozytywne, choć Gwiazdy podpowiadają, że w niektórych sprawach warto zachować rozwagę. Tyczy się to głównie finansów i kwestii zawodowych. To dobry moment na podsumowania i planowanie tego co zrobić by przyszły rok był lepszy. Jeśli uda Ci się wprowadzić w życie swoje postanowienia, za rok o tej porze będziesz zdecydowanie szczęśliwszy i bardziej spełniony! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bykach i Baranach.

Finanse: bądź ostrożny, nie szalej z wydatkami i unikaj sklepów, w których często porywa Cię zakupowy szał. Odłóż też na później podpisywanie różnych umów. Możliwe bowiem, że w najbliższym czasie przyjdzie Ci do głowy jakieś lepsze rozwiązanie.

Miłość: jeśli czujesz, że ktoś kto jest blisko Ciebie podkrada Ci życiową radość i sprawia, że nie czujesz się szczęśliwy to nowy rok może dodać Ci siły do tego, by raz na zawsze pozbyć się tej osoby ze swojego życia. Co do Koziorożców mających szczęśliwe rodziny, to tu pełna sielanka. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej, a druga połówka bardzo miło Cię zaskoczy.

Praca: zajmij się swoimi sprawami i nie krytykuj innych. Postaraj się też unikać firmowych plotkarzy i nie wdawaj się z nimi w żadne dyskusje dotyczące pieniędzy czy szefostwa.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu bądź bardziej odważny i wyjdź ze strefy komfortu. Możesz dzięki temu przeżyć coś absolutnie niesamowitego! W okolicach połowy tygodnia Gwiazdy zapewnią Ci świetny humor i chęć do zabawy. Sylwester też zapowiada się bardzo szampańsko. W ostatnim momencie co prawda możliwe są jakieś turbulencje czy roszady, jednak wyjdzie Ci to ostatecznie na dobre. Zdrowie w jak najlepszym porządku, jednak pilnuj tego by ciepło się ubierać, nawet jeśli wychodzisz na zewnątrz tylko na chwilkę. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w innych Wodnikach i Bykach.

Finanse: możesz nieco poszaleć i kupić sobie coś, co sprawi Ci przyjemność. Uważaj jednak podczas zakupów w supermarketach oraz galeriach. Zwracaj uwagę na ceny i weryfikuj je przy kasie. Przejrzyj Internet ponieważ tu możesz natrafić na jakąś super promocję!

Miłość: Wodniki będące w stałych związkach mogą nabrać ochoty na zmiany i szaleństwa, na które to nie będą mieli ochoty ich partnerzy (szczególnie jeśli jesteście z Bliźniakiem, Rakiem czy też Wagą). Nie zmuszajcie ich więc do niczego. Spróbujcie za to sami, kto wie, może jednak im się spodoba? 🙂 Co do Wodników singli to zwróćcie większą uwagę na znajome Lwy!

Praca: do połowy tygodnia wykorzystaj maksymalnie czas w pracy. Dokończ wszelkie bieżące sprawy, tak by w nowy rok wejść bez żadnych zaległości. Postaraj się też nie plotkować i nie przekazywać dalej niepewnych informacji.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: jeśli ostatnie tygodnie nie były dla Ciebie łatwe, to możesz odetchnąć, ponieważ przed Tobą spokojniejszy czas. Będzie Ci w końcu dane odpocząć i porządnie się zrelaksować. Nie zmuszaj się więc do niczego i skup się na tym, co daje Ci szczęście. Rada dla Ciebie – przez najbliższe dni unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych czy drastycznych zmian w wyglądzie, ponieważ jest mocno prawdopodobne, że będziesz ich żałować. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Skorpionach.

Finanse: nie daj się namówić na żadne większe zakupy czy dalekie wycieczki. Lepiej zachować rozwagę w kwestiach wydatków. Przyszły rok zapowiada się dużo lepiej niż ten mijający, więc będzie dobrze, wytrzymajcie jeszcze tylko chwilkę.

Miłość: Rybki single, nie uciekajcie przed miłością, ponieważ zbliża się ona do Was wielkimi krokami. Początkowo ta druga osoba może wydać Wam się nieciekawa, jednak bardzo zyska przy bliższym poznaniu. Co do Ryb będących w stałych związkach to pozwólcie sobie na spontaniczność i szaleństwo, a zobaczycie że wyjdzie z tego sporo dobrego 🙂

Praca: jeśli masz w pracy kogoś nowego, to warto zbliżyć się do tej osoby. Bardzo możliwe bowiem, że szybko znajdziecie wspólny język, a wasze współpraca okaże się bardzo owocna.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT