Horoskop tygodniowy na 6-12 lipca 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 6 do 12 lipca 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: ten tydzień przyniesie Ci dużo energii oraz pozytywnego nastawienia. Jeśli z jakiegoś powodu do tej pory źle się czułeś, szybko odczujesz znaczną poprawę. Postaw na sport, a może któraś z dyscyplin okaże się Twoim nowym hobby!

Finanse: nie szarżuj zbytnio z wydatkami. Postaraj się jak najwięcej odłożyć ponieważ w kolejnych tygodniach, pieniądze mogą Ci się przydać. Możliwe, że ktoś zwróci się do Ciebie z prośbą o pożyczkę, a Ty z ciężkim sercem będziesz zmuszony odmówić.

Miłość: Barany mogą liczyć na wybuch miłości i erotycznych doznań. Doprowadzi to do lekkiego rozproszenia, a jednocześnie zdecydowanie poprawi humor i doda skrzydeł. Ważną postacią w relacjach będzie dla nich Lew lub Waga.

Praca: rozkojarzenie może doprowadzić do zawalenia jakichś spraw w pracy. Trzeba więc być czujnym i stawiać się o wyznaczonej godzinie w pracy. Jedna czy dwie wpadki mogą pozostać bez echa jednak potem może już nie być tak kolorowo.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: staniesz się silniejszy psychicznie, dzięki czemu łatwiej będzie Ci walczyć z ewentualnymi przeciwnościami. Pamiętaj jednak, że nie jesteś robotem i nie dasz sobie sam ze wszystkim rady. Jeśli poczujesz, że słabniesz, poproś o pomoc, a z pewnością zostanie Ci ona udzielona.

Finanse: w tym tygodniu poczujesz większą chęć posiadania niż zwykle. Może skłonić Cię to do spontanicznych, dużych zakupów, które znacząco mogą uszczuplić Twój budżet. Bądź więc czujny i trzymaj się z daleka od wszelkich „promocji” i „okazji”.

Miłość: oj będzie się działo! Byki poczują przypływ chęci do romansowania i będą niezwykle wyczulone na wdzięki płci przeciwnej. Te, które są już w związkach powinny więc uważać i nie dać się wciągnąć w jakiś przypadkowy romans. Co do Byków singli, mogą one liczyć na ciekawą znajomość, która może rozwinąć się w bardzo dobrą stronę.

Praca: w tej kwestii może pojawić się jakiś drobny problem, który jednak w miarę szybko uda się opanować. Pod koniec tygodnia Byki mogą odczuć zmęczenie, które zachęci do wzięcia jednego czy dwóch dni urlopu.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: nagromadzone emocje mogą w tym tygodniu chcieć znaleźć ujście. Jeśli są one w większości złe, postaw na jakiś sport, wycieczkę lub spotkanie z kimś, kogo lubisz. Jeśli natomiast przeważają te dobre, wykorzystaj je na swoje pasje lub w pracy! Dobry dzień w tym tygodniu to piątek dziesiątego lipca.

Finanse: ktoś może ponownie zwrócić się do Ciebie o pożyczkę. Jeśli zwrot ostatnich pieniędzy był problematyczny, tym razem ze spokojnym sumieniem możesz odmówić. Tym bardziej, że w drugiej połowie miesiąca sam możesz potrzebować większej sumy na jakiś nieprzewidziany wydatek.

Miłość: gwiazdy w tym tygodniu sprzyjają życiu uczuciowemu Bliźniąt. Będą one skore do romantycznych wyznań, pieszczot i czułości. Jeśli chodzi natomiast o relacje towarzyskie, Bliźnięta raczej odłożą je na bok, skupiając się na swoich drugich połówkach, domu i relaksie.

Praca: Bliźnięta w końcu poczują, że ktoś docenia ich pracę. W połowie tygodnia w ich głowach może także zakiełkować pewien z pozoru szalony lecz ostatecznie dobry pomysł. Jeśli wprowadzą go w życie, będą z siebie bardzo zadowolone!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: poczujesz się silniejszy, pewniejszy siebie i szczęśliwszy. Wszystko to za sprawą pewnej romantycznej relacji. Mimo, że Twój organizm będzie pewny, że może wszystko, tak naprawdę powinieneś na siebie uważać, ponieważ Twoja odporność może być obniżona. Tak więc działaj, ale z głową!

Finanse: w tym tygodniu pieniądze nie będą czymś, co będzie Cię jakoś szczególnie zajmować. Skupisz się bowiem na relacjach międzyludzkich, rodzinie, miłości, samorealizacji oraz planach na najbliższą przyszłość.

Miłość: co tu dużo mówić, jeśli jeszcze nie jesteś zakochany – właśnie w okolicach tego tygodnia zakochasz się i to do szaleństwa. Jeśli już jesteś w związku, stanie się coś, co jeszcze bardziej go umocni i co pomoże Ci zyskać pewność, że masz przy sobie nie tylko swoją prawdziwą miłość ale jednocześnie także najlepszego przyjaciela.

Praca: w tym tygodniu raczej nie będziesz mógł skupić się na sprawach zawodowych. Co prawda, wypełnisz swoje zadania jednak najprawdopodobniej po najniższej linii oporu, nie biorąc na siebie żadnych dodatkowych obowiązków.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: nie bądź wobec siebie zbyt krytyczny ponieważ wpływa to tragicznie na Twoje samopoczucie. Pokochaj siebie, chciej udoskonalać ale małymi krokami. Nie rób nic wbrew sobie, kochaj swoich bliskich, utrzymuj kontakt z przyjaciółmi, przebywaj wśród natury i smakuj życie.

Finanse: w tym tygodniu możesz pozwolić sobie na jakieś drobne przyjemności i zachcianki. Pamiętaj jednak by nie skupiać się na sprawach materialnych, ponieważ to nie one są w tym momencie najważniejsze.

Miłość: zastanów się czy aby ostatnio nie zaniedbałeś nieco swoich najbliższych? Jeśli tak, jest to najlepszy moment na wszystkie zaległe przytulanki, wyznania miłości, zapewnienia o wsparciu, telefony do przyjaciół czy spotkania z nimi.

Praca: wykonuj obowiązki w swoim tempie, ponieważ właśnie wtedy będziesz najbardziej efektywny. Bądź pomocny dla ludzi na około, a karma szybko do Ciebie wróci.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: odpoczynek, czas na świeżym powietrzu i zwolnienie tempa są tym, czego teraz potrzebujesz. Twój organizm podziękuje Ci jeśli dasz mu trochę wytchnienia i przy okazji zadbasz o zdrową dietę. Pamiętaj także o wodzie! Ważny dzień – piątek dziesiątego lipca!

Finanse: to dobry czas na rozbicie skarbonki. Możesz wydać więcej na swoje przyjemności, wyjazdy i regenerację. Nie oszczędzaj też na zdrowiu, jeśli czujesz, że dobrze by było zrobić jakieś badania, nie wahaj się by wykonać je prywatnie.

Miłość: w tym tygodniu możesz potrzebować nieco więcej czułości, wsparcia i miłości niż zazwyczaj. Dobrze zrobi Ci także szczera rozmowa z ukochaną osobą. Dla Panien singli, szykuje się całkiem ciekawy weekend, z którego może wyniknąć sporo dobrego.

Praca: poradzisz sobie z wszelkimi trudnościami, a całkiem możliwe, że takowe się pojawią. Najpewniej koło wtorku lub środy. Może nie będzie to żaden gigantyczny problem, jednak przysporzy Ci on nieco stresu.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz mieć gorsze nastawienie i mniej cierpliwości do innych ludzi. Może nie poskutkuje to jakimiś awanturami i krzykami (w końcu to do Ciebie zupełnie nie podobne) jednak pod koniec tygodnia odczujesz kumulację złych emocji. Postaw wtedy na spędzenie czasu po swojemu, zajmij się sobą, swoim hobby lub zorganizuj wypad na drinka z przyjaciółmi.

Finanse: nie będzie Ci się przelewało jednak z drugiej strony nie będzie też tak, że zabraknie na jakieś podstawowe potrzeby. Już niebawem cyferki na koncie zaczną rosnąć, jednak musisz na to jeszcze troszkę poczekać. Bądź cierpliwy!

Miłość: zamiast przyciągać innych, w tym tygodniu możesz ich odpychać. Będziesz miał większą potrzebę by pobyć sam na sam z własnymi myślami i wyciszyć się. Dobry humor powinien wrócić w okolicach piątku lub soboty.

Praca: wykonasz swoje obowiązki, jednak bez większego zapału. Możliwe, że po drodze zaliczysz także jakieś spóźnienie. Jeśli masz własną działalność, możesz zanotować spadek, nie martw się nim jednak na zapas, ponieważ w kolejnych tygodniach odrobisz starty.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpiony w tym tygodniu będą miały sporo energii. Dzięki temu zaczną uprawiać sport, postawią przed sobą nowe cele i będą chciały w jakiś sposób się udoskonalać. Możliwe także, że postawią na rozwój intelektualny lub duchowy. Kursy językowe, wspinaczka, windsurfing, joga, zajęcia z coachem, wszystko jest możliwe!

Finanse: wydasz sporo na siebie, swoje potrzeby i zachcianki. Nie zrujnuje to jednak Twojego budżetu, ponieważ byłeś przygotowany na większe wydatki.

Miłość: namiętność będzie rządziła zarówno w tym jak i w przyszłych tygodniach. Skorpiony będące w związkach, rozpalą ich żar na nowo, natomiast Skorpiony single spełnią swoje erotyczne fantazje. Sprzymierzeńcami w tym tygodniu są Wodniki oraz Byki.

Praca: odkryjesz w sobie lidera. Poradzisz sobie z jakimś kryzysem, wpadniesz na jakiś innowacyjny pomysł lub wykonasz pracę w takim tempie, że inni bardzo Cię docenią. To zdecydowanie będzie Twój tydzień!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: możesz odczuć spadek nastroju, szczególnie na początku lub w środku tygodnia. Ktoś z bliskiego otoczenia rozzłości Cię do tego stopnia, że możesz nie wytrzymać i powiedzieć o kilka słów za dużo. Pamiętaj jednak by nie nakręcać się dodatkowo i w wolnym czasie postawić na aktywności, które Cię zajmują, relaksują i poprawiają Ci humor.

Finanse: wygląda na to, że nie będzie kolorowo. Pieniądze się Ciebie ostatnio nie trzymają. Musisz jeszcze chwilę to wytrzymać, ponieważ na horyzoncie jawią się już lepsze perspektywy.

Miłość: mów i pokazuj, że kochasz, okazuj wsparcie i czułość. Miłość nie jest łatwa, jednak bardzo jej potrzebujemy. Co do Strzelców singli, postawią one teraz na kontakty z przyjaciółmi, a nie romanse. Prawdopodobnie wyjdzie im to nawet na zdrowie.

Praca: bardzo możliwe zmiany, na szczęście na lepsze. Nie nastąpią one już teraz, w tym momencie, jednak masz już do nich naprawdę niedaleko. Trafisz na świetnych ludzi, dobre warunki i lepsze pieniądze. Nie bój się zmian.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce poczują zew, będą chciały podróżować, chodzić na wycieczki, poznawać świat i udoskonalać swoje umiejętności. Muszą jednak uważać na stawy i mięśnie żeby zbytnio się nie przesilić. Ważnym dniem będzie w tym tygodniu sobota jedenastego lipca.

Finanse: całkiem możliwe, że wpadnie Ci jakaś dodatkowa kasa, która pozwoli na spełnianie marzeń lub podreperowanie domowego budżetu. Od razu poczujesz się dzięki temu spokojniej i pewniej.

Miłość: w tym tygodniu skupisz się raczej na sobie niż na bliskich. Poczujesz chęć tworzenia i działania. Oczywiście ukochane osoby mogą Ci w tym towarzyszyć, nie będzie to jednak priorytetem. Co do Koziorożców singli, mają one sporą szansę na poznanie kogoś ciekawego podczas swoich aktywności.

Praca: jakiś kiełkujący od pewnego czasu pomysł, okaże się strzałem w dziesiątkę. Możliwe, że wpadniesz na rozwiązanie, które zyska szerokie uznanie. Masz w tym momencie bardzo otwarty umysł, skorzystaj z tego!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: jeśli poczujesz się gorzej, nie odkładaj w nieskończoność wizyty u lekarza. Wszyscy wiemy, że nie znosisz wizyt u specjalistów, jednak czasem wypada o siebie zadbać. Dodatkowo postaw na zdrowszy tryb życia. To świetny czas na rozpoczęcie treningów lub pozbycie się nałogów.

Finanse: ten tydzień może nie być specjalnie bogaty, jednak nic się nie martw, pod koniec lipca, twoje konto zostanie mocno zasilone. Będziesz mógł sobie wówczas pozwolić na rzeczy, o których w ostatnich miesiącach marzyłeś.

Miłość: Wodniki single mają bardzo dużą szansę na poznanie pewnej ciekawej osoby, która przy sprzyjających wiatrach, zostanie przy nich na dłużej. Co do Wodników będących w związkach, planety im sprzyjają. Dadzą szansę na spędzenie czasu we dwoje, szczerą rozmowę i czułą noc.

Praca: mimo, że wakacje rozpraszają, musisz maksymalnie skupić się na pracy. Może ona bowiem wymagać od Ciebie w tym momencie nieco większego zaangażowania.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: drogie Ryby musicie uważać na swoje żołądki. Unikajcie więc podejrzanych knajp i jedzenia byle czego w pośpiechu. Postawcie na sezonowe owoce oraz warzywa z dobrych źródeł. Zastąpienie jednego posiłku pożywnym koktajlem, sprawi że od razu poczujecie się lżej.

Finanse: wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Kasa będzie się zgadzać, a wydatki na przyjemności nie zaburzą domowego budżetu. Najprawdopodobniej będziesz mógł nawet zacząć planować jakieś wakacje!

Miłość: mów, że kochasz, wspieraj i chwal swoich najbliższych. Spędź więcej czasu z rodziną, a zobaczysz, że Twoje samopoczucie od razu się poprawi. Wspólne szaleństwo na świeżym powietrzu, jakaś wycieczka czy spacer jeszcze bardziej zacieśnią Wasze więzy.

Praca: musisz odnaleźć równowagę pomiędzy pracą i obowiązkami, a relaksem oraz przyjemnościami. Czasem bowiem stwarzasz wrażenie osoby, która albo idzie maksymalnie w jedną stronę albo maksymalnie w drugą, a to nie sprzyja dobremu samopoczuciu.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT