6-12 września 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 6 do 12 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Zadbaj o swoje zdrowie i unikaj negatywnych myśli, które będą miały niekorzystny wpływ na twoje samopoczucie. Skup się na pozytywnych aspektach swojego życia i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma, a wszystko ułoży się po twojej myśli. Dobrym dniem będzie dla ciebie sobota, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Lwach i Koziorożcach.

Finanse: Twoje realne oszczędności mogą nie pokryć się z twoimi oczekiwaniami. Niespodziewane rodzinne spotkanie lub impreza spowodują, że będziesz zmuszony do przekroczenia ustalonego budżetu.

Miłość: Barany będą miały okazje do spędzenia nieco większej ilości czasu poza domem, a nawet poza krajem, co sprawi, że wasze szanse na poznanie drugiej połówki znacznie się zwiększą. Prawdopodobnie wrócisz z wyjazdu podczas, którego poznasz pewną osobę. Gwiazdy sugerują, że może to być ktoś spod znaku Wagi, Panny lub Strzelca.

Praca: Jeśli chodzi o prace również tutaj możesz spodziewać się wyjazdu za granicę lub poza miasto, w którym obecnie pracujesz. Szanse na rozwinięcie kariery są znacznie większe niż w twoim obecnym mieście.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Wzbogać swoją dietę o liściaste warzywa oraz sok z świeżo wyciskanych owoców. Pomoże ci to zwiększyć swoją odporność i zapewni dobre samopoczucie. W tym tygodniu twoje myśli mogą nie być skupione na pracy, ale odpoczynek dobrze ci zrobi. Pomyśl o wyjściu na basen, plaże, czy jezioro – woda dobrze wpłynie na twoje nerwy. Szczęśliwy dzień spotka cię we wtorek, a dobrą radą posłużą ci Skorpion i Ryby.

Finanse: Wśród Byków mogą wystąpić nieplanowane wydatki związane z kwestiami prawnymi lub podatkami. Lepiej nie zwlekaj z ich opłatą.

Miłość: Napięty grafik w pracy, jak i zaplanowane zajęcia zaraz po niej mogą mieć negatywny wpływ na twoją relację z partnerem. Postaraj się tak zaplanować nadchodzące dni, aby twój partner nie poczuł się pominięty, a w dni w których naprawdę nie będziesz mógł się z nim spotkać wyślij mu kilka romantycznych wiadomości. Mogą one naprawdę uszczęśliwić twoją drugą połówkę.

Praca: W pracy zastosuj system priorytetów. Zapewni ci to dobrą organizacje i pomoże w wykonaniu najważniejszych obowiązków na czas, dzięki temu ominie cię dodatkowa praca po godzinach.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bliźnięta będą musiały zapanować nad emocjami, które będą towarzyszyły wam w tym tygodniu. Postaraj się zachować spokój i unikać gwałtownych reakcji. Duży wpływ na twoje zachowanie i samopoczucie będzie miał sen, a więc zadbaj o jego odpowiednią ilość i nie przeciągaj wyznaczonej godziny snu. Dobrym dniem będzie dla ciebie czwartek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Baranie i Wodniku.

Finanse: Operator twojej sieci może w tym tygodniu zaoferować ci niezwykle korzystną ofertę. Nie unikaj więc połączeń od niego, co więcej możesz nawet sam wybrać się do salonu.

Miłość: Nie bądź zbyt surowy dla swojego partnera. W tym tygodniu układ planet nie wygląda zbyt korzystnie, co zwiększa możliwość kłótni i nieporozumień. Wyzwania, które będą czekać na was mogą umocnić waszą relacji, jeśli uda wam się zapanować nad agresją i nerwowym zachowaniem. Single natomiast będą miały okazje do poznania nowej osoby w pracy! Miłości wisi w powietrzu, ktoś nowy pojawi się na twoim horyzoncie! Pracownik, kurier, a może klient?

Praca: W pracy nastrój będzie ci dopisywał, a zepsuć go jedynie może nadmierne plotkowanie pozostałych pracowników. Znacznie lepiej będziesz czuł się w pracy w pojedynkę, a więc na nią postaw w tym tygodniu!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu Raki będą w dobrym humorze, jednak podczas wychodzenia z domu jest duże prawdopodobieństwo, że zapomnisz zabrać go ze sobą. Coś w szybki i łatwy sposób zepsuje twój dobry nastrój i ciężko będzie ci samodzielnie przywrócić dobre samopoczucie. Z pomocą nadciąga Lew i Strzelec, natomiast dobrym dzień pojawi się w niedziele!

Finanse: Szczęście dopisze Rakom w kwestiach finansowych. Będziesz cieszyć się mniejszą ilością zadań, a jednocześnie stałym przypływem pieniędzy. To dobry czas, aby pomyśleć o poważniejszych inwestycjach lub wydać nieco więcej na przyjemności.

Miłość: Skup się na wypełnieniu zaległych obietnic, które złożyłeś swojej drugiej połówce. Nie tylko wzmocni to waszą relacje, ale także pomoże zacisnąć więzi i dołoży kolejną cegiełkę do trwałości i jakości waszego związku. Może masz zaległą wizytę u rodziców partnera lub obiecałeś pomoc w naprawie zepsutej rzeczy partnerki. Najwyższa pora pokazać, że nie tylko słuchasz, ale także pamiętasz i dotrzymujesz słowa.

Praca: W pracy lepiej nie stawiaj na swoim i unikaj kłótni z szefem. Chociaż czasem dobrze jest się wykazać, gwiazdy nie będą sprzyjały odważnym posunięciom szczególnie początkiem tygodnia.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Nawet jeśli nie zaobserwujesz u siebie poważnych objawów choroby, postaraj się zachować wszelkie środki ostrożności. Pomyśl o wyłączeniu pewnych aktywności, które mają zły wpływ na twoje zdrowie i zastąp je nowymi. Wprowadzenie kilku zmian dobrze ci zrobi i sprawi, że twoje samopoczucie znacznie się poprawi. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie sobota, a dobrą radą posłuży ci Panna i Waga.

Finanse: Uważaj na nieprzemyślane zakupy między środą a piątkiem. Rzecz, która wpadnie ci w ręce w rzeczywistości nie będzie tak praktyczna jak może ci się wydawać, a ty mocno pożałujesz zakupu.

Miłość: W nadchodzącym tygodniu twoja miłość będzie jeszcze bardziej silniejsza niż dotychczas. Twój związek będzie harmonijny, a twoje podejście do pewnych sytuacji pozwoli ci na uniknięcie zbędnych kłótni. Jeśli jesteś singlem sporo może zmienić się podczas czwartkowych zakupów. Wpadniesz na kogoś, kto zdecydowanie zapragnie pozostać w twoim życiu na dłużej.

Praca: Będziesz zmuszony do podwojenia swoich wysiłków jeśli chcesz osiągnąć wyznaczone cele. Miej też na uwadze pracę innych pracowników możesz zaobserwować coś wartego uwagi.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Ten tydzień dla Panny pod pewnym względem będzie zupełnie inny od poprzedniego. Zaobserwujesz pozytywne zmiany, które jeszcze bardziej utwierdzą cię w przekonaniu, że podjąłeś odpowiednią decyzje. Twoje samopoczucie będzie na wysokim poziomie i nic nie powinno go zmienić. Dobrym dniem będzie dla ciebie czwartek, zaś swoich sprzymierzeńców szukaj wśród Wodnika i Strzelca.

Finanse: Ktoś będzie mieć lepkie ręce kiedy tylko usłyszy ile skrywa twój portfel. Lepiej będzie jeśli nie będziesz się zbytnio przechwalał jego zawartością. W przeciwnym razie lepiej miej go na oku.

Miłość: Coś w twoim zachowaniu sprawia, że ludzie szybko się do ciebie zniechęcają. Jeśli chcesz poprawić swoje relacje z innymi w tym tygodniu powinieneś skupić się na poprawie swojego zachowania. Nie uda ci się zbudować związku jeśli ciągle będziesz krytykować swojego potencjalnego partnera. Zrób sobie kilka dni przerwy od randkowania i przyjrzyj się temu z pewnej odległości, a kiedy wyciągniesz wnioski popraw to, co zrobiłeś źle. Na pewno będą pozytywne efekty!

Praca: W pracy może zrobić się gorąco i wcale nie będzie to wina zepsutej klimatyzacji. Lepiej uważaj na to, co i do kogo mówisz.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Jeśli planujesz podróż nie zapomnij o zabraniu ze sobą niezbędnych leków i apteczki. Nawet jeśli miałyby ci się nie przydać lepiej będzie mieć je przy sobie. W ogólnej prognozie będziesz czuć się dobrze. Uwolnisz się od stresu i zmartwień i w końcu poczujesz, że masz wszystko pod kontrolą. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie piątek, zaś dobrą radą posłuży ci Baran i Koziorożec.

Finanse: Ten tydzień finansowo wypadnie lepiej od poprzedniego i kolejnego tygodnia. Brak nieplanowanych wydatków sprawi, że uda ci się nieco oszczędzić i utrzymać budżet pod kontrolą.

Miłość: Wagi, które planują oświadczyny na ten tydzień będą miały wszystkie planety po swojej stronie. Jest duże prawdopodobieństwo, że to właśnie teraz padnie pozytywna odpowiedź. To również dobry tydzień dla tych z was, którzy żyją w związku małżeńskim. Spokój i harmonia będą towarzyszyły wam w nadchodzących dniach, a problemy które możecie napotkać szybko zostaną rozwiązane.

Praca: Jeśli myślisz o zmianie pracy lepiej zajrzyj do swojego CV! Wygląda na to, że nadeszła najwyższa pora aby je nieco odświeżyć i podrasować. Dowiedź się, co jest najlepiej oceniane na stanowisku, w które celujesz – może coś będzie mogło znaleźć się w twoim CV.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpiony w tym tygodniu będą wyjątkowo rozleniwione. Twój stan zdrowia będzie utrzymywał się na dobrym poziomie, ale nie traktuj tego jako pewnika. Lepiej będzie unikać czynności, które mogą zbytnio przeforsować twój organizm. Dobrym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, a swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Bliźniętach i Pannie.

Finanse: Staraj się rozsądnie i ostrożnie rozporządzać swoim budżetem. Wydatki wraz z końcem tygodnia mogą wzrastać, przyda się więc dobry plan finansowy sporządzony początkiem tygodnia.

Miłość: Jeśli planujesz romantyczną niespodziankę dla swojego partnera celuj w środę lub czwartek. W tych dniach miłosna aura będzie krążyć nad wami, a więc powodzenie będzie wtedy największe. Postaraj się myśleć nieszablonowo i wybierz coś, co może zaskoczyć twoją drugą połówkę. Dobrym dniem na poważne rozmowy będzie sobota. Spokojnie uda wam się wyjaśnić pewne sprawy, które gryzą cię od dłuższego czasu.

Praca: W tym tygodniu będziesz miał szansę na dobre wynagrodzenie za osiągnięte wyniki. Ktoś może ci jednak pozazdrościć i próbować wpłynąć na sytuacje, która do tego doprowadzi. Noś przy sobie ochronny amulet, a wszystko będzie dobrze.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Zmiany, które wprowadzisz w tym tygodniu będą dobrym początkiem do osiągniecia tego, czego naprawdę pragniesz. Wszechświat daje ci znaki i kieruje w dobrą stronę. Wystarczy, że chociaż przez chwilę pomyślisz o sobie i w taki sposób, o którym zawsze marzyłeś. Twoje zdrowie będzie na dobrym poziomie, a samopoczucie pozwoli ci na zrealizowanie planów. Dobry dzień zapowiada się na środę, a twoimi sprzymierzeńcami będą Skorpion i Byk.

Finanse: Podczas podejmowania decyzji finansowych nie kieruj się wyłącznie instynktem. Chociaż wszystko podpowiada ci, że tak będzie dobrze w rzeczywistości może nie skończyć się to najlepiej.

Miłość: Jeśli chodzi o sprawy sercowe tydzień ten będzie dobry dla singli. Mają oni bowiem szanse na poznanie wyjątkowej osoby. Nie śpiesz się jednak i nie próbuj szybko budować związku. Nie bądź nachalny i poczekaj, aż druga strona sama zaproponuje kolejne spotkanie lub zostawi ci jasny sygnał, że ma na nie ochotę. Strzelce mają tendencje do narzucania się innymi ludziom, co w tym przypadku nie wyjdzie wam na dobre.

Praca: W pracy mnóstwo papierkowej roboty czeka na osoby nie tylko pracujące w biurze. Będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość bo przed tobą sporo materiału do przerobienia.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Odpowiednia ilość nawodnienia w ciągu dnia będzie kluczowa dla Koziorożców i nie tylko, a więc dbajcie również o innych. Noś zawsze przy sobie butelkę świeżej wody. Dobrym rozwiązaniem będzie kupno bidonu z filtrem, tak aby móc skorzystać z wody z kranu jeśli w pobliżu nie znajdziesz żadnego sklepu. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie sobota, a dobrą radą posłuży ci Rak i Waga.

Finanse: To dobry czas na wzięcie pożyczki lub kredytu, który miałeś w planach. Układ gwiazd jest teraz najbardziej korzystny a Merkury ma w opiece finanse Koziorożców.

Miłość: Koziorożcu nie poddawaj się i walcz o swoje! Jesteś na dobrej drodze, która zakończy się długim i szczęśliwym związkiem. Nie pozwól więc, aby pewna osoba, czy sytuacja ci w tym przeszkodziła. Luna pokazuje, że masz szansę przebić się nad innymi. Single zaś powinny zwrócić uwagę w kierunku pewnego samotnego Barana. Wszystko wskazuje na to, że sporo was łączy.

Praca: Dodatkowe kursy pomogą ci w przebiciu się przez sporą konkurencje na rynku pracy. Pracodawcy doceniają zaangażowanie i chęć zdobywania nowej wiedzy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Nadchodzące dni mogą nie ułatwiać Wodnikom przestrzegania diety. Wszelkiego rodzaju słodkie i słone przekąski będą kusiły cię na każdym korku. Jeśli do tej pory udawało ci się rzetelnie przestrzegać swojej diety pomyśl o tzw. cheat meal. Jest to posiłek, który zupełnie odbiega od twojej diety – czyli jest po prostu nie zdrowy. Pamiętaj jednak, że powinien być to jeden posiłek spożywany raz na kilka dni! Dobry dzień spotka cię we wtorek, a twoimi sprzymierzeńcami będą Baran i Lew.

Finanse: Zapowiadają się nieplanowane wydatki związane z wyjazdem lub podróżą. Nie mniej jednak wszystko powinno być pod kontrolą i nie zaburzyć twojego dotychczasowego planu finansowego.

Miłość: W relacjach miłosnych uważaj na Skorpiony i Raki. Mogą one źle odczytać twoje intencje przez, co wszystko skończy się jednie na sporym zamieszaniu. Znacznie lepiej dogadasz się z Bykiem i Wagą. Wodniki w związkach będą w tym tygodniu musiały mocno zaufać swojemu partnerowi i w zasadzie oprzeć wszystko na wierze i zaufaniu. Możesz jednak spać spokojnie. Wygląda na to, że na prawdę nie masz powodów do obaw.

Praca: Niektóre Wodniki będą miały w tym tygodniu kłopoty ze snem. Dobrze będzie więc zadbać o drugą zmianę w pracy lub poprosić o kilka dni wolnego.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie rozważ opcję zapisania się na zajęcia z medytacji lub jogi. Stres ma duży wpływ na twoje zdrowie i samopoczucie. Rybą często jednak zdarza się martwić o rzeczy, które bywają mało istotne. Kiedy uda ci się zapanować nad stresem, twoje samopoczucie znacznie się poprawi! Szczęśliwy dzień spotka cię w piątek, a dobrą radę usłyszysz od Wodnika i Byka.

Finanse: Pomyśl o inwestycji w nieruchomości. Warto będzie poświęcić trochę czasu i zagłębić się nieco w rynek. Zainwestowane pieniądze szybko wrócą do ciebie z podwójną liczbą zer na końcu.

Miłość: Ryby będą w miłosnym nastroju i chętnie pójdą w stronę urozmaicenia swojego związku. Pomyśl o tym, co najbardziej lubisz robić ze swoją drugą połówką i zaplanuj te rzeczy tak, aby były bardziej romantyczne niż zazwyczaj. Butelka wina, ulubiona muzyka w tle lub niecodzienny strój mogą wiele zdziałać! Nie bój się szaleć i kombinować.

Praca: W pracy dużo swobody i luzu, którą głównie możesz zawdzięczać samemu sobie. Im więcej pracy uda ci się wykonać, tym więcej wolnego czasu czeka na ciebie!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT