13-19 września 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 13 do 19 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Twoja uwaga w tym tygodniu będzie skierowana w stronę rodziny. Zajmiesz się domem i skupisz na relacjach rodzinnych. Poczujesz przypływ pozytywnej energii, dobry humor i samopoczucie będą ci dopisywać. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie środa, a swoich sprzymierzeńców odnajdziesz w Byku i Lwie.

Finanse: Sklepowe ceny będą przykuwać twoją uwagę i skłonią cię do większych zakupów. Lepiej omijaj sklepy, w których wiesz, że możesz dać się zbyt mocno ponieść.

Miłość: Niektóre Barany poczują rozczarowanie kiedy okaże się, że miłosne romanse zakończyły się wraz z końcem wakacji. W najbliższych dniach odkryjesz jak łatwo jest dać się ponieść emocją. Zrozumiesz, że nie warto jest dbać tylko o potrzeby partnera, ale i także swoje. Warto więc nie rezygnować ze spotkań, które proponują ci bliscy, możesz dzięki nim poznać kogoś kto bardziej zasłuży na twoją uwagę.

Praca: Spontaniczne działanie może przynieść całkiem zadowalające efekty. Nie porzucaj jednak swoich obowiązków, bo to nie skończy się dobrze.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Byki będą zmotywowane i gotowe poświęcić wiele, aby tylko powrócić do pełni zdrowia. Nie oszczędzaj więc na wizytach u lekarza i aptece. Dobrze zrobi ci również lekki wysiłek fizyczny. Nie przesadzaj jednak i nie bierz się za bardzo wymagające ćwiczenia. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, a swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Wodniku i Rybie.

Finanse: Możliwa jest współpraca, która przyniesie ci spore zyski. Musisz jednak wiedzieć z kim masz do czynienia. Przed podpisaniem umowy sprawdź dokładnie swojego potencjalnego wspólnika.

Miłość: Byki single, powinny uważać na osoby, które niedawno poznały. Nie traktujcie ich jako pewnika, zwłaszcza jeśli są to osoby poznane w Internecie. Osoby w związkach zaś powinny skupić się na faktach, a nie intuicji, która często bywa omylna. Pamiętaj, że związek to nie boisko piłkarskie, a więc sędziowie w postaci waszych bliski nie są obowiązkową częścią.

Praca: Elastyczność grafikowa, będzie dla Byka w tym tygodniu czymś niezbędnym. Nieplanowane wydarzenia zmuszą cię do szybkiego wyjścia z pracy, zadbaj więc o dobre zastępstwo.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Pod względem zdrowotnym nadchodzący tydzień może być przeciętny dla Bliźniąt. Staraj się skupić na diecie i unikaj potraw, które mogą mieć zły wpływ na twoje zdrowie. Jeśli uda ci się zachować odpowiednie środki twoje samopoczucie utrzyma się na dobrym poziomie. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, a swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Pannie i Wodniku.

Finanse: Nie wybiegaj do przodu jeśli chodzi o sprawy finansowe. Zajmij się rozplanowywaniem bieżących wydatków tak aby utrzymać zdrową ciągłość, a wszystko będzie dobrze.

Miłość: Bliźnięta w związkach w tym tygodniu nie będą w nastroju miłosnym. Wszelkiego rodzaju romantyczne gesty nie będą do was docierały, co może spowodować, że twoja druga połówka poczuje się nie doceniona. Jeśli chcesz jej to wynagrodzić w pierwszej kolejności powiedz, co leży ci na sercu a następnie zajmij się sprawą, która jest dla niej ważna.

Praca: Dużo nowości spowoduje, że nie będziesz czuć się do końca komfortowo, nawet jeśli obejmujesz swoje stanowisko od dłuższego czasu. Dobra rada – graj zespołowo.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Tydzień zacznij od porządków w kuchni. Zajrzyj do każdej szafki i uporządkuj jedzenie w lodówce zwracając uwagę na daty ważności produktów. Nawet kilka dni opóźnienia w terminie, które możesz przeoczyć spowoduje, że dany produkt zapewni ci spore problemy żołądkowe i uziemi w domu. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie sobota, a dobrą radę usłyszysz od Lwa i Skorpiona.

Finanse: Ten tydzień może przynieść ci oczekiwany zysk finansowy. Ktoś bliski podsunie ci dobre rozwiązanie problemu, które dobrze wpłynie na twoje finanse.

Miłość: W tym tygodniu będziesz niezwykle spokojny i opanowany. Dzięki temu twoje relacje z partnerem i bliskimi będą układały się jak najlepiej. Zajmiesz się przede wszystkim zadbaniem o to, aby każdy z nich czuł się równie komfortowo jak i ty. Wenus w trygonie sprawi, że single będą miały okazje do zrobienia kolejnego kroku w pewnej relacji.

Praca: Nowy plan inwestycyjny może przynieść spore zyski twojej firmie. Jeśli jesteś jej właścicielem zacznij działać już od poniedziałku!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Bądź bardziej otwarty na nowe doznania. Nie bój się próbowania nowych smaków w kuchni. Dieta, której do tej pory unikałeś ze względu na skład jej potraw może okazać się całkiem smaczna, a urządzenia na siłowni nie tak skompilowane i dosyć przyjemne w użytkowaniu. Wkrótce sam sobie podziękujesz, kiedy odważysz się przełamać barierę. Dobry dzień spotka cię w czwartek, a twoimi sprzymierzeńcami będą Ryby i Waga.

Finanse: Dobrze idzie ci oszczędzanie pieniędzy, jednak nieplanowany wydatek może spowodować, że będziesz musiał skorzystać z tego, co domyślnie miało mieć zupełnie inne przeznaczenie. Jeśli chcesz tego uniknąć we wtorek nie wykonuj obciążających zadań i ćwiczeń fizycznych.

Miłość: Samotne Lwy zaczną myśleć bardziej przyszłościowo, a co za tym idzie mogą pojawić się w waszych głowach pewne myśli sugerujące, że nadeszła najwyższa pora na ustatkowanie się. Zacznijmy od tego, że nic nie przychodzi od razu, a więc nie spodziewaj się, że już dwa dni później trafisz na osobę, która jest ci przeznaczona. Poszukiwania mogą wyglądać całkiem podobnie do twojego dotychczasowego trybu życia, niech to cię nie zniechęca.

Praca: Atmosfera w pracy będzie ci dopisywać i upewniać, że jesteś w odpowiednim miejscu. Na twoje samopoczucie w pracy duży wpływ będą miały relacje z innymi pracownikami, a więc trzymaj się ich blisko.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Zodiakalne Panny w tym tygodniu postawią przede wszystkim na zadbanie siebie pod względem fizycznym. Dobre samopoczucie zapewni ci zadbanie o dobry wygląd. Wizyta u fryzjera, SPA, wymiana garderoby i tym podobne sprawy spowodują, że twoja pewność siebie się zwiększy, a przy okazji będą świetną formą relaksu i odpoczynku. To będzie dobry tydzień! Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie środa, a swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Strzelcu i Baranie.

Finanse: Jeśli oszczędzanie pieniędzy nadal sprawia ci problemy, zamiast zakładania konta oszczędnościowego, do którego będziesz mieć dostęp postaw na starą i sprawdzoną metodę jaką jest świnka skarbonka. Wybierz taką, która pomieści nieco gotówki, a dostęp do niej będzie wymagał jej rozbicia. Im częściej będziesz do niej wrzucał duże i małe sumy tym bardziej szkoda będzie ci ją rozbić i skorzystać z odłożonych pieniędzy!

Miłość: Jowisz sprawi, że sprawy miłosne nie będą wyglądały tak, jak mógłbyś tego oczekiwać. Na horyzoncie widoczne są problemy w komunikacji, co może być sporym utrudnieniem zarówno dla osób w związkach, jak i tych, którzy jeszcze nie trafili na swoją drugą połówkę. Będziesz mocno rozdrażniony, a każde działanie drugiej osoby wyda ci się zbędne lub niestosowne, a stąd już szybka droga do kłótni.

Praca: W pracy lepiej nie bądź wybredny i nie oczekuj, że dostaniesz inne zlecenie. Wykonuj swoje obowiązki, nawet jeśli nie są przyjemne. Udowodnisz tym, że jesteś wiernym pracownikiem i zasłużysz na coś lepszego.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Musisz zadbać o swoje nawyki żywieniowe, które zdecydowanie wymagają poprawy, choćby niewielkiej. Jeśli palisz papierosy to będzie dobry moment, aby podjąć korki w stronę pozbycia się nałogu. Dobrze będzie również rozważyć opcje skontaktowania się ze specjalistą, który poprowadziłby cię podczas ćwiczeń i diety. Dobrym dniem będzie dla ciebie niedziela, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Byku i Lwie.

Finanse: Zauważysz na co przeznaczasz największą część swoich pieniędzy, jednak nie będziesz wiedział, co zrobić aby zmniejszyć koszty. Z pomocą może przyjść osoba spod znaku Koziorożca.

Miłość: Podczas poznawania nowych ludzi warto zadawać dużo pytań, aby jak najlepiej i jak najwcześniej poznać drugą osobę i upewnić się, że do siebie pasujecie. Postaraj się jednak zachować umiar i nie przekraczać pewnych granic. Pytania w stylu „Ile chciałbyś mieć dzieci?” lub „W jakiej wierze chciałbyś je wychować?” mogą odstraszyć drugą osobę. Zamiast tego dowiedz się jakie filmy lubi oglądać lub co najczęściej robi w wolnym czasie!

Praca: Nowe osoby mogą pojawić się w twoim miejscu pracy. Będzie to miało duży wpływ na jej płynność i jakość.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Osoby starsze powinny zachować większą ostrożność podczas wykonywania codziennych czynności. Zwłaszcza jeśli cierpisz na nadciśnienie lub cukrzycę. Szczęśliwym dniem będzie dla was niedziela, zaś dobrą radę możecie usłyszeć od Koziorożców i Strzelców.

Finanse: Prawdopodobnie w tym tygodniu staniesz przed podjęciem ważnej decyzji finansowej, która będzie miała spory wpływ na twoje dalsze losy. Dobra rada – postaraj się unikać tłocznych miejsc.

Miłość: Jeśli nie planujesz powiększania swojej rodziny uważaj podczas zbliżeń. Jeśli jesteś żonaty lub masz męża i planujesz zrobić niespodziankę współmałżonkowi, wycieczka-niespodzianka może zdziałać cuda. Najlepszym dniem na jej realizacje może okazać się środa lub czwartek.

Praca: Dużo ciężkiej pracy będą miały Skorpiony pracujące bezpośrednio z klientem. Będą oni niezwykle szczegółowi i czepliwi. Ciężko będzie o chwile przerwy.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Twój metabolizm może zostać zaburzony w tym tygodniu. Prawdopodobnie będzie związane to z brakiem apetytu. Przez to będziesz czuł się osłabiony i ociężały. Powinieneś więc mieć pod kontrolą swoje posiłki i zadbać o dodatkowe środki ostrożności. Dobrym dniem będzie dla ciebie czwartek, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Barana i Raka.

Finanse: Dzięki systematycznemu działaniu uda ci się wykonać kilka dobrych posunięć, których korzyści finansowe przekroczą twoje oczekiwania.

Miłość: Dla Strzelców będzie to dobry czas. Możesz nie napotkać wielu problemów i prawdopodobnie będziesz się dobrze bawić z rodziną i przyjaciółmi. Merkury obdarzy cię pozytywną energią, którą będziesz zarażał swoich bliskich. Jeśli jesteś w związku pamiętaj o ważnej dacie, która się zbliża.

Praca: Zachowaj ostrożność przy podpisywaniu jakichkolwiek dokumentów lub umów oraz składaniu obietnic dotyczących niedokończonych prac

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie:  W tym tygodniu możesz czuć się źle, jeśli chodzi o poziom energii i produktywność. Regularna praktyka jogi może pomóc w uniknięciu poważnych problemów zdrowotnych. W przeciwnym wypadku niepokój i stres mogą prowadzić do niskiego metabolizmu i problemów z trawieniem. Szczęśliwy dzień spotka cię w piątek, a twoimi sprzymierzeńcami będą Panna i Lew.

Finanse: To dobry czas, aby część pieniędzy przeznaczyć na własne przyjemności. Jeśli od dawna planujesz wyjazd nadeszła odpowiednia pora, aby zrealizować plan!

Miłość: Twój partner będzie niezwykle opiekuńczy wobec ciebie w nadchodzących dniach. Możesz liczyć na jego pomoc nawet w najdrobniejszej sprawie. Warto będzie więc odwdzięczyć się drobnym gestem. Zabierz go do ulubionej restauracji lub przyrządź ulubione danie w domu. Proste gesty najbardziej uszczęśliwiają.

Praca: Pojawi się kilka problemów. Jednak masz dobre predyspozycję, aby się ich pozbyć. Musisz jedynie zadbać o odpowiednią ilość czasu.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Ten tydzień będzie niezwykle męczący dla Wodnika. Przez cały czas jego trwania jedyne o czym będziesz myślał to weekendowy odpoczynek. Wygląda na to, że cierpliwości ci się opłaci, a w weekend spotka cię miła niespodzianka. Dobrym dniem będzie dla ciebie sobota, a swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Barana i Wagi.

Finanse: Tydzień zapowiada się obiecująco pod względem finansowym. Długotrwałe problemy finansowe będą miały okazje się zakończyć. Dobra rada – odezwij się do starego przyjaciela.

Miłość: Dla singli tydzień nie wydaje się sprzyjać budowaniu harmonijnego związku. Problemy mogą ukazać się znikąd. Jednak mogą nie pozwolić, żeby sprawy wymknęły się spod kontroli. Pozycje planet mogą czasami powodować różnice zdań, zwłaszcza w sprawach wewnętrznych w drugiej części tego tygodnia

Praca: Druga część tygodnia może przynieść pozytywne nagrody za ciężką pracę, co może zwiększyć Twoją pewność siebie.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Twój poziom energii prawdopodobnie poprawi się w ciągu tygodnia. Postaraj się zachować entuzjazm i osiągnąć spokój umysłu, angażując się w niektóre aktywności fizyczne lub ćwiczenia. Szczęśliwy dzień pojawi się w środę, a dobrą radą posłużą ci Wodnik i Byk.

Finanse: Właściwe planowanie finansowe prawdopodobnie wzmocni twój status finansowy. Postaw więc na mądre zarządzanie pieniędzmi.

Miłość: To może być idealny czas na znalezienie realistycznego zrozumienia twojego związku. Są szanse na pewne zakłócenia około środka tygodnia. Ale w drugiej części tego tygodnia możesz zostać pobłogosławiony kilkoma ekscytującymi romantycznymi chwilami.

Praca: Planety mogą dać ci siłę do stawiania czoła przeciwnościom i przeszkodom. Czeka cię gorączkowa faza, która prawdopodobnie wystawi na próbę twoje umiejętności i cierpliwość.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT