Horoskop tygodniowy na 18-24 stycznia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 18 do 24 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz potrzebować większej niż zazwyczaj dawki wolności. Jednocześnie będziesz bardzo kreatywny, chętny do podejmowania wyzwań i chłonny. Gwiazdy sprzyjają nauce, artyzmowi, tworzeniu, planowaniu i rewolucjonizowaniu życia. Działaj więc 🙂 Rada dla Ciebie – pod koniec tygodnia zajmij się przyjaciółmi i bliskimi. Ktoś bardzo Cię potrzebuje. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Rybach i Pannach.

Finanse: możliwe, że staniesz przed jakąś propozycją biznesową lub finansową. Przemyśl ją ponieważ może okazać się, że faktycznie w tym planie jest sporo mocnych punktów!

Miłość: w tym tygodniu możesz mieć problem z dopasowaniem się do innych. Kompromisy też nie będą Ci we smak. Postaraj się jednak nie stawiać spraw na ostrzu noża. Lepiej przełożyć pewne rozmowy, niż narazić się na gniew ze strony bliskich.

Praca: dobrze będą wychodzić Ci przemówienia, negocjacje czy też wymyślanie nowych strategii. Osoby poszukujący pracy właśnie teraz powinny umawiać się na wszelkie rozmowy kwalifikacyjne i dni próbne!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym tygodniu poszukaj inspiracji, otwórz się na to, co nowe i postaraj się wyjść ze swojej strefy komfortu. Zobaczysz dzięki temu jak wiele możesz robić, jak wiele możesz kochać i jak wiele jeszcze możesz się nauczyć. Świat stoi przed Tobą otworem, skorzystaj więc z tego póki masz szansę. Rada dla Ciebie – pewien Koziorożec lub Rak dadzą Ci w tym tygodniu radę, z której powinieneś skorzystać. Najszczęśliwszym dniem będzie dla Ciebie czwartek. Uważaj natomiast w poniedziałek!

Finanse: bądź uważny, żebyś nie przegapił okazji, którą przyniesie Ci niebawem los. Będzie to bardzo przyjemna niespodzianka, jednak póki co nie możemy zdradzić więcej 😉

Miłość: wyostrz zmysły i przyjrzyj się najbliższym. Czy aby wszystko na pewno jest dokładnie tym, czego się spodziewasz i co zakładasz? Rada dla Byków singli – dajcie szansę losowi, nawet jeśli osoba, która próbuje się do Was zbliżyć nie wydaje się Wam być księciem czy też księżniczką na białym koniu. Czas pokaże bowiem, że wiele Was łączy!

Praca: nie zajmuj się plotkami ani firmowymi dramami. Skup się za to na swoich zadaniach, ponieważ dodatkowe rozpraszacze mogą sprawić, że popełnisz błąd, który będzie Cię sporo kosztował.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: dla większości Bliźniąt ten tydzień okaże się być intensywny, szybki i pracowity. Będziecie skupieni na jednej dziedzinie życia, która z jakiegoś powodu pochłonie Was tak bardzo, że zapomnicie o całej reszcie. Czy mamy w związku z tym dla Was jakieś rady? Oczywiście! Po pierwsze – wysypiajcie się, po drugie – bądźcie pewni siebie i elastyczni, a przy tym uczciwi, po trzecie – nie bójcie się tego, co nowe i nieznane. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rakach i Wodnikach.

Finanse: jeśli ktoś jest Ci winny pieniądze, to w tym tygodniu się o nie upomnij. Gwiazdy mogą bowiem nieco dopomóc temu, by trafiły one z powrotem do Twoich rąk.

Miłość: w najbliższych dniach możesz być bardziej nerwowy i mniej chętny do trudnych rozmów, wspólnego spędzania czasu czy planowania przyszłości. Powiedz więc wprost, że pewne sprawy musicie przełożyć na kolejny tydzień, ponieważ teraz zajmuje Cię coś innego. Prawda zawsze jest lepsza niż kłamstwo!

Praca: pilnuj tego, by wypełnić swoje obowiązki, nie spóźniaj się, nie kombinuj i nie szukaj wymówki do wzięcia wolnego. Teraz lepiej nie wystawiać na próbę cierpliwości szefa.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: ten tydzień przyniesie jakieś zawirowania. Możliwe, że będziesz musiał podjąć jakieś ważne decyzje, ustalić priorytety i zmienić swoją rutynę. Pamiętaj jednak by podejść do tego wyzwania z dobrym nastawieniem i potraktować je jako wskakiwanie na wyższy level życia. Rada dla Ciebie – w razie niepewności czy też obaw zwróć się z prośbą o radę do bliskiego Wodnika lub Bliźniaka. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Uważaj natomiast w środę!

Finanse: w tym tygodniu się napracujesz, jednak szybko zobaczysz, że było warto. Możliwe też, że znajdziesz coś cennego. Rozglądaj się więc 🙂

Miłość: nie przejmuj się komentarzami innych, tylko rób to, co podpowiada Ci serce. Nie staraj się też grać kogoś, kim nie jesteś – to autentyczność jest teraz w cenie! Co do Raków, które są w trudnych związkach, to mamy dla Was radę. Dajcie sobie czas, przemyślcie czego tak naprawdę chcecie, a następnie podejmijcie decyzję. Już czas!

Praca: ktoś może chcieć podkopać Twoją opinię, nie pozwól mu na to! Pracuj mądrze, szukaj nowych rozwiązań i rozwijaj się. Stanie w miejscu nie przyniesie Ci bowiem niczego pozytywnego.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu skup się na sobie i własnych potrzebach. Inni dadzą sobie radę jeśli odsuniesz się nieco w cień w kwestiach obowiązków i codziennej gonitwy. Poświęć więcej czasu na potrzeby duchowe, samorozwój oraz spełnianie marzeń. Należy Ci się! Rada dla Ciebie – rozwiąż kwestie, które nie dają Ci spokoju i wewnętrznie Cię męczą. Jeśli będziesz spokojniejszy, od razu lepiej się poczujesz. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast największe wsparcie i zrozumienie otrzymasz od Byków i Koziorożców.

Finanse: pozwól sobie na wydatki związane z Twoim hobby lub przyjemnościami. Gwiazdy będą sprzyjać finansom, więc nie wpłynie to negatywnie na Twój budżet.

Miłość: drogi Lwie, bardzo prawdopodobne, że poznasz niebawem osobę, która pozytywnie na Ciebie wpłynie i doda Ci chęci do działania. Możliwe, że z biegiem czasu stanie się ona nawet Twoją drugą połówką lub najlepszym przyjacielem! Lwy w związkach, we wtorek i środę uważajcie na to, co mówicie swojej drugiej połówce. Kilka słów za dużo może bowiem wywołać niepotrzebne kłótnie.

Praca: póki co nie kombinuj w kwestiach zmiany pracy czy przebranżawiania się. To nie jest na to najlepszy czas. Oczywiście możesz układać plan i zmierzać ku dobrym zmianom, jednak na spokojnie i bez nagłych decyzji!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: to będzie spokojny i udany tydzień. Załatwisz jakieś sprawy, które nie dawały Ci spokoju, rozwiążesz problemy i załagodzisz konflikty. Będziesz czuł się silniejszy i bardziej pewny siebie, za czym z pewnością pójdą śmiałe działania. Rada dla Ciebie – poszerzaj horyzonty i inwestuj w siebie. Ten rok będzie obfitował w nowe możliwości, więc musisz być na nie gotowy! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Wagach i Rakach.

Finanse: ktoś niebawem może zwrócić się do Ciebie z prośbą o pożyczkę lub jakieś wsparcie. Jeśli ufasz tej osobie i masz środki na tego typu pomoc, to śmiało. W przeciwnym wypadku lepiej będzie odmówić.

Miłość: konstelacja Gwiazd, wspiera w tym momencie miłość, więc większość Panien poczuje się pewnie, bezpiecznie i szczęśliwie. Nawet jeśli ostatnio coś było między Wami nie tak, to znajdziecie sposób na to jak naprawić sytuację. Co do Panien singli to wypatrujcie sposobności do poznania nowych ludzi. Ktoś wyjątkowy jest bliżej niż Wam się wydaje!

Praca: to dobry moment na urlop i chwilowy odpoczynek od obowiązków. Jeśli jednak z jakichś względów nie możesz sobie teraz na niego pozwolić, to przynajmniej wyhamuj nieco z ilością zleceń i zadań, które na siebie bierzesz. Przepracowany nie będziesz efektywny!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: jeśli wewnętrznie czujesz, że robisz coś niezgodnego z własnymi przekonaniami, to jest to dobry moment na powiedzenie sobie „dość”. Jesteś przecież ponad tym wszystkim i jeśli tylko zechcesz, wrócisz z powrotem na dobrą drogę! W końcu, czy jest coś lepszego niż wewnętrzna harmonia i samozadowolenie? Rada dla Ciebie – rozmowa, która Cię czeka może nie być łatwa, jednak spadnie Ci po niej kamień z serca. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Strzelcach i Baranach.

Finanse: w tym tygodniu możliwe są jakieś kłótnie lub nieporozumienia związane z pieniędzmi. Dodatkowo widać spore wydatki, które nie były wliczone do miesięcznego budżetu.

Miłość: bądź szczery i traktuj bliskich tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Na dłuższą metę kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wybije niczym gejzer – z siłą, której nie będziesz już w stanie powstrzymać. Wagi poszukujące miłości, pod koniec tygodnia miejcie oczy szeroko otwarte 😉

Praca: możesz zostać postawiony przed jakimś bardzo odpowiedzialnym zadaniem, które początkowo może Cię przerazić. Zachowaj jednak spokój, ponieważ z drobną pomocą kogoś bliskiego poradzisz sobie z tym śpiewająco!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: ten tydzień będzie zdecydowanie lepszy niż poprzedni. Gwiazdy bowiem mocno wspierają większość dyscyplin życia, a najmocniej miłość i sprawy związane ze zdrowiem. Jeśli więc ostatnie nie było najlepiej, to teraz wiele spraw zacznie się układać. Rada dla Ciebie – to dobry moment na to by ułożyć plan działania na ten rok. Zamiast stać w miejscu, zacznij inwestować w siebie. Warto! 🙂 Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie poniedziałek i sobota. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Lwach i Bliźniętach.

Finanse: w tym tygodniu ktoś Cię odciąży finansowo, co sprawi, że na koniec miesiąca wyjdziesz na plus. To dobry moment na to, by zacząć oszczędzać na spełnienie któregoś z marzeń!

Miłość: pewne rzeczy wydarzą się bez względu na to, co zrobisz czy powiesz. Może więc warto dać im szansę, na to by płynęły własnym nurtem i dopiero po czasie, stojąc z boku wyciągnąć wnioski? Skorpiony single uważajcie na nowo poznane osoby! Jedna z nich nie jest bowiem tym, za kogo się podaje!

Praca: w tym tygodniu pilnuj mocniej kwestii związanych z pieniędzmi. Uważaj także na dokumenty, które wydajesz lub podpisujesz.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: słowo klucz na ten tydzień to dyplomacja i opanowanie. Nie daj się wkręcić w żadne dramy czy kłótnie. Ktoś może bowiem chcieć Cię wyprowadzić z równowagi i sprowokować do popełnienia błędu. W sprawach zdrowotnych uważaj na uszy i zatoki. Czapka to podstawa! Rada dla Ciebie – doprowadź do końca rozpoczęte sprawy. Gwiazdy będą sprzyjać wszelkim działaniom prowadzącym do spokoju ducha. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie poniedziałek, czwartek i niedziela. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Wagach i Baranach.

Finanse: zastanów się czy Twoje hobby lub zainteresowanie nie dałoby Ci możliwości dorobienia. To może być strzał w dziesiątkę, dzięki któremu powiększysz swój budżet, robiąc coś, co daje Ci radość.

Miłość: samotne Strzelce, zastanówcie się czy aby nie jesteście zbyt wybredne. Pod samym nosem macie bowiem idealnego kandydata na drugą połówkę, a z jakiegoś powodu go nie dostrzegacie! Strzelce w związkach, wy natomiast z jakiegoś powodu poczujecie znowu chęć do flirtowania i miłosnych uniesień. Pamiętajcie tylko by kierować ją jedynie w stronę swojej drugiej połówki 😉

Praca: działaj tak, by nikt nie miał Ci nic do zarzucenia. Pod koniec tygodnia możliwe jakieś zawirowania, które wyprowadzą Cię z równowagi i zmuszą do szybkiej reakcji.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: lubisz mieć wszystko pod kontrolą, jednak w tym tygodniu pewne sprawy mogą zburzyć Twój wewnętrzny spokój. Nie do końca będziesz wiedział jak masz postąpić, a to co wydawało Ci się opanowane, znowu wybuchnie niczym gejzer. Podpowiadamy, że warto działać zgodnie z tym, co podpowie intuicja. Co prawda wkradnie się chaos, jednak Gwiazdy pomogą Ci się z nim uporać, więc głowa do góry! Rada dla Ciebie – w razie potrzeby poproś o pomoc Strzelca lub Lwa! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Uważaj natomiast we wtorek!

Finanse: jeśli planujesz jakieś poważniejsze zakupy, postaw na rzeczy sprawdzone i te z nieco wyższej półki. Pod koniec tygodnia sprawdź konto bankowe i zweryfikuj czy wszystkie zobowiązania zostały opłacone.

Miłość: samotne Koziorożce mogą w tym tygodniu doznać olśnienia i inaczej popatrzyć na osobę, którą znają od lat. Kto wie, może wyjdzie z tego jeszcze coś, czego żadne z Was się nie spodziewało? 🙂 Koziorożce single, bądźcie bardziej łagodne i wyrozumiałe dla swoich drugich połówek, a zobaczycie, że odwdzięczą się Wam tym samym.

Praca: w tym tygodniu praca nie przyniesie Ci żadnych większych zmartwień. Wszystko będziesz mieć pod kontrolą, a szef będzie patrzył na Ciebie bardzo przychylnym wzrokiem.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: drogi Wodniku, to czas na to by pokochać siebie samego i zatroszczyć się o własne potrzeby oraz marzenia. Inni sobie poradzą, nie musisz być stale na ich zawołanie. Postaw na samorealizację, zadbaj o ciało i ducha, zaplanuj wakacje, spotkaj się z przyjacielem, zabaw się w weekend i nie przejmuj się tym, co myślą o Tobie inni. To Twoje życie! Rada dla Ciebie – pij więcej wody i zadbaj o zdrowszą dietę. Wiosna tuż tuż 🙂 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Lwach i Bykach.

Finanse: to dobry moment na to, by zacząć odkładać co nieco na wakacje. Może dzięki temu w tym roku uda Ci się w końcu spełnić któreś z podróżniczych marzeń?

Miłość: któraś z Twoich bliskich osób doświadczy szczęścia, co automatycznie da szczęście także i Tobie. Dodatkowo będziesz bardziej skłonny do okazywania uczuć, mówienia o nich i bycia razem. Twoja druga połówka z pewnością będzie zadowolona z takiego obrotu spraw 🙂 Co do Wodników singli, to jedna rada – nie wchodźcie dwa razy do tej samej rzeki. Szczególnie do takiej, która okazała się być zimną i pełną zakrętów!

Praca: otworzą się przed Tobą jakieś nowe możliwości. Korzystaj więc z nich bez obaw, że coś jest zbyt trudne czy ponad Twoje kwalifikacje. Dasz sobie radę, musisz tylko uwierzyć w siebie.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: to będzie spokojny i przyjemny tydzień. Uda Ci się pchnąć do przodu jakąś sprawę, która dotąd stała w miejscu, a dodatkowo zyskasz sprzymierzeńca, który bardzo zaangażuje się w to, by Ci pomóc. W połowie tygodnia spodziewaj się ważnych wieści. Będą dobre, więc nie masz się co martwić. Rada dla Ciebie – ktoś Cię potrzebuje, rozejrzyj się! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Strzelcach i Pannach.

Finanse: możliwe jakieś straty, jednak nie będą one na tyle duże, żeby sprawiły jakieś gigantyczne problemy. Może to być jakiś nieudany zakup lub zgubienie drobnej sumy pieniędzy.

Miłość: bez względu na wszystko, trzymaj stronę swojej drugiej połówki. Przynajmniej przez te kilka kolejnych dni! W przeciwnym wypadku, możliwe jakieś kłótnie, które popsują atmosferę na długie tygodnie. Ryby single, zwróćcie uwagę na Lwy 🙂

Praca: pilnuj tego, by wykonać sumiennie wszystkie swoje obowiązki. Nie zrzucaj ich na innych, ponieważ przyniesie to więcej strat niż pożytku.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT