Horoskop tygodniowy na 14-20 czerwca 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 14 do 20 czerwca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Może wystąpić u ciebie migrena, czy też skoki ciśnienia lub zgaga. Wszystko to spowodować mogą sprawy, których ostatnio masz zbyt dużo na swojej głowie. Unikaj picia kawy i mocnej herbaty, a także miej uwagę na pomieszczenia i staraj się nie przebywać w nich kiedy robi się duszno. Szczęśliwy dzień czeka cię w sobotę, natomiast dobrą radą posłużą ci Panna i Lew.

Finanse: Pozwolisz sobię na więcej wydatków. Merkury sprzyjać będzie dobrej zabawie i wielu pomysłom na spędzenie wolnych chwil. Sporo wydasz więc na zabawę i przyjemności.

Miłość: Zwracaj uwagę na to co publikujesz lub przeglądasz w internecie, ktoś może to źle odebrać i oskarżyć cię o zdradę. Nie wzbudzaj zazdrości partnera, nawet w żartach ponieważ wszystko może zostać obrócone przeciwko tobie. Snigle będę miały opaczności Wenus, która sprzyja korzystnym flirtom i budzi was do romansów.

Praca: W pracy nie napotkasz wielu problemów. Wszystkie zadania rozwiązywać będziesz z łatwością, na twoją pomoc mogą liczyć nawet mało lubiani towarzysze w pracy.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Korzystaj z pogody, dobrze zrobi ci kontakt z naturą. Wybierz się na spacer do parku lub pobliskiego lasu. Świeże powietrze oczyści twój umysł i zapewni nowe pomysły i chęci do działania. Dobry dzień spotka cię w nadchodzący wtorek, zaś sprzymierzeńców odnajdziesz wśród Barana i Wodnika.

Finanse: To dobry czas na wizytę w urzędzie lub odwiedziny u księgowej. Pozbędziesz się problemów, które nie miały do tej pory dobrego rozwijania.

Miłość: Gwiazdy będą dobrze działać na kontakt z rodziną. To świetny moment, aby spędzić więcej czasu z mężem lub żoną, a także dziećmi. Możesz liczyć na dobry nastrój twoich bliskich, z łatwością będziecie prowadzić rozmowy, a także znajdziecie wyjście z pewnych kłopotów. Postaraj się obrać nowy sposób spędzania wspólnego czasu, który zbliży wasza rodzinę.

Praca: To co będzie działo się w tym tygodniu, wiele znaczyć będzie w twojej karierze w niedalekiej przyszłości. Weź sobie do serca rady innych osób, nie wszystkie uwagi jakie usłyszysz, będą krytyką.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Jeśli poczujesz zmęczenie daj sobie czas na regenerację. Znajdź chwilę dla siebie, w której będziesz mógł nacieszyć się spokojem. Jeśli jesteś fanem świec i różnych kadzidełek, w tym tygodniu postaraj się nie zapalać ich w domu. Ich zapach również będzie wywoływać u ciebie zmęczenie. Dobry dzień spotka cię w czwartek, zaś sprzymierzeńców szukaj wśród Strzelców i Wagi.

Finanse: Wenus zacznie przyciągać do ciebie pieniędzy w okolicach soboty. Do tego czasu staraj się nie wychodzić na większe zakupy, a także nie dziel się informacją o swoim stanie konta z bliskimi.

Miłość: Bliźnięta mogą liczyć na spore powodzenie podczas zawierania nowych znajomości. Miej jednak ja uwadze na składane obietnice i ogólnie słowa, które wypowiadasz. Możesz zrobić komuś nadzieję, na coś czego w ogóle nie planujesz. Bliźnięta w związkach zaś, znajdą czas na odpoczynek z towarzystwie bliskiej osoby.

Praca: Rozmowy na temat dalszego rozwoju firmy będą w toku. Okażą się niezwykle ciekawe, jednak miej na uwadze z kim planujesz przyszłość firmy.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Drogi Raku, staraj się nie żyć w biegu. Merkury w opozycji może sprawić, że pośpiech wywołała drobne wypadki. Dobrze działać na ciebie będzie kontakt z bliskimi, a także kilka chwil tylko dla siebie. Szczęśliwy dzień czeka na ciebie w piątek, zaś dobrą radą posłużą ci Wodnik i Koziorożec.

Finanse: To dobry moment, aby przemyśleć wspólnie nowe strategie finansowe. Porozmawiaj o nich z bliska osobą lub udaj się do księgowej.

Miłość: Sprawy sercowe, będą wysoko postawione w tym tygodniu. Jowisz będzie kierować cię w stronę partnera i zachęci do częstrzego spędzania wspólnego czasu. Poczujesz potrzebę zbliżenia się do partnera, wykonując czułe gęsty, uzupełniając je miłosnymi wyznaniami. Wszystko to sprawi, że tydzień minie wam w dobrej atmosferze, unikając kłótni.

Praca: Nie zdziw się jeśli twój szef wyskoczy z nowym wspaniałym pomysłem, który tym razem na pewno ożywi wygląd waszej firmy. Czeka cię sporo wyzwań, jednak poradzisz sobie z nimi bez trudu.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Nie ma złotego środka na szybkie odchudzanie. Codzienne treningi wywołają u ciebie duże zmęczenie, a brak odpowiednio zbilansowanej diety może wpędzić cię w problemy ze zdrowiem. Zamiast katować swój organizm, postaw na bardziej sprawdzone metody. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, wśród bliskich znajdzie się ktoś, kto wie jak ci pomóc. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, zaś sprzymierzeńców odnajdziesz wśród Wagi i Skorpiona.

Finanse: Gwiazdy zapewnia ci powodzenie w sprawach finansowych. Otworzą się przed tobą nowe możliwości zarabiania, miej oczy otwarte!

Miłość: Będziesz próbować wywołać porządnie u swojego partnera. Zastanów się na początku, czy jest to konieczne? Może to jeden z wymysłów, który narodził się w twojej głowie. Dobrym sposobem na rozwiązanie twojego problemu okaże się korespondencja. Prowokujące wiadomości, mogą skutecznie zachęcić twojego partnera do miłosnych igraszek.

Praca: Nastrój do leniuchowania zapanuje wśród twoich kolegów z pracy. Staraj się jednak nie brać z nich przykładu i naprawdę przyłóż się do obowiązków jakie na ciebie spadną. Na pewno unikniesz kłopotów i zaimponujesz tym szefostwu.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu mogą dopadać was negatywne myśli i złe samopoczucie. Mniej zawsze przy sobie ochronne amulety, które pomogą ci odpędzić złą energię. Warto będzie również pomyśleć o rytuale oczyszczania. Jeśli masz w domu wannę weź długa gorącą kąpiel i zapal ulubione świece, a twój nastrój również znacznie się poprawi.

Finanse: Poprzez beztroskie podejście podczas zakupów, możesz wydać zbyt dużo pieniędzy. Staraj się więc ich unikać, a jeśli jest to konieczne pomyśl o zakupach internetowych – łatwiej jest kontrolować stan swojego koszyka.

Miłość: Single mogą być mocno zdziwione, kiedy w najmniej oczekiwanym momencie przybędzie im sporo nowych adoratorów. Uważaj jednak z kim zawierasz nowe znajomości oraz na to, o czym rozmawiacie. Ktoś może okazać się niezłym zazdrośnikiem, a wasza relacja stanie się mocno toksyczna. Śmiało za to spędzaj czas w towarzystwie Byka, Gwiazdy świecą w jego kierunku.

Praca: Korzystaj z intuicji, która pomoże ci sprawnie łączyć ważne momenty i szybko działać. Nie czekaj również na nowe zlecenia od szefa, przecież dobrze wiesz co robić.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków, w przeciwnym wypadku możesz zbyt mocno przeforsować swój organizm. W weekend postaw na odpoczynek i pozwól sobie trochę poleniuchować. Dobrym dniem będzie dla ciebie sobota, zaś dobrą radą posłużą ci Skorpion i Koziorożec.

Finanse: Ważne sprawy związane z kwestiami finansowymi postaraj się załatwić w środę. Unikaj dużych sklepów w piątek i sobotę.

Miłość: Staraj się nie okazywać swojej zazdrości, nie każdy powód będzie do tego dobry. Lepiej zajmij się czułością i pokaż drugiej osobie, że ci na niej zależy. Single zaś powinny skupić się na tym, czego tak naprawdę szukają w miłości. Nie flirtuj z każdym tylko po to by zapełnić pustkę, znajdziesz kogoś, kto naprawdę zasługuje na twoją uwagę.

Praca: Chęć bycia najlepszym weźmie nad tobą górę. Niektóre z twoich zachowań, mogą nawet doprowadzić do kłótni między pozostałymi pracownikami. Zanim zaczniesz działać, zastanów się czy to aby na pewno jest konieczne.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Merkury doda ci sił, przez co wszystko będziesz chciał robić po swojemu. Uważaj jednak by nie tracić cierpliwości i staraj się słuchać co do powiedzenia mają inny, lepiej unikać problemów. Szczęśliwy dzień czeka cię we wtorek, zaś sprzymierzeńców szukaj wśród Barana i Raka.

Finanse: Merkury sprzyjać będzie również rozmową biznesowym, co oznacza, że warto będzie wcielić w życie plany na poprawę biznesu. Szczególnie dobrym  dniem na tego typu rozmowy będzie piątek.

Miłość: Ktoś wydaje się miły i pomocny, jednak na jaw mogą wyjść pewne sekrety z jego przeszłości, które przekonają cię do tego, że są to tylko pozory. Możesz spotkać się ze zdradą, ze strony bliskiej ci osoby. Nawet jeśli nie będzie ona fizyczna, zaboli cię równie mocno.

Praca: Twoje pomysły nadal będą dobre, jednak będzie mniej okazji do wcielenia ich w życie. Nie poddawaj się i staraj nie wyprowadzić z równowagi.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Dbaj o higienę rąk oraz uważaj na domowe zabiegi kosmetyczne. Łatwo będzie o dostanie wysypki, a skóra może goić się o wiele dłużej niż zazwyczaj. Szczęśliwy dzień czeka na ciebie w niedzielę, natomiast swoich sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwie i Bliźniętach.

Finanse: Pomyśl o opcjach szkoleń i kursów internetowych. Szczególnie jeśli w ostatnim czasie myślałeś o ich wykonaniu. Będzie to dobra opcja na zaoszczędzenie.

Miłość: Nawet w pochmurne dni jest okazją do poznania ciekawych osób. Wyjdź do znajomych, śmiej się, baw i po prostu bądź sobą. Nie pozwól, żeby zły humor miał wpływ na twoje powodzenie. Strzelce w związkach powinny pamiętać, że czasem warto powiedzieć kilka mocnych słów i zawalczyć o to, czego naprawdę pragną.

Praca: W pracy możesz być mocno rozkojarzony. Uważaj podczas wypełniania ważnych pism, aby przypadkiem nie pomylić imienia bądź nazwiska osoby z góry.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Zła wiadomość dla fanów ostrego jedzenia. Lepiej będzie jeśli na jakiś czas, ograniczysz ostre dodatki i przyprawy w swoich posiłkach. Łatwo możesz nabawić się problemów z żołądkiem i uczucia wzdęcia. Zamiast tego pij więcej ciepłych napojów i postaw na lekkie posiłki. Dobrym dniem będzie dla ciebie środa, zaś dobrą radą posłużą ci Wodnik i Baran.

Finanse: Lepiej nie baw się w zakupy 'na spółkę’, możesz zostać oszukany lub zakup okaże się zupełnie nie trafny dla ciebie. Jeśli nie stać cię na wybraną rzecz w tej chwili, lepiej przełożyć zakup.

Miłość: Uczucia pewnej osoby zaczną cię przerażać. Wcale nie dlatego, że możesz nie być na nie gotowy. Poczujesz duży nacisk że strony tej osoby, a jej zachowanie wyda ci się wręcz obsesyjne. W takim wypadku staraj się stopniowo ograniczać kontakt z tą osobą. Nigdy nie wiadomo, co tak naprawdę ktoś czuje.

Praca: Nie zwracaj uwagi na komentarze od innych osób. Nie każdy będzie miał takie samo zdanie jak ty, ważne jest aby twoja praca została wykonana dobrze i według tego jak zaplanował to kierownik.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Zaufaj magicznym znakom. Ryba Algiz zapewni ci ochronę i zdrowie, a także doda więcej wiary w własne możliwości. Dzięki niej możesz liczyć również na powodzenie w komunikacji z bliskimi, a także łatwość nawiązywania nowych relacji. Niech jej moc służy ci przez cały tydzień. Dobrym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, zaś dobrą radą posłużą ci Waga i Skorpion.

Finanse: Pokusa imprezy i zabawy będzie naprawdę wielka. Jowisz w trygonie jednak zaleca skupienie się na obowiązkach i unikanie zbędnych wydatków.

Miłość: To dobry tydzień, jeśli chodzi o sprawy sercowe. Wodnik wreszcie zrozumie z kim tak naprawdę chcę iść dalej przez życie. Partner będzie rozpieszczać cię w najbliższych dniach. Propozycja romantycznych spacerów i samodzielnie przygotowana kolacja skradnie twoje serce. Staraj się jednak pamiętać przy tym wszystkim o przyjaciołach.

Praca: W pracy nie będziesz mieć problemów z organizacją. Gorzej może być po niej, nie zaniedbuj bliskich poprzez natłok obowiązków, które sam sobie nakładasz.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz zabiegany jak nigdy. Poza własnymi obowiązkami spadną na ciebie problemy innych. Warto będzie więc przeznaczyć wieczór lub dwa i spędzić miło czas oddając się domowym przyjemnością. Zaopatrz się w maseczki, które możesz wykonać samodzielnie w domu. Twoja skóra będzie ci wdzięczna. Szczęśliwy dzień czeka cię w czwartek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Strzelcu i Koziorożcu.

Finanse: Postaraj się załatwić pilne sprawy w urzędzie początkiem tygodnia. W drugiej części będziesz mógł pozwolić sobie na większe zakupy.

Miłość: Samotność nie będzie doskwierać nawet nieco introwertycznym Rybom. Szczególnie w weekend single mogą liczyć na poznanie kogoś, kto trafi prosto do ich serca. Dobrze sytuacja będzie się również miała wśród par. Wasz partner postanowi zmienić nieco swoje zachowanie. Bez obaw, wszystko jak najbardziej na plus!

Praca: Porozmawiaj szczerze z szefem o tym co cię trapi. Być może on również w ostatnim czasie myślał o podobnych zmianach. Warto będzie znaleźć w sobie siłę, aby to przegadać.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT