Horoskop tygodniowy na 11-17 stycznia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 11 do 17 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz miał w sobie sporo uroku osobistego i daru przekonywania. Bardzo prawdopodobne więc, że za Twoimi pomysłami stanie więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej – kuj żelazo póki gorące! Dobra rada dla Ciebie – jeśli widzisz, że ktoś z Twoich bliskich zaczyna popadać w coraz to większe kłopoty, reaguj! W przeciwnym wypadku będziesz mieć ogromne wyrzuty sumienia, a osoba ta naprawdę wiele straci. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie  dla Ciebie poniedziałek, sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Pannach i Strzelcach.

Finanse: w najbliższych dniach nie ryzykuj i nie podejmuj żadnych ważnych decyzji związanych z finansami. Lepsza okaże się tu ostrożność i dmuchanie na zimne. Pod koniec tygodnia możliwa za to jakaś miła niespodzianka.

Miłość: nie bierz sobie do serca rad ani podpowiedzi innych. Sam wiesz, co jest dla Ciebie dobre, szczególnie w kwestiach miłości i przyjaźni. Samotne Barany powinny dać sobie czas i nie robić niczego na siłę. Co do Baranów w związkach to uważajcie na zazdrosne Lwy i Koziorożce!

Praca: postaraj się dać z siebie maksymalnie dużo, nawet jeśli kompletnie nie masz na to ochoty. Trzymaj się też blisko ze współpracownikami. Jeśli będziecie mieć dobre relacje, pomogą oni gdy będziesz potrzebował wsparcia.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w najbliższych dniach będziesz mieć w sobie dużo energii do zmian i działania prowadzącego do własnych korzyści. Nie miej więc wyrzutów sumienia i skup się właśnie na sobie oraz swoich priorytetach. Rada dla Ciebie – słuchaj własnej intuicji i podszeptów serca. W niektórych sytuacjach okażą się one bardziej trafne niż to na co wskaże zdrowy rozsądek czy własne doświadczenie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, sprzymierzeńców natomiast znajdziesz w Baranach i Wodnikach.

Finanse: nie żałuj pieniędzy na własne przyjemności ani zachcianki. Zastanów się też jak możesz zainwestować w siebie. Może nauczysz się nowego języka? Może wykupisz sobie wycieczkę w miejsce, o zwiedzeniu którego zawsze marzyłeś? A może postawisz na kompletną metamorfozę własnego wyglądu? Eksperymentuj, Gwiazdy Ci sprzyjają 🙂

Miłość: Gwiazdy pokazują jakieś kłopoty w życiu towarzyskim lub uczuciowym. Na jaw wyjść mogą prawdy, które okażą się być bolesne i które zniszczą jakąś relację. Postaraj się jednak nie reagować zbyt gwałtownie. Daj sobie czas na przemyślenie sprawy i nie feruj wyroków nim nie poznasz wszystkich faktów.

Praca: w odniesieniu do pracy bądź ostrożny i postaraj się nie nadepnąć nikomu na odcisk. Rób swoje, nie trać czasu na ploteczki i popracuj nad relacjami z klientami. Ważne by były one jak najlepsze!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu może najść Cię ochota na samorozwój, próbowanie zupełnie nowych rzeczy, naukę oraz odkrywanie świata. Poddaj się temu, a nie pożałujesz! W odniesieniu do zdrowia, wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Nie martw się więc i rób swoje. Rada dla Ciebie – niebawem w Twoim życiu pojawi się jakaś nowa osoba, która zmieni wiele na lepsze. Przyjmij ją więc jak najlepiej! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Wagach i Rakach.

Finanse: bardzo prawdopodobne, że czeka Cię wiele wydatków, które okażą się nieuniknione. Trzymaj więc rękę na pulsie i uważaj na to ile wydajesz na to, co tak naprawdę niepotrzebne.

Miłość: wielu singli spod tego znaku będzie mieć niebawem okazję do romansu. Bardzo prawdopodobne też, że to, co miało być chwilowe, przerodzi się w coś magicznego, co przetrwa wiele, wiele lat, a kto wie, może i już na zawsze? 🙂 Co do Bliźniąt będących już w związkach – radzimy dbać o to co macie i pilnować tego. Przynajmniej w najbliższych dniach.

Praca: postaraj się być tam gdzie Cię potrzebują, nie spóźniaj się i wyprzedzaj problemy o krok. Szef Cię doceni, a wraz z tym przyjdą dodatkowe pieniądze oraz uznanie.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: jeśli ostatnio nie czułeś się najlepiej (psychicznie lub fizycznie) to niebawem wszystko się poprawi. Przed Tobą bowiem bardzo dobry czas, podczas którego uda Ci się zażegnać ewentualne kryzysy, poznasz co to beztroska i prawdziwa radość, a także poznasz kogoś, kto wprowadzi do Twojego życia całą masę radości. Rada dla Ciebie – uważaj na Skorpiony! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bykach, Lwach i Wodnikach.

Finanse: wydasz sporo pieniędzy, jednak będzie to inwestycja, która jeszcze zaowocuje. W okolicach połowy tygodnia możliwa jakaś finansowa lub materialna niespodzianka, która przyniesie Ci sporą dawkę radości.

Miłość: jeśli jesteś już w związku, to możesz liczyć na spokojny i zgodny tydzień. Nawet jeśli ostatnio nie było między Wami najlepiej, to teraz wiele się zmieni na lepsze. Co do Raków singli to Gwiazdy będą sprzyjać Waszym miłosnym podbojom. Kto wie, może nawet postawią na Waszej drodze kogoś wyjątkowego?

Praca: unikaj kłótni z szefem oraz współpracownikami. Postaraj się też być maksymalnie uprzejmy dla klientów, ponieważ jedna niepotrzebna sprzeczka może sprowadzić na Ciebie sporo kłopotów.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: ten tydzień może być nieco melancholijny, spokojniejszy i bardziej skupiony na refleksjach niż na codziennej gonitwie. Co na to wpłynie? Tego niestety póki co Gwiazdy nie zdradzają… W każdym razie jakieś wydarzenia pomogą Ci dokonać ważnego wyboru i pokażą co tak naprawdę jest ważne. Rada dla Ciebie – w razie potrzeby, pamiętaj że masz przy sobie ludzi, którzy pomogą Ci w każdej sprawie! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Strzelcach i Baranach.

Finanse: jeśli na czymś się nie znasz, to zasięgnij rady eksperta. Lepiej byś miał pewność, szczególnie jeśli masz w planach inwestować w to duże pieniądze. Pod koniec tygodnia możliwy jakiś niespodziewany, duży wydatek.

Miłość: w kwestiach towarzyskich chaos. Możliwe jakieś rozstania czy roszady, które początkowo mogą być trudne do zaakceptowania, jednak z czasem okażą się przynieść za sobą sporo dobrego. Lwy single, w kwestii miłości nie działajcie na siłę. Dajcie sobie czas i zobaczcie co on przyniesie. Rada Bliźniaka może okazać się bardzo trafna!

Praca: jeśli właśnie szukasz pracy, to wsłuchaj się w to, co mówią znajomi i przyjaciele. Popytaj wśród nich czy przypadkiem nie słyszeli o jakichś wolnych etatach. Co do reszty Lwów, to postarajcie się w tym tygodniu nie spóźniać i nie wychodźcie z pracy wcześniej. Może Was bowiem przez to ominąć coś niezwykle ciekawego 🙂

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz mieć sporo szczęścia, a dobry humor w zasadzie nie będzie Cię opuszczał. Poza tym, że ułożysz własne sprawy, uda Ci się także pomóc komuś, kto na tą pomoc bardzo zasługuje. Co do kwestii zdrowotnych to uważaj na oczy i zęby! Jeśli już czujesz, że coś jest w ich obrębie nie tak, to nie przekładaj wizyty u specjalisty. Rada dla Ciebie – pierwszą połowę tygodnia poświęć na sprawy zawodowe, drugą natomiast na kwestie towarzyskie, miłosne i duchowe. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Rakach i Rybach.

Finanse: to dobry moment na inwestycje w siebie, najbliższych oraz dom. Nie bój się dużych wydatków, wystarczy bowiem, że odpowiednio się do nich przygotujesz i je przemyślisz, a uda Ci się przejść przez nie bez problemów.

Miłość: Panny będące w związkach będą w tym tygodniu miały dar przekonywania. Uda Wam się więc postawić na swoim i to bez żadnych kłótni ani fochów. Co do Panien singli to zostawcie kwestie miłosne Gwiazdom. One już bowiem wiedzą co zrobić by było najlepiej 😉

Praca: jeśli Twoja praca polega na kontaktach z ludźmi, to w tym tygodniu będziesz brylował. Najbardziej problemowi klienci staną się łagodni jak baranki, a problemy po Twojej ingerencji nie będą stanowiły już zagrożenia. Działaj więc! 🙂

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz silny, zdecydowany i pozbawiony wątpliwości. Pomoże Ci to podjąć jakieś ważne decyzje i ustalić co dalej. Uważaj tylko w kwestiach duchowych i towarzyskich. Zbyt szybkie i nieprzemyślane decyzje mogą bowiem przynieść więcej strat niż pożytku. Rada dla Ciebie – nie samą pracą człowiek żyje. Postaw na zabawę, wyjdź gdzieś z bliskimi, spędź czas na świeżym powietrzu i zrób sobie dzień wolnego od wszelkich obowiązków. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Pannach i Bykach.

Finanse: dostrzeżesz okazje, które zaprowadzą Cię do czegoś dobrego. Pomocną osobą w tej kwestii może okazać się znajomy lub bliski spod znaku Lwa.

Miłość: kwestie towarzyskie mogą się nieco zagmatwać za sprawą pewnej decyzji lub nieciekawego zrządzenia losu. Trzymaj więc rękę na pulsie i uważaj na to co robisz i mówisz. Samotne Wagi mogą w najbliższych dniach poznać kogoś, do kogo ich serca zabiją mocniej. Czy przerodzi się to w coś poważniejszego? Czas pokaże.

Praca: zaryzykuj i pokaż na co Cię stać, a zobaczysz, że dobrze na tym wyjdziesz. Jeśli w tym momencie szukasz pracy, to nie bój się aplikować na stanowiska które są nieco ponad Twoimi kwalifikacjami.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: ten tydzień poświęć na poukładanie pewnych spraw, przemyślenie co dalej i ułożenie planu. Nie działaj zbyt pochopnie i nie ryzykuj. To nie jest na to dobry moment. W kwestiach zdrowotnych zadbaj o to by wypocząć, wyspać się i nie narażaj się na przepracowanie. Nie przyniesie Ci ono bowiem nic dobrego. Zmęczony, możesz popełnić poważne błędy. Rada dla Ciebie – jeśli czujesz, że ktoś wymaga od Ciebie zbyt dużo, to uprzejmie lecz stanowczo odmów. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Rybach i Koziorożcach.

Finanse: jeśli możesz komuś pomóc, to zrób to. Pieniędzy Ci bowiem nie zabraknie, a pod koniec miesiąca będziesz nawet w stanie co nieco odłożyć.

Miłość: możliwe, że w życiu niektórych Skorpionów pojawi się niebawem ktoś z przeszłości, kto swego czasu miał na Was duży wpływ. Jest bardzo prawdopodobne, że tym razem stosunki między Wami ułożą się dobrze, więc warto byście popracowali nad tą relacją.

Praca: w życiu zawodowym czeka Was spokojniejszy czas, który warto wykorzystać na uporządkowanie ważnych spraw. Postarajcie się także zażegnać ewentualne spory w miejscu pracy, a zobaczycie że lepsza atmosfera świetnie wpłynie na wyniki.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: to świetny czas na dokonywanie zmian, zarówno tych duchowych, jak i towarzyskich czy związanych z domem. Będziesz miał świetne pomysły, a Twoja praca stanie się motorem napędowym dla innych. Możesz więc liczyć na pomoc oraz pełne wsparcie. Rada dla Ciebie – trzymaj się z daleka od zazdrośników oraz plotkarzy. Skup się natomiast na prawdziwych przyjaciołach, oraz bliskich którzy nigdy Cię nie zawodzą. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bykach i Skorpionach.

Finanse: warto inwestować w siebie, swoje umiejętności oraz hobby. Bardzo możliwe bowiem, że uda Ci się na tym zarobić, szczególnie jeśli fala na której teraz jesteś, dłużej się utrzyma. A wiele wskazuje na to, że właśnie tak będzie! 🙂

Miłość: Strzelce będą pragnęły teraz większej niezależności i czasu tylko dla siebie. Może to doprowadzić do zazdrości ze strony drugiej połówki! Postarajcie się więc nie odstawiać miłości na całkowicie boczny tor. Balans będzie tu podstawą! Strzelce single wypatrujcie osoby, która jest od Was starsza, ma podobne zainteresowania i jest spod znaku Panny, Byka, Lwa lub Koziorożca. To może być ta jedyna lub ten jedyny!

Praca: w pracy możesz natrafić na jakieś schody, które staną przed Tobą za sprawą klienta lub współpracownika. Będzie mocno nieprzyjemnie, jednak jeśli zachowasz zimną krew i spokój, znikną tak samo nagle jak się pojawiły.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu czeka Cię coś zaskakującego i bardzo miłego. Możesz też liczyć na uznanie, komplementy, wsparcie i chwile prawdziwego szczęścia. Jeśli więc ostatnio coś układało się kompletnie nie po Twojej myśli, to niebawem się to zmieni, a Ty odetchniesz z ulgą. Rada dla Ciebie – nie ryzykuj w kwestii zdrowia. Unikaj wyjazdów, spotkań w dużych grupach ludzi i nie bierz się za sporty o których nie masz zielonego pojęcia. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Bliźniętach i Rybach.

Finanse: możesz liczyć na jakieś benefity pieniężne lub materialne. Pod koniec tygodnia uważaj jednak na tak zwane okazje i promocje. Możesz się bowiem nieźle przejechać jeśli nie będziesz wystarczająco uważny.

Miłość: Koziorożce single skupią się teraz na czymś zupełnie innym niż poszukiwanie drugiej połówki. To jednak paradoksalnie może sprawić, że miłość stanie na Waszej drodze właśnie w tym momencie, gdy najmniej się tego spodziewacie. Tak to już jest w życiu 🙂 Koziorożce będące już w związkach, nie wyciągajcie spraw z przeszłości i nie dążcie do niepotrzebnych kłótni. Lepiej żyć w zgodzie.

Praca: nie daj się namówić do niczego, co jest wbrew Twoim przekonaniom i regułom. Działaj zgodnie z sumieniem i nie patrz na to, czy komuś to pasuje czy też nie. To Twoje życie i Twoje decyzje.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: działaj tak, by było Ci dobrze i wygodnie. Możesz nawet odpuścić nieco obowiązków, ponieważ nie sprowadzi to na Ciebie żadnych nieprzyjemnych konsekwencji. Tym bardziej jeśli jesteś pracusiem i zazwyczaj bierzesz na siebie za dużo. Niech teraz inni się wykażą! Ty w tym czasie zajmij się sobą, swoimi bliskimi i samorealizacją. Rada dla Ciebie – oczyść nieprzyjemną atmosferę, odetnij się od ludzi, którzy Cię krzywdzą lub w których towarzystwie źle się czujesz. Pamiętaj też, że nic nie musisz. To Twoje życie i Twoje decyzje. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bliźniętach i Wagach.

Finanse: możliwe, że znajdziesz lub dostaniesz coś, co bardzo Cię ucieszy. Rozglądaj się szczególnie uważnie w okolicach połowy tygodnia. Gwiazdy podpowiadają także, że niebawem ktoś może zwrócić się do Ciebie z prośbą o pożyczkę, której nie powinieneś udzielać.

Miłość: skup się na relacjach rodzinnych i towarzyskich. Zadzwoń do osoby, z którą dawno się nie widziałeś i nie odrzucaj propozycji spotkania z przyjacielem. W kwestiach miłosnych Wodniki będą teraz bardzo podatne na zakochanie, więc uważajcie, szczególnie jeśli już macie swoje drugie połówki! Zdrada nigdy dobrze się nie kończy.

Praca: działaj w swoim tempie i nie daj sobie narzucić gonitwy. W pośpiechu łatwo bowiem o błędy, a na te nie możesz sobie teraz pozwolić. Jeśli czujesz taką potrzebę, weź wolne. Obowiązki nie uciekną, a gdy jesteś wypoczęty, łatwiej o kreatywność i świeże spojrzenie na to, nad czym pracujesz.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w najbliższych dniach pojawią się przy Tobie osoby, które bardzo dobrze na Ciebie wpłyną. Popatrzysz dzięki nim na pewne kwestie z dystansu i zrozumiesz w czym tkwił błąd. Pod koniec tygodnia możliwe jakieś spięcia z przyjacielem, drugą połówką lub szefem. Bądź więc ostrożny i dobieraj słowa z rozwagą. Rada dla Ciebie – zaufaj losowi i nie płyń pod prąd. Poddaj się temu, co szykuje dla Ciebie Wszechświat, a zobaczysz, że była to dobra decyzja. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Bykach, Strzelcach i Lwach.

Finanse: jeśli masz z tyłu głowy jakieś problemy związane z wydatkami, kwestiami urzędowymi lub prawnymi to niebawem wszystko się wyjaśni. Dostaniesz od losu więcej niż chciałeś, więc głowa do góry! 🙂

Miłość: z natury jesteś osobą życzliwą i niekonfliktową, jednak w tym tygodniu ktoś może sprowokować Twoją złość. Waż więc słowa i nie kieruj się chęcią zemsty. Ryby single, wypatrujcie osoby nieco młodszej od Was, jednak o podobnych zainteresowaniach i stylu bycia. Jest ona już niemal na wyciągnięcie ręki, a wiele wskazuje, że warto ją schwycić 🙂

Praca: działaj sprytnie i postaw na kreatywność. Mów też głośno o swoich pomysłach, ponieważ któryś z nich okaże się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! W pracy unikaj potyczek słownych z Koziorożcami.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT