Horoskop tygodniowy na 12-18 lipca 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 12 do 18 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na posiłki, które jesz – tak, aby nie były one zbyt ostre. A także postaraj się unikać zimnych napojów i ograniczyć palnie. Jest spore prawdopodobieństwo, że dzięki temu uda ci się uniknąć nieprzyjemności w postaci infekcji gardła. Dobrze będzie również nie wdawać się w żadne kłótnie ponieważ przysporzą ci one sporo stresu, a ten zaś negatywnie wpłynie na twoje samopoczucie. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, zaś dobrą radą posłuży ci Skorpion oraz Wodnik.

Finanse: Tydzień nie będzie sprzyjać oszczędnością. Istnieją szansę, że spotkasz się z kilkoma nieplanowanymi wydatkami, a także stan twojego zdrowia może zmusić cię do pozostawienia większej kwoty w aptece.

Miłość: Egoizm w połączeniu z agresją sprawi, że posuniesz się do czynów, które odsuną cię od twojego partnera. Gwiazdy zapowiadają spotkanie lub małe przyjęcie w domu. Pomoże ono ci załagodzić sytuacje między małżonkiem, a także przyniesie szansę do intymnego zbliżenia. Niektóre Barany natomiast będą miały w tym tygodniu okazje do wyrażenia swoich uczuć przed kimś bliskim waszemu sercu. Jowisz jednak radzi zachować ostrożność podczas podejmowania tej decyzji.

Praca: Postaraj się nie wdawać w zbędne rozmowy z swoim szefem, ponieważ mogą one postawić cię w złej sytuacji. Dobrze pójdzie ci wykonywanie drobnych projektów i to na nich powinieneś skupić swoją uwagę w tyn tygodniu.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Spędzisz czas w miłym towarzystwie, co zapewni ci dobry humor i dobre samopoczucie. Na problemy ze zdrowiem mogą jednak narzekać twoje dzieci lub inni członkowie rodziny. Najprawdopodobniej nie obejdzie się bez wizyty u lekarza. Lepiej wziąć to pod uwagę podczas planowania tygodnia. Dobry dzień zagości u ciebie w sobotę, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Wadze i Koziorożcu.

Finanse: Postaraj się początkiem tygodnia zaplanować wszystkie wydatki na nadchodzące dni. Unikaj również udzielania pożyczek przyjaciołom lub rodzinie – długo będziesz czekać na spłacenie nie małego długu.

Miłość: Merkury przewiduje tydzień pełen wyzwań i zadań dla Byków w związku. Nie będzie łatwo, staraj się jednak nie kłócić z partnerem. Spędzajcie razem czas i rozmawiajcie o wszystkim. Twój związek potrzebuje więcej czasu, w którym jesteście we dwoje. Dotyczy to zarówno długotrwałych związków, jak i tych które nie dawno rozpoczęły swoją historię. Jest dobra wiadomość, Panie spod znaku Byka mogą spodziewać się propozycji małżeństwa.

Praca: Nie rób więcej niż jesteś w stanie zrobić. Zachowaj pozytywne nastawienie i spokój, a mimo wyzwań i stresujących sytuacji wyjdziesz z nich cało wraz z końcem tygodnia. Pamiętaj o cierpliwości, dzięki niej stopniowo zaczniesz zauważać poprawę.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bliźnięta będą musiały zadbać o swoje zdrowie, szczególnie te z III dekady, których organizm nie pracuje tak dobrze jak kiedyś. Zdrowe odżywianie będzie niezwykle kluczowe w tym tygodniu, aby uniknąć nieprzyjemności trawiennych. Pilnujcie posiłków jeśli macie skłonności do wysokiego cholesterolu. Szczęśliwy dzień czeka cię w czwartek, zaś dobrą radą będą służyły ci Strzelec i Panna.

Finanse: Twoje finanse za sprawą Jowisza i Merkurego będą utrzymywały się na jednym poziomie. Co jest zarówno dobre, jak i złe. Szczególnie jeśli planujesz w najbliższym czasie większy zakup. Być może obejdzie się bez pożyczek, jednak staraj się nie wydawać za wiele na rzeczy niepierwszej potrzeby.

Miłość: Zaskocz swojego partnera. Zbliżający się tydzień będzie sprzyjać miłosnym schadzką dla singli i romantycznym chwilą dla par. Zaplanuj kolację przy świecach lub rozejrzyj się za nowym miejscem, w którym będziecie mogli spędzić trochę czasu sam na sam. Partner również będzie skory do romansowania i flirtu. Niektóre Bliźnięta mogą być naprawdę zaskoczone, zwłaszcza jeśli do tej pory druga osoba nie wykazywała zbyt często inicjatywy.

Praca: Jest duża szansa, że otrzymasz propozycję pracy zagranicą lub samodzielnie znajdziesz ofertę idealną dla ciebie. Warto będzie skorzystać z okazji, którą przyniesie ci los. Praca będzie bardziej opłacalna niż w kraju.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Ciesz się czasem dobrego zdrowia i nie marnuj go na siedzenie w domu przed ekranem telewizora lub komputera. To idealny moment, aby zabrać się za ćwiczenia jogi i medytację, wyjść na rower lub odwiedzić pobliską siłownie. Dzięki temu zachowasz dobre samopoczucie i zdrowie na dłużej, a przy okazji wprowadzisz do życia zdrowy nawyk, który pomoże ci zgubić zbędne kilogramy. Dobrym dniem będzie dla ciebie środa, natomiast sprzymierzeńcem będzie Baran i Ryby.

Finanse: Zachowaj ostrożność podczas dokonywania inwestycji, zwłaszcza jeśli ich koszt będzie długoletni. Sprytne posunięcia przyniosą ci spore rezultaty w przyszłości.

Miłość: W tym tygodniu poczujesz jak silne i głębokie więzy łączą cię z twoją drugą połówką. Dzięki poważnym rozmową, na które nie zawsze znajdujemy czas zrozumiesz, że dawno temu dobrze wybrałeś decydując się na związek z tą osobą. Niestety między środą a piątkiem mogą pojawić się gorsze chwile. Staraj się wtedy zachować zimną krew. Kieruj się sercem i rozumem, a nie emocjami, które podpowiadać mogą nam głupie rozwiązania. Dzięki temu zakończysz tydzień równie szczęśliwe, jak go zacząłeś.

Praca: Jeśli masz w swojej pracy bezpośredni kontakt z klientem uważaj, aby pewne słowa nie wpakowały cię w niezłe kłopoty. Kiedy uda ci się opanować sytuacje tydzień przebiegnie pomyślnie i bez większych wpadek.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Większość planet jest po twojej stronie co oznacza, że nie musisz martwić się o poważniejsze kłopoty zdrowotne. Powinieneś zaś skupić się na kontakcie z bliskimi ponieważ to właśnie on będzie miał największe znaczenie jeśli chodzi o twoje samopoczucie. Utrzymuj stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi, a wszystko będzie na swoim miejscu. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie niedziela. Natomiast twoim sprzymierzeńcem zostanie Rak i Koziorożec.

Finanse: Korzystaj i inwestuj pieniądze, ponieważ wszystko wskazuje na to, że dobrze zainwestowane w przyszłości przyniosą ci spore zyski. Unikaj jednak zakupów w tłumnych miejscach i miej oczy szeroko otwarte!

Miłość: Staraj się drogi Lwie zbytnio nie przytłaczać i dominować partnera zwłaszcza początkiem tygodnia. Przyniesie wam to lepsze porozumienie się i zapewni harmonię w związku. Weekend będzie dobrą okazją do spędzenia większej ilości czasu tylko we dwoje. Znajomi mogą poczekać i na pewno dadzą sobie radę bez was. Pogoda może nie zachęcać was do wyjścia, warto jednak będzie znaleźć rozwiązanie tak, aby nie spędzić tego czasu w domu.

Praca: Lwy mogą być mocno rozchwiane i rozdrażnione. Głównie przez myśli odnośnie zmiany pracy. Z jednej strony lubisz swoją pracę, a z drugiej wiesz, że potrzebujesz czegoś innego. Pamiętaj, lepiej odłożyć pewne decyzje na późniejszy termin niż podjąć tą niewłaściwą.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu zdrowie będzie ci dopisywać. Warto będzie pomyśleć, aby spędzić wolne chwile pozwalając sobie na drobne przyjemności, które korzystnie wpłyną na nasze ciało i umysł. Pomyśl o przyjemnym zabiegu, saunie lub masażu. Panie mogą pokusić się na wyjście do kosmetyczki, a Panowie zaś na zmianę fryzury lub odświeżenie garderoby. Dobry dzień spotka was w piątek, natomiast waszymi sprzymierzeńcami będą Bliźnięta i Skorpion.

Finanse: Ktoś może poprosić cię o pomoc finansową. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że czekają na ciebie wydatki związane z transportem. Uważaj również, aby przez chaotyczne zakupy nie kupić czegoś zbędnego, na czym mocno ucierpi twój budżet.

Miłość: Mars będzie wpływać na Panny przez pierwszą połowę tygodnia. Co objawi się między innymi tym, że nie będziecie mieć zbytnio ochoty na wspólne spędzanie czasu w towarzystwie bliskiej osoby. Znacznie lepiej poczujesz się, kiedy będziesz mógł zostać w domu lub wyjść na zewnątrz lecz w samotności. Staraj się nie unikać swojego partnera, czy też osoby z którą się spotykasz. Sytuacja może sprawić, że atmosfera między wami będzie napięta, a druga osoba może myśleć nawet o najgorszym.

Praca: Wyciągniesz pomocną dłoń w stronę właściwej osoby. Doceni ona twoją pomoc i starania, a dobry uczynek, który uczyniłeś szybko do ciebie powróci w równie opłacalnej sytuacji.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Ogranicz korzystanie z urządzeń elektronicznych przed snem. Mogą mieć one spory wpływ na jakość twojego snu, a także znacznie wpływać na twoje zdrowie i samopoczucie w ciągu dnia. Pomyśl również wymianie materaca na nowy, prawdopodobnie obecny jest winowajcą bólu pleców i słabej jakości snu. Dobry dzień spotka cię w środę, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Baran i Lew.

Finanse: Czas nie będzie sprzyjał nowym inwestycją. Unikaj również nowych ofert finansowych, które ktoś może zaproponować ci końcem tygodnia. Nie przyniosą one obiecanych efektów, a twoje finanse zatrzymają się na średnim poziomie.

Miłość: Single za sprawą Wenus będą miały okazje poznać kogoś nowego w tym tygodniu. Osoba ta jednak może nie być tym kimś, za kogo się podaje. Układ planetarny zdradza, że lepiej będzie poczekać z decyzją o kolejnym spotkaniu. W przeciwnym wypadku mocno się sparzysz. Osobą w związkach, które w ostatnim czasie przeżywały drobny kryzys radzimy zaś spędzić więcej czasu z partnerem. Koniec z cichymi dniami i unikaniem siebie na wzajem. Wspólne chwile przyniosą odpowiednie rezultaty.

Praca: Nadszedł czas na nadrobienie zaległości. W tym tygodniu daj z siebie wszystko i pracuj ponad siłę. Koledzy i koleżanki z pracy okażą się dużym wsparciem emocjonalnym i fizycznym.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Mężczyznom tydzień upłynie w dobrym samopoczuciu, mogą jedynie pojawić się drobne urazy od aktywności fizycznej, jednak nie będzie to nic poważnego. Znacznie większą uwagę do swojego zdrowia powinny zwrócić Panie, szczególnie jeśli są w ciąży. Może pojawić się ryzyko problemów związanych z genami i lepiej będzie niezwłocznie udać się do lekarza. Szczęśliwym dniem będzie dla was poniedziałek, zaś dobrą radą posłużą wam Bliźnięta oraz Panna.

Finanse: Dobrze będzie jeśli Skorpiony będą unikać dużych zakupów w hipermarketach, a także nie zdecydują się na poważniejsze inwestycje. Los jednak będzie wam sprzyjać, warto więc będzie zakupić zdrapkę lub dwie w pobliskim kiosku.

Miłość: Wszystko wskazuje na to, że Skorpiony mogą niespodziewanie spotkać się z byłym partnerem. Nie daj się jednak zwieść uczuciom, które były kiedyś pomiędzy wami. Choć na pierwszy rzut oka ta osoba wyda ci się inna, nie pozwól ponieść się wyobraźni. Znacznie lepiej wśród „związkowiczów”, szczególnie tych po ślubie. W waszym małżeństwie nie zabraknie dobrych chwil i wspólnego czasu w tym tygodniu. Poczujcie się jak za dawnych lat.

Praca: Tydzień będzie sprzyjał nowym możliwością rozwoju twojej kariery. Możesz wpaść na naprawdę ciekawych ludzi wartych uwagi lub samodzielnie znaleźć dobrą okazje. Sama praca przyniesie ci wiele pozytywnych myśli i emocji, a także zrobi całkiem niezłe wrażenie na twoim szefie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Strzelce muszą postarać się lepiej zarządzać swoim czasem. Zbyt często mieszacie sprawy zawodowe z prywatnymi, co sprawia, że trudno wam utrzymać odpowiednią równowagę i bilans w życiu. A co gorsza cierpicie na tym nie tylko wy, ale również i wasi bliscy. Dobry dzień pojawi się dla was w sobotę, natomiast swoich sprzymierzeńców szukajcie wśród Wodnika i Raka.

Finanse: W twoich finansach pojawi się znaczny przypływ z poprzednich inwestycji, co da ci więcej mobilizacji do kolejnej pracy. Pozwolisz sobie również na odrobinę szaleństwa podczas zakupów.

Miłość: Single będą potrzebowały jeszcze trochę czasu zanim poznają tą odpowiednią osobę i zdecydują się na wejście w związek. Będziecie musieli naprawdę twardo stąpać po ziemi, ponieważ Jowisz nie szykuje nic dobrego w relacjach z innymi osobami. W związkach również nie będzie zbyt kolorowo, może pojawić się kilka sporów z powodu braku porozumienia między tobą a twoim partnerem. W tym wypadku nawet rozmowa może nie przynieść efektów, jeśli nie będzie szczera.

Praca: Niestety jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz musiał pracować do późnych godzin. W dodatku praca nie przyniesie ci pozytywnych emocji i sprawi, że pod koniec tygodnia poczujesz się nieźle wycieńczony. Uważaj również, aby nie szukać winny w kimś innym, to również może nie przynieść niczego dobrego.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W ciągu dnia możesz zmagać się z bólami głowy lub zęba, które wieczorami powinny mijać. Poza tym wszystko powinno być w porządku. Staraj się dużo ruszać w wolnych chwilach i spędzać czas na świeżym powietrzu. Zajmij się pracami w ogródku lub spaceruj. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie wtorek, zaś dobrą radą posłużą ci niezawodny Lew i Waga.

Finanse: Czeka na ciebie wiele dobrych możliwości finansowych. W dotaku podczas wyjścia na zakupy lub spacer na mieście również nie będziesz musiał zbytnio zwracać uwagi na ceny. Jest spora możliwość, że wszystkie wydane pieniądze szybko do ciebie wrócą.

Miłość: Dla tych z was, którzy są po rozstaniu mamy dobrą wiadomość. Wenus postawi przed wami okazję do poznania nowej osoby, która mogłaby zagościć w waszym życiu na dłużej. Jednak to od was będzie zależało czy do tego spotkania dojdzie. Ważne decyzje do pojęcia w środę i w czwartek mogą przesądzić o spotkaniu. Jeśli do niego dojdzie postaraj się spędzić jak najwięcej czasu z tą osobą i naprawdę dobrze ją poznać.

Praca: Koziorożce skupią się w tym tygodniu na poszukiwaniu możliwości, które pozwoliłby im na większy zarobek. Strzałem w dziesiątkę może okazać się rozmowa z pewną osobą w piątek.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Osoby zmagające się z chorobą zaczną odczuwać ulgę wraz z kolejnymi dnami tygodnia. Nie odmawiaj zaproszeń na kawę lub wspólne zakupy. Spędzaj czas w towarzystwie bliskich osób. Zapewnisz sobie dzięki temu dobry humor i świetne samopoczucie. Dobry dzień spotka cię w czwartek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Bliźniętach i Skorpionie.

Finanse: Twoje dochody będą znacznie wyższe niż twoje wydatki, dzięki temu będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Jeśli uda ci się utrzymać odpowiedni balans będziesz mógł pozwolić sobie na długo wyczekiwany wydatek.

Miłość: Ten tydzień pod względem porozumienia może być nieco bardziej skomplikowany. Z jednej strony będziesz odczuwać wielką potrzebę spędzenia czasu z partnerem. Chętnie wyrazisz swoje uczucia i miłość poprzez słowa i gesty. Z drugiej zaś strony mogą pojawić się nieprzyjemne napięcia, które obniżą cała atmosferę.

Praca: Nie musisz panikować ponieważ wszystko zapowiada się jak najbardziej pomyślnie. Spędzisz czas w towarzystwie osób, które lubisz i dobrze wiesz jak z nimi pracować, aby mieć jak najlepsze wyniki.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Twoja kondycja znacznie się poprawi w tym tygodniu, postaraj się więc pozostać aktywny fizycznie i dbaj o odpowiednią ilość ruchu. Codzienna medytacja i ćwiczenia jogi mogą pomóc w uniknięciu problemów zdrowotnych i zachowaniu zdrowia. Dobry dzień czeka cię w sobotę, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Byka i Panny.

Finanse: Jeśli lubisz gry losowe największe prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy będzie we wtorek, środę oraz czwartek. Warto będzie również pomyśleć o bardziej pewnych sposobach na zdobycie pieniędzy. W tym celu radzimy przejrzeć okoliczne ogłoszenia, może wpaść wam w oko coś, co pozwoli na zmianę waszej sytuacji finansowej.

Miłość: Planety będą układać się korzystnie początkiem tygodnia. Jest szansa na zażegnanie starych sporów i problemów. Jednak aby utrzymać szczęśliwą i romantyczną passe do końca tygodnia Ryby będą musiały przejąć inicjatywę. Pomyśl o zorganizowaniu czasu z drugą połówką, który moglibyście spędzić w większym gronie i zaprosić wspólnych znajomych. Unikajcie siedzenia w domu przed telewizorem lub monitorem.

Praca: Mogą pojawić się napięcia między tobą a innymi pracownikami. Unikaj pracy w towarzystwie osób, z którymi nie masz zbyt dobrego kontaktu. Na twoją korzyść wyjdzie i praca w pojedynkę.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT