Horoskop tygodniowy na 13-19 lipca 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 13 do 19 lipca 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu powinieneś postawić na oczyszczenie organizmu. Pij więcej wody i jedz produkty takie jak na przykład buraki, kapusta, kasze, pietruszka czy jabłka. Najprawdopodobniej będziesz też odczuwać spore wahania nastroju, przez co w możesz być nieznośny dla swojego najbliższego otoczenia.

Finanse: nie bądź zbyt rozrzutny ponieważ w najbliższej przyszłości może wydarzyć się coś, co zmusi Cię do jakiegoś większego wydatku. Dasz sobie z tym radę, jednak może to pokrzyżować jakieś wakacyjne plany.

Miłość: ten tydzień bardzo sprzyja flirtowaniu, romantycznym spotkaniom oraz ważnym deklaracjom. Spraw, żeby Twoi bliscy wiedzieli o tym, jak bardzo Ci na nich zależy. Zadbaj także o przyjaciół, szczególnie o tych, z którymi długo nie miałeś kontaktu.

Praca: postaraj się dać z siebie wszystko, szczególnie w pierwszej połowie tygodnia. Skup się na tym, co masz zrobić i nie dopuszczaj do siebie zbędnych rozpraszaczy.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym tygodniu świat leży u Twoich stóp. Będziesz otwarty, pełen energii, spostrzegawczy i pozytywnie nastawiony. Dzięki temu dostrzeżesz więcej, zrobisz wszystko, co zaplanowałeś, będziesz miał dobry humor i wewnętrznie poczujesz, że właśnie w taki sposób powinieneś żyć.

Finanse: masz dużą możliwość na jakieś ekstra pieniądze, których co prawda się spodziewałeś, jednak nieco później. Generalnie w sferze finansowej będzie towarzyszyło Ci szczęście, możesz więc nawet coś wygrać!

Miłość: Byki będące w związkach mają w tym tygodniu szansę na niezapomniane chwile ze swoją drugą połówką. To świetny czas na szczere rozmowy, romantyczne wieczory i fizyczną bliskość. Co do Byków singli, mają one teraz sporą szansę na flirt. Powinny zwrócić uwagę na Koziorożca lub Wodnika.

Praca: w tym tygodniu możesz natrafić na jakiś problem. Jeśli się skupisz i nie spanikujesz, poradzisz sobie z nim w miarę sprawnie. Dzięki temu zyskasz uznanie, a może i coś więcej?

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: pod względem fizycznym będziesz czuć się doskonale. Co do psychiki, cóż – może być różnie, szczególnie w połowie tygodnia. Z dużym prawdopodobieństwem dopadnie Cię zmęczenie lub znużenie, z którym nie będziesz mógł sobie poradzić.

Finanse: przed Tobą jakiś spory i niespodziewany wydatek. Jeśli masz jakieś oszczędności to jesteś uratowany. W przeciwnym wypadku, możesz być zmuszony do pożyczki. Pamiętaj, że lepiej zaciągnąć ją u kogoś z rodziny lub przyjaciół.

Miłość: doskonale wiesz, że masz przy sobie wspaniałych ludzi, którzy w razie potrzeby poszliby za Tobą w ogień. Przyszedł czas by im się za to odwdzięczyć. Kup jakiś mały prezent mamie czy drugiej połówce, zadzwoń do dawno niewidzianych przyjaciół, poświęć czas dziecku czy rodzeństwu – to wiele nie kosztuje, a da obydwu stronom mnóstwo szczęścia!

Praca: Bliźnięta prowadzące własne biznesy, mają teraz sporą szansę na mądrą i opłacalną inwestycję. Pieniądze w końcu zaczną ze sporym zyskiem na siebie pracować. Bliźnięta na etatach, muszą się bardziej skupić i postawić na planowanie. Będzie się dużo działo, więc należy się do tego odpowiednio przygotować. W przeciwnym wypadku, pokona Was chaos.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: poczujesz w sobie siłę, która pozwoli Ci wiele poprawić i zyskać. Będziesz bardziej pomysłowy, pewny siebie i asertywny. Nic nie sprawi Ci większego problemu, nawet kwestie, o które wcześniej się obawiałeś. Tak trzymaj!

Finanse: ten wakacyjny tydzień może nieco nadszarpnąć Twój budżet. Bliscy będą namawiać Cię na jakiś wyjazd, na co pewnie w końcu się zgodzisz. Wydasz więcej niż planowałeś, jednak w kolejnych tygodniach szybko się odkujesz.

Miłość: Raki w związkach będą w swoim żywiole. Ten tydzień będzie bowiem bardzo udany, także pod względem uczuciowym. Na horyzoncie nie widać żadnych kłótni ani burz – istna sielanka! Co do Raków singli, skupią się one teraz na przyjaciołach lub rodzinie. Romanse nie będą im w głowach.

Praca: na początku tygodnia może czekać Cię jakieś małe potknięcie, jednak potem będzie coraz lepiej. Pilnuj terminów, nie spóźniaj się i nie zapomnij z domu telefonu, a wszystko będzie ok!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: to czas na zwolnienie tempa, przemyślenie pewnych spraw i skupienie się na sobie. Chaos, stres i pośpiech będą na Ciebie bardzo źle wpływać, postaraj się więc maksymalnie je od siebie odsunąć. Dobrym dniem będzie w tym tygodniu sobota osiemnastego lica.

Finanse: odczujesz silną potrzebę posiadania, jednak nie powinieneś teraz robić żadnych poważnych zakupów. Skup się bardziej na „być” niż na „mieć”. Jeśli masz w planach brać jakąś pożyczkę czy dokonywać inwestycji, przełóż to na następny tydzień.

Miłość: Lwy w związkach będą potrzebowały teraz więcej uwagi i czułości, natomiast Lwy single, mimo tego że mogą teraz czuć się samotnie, całkowicie odstawią na bok romansowanie. Lepszym momentem na miłosne gierki będzie dla nich zdecydowanie sierpień!

Praca: drogie Lwy, całkiem możliwe, że w tym tygodniu wszystko będzie Wam leciało z rąk. Jeśli poczujecie spadek formy, nie siedźcie w pracy na siłę, ponieważ możecie przez to zrobić więcej złego niż dobrego. Możliwe, że dwa dni regeneracji i odpoczynku całkowicie Wam wystarczą i wrócicie do obowiązków z nową energią.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: mimo szybkiego trybu życia i wielu obowiązków, będziesz czuć się świetnie. Jeśli dobrze zaplanujesz czas, zostanie Ci sporo czasu dla najbliższych, a także dla samego siebie. Dobrym dniem będzie niedziela dziewiętnastego lipca. Twoim sprzymierzeńcem w tym tygodniu będzie Rak lub Waga.

Finanse: to będzie jeden z lepszych okresów w tym roku jeśli chodzi o pieniądze. Nie będziesz narzekać na ich brak, co pomoże w spłatach zobowiązań oraz w spełnianiu marzeń. Jakiś ekskluzywny zakup bardzo poprawi Ci humor i sprawi, że będziesz miał siłę do działania.

Miłość: dzięki pewności siebie, sporo zyskasz w oczach swojej drugiej połówki. Być może zdecydujesz się na jakąś zmianę w wyglądzie, co także zaowocuje pochwałami i uznaniem. Panny single będą także miały spore powodzenie, szczególnie u obcokrajowców lub nowo poznanych ludzi!

Praca: ambitnie podejdziesz do nowych wyzwań, które w tym tygodniu zostaną przed Tobą postawione. Będziesz mieć mnóstwo energii i dobrych pomysłów. Twoje zaangażowanie z pewnością zaowocuje i zostanie dostrzeżone! Uważaj jednak na zazdrośników, którzy mogą chcieć popsuć Ci tą chwilę sukcesu.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: ten tydzień pozwoli Ci na odpoczynek i relaks wśród pięknych okoliczności przyrody. Naładujesz dzięki temu swoje wewnętrzne akumulatory i zrozumiesz jak zachować balans pomiędzy obowiązkami, a przyjemnościami.

Finanse: wydasz trochę więcej niż planowałeś, szczególnie podczas zakupów w jakimś dużym sklepie typu market czy galeria handlowa. Możesz dać się także porwać promocjom w sklepach internetowym. W każdym razie, nie zaburzy to jakoś specjalnie Twojego budżetu.

Miłość: postaraj się nie dążyć do wygrania każdej potyczki słownej. Bądź wyrozumiały dla bliskich i traktuj ich tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Wagi single, otworzą się przed kimś, kto wcześniej nie wzbudzał ich większego zainteresowania, natomiast Wagi w związkach umocnią swoje relacje dzięki romantycznemu wieczorowi we dwoje.

Praca: jeśli w Twojej pracy to możliwe, postaw na pracę grupową. Integruj się z ludźmi, którzy z Tobą współpracują, a atmosfera w pracy będzie stawała się coraz lepsza.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: nie przesadź z niezdrowymi przekąskami i fast foodami, ponieważ zdecydowanie Ci one nie służą, o czym możesz boleśnie przekonać się w tym tygodniu. To też dobry czas na walkę z nałogami. Twoim sprzymierzeńcem w tym tygodniu będzie Byk lub Baran.

Finanse: to świetny czas na planowanie dużych wydatków, takich jak zakup mieszkania, remont domu, kupno samochodu czy zainwestowanie. Będziesz miał niezmącony umysł, a dodatkowa przychylność gwiazd dobrze wpłynie na Twoje decyzje.

Miłość: Skorpiony mogą mieć w tym tygodniu przejściowe kłopoty sercowe. Na horyzoncie bowiem czają się chmury w postaci kłótni, nieporozumień, a być może nawet zdrady. Dobrze na spokojnie wyjaśnić sobie pewne kwestie i zastanowić się czy dawne uczucie nadal się w Was tli. Co do Skorpionów singli, nie mają one w tym tygodniu większych szans na poznanie kogoś ciekawego.

Praca: jeśli jeszcze nie masz pracy, którą bardzo lubisz już niebawem taką dostaniesz. Musisz się tylko odrobinę wysilić i pokonać lęk przed nowym! Pamiętaj o terminach i nie spóźniaj się.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: relaks w wolnej chwili bardzo dobrze Ci zrobi. Spacer, basen, sauna czy masaż okażą się zbawienne dla Twojego ciała i umysłu. Unikaj głośnych i tłocznych miejsc typu puby czy galerie handlowe. Dobrym dniem będzie w tym tygodniu wtorek czternasty lipca.

Finanse: kwestia pieniędzy nie będzie spędzała Ci snu z powiek. Całkiem dobrze rozplanujesz budżet, co pozwoli Ci na jakiś większy wydatek lub odłożenie na wakacje.

Miłość: nie wywlekaj spraw z przeszłości, ponieważ właśnie takie zachowanie może prowadzić do kłótni i niepotrzebnych nerwów. Skup się na budowaniu relacji, którą masz ponieważ Twoja druga połówka jest tego warta! Jeśli chodzi o Strzelców singli, powinny się one uważnie rozejrzeć wokół siebie ponieważ już znają osobę, która zmieni na lepsze ich życie.

Praca: by osiągnąć sukces, będziesz musiał z kimś współpracować. Może się to okazać dość trudnym zadaniem, jednak jeśli się postarasz, szybko zobaczysz efekty. Twoim największym sprzymierzeńcem w kwestiach zawodowych będzie w tym tygodniu Waga lub Skorpion.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: coś będzie kazało Ci zwolnić i odpocząć, najpewniej w środku lub pod koniec tygodnia. Posłuchaj organizmu i spróbuj zachować zdrowy balans pomiędzy tym, co jest Twoim obowiązkiem, a tym na co masz ochotę. Nie siłuj się z samym sobą, a szybko odczujesz ulgę.

Finanse: postaraj się nie wydawać zbyt dużo i racjonalnie rozporządzaj swoim budżetem, szczególnie jeśli przeholowałeś w ostatnich dnach. Lepsza perspektywa na dodatkowe pieniądze pojawi się w przyszłym tygodniu.

Miłość: Koziorożce single, nie powinny w tym tygodniu rezygnować z wyjść z przyjaciółmi ponieważ mogą w tym czasie poznać przypadkiem kogoś, kto całkowicie podbije ich serce. Co do Koziorożców będących już w związkach – będą one spełnione i szczęśliwe. Jedyną przeszkodą może okazać się jakieś niedopowiedzenie czy niezrozumienie, które trzeba będzie szybko wyjaśnić.

Praca: jeśli jesteś osobą poszukującą pracy, możliwe że w tym tygodniu natkniesz się na jakieś bardzo ciekawe ogłoszenie. Co do Koziorożców pracujących, mogą one spodziewać się natłoku obowiązków lub jakichś wyzwań. Warto się skupić i podejść do nich poważnie, ponieważ mogą one szybko przynieść niezłe benefity!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: drogi Wodniku, tylko spokój Cię uratuje! Mimo, że będziesz nieco nerwowy, nie dawaj tego odczuć ludziom, którzy Cię otaczają. Możesz bowiem narazić się na kłótnie, których przecież bardzo nie lubisz. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, postaw na rozciąganie, ponieważ jesteś nieco zastany.

Finanse: nie szalej z wydatkami ponieważ już niebawem może się okazać, że jeszcze przed wypłatą Twój stan konta zbliży się do zera lub nawet niezłego debetu. Przyszły tydzień będzie pod względem finansowym dużo lepszy.

Miłość: namów swoją drugą połówkę na wieczorny spacer lub weekendowy wypad za miasto. Chwilowa ucieczka od obowiązków i czterech ścian bardzo dobrze Wam zrobi. Wodniki single czeka romans, który na nowo rozpali ich serca!

Praca: możesz czuć frustrację z powodu braku efektów, na które liczyłeś. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość i nauczyć się, że nic co ważne nie przychodzi do nas od tak sobie. Działaj dalej, a to z pewnością w końcu zaowocuje! Bardzo ważną kwestią w tym tygodniu będzie kompromis.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Twoje świetne samopoczucie udzieli się ludziom z Twojego otoczenia. Będziesz wesoły, pozytywnie nastawiony i pewny siebie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Finanse: będzie Ci się świetnie powodzić, dzięki czemu będziesz mógł pozwolić sobie na więcej niż zazwyczaj. Jeśli dasz radę, pomóż komuś biednemu, zaangażuj się w jakąś akcję charytatywną lub wspomóż fundację. Dobro wraca!

Miłość: szybko zrozumiesz, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Ciepło rodzinne doda Ci skrzydeł, a relacje z drugą połówką będą lepsze niż kiedykolwiek. Co do Ryb singli, także one mają wielką szansę na miłość, która czai się tuż za rogiem!

Praca: słowem kluczem będzie w tym tygodniu kompromis i zdolność współpracy. Wiadomo, że pracuje Ci się najlepiej samemu, jednak tym razem będziesz musiał się przemóc. Szybko zauważysz, że wyszło Ci to na dobre!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT