Horoskop tygodniowy na 21-27 grudnia 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 21 do 27 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz pozytywnie nastawiony, szczęśliwy i życzliwy w stosunku do innych. Bardzo zyskają na tym wszelkie międzyludzkie relacje – zarówno te w pracy, jak i te domowe. Ludzie będą czerpać od Ciebie pozytywną energię, więc wszelkie kłótnie czy nieporozumienia odejdą w zapomnienie. W sprawach zdrowotnych mamy dla Ciebie radę – jeśli Ty sam o siebie nie zadbasz, nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Lwach i Strzelcach.

Finanse: będziesz miał sporo okazji do wydatków, z czego z pewnością skorzystasz. Magia Świąt całkowicie Cię porwie i sprawi, że wydawanie pieniędzy będziesz odczuwał jako przyjemne. Szczególnie jeśli sprawisz tym także przy okazji szczęście komuś bliskiemu.

Miłość: w tym tygodniu znajdziesz więcej czasu dla bliskich i z przyjemnością oddasz się rodzinnym, domowym zajęciom. Będziesz cierpliwy, wyrozumiały i pełen pozytywnej energii. Jeśli jesteś już w stałym związku, to możesz być spokojny – na horyzoncie nie widać żadnych turbulencji. Jeśli natomiast jesteś singlem, to całkiem możliwe, że Gwiazdy sprawią Ci miłość na Gwiazdkę 😉 Zwróć uwagę na wolne Koziorożce i Byki!

Praca: Gwiazdy zdecydowanie wskazują tu na jakieś zmiany, ważne decyzje, nowe wyzwania lub innowacje. W każdym razie idziesz do przodu zamiast stać w miejscu – to ogromny plus! W środę wykaż się większym zainteresowaniem względem tego, co mówią klienci oraz współpracownicy.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Byki w tym tygodniu będą silne, pewne siebie i skupione na celach, które sobie postawią. Znacznie poprawi się także ich samopoczucie, a wszelkie bolączki odejdą w zapomnienie. Całkiem możliwe także, że pogodzicie się z kimś, z kim ostatnio nie dogadywaliście się najlepiej. W każdym razie – magia Świąt z pewnością na Was bardzo pozytywnie zadziała. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach, Wagach i Bliźniętach.

Finanse: nie ma się co oszukiwać – wydasz sporo. Jednak będą to głównie wydatki, które sprawią Ci dużo radości, więc bilans jest plusowy 🙂 W końcu nie pracujemy jedynie po to by płacić rachunki!

Miłość: coś skłoni Cię do zmian, odczujesz potrzebę bliskości i spędzania większej ilości czasu z tymi, których kochasz. Jeśli masz dzieci, to w tym tygodniu dadzą Ci one powody do dumy i szczęścia. Jeśli natomiast jesteś singlem, to znajdziesz towarzystwo przy jakimś miłym Strzelcu, Baranie lub Wodniku. Rozejrzyj się tylko wokół siebie i daj miłości szansę.

Praca: w tym tygodniu nie będziesz miał zbyt wiele wolnego czasu. Pochłoną Cię praca, życie zawodowe, hobby a także kwestie związane ze Świętami oraz Sylwestrem. Może to i lepiej, nie będziesz miał przynajmniej czasu na głupoty 🙂

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu poczujesz większą potrzebę dawania, bycia życzliwym i spędzania czasu z bliskimi. Czyżby to magia Świąt tak na Ciebie wpłynęła drogi Bliźniaku? W sprawach zdrowotnych również wszystko zmierza ku lepszemu. Będziesz silniejszy, bardziej odporny i wypoczęty. Możliwe także, że niebawem zaczniesz planować zmiany w stylu życia czy diecie. Jeśli nie okażą się one płonne, wiele zyskasz, a Nowy Rok może faktycznie okazać się tym przełomowym. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach i Pannach.

Finanse: ten tydzień zmusi Cię do kilku większych wydatków, będą one jednak bardzo przyjemne, więc nie popsują Ci nastroju 🙂 Jakieś szczęśliwe zrządzenie losu sprawi także, że odzyskasz część pieniędzy poprzez nieoczekiwany zastrzyk gotówki i ostatecznie wyjdziesz na zero lub nawet na plus!

Miłość: jeśli czujesz, że w Twoim związku jest coś nie tak, to po prostu pogadaj o tym ze swoją drugą połówką. Możliwe bowiem, że nie zauważyła ona nawet, że coś jest nie tak lub błędnie odczytała Twoją reakcję. W każdym razie jest to odpowiedni moment na chwilę szczerości i spokojną rozmowę. Bliźnięta single poczują natomiast ochotę na gorący świąteczny flirt. Kto wie, może wyjdzie z niego nawet coś bardziej trwałego niż chwilowy romans?

Praca: w tym tygodniu możecie dostać jakąś biznesową propozycję, która ostatecznie, w perspektywie czasu nie okaże się być strzałem w dziesiątkę. Mało tego – nie okaże się nawet w minimalnym stopniu opłacalna… Trzymajcie się więc od tego na dystans i kilka razy przemyślcie swój udział w tym przedsięwzięciu.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: ten tydzień może okazać się bardzo intensywny, szybki i pełen zwrotów akcji. Bądź więc gotowy na jazdę bez trzymanki 🙂 Na szczęście będziesz miał przy sobie pomocnika, który bez względu na wszystko będzie służył pomocną dłonią. Co do kwestii zdrowotnych, to możesz mieć problemy ze snem i pełnym zrelaksowaniem się. Stale coś będzie zaprzątać Ci głowę, więc pod koniec tygodnia warto postawić na odpoczynek i większą dawkę przyjemności. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Rybach.

Finanse: Twoja sytuacja finansowa w tym tygodniu pogorszy się jednak nie jakoś dotkliwie. Wystarczy Ci na wszelkie podstawowe wydatki, jednak nie poszalejesz już z przyjemnościami. Dużo lepiej będzie w przyszłym tygodniu, więc już niebawem 🙂

Miłość: niektóre Raki mogą w najbliższych dniach podjąć decyzję o powiększeniu rodziny, przygarnięciu zwierzaka lub zdecydują się na jakieś deklaracje. W każdym razie sprawy domowe i uczuciowe nabiorą tempa. W wypadku Raków singli raczej bez spektakularnych zmian.

Praca: kwestie zawodowe w tym tygodniu pochłoną Cię bardziej niż zakładałeś. Nie obiecuj więc rodzinie, że wyjdziesz z pracy wcześniej, ponieważ z jakiegoś powodu może Ci się to nie udać.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu nie próbujcie zrobić wszystkiego na raz. Wiadomo, że chcecie żeby okres Świąt był wyjątkowy, jednak przesadny pęd nie pozwoli Wam w pełni cieszyć się tym wyjątkowym okresem. Zwolnijcie więc, dajcie sobie pomóc, a wieczorami postawcie na większą dawkę przyjemności i relaksu. Okna nie muszą lśnić czystością by Święta były magiczne i piękne. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w innych Lwach oraz Rakach.

Finanse: w tym tygodniu będziesz mógł poszaleć nieco po sklepach i kupić sobie coś, o czym zawsze marzyłeś. Dodatkowo możliwe jakieś ekstra premie świąteczne w pracy. Dobra rada – rozglądaj się na około siebie ponieważ możliwe, że znajdziesz jakieś pieniądze!

Miłość: Lwy single mogą w najbliższych dniach zostać trafione strzałą Amora, co sprawi, że kwestie związane z tą miłością posuną się do przodu w ekspresowym tempie. Od poznania do ślubu może więc minąć zaledwie kilka miesięcy… Co do Lwów będących już w związkach to powinniście teraz odpuścić wszelkie żale czy pretensje. Cieszcie się tym co macie i pokażcie bliskim jak bardzo Wam na nich zależy.

Praca: w pracy będzie jakby wolniej i spokojniej. Możesz też liczyć na jakąś przyjemną niespodziankę lub uznanie ze strony przełożonych. W razie jakichkolwiek turbulencji, zwróć się o pomoc do Byka.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz pełen pozytywnej energii i nic nie stanie Ci na drodze do celu. Działaj więc, odważnie podejmuj ryzyko i idź po swoje. W połowie tygodnia możliwe jakieś ważne spotkanie, które jeszcze lepiej Cię nastroi, szczególnie w kwestiach finansowych lub zawodowych. Zdrowie w porządku, nie ma się czym martwić. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rybach oraz Rakach.

Finanse: jeśli zaangażujesz się w poszukiwanie najlepszej oferty, uda Ci się kupić coś z zyskiem. Nie bierz więc pod uwagę pierwszej lepszej opcji tylko rozejrzyj się wśród alternatywnych rozwiązań. Pomocną radę w tej kwestii może dać Ci Lew.

Miłość: niektóre Panny, szczególne te tkwiące w niezbyt satysfakcjonujących związkach, mogą przejrzeć na oczy i dostrzec, że poza przyzwyczajeniem czy obowiązkiem nie ma tu nic więcej. Może być to bodziec do zmian w najbliższych tygodniach. Co do Panien będących w udanych związkach, to te zbliżą się do swoich drugich połówek jeszcze bardziej. Będzie więc czuje, romantycznie i bardzo przyjemnie!

Praca: to dobry moment na wprowadzanie w życie innowacji i nowych pomysłów. Zastanówcie się więc nad tym jak usprawnić pracę. Może przydałby się jakiś kurs lub szkolenie pod okiem bardziej doświadczonego współpracownika?

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: ten tydzień będzie pracowity i szybki. Zapnijcie więc pasy drogie Wagi! Ktoś będzie wymagał od Was większego zaangażowania oraz uwagi. Postarajcie się spełnić te oczekiwania, a ominą Was niepotrzebne pretensje czy wyrzuty. W okolicach czwartku wszystko wyhamuje, a Wy będziecie mieć czas by się wyciszyć i nacieszyć wolnym czasem. W kwestiach zdrowotnych, możliwe problemy ze snem lub ciśnieniem. Relaks będzie więc wskazany! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Was niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziecie w Skorpionach oraz Strzelcach.

Finanse: z jednej strony sporo wydasz, z drugiej jednak do Twojej kieszeni trafią jakieś ekstra pieniądze. Wyjdziesz więc na plus, co bardzo pozytywnie Cię nastroi.

Miłość: Wagi single powinny w najbliższych dniach skupić się głównie na rodzinie oraz przyjaciołach. Odłóżcie na bok internetowe flirty oraz randki w ciemno. Co do Wag będących już w związkach to postarajcie się o większą wyrozumiałość. Początkiem tygodnia może być bowiem nieco nerwowo, jednak jeśli staniecie na wysokości zadania, to uda Wam się uniknąć kłótni.

Praca: jeśli Twoja praca polega na kontaktach z klientami to mamy radę – nawet jeśli będzie nerwowo, to więcej się uśmiechajcie. Załatwicie bowiem dzięki temu pewną kwestię, która przyniesie Wam sporo dobrego.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu z jakiegoś powodu poczujesz się świetnie w swojej własnej skórze. Zdajesz sobie bowiem sprawę z tego, że masz możliwości, ambicje, przyjaciół i warunki do stawania się coraz lepszym. Kto wie, może zmotywuje Cię to do postawienia sobie nowych celów tu i teraz. Nie czekaj z nimi do stycznia, masz bowiem na tyle energii i samozaparcia, że zrealizujesz je szybciej niż Ci się wydaje. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Baranach i Wagach.

Finanse: uważaj na tak zwane okazje i promocje. Stawiaj raczej na rzeczy sprawdzone, markowe i nieco droższe. Tylko dzięki temu nie stracisz. Pod koniec tygodnia możliwa jakaś bardzo miła, finansowa niespodzianka.

Miłość: Skorpiony single, wiele wskazuje, że do końca roku natkniecie się na kogoś, kto zmieni na lepsze Wasze życie. Jest duża szansa, że będzie to osoba spod znaku Koziorożca lub Byka. Co do Skorpionów będących już w związkach to na horyzoncie nie widać żadnych problemów. Cieszcie się więc tym, co macie i bądźcie z bliskimi.

Praca: jeśli właśnie szukasz pracy, to mamy dla Ciebie radę – popracuj nad swoim CV. Być może da się uczynić je bardziej wyjątkowym i ciekawym? Spraw by zostało ono w głowie rekrutujących, a będziesz miał większe szanse na zatrudnienie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: jeśli chcesz komuś coś udowodnić lub w jakiś sposób mu zaimponować, to w tym tygodniu będziesz miał ku temu sporo okazji. Szczytowa forma napełni Cię energią, pozytywnym nastawieniem i chęcią podążania ku byciu lepszym. Tak trzymaj drogi Strzelcu! Co do zdrowia to tu podobnie – bez większych problemów. Żadne wirusy ani bakterie nie pokrzyżują Ci planów. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Koziorożcach oraz Wagach.

Finanse: w tym tygodniu sporo wydasz, jednak i sporo zyskasz. Możliwe jakieś premie, prezenty, nieoczekiwane przelewy od bliskich czy wygrane. Pamiętaj jednak by nie planować od razu kierunku wydania tych pieniędzy. Bezpieczniej będzie zostawić je na później.

Miłość: jeśli jesteś młodym Strzelcem, to wygląda na to, że będziesz miał sporo okazji do zabawy i spotkań towarzyskich. Będzie więc wesoło – co do tego, nie ma wątpliwości 🙂 Strzelce single będą miały szansę na świąteczny flirt, który w Nowym Roku z pewnością przerodzi się w coś poważniejszego.

Praca: zadbaj o to, by przed Świętami dopiąć wszystko na ostatni guzik. Postaraj się także o jak najlepsze relacje z współpracownikami. Będzie to kluczowe w przyszłym roku.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu skup się na sprawach duchowych, na rodzinie i własnym szczęściu. Nie goń za sprawami materialnymi, ponieważ to nie one są obecnie najważniejsze. W połowie tygodnia rozwiąże się jakaś ważna sprawa lub problem. Pomoże Ci w tym ktoś bliski, na kogo zawsze możesz liczyć. Rada dla Ciebie – przełamuj swoje lęki i bariery, tylko dzięki temu nie ominie Cię coś magicznego. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Wodnikach oraz Pannach.

Finanse: uważaj byś nie przesadził z wydatkami. Najlepiej ustal sobie jakiś budżet, poniżej którego nie możesz zejść. Tak będzie bezpieczniej. Lepszy czas pod względem finansowym zapowiada się na początek stycznia.

Miłość: to dobry czas na wszelkie deklaracje czy ważne, wspólne decyzje. Zastanów się w którą stronę powinieneś pójść i postaw krok do przodu. Co do Koziorożców singli to w najbliższych dniach nie będziecie mieć okazji ku temu by kogoś poznać. Skupcie się więc na rodzinie, przyjaciołach oraz na samym sobie.

Praca: w tym tygodniu będzie spokojniej i mniej chaotycznie. Postaraj się więc pozamykać wszelkie ważne sprawy i projekty. Zadbaj także o dobre relacje z współpracownikami. Okres przedświąteczny jest na to najlepszy!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz pełen pozytywnej energii. Wpłyną na to oczywiście Święta ale i też coś jeszcze… Co? Tego póki co, nie zdradzimy pozostawiając Ci niespodziankę 🙂 Co do kwestii zdrowotnych to wprowadź do swojej codzienności więcej ruchu. Zwracaj też uwagę na to, co ląduje na Twoim talerzu. Postanowienia noworoczne zacznij realizować od razu, a szybciej dotrzesz do celu. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Koziorożcach, Bliźniętach oraz Lwach.

Finanse: jeśli możesz w jakiś sposób dorobić, to koniecznie z tego skorzystaj. Ekstra pieniądze z pewnością się bowiem przydadzą! Uważaj na promocje i nie chodź bez potrzeby po centrach handlowych. Wydasz bowiem wówczas więcej niż zakłada Twój budżet.

Miłość: jedyne zgrzyty w miłosnym życiu Wodników mogą teraz wywołać pieniądze i kwestie z nimi związane. Uważajcie więc jeśli współdzielicie z kimś budżet. Lepiej skonsultować wydatki niż narażać się na niepotrzebne pretensje. Co do Wodników singli, to póki co raczej bez zmian. Nowy Rok szykuje za to dla Was coś ekstra… Bądźcie więc cierpliwi 🙂

Praca: przed Świętami pozamykaj wszelkie ważne kwestie zawodowe. Nawet jeśli będzie to wymagało od Ciebie zostania w pracy po godzinach czy wzięcia części obowiązków do domu.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: to będzie dość zakręcony tydzień, który wymusi na Tobie włączenie piątego biegu i uzbrojenie się w cierpliwość. Na szczęście w okolicach czwartku wszystko się uspokoi, a Ty będziesz mógł w końcu skupić się na tym, co najważniejsze. W tym tygodniu słuchaj tego, co mają Ci do powiedzenia bliscy. Możesz bowiem dostać jakąś bardzo dobrą radę. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach i Bykach.

Finanse: ktoś w najbliższych dniach mocno wspomoże Twój budżet i pomoże Ci w zorganizowaniu niezapomnianych Świąt dla bliskich. Nie sięgaj więc póki co do oszczędności, jeszcze Ci się one przydadzą.

Miłość: Ryby single będą w najbliższych dniach miały w sobie tyle uroku osobistego, że ciężko będzie przejść obok nich obojętnie. Jest to więc dobry moment na odezwanie się do osoby, która od dawna Wam się podoba! Co do Ryb będących już w związkach to uważajcie na swoją zazdrość. Nie uwalniajcie jej ponieważ może to doprowadzić do niepotrzebnych kłótni.

Praca: na początku tygodnia może być nieco nerwowo. Każdy będzie chciał podopinać przed Świętami wszelkie sprawy, więc tempo pracy będzie dość intensywne. Nie daj się jednak porwać temu wariactwu. Działaj w swoim tempie i z dokładnością. Inaczej możesz zawalić coś ważnego.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT