15-21 sierpnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 15 do 21 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu dobrze będzie odpuścić sobie niektóre sprawy. Gwiazdy pomogą Ci
w uświadomieniu sobie, że nie nad wszystkim musisz mieć kontrolę – pozwól rzeczom po prostu się dziać! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Przykładaj większą, niż zwykle wagę do słów, które będziesz wypowiadać, bo inaczej wpakujesz się w kłopoty!

Miłość: Będziesz miał potrzebę przeprowadzenia z bliską Ci osobą rozmowy dotyczącej jakiegoś poważnego tematu. Jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie przebiegnie ona tak, jak byś sobie tego życzył…

Praca: Nie narzucaj sobie zbyt szybkiego tempa pracy, a już na pewno nie stawiaj zbyt wysoko poprzeczki!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu los będzie Ci sprzyjał, dzięki czemu będziesz mógł zająć się tym, co sobie zaplanowałeś i osiągnąć prawdziwie zadowalające rezultaty! Nie bój się o siły – nie powinno ich zabraknąć! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Nie zwlekaj z planowaniem swego budżetu na nadchodzące dni, aby nie pogubić się
w wydatkach.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, to w tym tygodniu warto wyjątkowo dogłębnie przeanalizować niektóre
z niepewnych kwestii dotyczących tej relacji – to, co już zbudowaliście nie utrzyma się samo!

Praca: Ktoś nie będzie z Tobą szczery, co może przekładać się na wyniki pracy w zespole… Najprawdopodobniej jest to jakiś zodiakalny Rak.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu powinieneś ze szczególną uwagą zadbać o to, aby ciepło się ubierać. Bowiem pogoda może okazać się zdradliwa, a Twój organizm źle zniesie jej nagłe niespodzianki… Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Twoje finanse mogą natrafić na brak stabilności, którym dobrze będzie zająć się natychmiast.

Miłość: Ten tydzień i występujący w nim układ gwiazd będą sprzyjać Twojemu rozemocjonowaniu, co może mieć dość nieprzyjemne skutki dla niektórych relacji. Postaraj się, więc panować nad sobą w miarę możliwości.

Praca: Nie będzie miejsca na to, abyś kilka razy pojawił się w pracy bez wcześniejszego przygotowania.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu raczej nie będziesz musiał martwić się o komfort ani poczucie bezpieczeństwa. Będzie to, bowiem udany czas, zwłaszcza, jeśli chodzi o kwestię Twojego zdrowia psychicznego. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Uważaj, aby za bardzo nie dać się ponieść chwili, bo stracisz to, na co tak długo pracowałeś!

Miłość: Pamiętaj o tym, że do wszystkiego należy mieć zdrowy dystans i często chwila oddechu może przyczynić się do tego, że go nabierzesz – dotyczy to również relacji. Ten tydzień będzie dobrym na to momentem!

Praca: Ilość niekoniecznie jest równa jakości… Robienie czegokolwiek na siłę nie będzie dobrym pomysłem!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu dla własnego dobra warto spróbować wprowadzić zmiany do swojego trybu życia. Oczywiście mogą być one małe, aby łatwiej było je zrealizować – małymi krokami do wielkich zmian! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Postaraj się unikać wielkich sieci handlowych, ponieważ mogą przynieść Ci one sporą niekorzyść…

Miłość: W tym tygodniu nie unikaj spotkań towarzyskich, ponieważ na jednym z nich możesz poznać kogoś naprawdę wartościowego. Wystarczy otworzyć oczy na to, co niekoniecznie widać na pierwszym planie!

Praca: Czeka Cię niemała ilość wysiłku oraz stresu, co poskutkuje koniecznością porządnej regeneracji.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu dopisywać Ci będzie dobry nastrój, a do tego poczucie humoru niemalże nie będzie Cię opuszczać! Prędko zauważysz pozytywne efekty takiego stanu rzeczy! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Czeka Cię wykonanie jakiegoś dużego i ważnego kroku, który może okazać się przełomowym!

Miłość: W tym tygodniu będziesz wyjątkowo mocno wyczulona na słowa wypowiadane przez innych,
a zwłaszcza Twoich najbliższych. Nie pozwól jednak, aby przez to, co usłyszysz zachwiało się Twoje poczucie własnej wartości!

Praca: Ktoś będzie stąpał po dość cienkiej granicy pomiędzy Twoją tolerancją, a brakiem cierpliwości…

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Ten tydzień będzie sprzyjał eksperymentowaniu na wielu obszarach, lecz najbardziej na tym, który dotyczy Ciebie samej. Będziesz miała chęci oraz siły do tego, aby zaoferować sobie coś nowego! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Unikaj udzielania pożyczek – nawet tych, które będą wydawać się niewielkie oraz niepozorne!

Miłość: Ten tydzień może postawić jakąś niekoniecznie pożądaną osobę trzecią na drodze Twojej oraz Twojej sympatii, bądź partnera. W związku z tym postaraj się unikać sytuacji, które mogłyby się do tego przyczynić.

Praca: Pracuj tak, jak czujesz, że powinnaś. Najlepiej na miarę własnych możliwości oraz w sposób jak najbardziej wydajny.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Twój organizm może być z lekka przemęczony, co da się we znaki w nadchodzącym tygodniu.
W związku z tym pozwól sobie na regenerację biorąc pod uwagę to, czego może Ci brakować. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Niektóre z działań, które w zamierzeniu miały poprawić Twoją sytuację materialną, mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Miłość: W tym tygodniu to nie Ty będziesz tym, który daje od siebie jak najwięcej. Bowiem osoby
w Twoim otoczeniu zapragną podzielić się swoją dobrą energią ofiarując Ci to, co najlepsze! Koniecznie okaż im wdzięczność!

Praca: Warto zastanowić się nad tym, czy od jakiegoś czasu nie stoisz w miejscu tracąc szansę na dalszy rozwój.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu będziesz miał w sobie niemałe ilości wewnętrznej siły, która umożliwi Ci pokonywanie trudności oraz przeciwności losu – nawet, jeśli nie będziesz czuł się najlepiej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Odczujesz potrzebę zainwestowania w to, co naprawdę jest dla Ciebie ważne – a może nawet konieczne.

Miłość: W tym tygodniu Twoje myśli może zaprzątać jakaś konkretna osoba, z którą niedawno miałeś okazję się spotkać. Jeśli chcesz, aby nie zakończyło się jedynie na myśleniu, jak najszybciej podejmij konkretne kroki!

Praca: Twoje poszukiwania mogą zakończyć się fiaskiem. Jednak nie jest powiedziane, że to koniec! Nie poddawaj się!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu może nawiedzić Cię nieco ponury nastrój, który będzie towarzyszył Ci głównie popołudniami. Jednak mimo to postaraj się znaleźć też pozytywy, ponieważ będzie ich sporo! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Sprawy, które były dla Ciebie priorytetowe odejdą na dalszy plan ustępując miejsca tym mniej ważnym.

Miłość: Ten tydzień może przynieść ze sobą nieco napiętą atmosferę pomiędzy Tobą, a osobą, którą darzysz romantycznym uczuciem. Powodem będzie najprawdopodobniej różnica zdań
w fundamentalnych tematach…

Praca: Pracodawca nie będzie szczególnie przychylny do rozmów, a tym bardziej propozycji czy zmian.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz działał jakby we mgle, pod wpływem oddziaływania jakichś czynników zewnętrznych, które trudno bliżej określić. Choć brzmi to tajemniczo, może wyjść z tego coś dobrego! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Uważaj na pozornie niskie ceny, które mogą zawrócić Ci w głowie – nie wszystko złoto, co się świeci!

Miłość: W tym tygodniu spędzanie jak największej ilości czasu w otoczeniu bliskich osób będzie dla Ciebie priorytetowe i nawet niektóre obowiązki oraz ważne zadania zostaną odłożone na bok na rzecz tych pięknych chwil…

Praca: Nie podejmuj pochopnej decyzji nawet, jeśli wszyscy wokół będą przekonywać Cię, że jest ona słuszna.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Jakieś nieprawidłowości dotyczące zdrowia mogą utrudniać Ci funkcjonowanie w tym tygodniu. Warto będzie zwrócić się do kogoś po pomoc, bo nie ze wszystkim zdołasz uporać się w pojedynkę. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: To będzie doskonały moment na wprowadzenie w życie planu, który chodzi Ci po głowie od pewnego czasu.

Miłość: W tym tygodniu zaczniesz uświadamiać sobie, że niektóre znajomości, bądź środowiska społeczne nie są dla Ciebie i nie służą Ci, lecz przeciwnie – nawet trochę szkodzą. To bardzo ważne wnioski!

Praca: Wszelkie nowości mające związek z pracą będą miały na Ciebie niezwykle motywujący wpływ!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT