Horoskop tygodniowy na 4-10 stycznia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 4 do 10 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: mimo, że za nami czas świąt i odpoczynku, Ty możesz w tym tygodniu odczuwać niesamowite zmęczenie. Bardzo prawdopodobne, że energia gdzieś uleci, dobry humor przykryją jakieś chmury, a Ty nie będziesz miał ochoty na nic co wymaga inwencji, kreatywności i wysiłku. Nie zmuszaj się więc do niczego drogi Baranie! Poświęć czas sobie, pozwól sobie na jakieś przyjemności, a obowiązki odłóż na później – gwarantujemy, że nie uciekną 🙂 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Ryb oraz Panien.

Finanse: w tym tygodniu możesz śmiało inwestować i planować wszelkie większe wydatki. Będziesz mieć bowiem nosa do finansów, a Fortuna będzie Ci sprzyjać!

Miłość: jeśli zauważysz, że któryś z bliskich czy przyjaciół ma jakiś problem, to postaraj się pomóc. Nie wmawiaj sobie, że to nie Twoja sprawa, ponieważ całkiem prawdopodobne, że będziesz mógł w jakiś sposób poprawić sytuację. Co do Baranów singli to uważajcie na Wagi, które będą mówić Wam czułe słówka. Coś kręcą!

Praca: w tym tygodniu trzymaj się planu i nie kombinuj. Dobrze byłoby gdybyś przed środą załatwił wszystko, co ważne. Później z jakiegoś powodu może nie być na to czasu lub sposobności! Dobrą radę da Ci Wodnik.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: trzymaj się z dala od kłopotów i ludzi, którzy je sprawiają. Przez kilka kolejnych dni nie będziesz mieć bowiem szczęścia, a część planów z jakiegoś powodu może lec w gruzach. Postaraj się więc nie zabierać za żadne ważne kwestie. Skup się za to na relaksie, bliskich, przyjaciołach i domu. Daj sobie kilka dni wytchnienia, a zobaczysz, że powrócisz do obowiązków ze zdwojoną siłą i zaangażowaniem. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Koziorożcach i Baranach.

Finanse: w okolicach połowy tygodnia, możesz natknąć się na kogoś, kto będzie chciał wykorzystać Cię w jakieś sposób finansowo. Uważaj więc i bądź czujny. Pod koniec tygodnia możliwe jakieś nagłe, niespodziewane wzbogacenie.

Miłość: w tym tygodniu więcej dobrego przyniesie Ci szczerość niż granie kogoś kim nie jesteś. Zdobądź się na rozmowę, którą od dawna odwlekałeś, a zobaczysz, że wcale nie będzie tak źle, a po wszystkim kamień spadnie Ci z serca. Co do Byków singli – jeśli ostatnio podrywał Was jakiś Wodnik, Koziorożec lub Lew, to warto dać szansę temu uczuciu!

Praca: postaraj się uporządkować swoje miejsce pracy. Przejrzyj dokumenty, kalendarz, planer i swoje własne notatki. Upewnij się, że o niczym nie zapomniałeś i wszystkie zaległości z tamtego roku są załatwione.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu warto przejąć inicjatywę, zawalczyć i spróbować postawić na swoim. Będziesz mieć bowiem nosa, a Gwiazdy podrzucą Ci kilka bardzo dobrych pomysłów i rozwiązań. Jeśli przekonasz do nich innych – sporo zyskacie! Dobra rada dla Ciebie – zwróć większą uwagę na bliskich. Ktoś z nich może bowiem zbyt lekko traktować temat swojego zdrowia. Możliwe więc, że trzeba przemówić mu do rozsądku i dopilnować tego, by bardziej o siebie zadbał. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Lwach i Skorpionach.

Finanse: to bardzo dobry moment na inwestycje i wszelkie, większe zakupy. Będziesz mieć nosa do super okazji, co zdecydowanie pomoże wybrać Ci najlepsze rozwiązania.

Miłość: Bliźnięta w związkach będą mieć teraz okazję ku temu, by zaimponować swojej drugiej połówce. Koniecznie wykorzystajcie tą szansę, a zobaczycie że coś zmieni się na lepsze. Co do Bliźniąt singli, to zastanówcie się kogo tak naprawdę pragniecie. Czy aby na pewno jest to ta osoba, do której robicie ostatnio podchody?

Praca: postaraj się żyć jak najlepiej ze wszystkimi w pracy. Bądź pomocny, uśmiechnięty, życzliwy i chętny do integracji, a zobaczysz, że bardzo dobrze na tym wyjdziesz. Co do Bliźniąt szukających pracy, to ten tydzień nie przyniesie przełomu.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo przyjemny i owocny. Możliwe, że uda Ci się załatwić jakąś sprawę, która do tej pory nie dawała Ci spokoju. Dzięki temu zyskasz wewnętrzny spokój i przeświadczenie o tym, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Co do kwestii zdrowotnych, jest to świetny moment na zmiany w żywieniu i trybie życia. Zadbaj o siebie, w końcu ciało mamy tylko jedno i nie ma do niego części zapasowych. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Bykach.

Finanse: ktoś może potrzebować Twojego finansowego wsparcia. Jeśli jest to osoba, którą znasz i której ufasz – to śmiało. Jeśli jednak Wasze relacje nie są zbyt bliskie, to zastanów się pięć razy nim podejmiesz decyzję.

Miłość: jeśli ostatnio w Twoim związku nie działo się najlepiej, to teraz nastąpi pojednanie. Zbliży Was do siebie coś nieoczekiwanego i spontanicznego. Warto skorzystać z tej okazji ponieważ przed Wami jeszcze sporo dobrych chwil! Raki single uważajcie ze znajomościami zawieranymi przez Internet, któraś z nich sprowadzi na Was bowiem tylko kłopoty.

Praca: jeśli szukasz pracy, to rozejrzyj się za nią w swoim bliskim sąsiedztwie. Całkiem możliwe bowiem, że masz pod nosem świetną okazję, której nie dostrzegasz.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz mieć w sobie spore pokłady cierpliwości i wewnętrznego spokoju. Wykorzystaj to więc na załatwienie spraw, które wiążą się z konfrontacją czy rozwiązywaniem problemów. Pójdą Ci one nad wyraz dobrze i sprawnie. Co do zdrowia, to warto postawić na zdrowszą dietę i zadbać o swoją sprawność. Może spróbujesz jogi, gimnastyki lub zainwestujesz w jakiś domowy sprzęt do ćwiczeń? Każda forma ruchu dobrze na Ciebie wpłynie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Koziorożcach i Rybach.

Finanse: to dobry moment na rozejrzenie się za dofinansowaniami lub inną pomocą unijną czy rządową, szczególnie jeśli prowadzisz własny biznes. Dobra rada – podczas zakupów pilnuj portfela, szczególnie w tych zatłoczonych miejscach.

Miłość: w tym tygodniu odpuść swoim bliskim i nie zrzucaj na nich kolejnych obowiązków. Zamiast tego, spędźcie razem czas, pojedźcie na jakąś wycieczkę, zagrajcie w coś, pobawcie się czy po prostu razem poleniuchujcie. Lwy single, wy natomiast możecie już ostrzyć pazurki. Wielkimi krokami zbliża się bowiem do Was wielka, namiętna miłość!

Praca: jeśli nastawiłeś się na zmiany związane z biznesem czy pracą, to podejdź do nich na spokojnie. Nie musisz wprowadzać ich w życie od razu i na raz. Zadziałaj z głową, stopniuj zmiany i podziel je na etapy. Tak będzie bezpieczniej.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: ten tydzień przyniesie Ci kilka okazji do zabawy lub relaksu. W każdym razie będzie przyjemnie, a czas nie będzie się dłużył. Dodatkowo możliwe, że poznasz kogoś, kto Cię w jakiś sposób zainspiruje i zmotywuje do zmian na lepsze. Czy będzie chodziło o biznes, duchowość, zdrowie…? Niebawem sam się przekonasz. W każdym bądź razie w końcu powiedzenie „nowy rok, nowy ja” będzie miało okazję się ziścić. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Wodnikach i Bykach.

Finanse: pilnuj terminów spłat kredytów czy rachunków. Możesz być bowiem tak czymś lub kimś zaaferowany, że zapomnisz o zobowiązaniach. W połowie tygodnia możliwe nagłe, niespodziewane wzbogacenie się.

Miłość: Panny w związkach, uważajcie ponieważ ktoś może chcieć zawrócić Wam w głowie i zamydlić oczy! Dodatkowo podpowiadamy, że warto poświęcić więcej czasu drugiej połówce niż przyjaciołom czy własnemu hobby. Co do Panien singli to mogą one spodziewać się gorącego, lecz krótkotrwałego flirtu.

Praca: Panny poszukujące pracy, dajcie sobie czas i nie składajcie CV do prac, które są poniżej Waszych umiejętności i oczekiwań. Gdzieś czeka na Was bowiem praca marzeń, jednak musicie na nią jeszcze chwilkę poczekać. Co do Panien na etatach to ten tydzień będzie bezproblemowy. Wszystko pójdzie po Waszej myśli, a nawet lepiej. Nastawcie się więc dobrze 🙂

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu wyjdź ze swojej strefy komfortu i spróbuj czegoś nowego. Bardzo możliwe bowiem, że znajdziesz dzięki temu nowe hobby, nowego przyjaciela lub odkryjesz w sobie nowe umiejętności. W każdym razie pójście bardziej zawiłą drogą wyjdzie Ci ostatecznie na dobre 🙂 Co do zdrowia to uważaj na żołądek. Postaw na kilkudziesięciogodzinny post, pij więcej wody, ziółek i unikaj używek. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rakach i Bliźniętach.

Finanse: na jakiś czas odpuść wydatki, szczególnie te niepotrzebne, oparte jedynie na zaspokajaniu zachcianek. Skup się na tym, co masz, na własnej duchowości i bliskich. Postaw na być, a nie na mieć.

Miłość: samotne Wagi są o krok od prawdziwej miłości. Przyjdzie ona do Was z najmniej oczekiwanej strony i w najmniej oczekiwanym czasie. Początki mogą być trudne, jednak szybko znajdziecie wspólny język i z dnia na dzień będziecie odkrywać jak wiele Was łączy. Co do Wag będących już w związkach – postawcie na więcej spontaniczności i otwartości. Zaskoczcie swojego partnera. Potraficie jeszcze? 🙂

Praca: jeśli ostatnio czułeś się wypalony i zmęczony dotychczasową pracą, to w niedalekiej przyszłości dostaniesz szansę na zmiany. Będą one dobre, więc nie bój się postawić kroku naprzód.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu unikaj kłótni i niepotrzebnych spięć. Podchodź do wszystkiego na chłodno i ze spokojem, a sprawy same się poukładają. Zwróć też większą uwagę na swoich bliskich. Ktoś z nich może bowiem potrzebować Twojego wsparcia lub pomocy. W okolicach połowy tygodnia będziesz skory do zabawy i spotkań z przyjaciółmi. Daj się więc temu porwać i nie szukaj wymówek. Należy Ci się kilka chwil relaksu 🙂 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Strzelcach, Wagach i Baranach.

Finanse: w połowie tygodnia możliwe jakieś nieprzewidziane wydatki, które nieco zaburzą Twój budżet. Nie przejmuj się tym jednak specjalnie, ponieważ ostatecznie wszystko się ułoży i to lepiej niż myślałeś.

Miłość: drogie Skorpiony unikajcie flirtów, szczególnie jeśli jesteście już w związkach. Ktoś może bowiem podkoloryzować nieco rzeczywistość i rozpuścić plotki, które nie wpłyną najlepiej na Wasze relacje z innymi ludźmi.

Praca: nie wykręcaj się od obowiązków i wykorzystaj w stu procentach czas spędzony w pracy. Możesz bowiem dzięki temu sporo zyskać, a premia i dodatkowe pieniądze bardzo Ci się przydadzą.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu ostrożne działania przyniosą więcej dobrego niż spontaniczność. Ułóż więc plan i trzymaj się go nawet jeśli wkradną się jakieś trudności. W razie problemów, pomocną dłoń poda Ci inny Strzelec, Waga lub Rak. Nie udawaj więc Zosi Samosi, tylko śmiało proś o wsparcie. Co do zdrowia, to poczujesz się znacznie lepiej. Powróci energia, kreatywność oraz chęć do zabawy. W połowie tygodnia uważaj jednak na żołądek. Jedz zdrowo, w małych ilościach i na spokojnie. Fast foody spożywane w biegu mogą okazać się bolesne w skutkach. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek.

Finanse: jeśli chodzi o Twoje finanse to w dalszym ciągu będą one niestabilne. Raz lepiej, raz gorzej jednak nie martw się tym na zapas, ponieważ jak zwykle spadniesz na cztery łapy.

Miłość: drogie Strzelce, dbajcie o przyjaciół oraz o najbliższych. Ktoś może bowiem czuć się nieco zaniedbany lub wręcz odrzucony. Co do Strzelców w związkach to pamiętajcie o lojalności. Jeśli Wasz partner będzie potrzebował wsparcia, to koniecznie mu go dajcie, zamiast wypominać błędy lub czepiać się szczegółów. Co do Strzelców singli to jest to Wasz czas! Flirtujcie, bawcie się i poznawajcie nowych ludzi. Możliwe, że wśród nich znajdzie się ktoś absolutnie wyjątkowy!

Praca: w tym tygodniu może być nieco nerwowo, więc ważne będzie spokojne podejście do problemów. Bazuj na własnym doświadczeniu i wiedzy, a jeśli sam sobie nie poradzisz, poproś o wsparcie.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu nie obawiaj się ryzyka ani pójścia na całość. Gwiazdy zdecydowanie będą Ci bowiem sprzyjać i postawią na Twojej drodze kogoś, kto pozytywnie Cię zainspiruje lub pomoże. Co do kwestii zdrowotnych to jest to świetny moment na zmiany w sposobie odżywiania. Postaw na zdrową dietę, więcej się ruszaj, rzuć nałogi, a zobaczysz, że od razu lepiej się poczujesz – zarówno fizycznie jak i psychicznie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Wodnikach oraz Pannach.

Finanse: w tym tygodniu kwestie finansowe ułożą się doskonale. Zdecydowanie wyjdziesz na plus, co sprawi, że kamień spadnie Ci z serca. Możliwe, że coś wytargujesz, trafisz na jakąś doskonałą promocję lub sprzedasz coś, co tylko Ci zalegało i zbierało kurz.

Miłość: w najbliższych dniach możesz odczuwać naciski ze strony drugiej połówki. Nie będzie to wpływało najlepiej na Twoje samopoczucie, jednak podpowiadamy, że lepiej będzie pójść na kompromis niż się kłócić czy obrażać. Co do Koziorożców singli to idźcie na całość i odezwijcie się wreszcie do tej osoby, która zawróciła Wam w głowie 🙂 Wszechświat jest po Waszej stronie.

Praca: jeśli Twoja praca polega na tworzeniu różnych rzeczy, to podpowiadamy, że najbardziej kreatywny i pomysłowy będziesz we wtorek oraz w piątek. Co do Koziorożców poszukując właśnie pracy to uważajcie na oferty, które już na pierwszy rzut oka wydają się Wam nazbyt atrakcyjne.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: drogi Wodniku, w tym tygodniu poczujesz, że świat leży u Twych stóp. Nawet najtrudniejsze z pozoru zadania, okażą się kaszką z mleczkiem, a ludzie będą w stosunku do Ciebie bardzo przychylni i pomocni. Możliwe także, że znajdzie się okazja do jakiegoś wyjazdu i małej imprezy w gronie bliskich czy też przyjaciół 🙂 Co do zdrowia to, większość Wodników będzie czuła się świetnie. W razie ewentualnych przeziębień, na nogi szybko postawią Was domowe sposoby typu ziołowe parówki, herbata z miodem i cytryną czy koc i termofor. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Was wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziecie w Bykach i Pannach.

Finanse: ekstra pieniądze pozwolą na jakieś zakupowe szaleństwa i spełnianie marzeń. Nie odmawiaj więc sobie przyjemności i przejrzyj internetowe sklepy – z pewnością znajdziesz tam super okazje czy wyprzedaże.

Miłość: Wodniki będące w związkach zastanówcie się czy jesteście jeszcze w stanie zaskoczyć Waszego partnera. Jeśli tak, to zróbcie to ponieważ ostatnio coś wieje u Was nudą. Więcej spontaniczności i szaleństwa! 🙂 Co do Wodników singli to przyjrzyjcie się znajomemu Bykowi lub Rakowi. Mogą Wam bowiem zaoferować więcej niż sądzicie 😉

Praca: to będzie spokojny tydzień, podczas którego ominą Cię wszelkie turbulencje czy problemy. Nadrobisz zaległości, pomożesz współpracownikowi i znajdziesz nawet czas na to, by nauczyć się czegoś nowego.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: droga Rybko, to będzie Twój tydzień. Postaw więc na przyjemności, spędzenie czasu po swojemu, spotkanie z przyjacielem i odpoczynek. Nic nie zakłóci Twojego spokoju ducha, a sprawy będą układały się bezproblemowo. W okolicach czwartku lub piątku możliwe jakieś spotkanie po latach, które bardzo pozytywnie Cię nastroi. Co do zdrowia, to uważaj na zatoki. Noś czapkę, nawet jeśli wydaje Ci się, że jest ciepło. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Baranach, Rakach oraz Strzelcach.

Finanse: jeśli czekasz na jakąś decyzję związaną z pieniędzmi, to jest bardzo prawdopodobne, że zapadnie ona właśnie w tym tygodniu. Gwiazdy podpowiadają, że sprawy finansowe niebawem znacznie się poprawią, więc bądź dobrej myśli.

Miłość: Ryby single, miejcie oczy szeroko otwarte, szczególnie w miejscu pracy oraz w drodze do niej 🙂 Szczególną uwagą zalecamy objąć Wodniki, Panny i Wagi. Co do Ryb będących już w stałych związkach to zaproponujcie jakąś wycieczkę – choćby jednodniową, lecz spędzoną razem. Dobrze Wam to zrobi!

Praca: w połowie tygodnia czeka Cię jakiś sukces lub małe, osobiste zwycięstwo w pracy. Będziesz z siebie dumny i dostrzeżesz, że jednak potrafisz więcej niż Ci się wydaje. Co do Ryb poszukujących pracy, to wysilcie uwagę w poniedziałek i wtorek. Możliwe, że właśnie wtedy natkniecie się na bardzo interesującą ofertę.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT