5-11 grudnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 5 do 11 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja skłonność do podejmowania ryzykownych, a nawet niezbyt odpowiedzialnych zachowań wzrośnie. W związku z tym miej szczególnie na uwadze swoje zdrowie, bo łatwo będzie mu zaszkodzić! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, będziesz musiał wysilić się bardziej, niż zazwyczaj.

Miłość: Jeżeli znajdujesz się w sytuacji konfliktowej, to możesz się spodziewać, że w tym tygodniu ulegnie ona załagodzeniu. Uda Wam się uzyskać kompromis, a nawet wyjść z tego z uśmiechami na twarzach!

Praca: Jeśli coś ukrywasz i dokładasz wszelkich starań, aby nie wyszło to na jaw, strzeż się, bo Twój sekret może zostać odkryty!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień może obfitować u Ciebie w stresujące sytuacje, które będą obciążeniem dla Twojej psychiki, a co za tym idzie, również dla całego ciała. Zastosuj wówczas metody relaksacyjne! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Uważaj na kuszące oferty! Bowiem te najbardziej atrakcyjne z nich mogą okazać się pułapkami!

Miłość: W tym tygodniu możesz ulec pozytywnemu zaskoczeniu, do którego przyczyni się jakaś bliska Ci osoba! Będzie to doskonała okazja na wzmocnienie Waszych więzi i okazanie sobie wdzięczności!

Praca: Postaraj się nie odkładać na później ważnych, koniecznych do zrobienia rzeczy, bo może zabraknąć Ci czasu!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu może towarzyszyć Ci pozytywna energia, która momentami będzie Cię wręcz rozpierać! Jednak nie będzie to trwało wiecznie, dlatego korzystaj z niej, póki możesz! Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Czeka Cię sytuacja, w której niespodziewanie będziesz musiał szybko i zdecydowanie podjąć decyzję.

Miłość: W tym tygodniu gwiazdy nie przewidują w Twoim życiu żadnych sprzeczek ani konfliktów, a nawet wręcz przeciwnie – atmosfera będzie przyjemna i ciepła. Poza tym nie kryj się ze swoimi uczuciami!

Praca: Będzie to bardzo dobry czas na zmiany – zwłaszcza te duże, które wymagają odwagi i determinacji!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu mogą towarzyszyć Ci jakieś dolegliwości bólowe, jednak póki co trudno określić, skąd mogą one pochodzić. Jednak niezależnie od źródła, zaopiekuj się swoim ciałem z troską
i czułością! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Rozejrzyj się dookoła i zobacz, czy przypadkiem ktoś z Twoich bliskich nie potrzebuje pomocy finansowej.

Miłość: Jeżeli od pewnego czasu zmagasz się z zastojem w życiu uczuciowym, to w tym tygodniu może to ulec zmianie! Bowiem uświadomisz sobie, że ktoś jest dla Ciebie naprawdę ważny – możliwe, że
z wzajemnością!

Praca: Nie próbuj robić więcej, niż w rzeczywistości jesteś w stanie. Znasz przecież swoje możliwości
i ograniczenia.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu raczej nie będziesz mieć powodów do narzekania ani w kwestii zdrowia, ani też samopoczucia. Jednakże możliwe jest lekkie osłabienie gdzieś w środku tygodnia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeżeli jesteś komuś coś winny, dobrze będzie postarać się zwrócić przynajmniej część z tego.

Miłość: W tym tygodniu może dojść do spotkania z osobą, z którą nie widziałeś się już od jakiegoś czasu. Przebieg oraz rezultaty tego spotkania będą zależeć tylko i wyłącznie od Was. Poza tym zwróć uwagę na romantyczne zodiakalne Byki!

Praca: Będziesz miał rację w jakiejś kwestii, która może okazać się problemową w Twoim miejscu pracy.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu Twoje stawy oraz kości mogą być nieco osłabione, dlatego uważaj podczas wykonywania spontanicznych ruchów, bo możesz nabawić się kontuzji lub stłuczenia! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Coś może znacznie poprawić Twój nastrój i okaże się dobrą inwestycją. Nie wahaj się zatem!

Miłość: W tym tygodniu pojawi się szansa na to, abyś nawiązała kontakt z kimś, kto może wnieść do Twego życia ciekawe wrażenia, a może nawet głębokie uczucia. Warto więc dać szansę swojemu sercu!

Praca: Możliwe, że nareszcie poczujesz, iż znajdujesz się tu, gdzie chciałabyś być w życiu zawodowym!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu może nawiedzić Cię obawa o własne zdrowie, która niekoniecznie będzie mieć uzasadnienie. Warto jednak na wszelki wypadek wsłuchać się w swój organizm i zobaczyć, czego mu brakuje. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Ta kwestia nie powinna Cię niepokoić, gdyż raczej wszystko pójdzie zgodnie z planem
i oczekiwaniami.

Miłość: Nadchodzący tydzień pozwoli Ci odczuć, jak dużo wsparcia i troski dostajesz od bliskiej Ci osoby. Będzie to dobry czas na wyznanie sobie uczuć oraz podzielenie się tym, co tłumisz w sobie od jakiegoś czasu.

Praca: Mogą zajść jakieś bliżej nieokreślone zmiany. Jednak zanim potraktujesz je sceptycznie, daj im szansę!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz odczuwać skutki aktywności w ostatnich dniach. Będą one przejawiać się w formie dolegliwości bólowych, bądź zmęczenia i ociężałości. Daj sobie czas na regenerację! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Stan Twojego konta raczej nie będzie Cię zadowalał. Wypatruj jednak szansy na początku tygodnia!

Miłość: Ten tydzień może postawić na Twojej drodze kogoś, z kim szybko nawiążesz dobry kontakt i z kim będziesz doskonale się rozumieć – niemalże bez słów! Może być to początek wspaniałej znajomości…!

Praca: Zakończenie tego nad czym pracujesz jest coraz bliżej, więc znajdź w sobie jeszcze trochę mobilizacji!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu zwróć uwagę na to, czy Twojemu organizmowi nie brakuje witamin
i minerałów. Bowiem łatwo jest o nich zapomnieć, lecz znacznie trudniej je później uzupełnić! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Przyjemności mogą pochłaniać zbyt duże ilości oszczędności. Postaraj się nad tym zapanować!

Miłość: W tym tygodniu możesz znaleźć się w sytuacji, w której zarówno Tobą, jak i kimś po drugiej stronie, zawładną emocje. Niekoniecznie muszą być one negatywne, lecz i tak lepiej będzie nad sobą zapanować!

Praca: Poszerzenie własnych kompetencji okaże się najlepszym, co możesz zrobić w tym momencie!!!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Gwiazdy radzą, abyś w nadchodzącym tygodniu zwrócił uwagę na swój układ oddechowy. Bowiem różne czynniki – zarówno te wewnętrzne, jak i te zewnętrzne, mogą mieć na niego niekorzystny wpływ. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Rozrzutność może okazać się Twoim drugim imieniem, jeśli nie założysz rachunku oszczędnościowego!

Miłość: W tym tygodniu bardzo ważne będzie jak najlepsze zadbanie o potrzeby swoich bliskich. Bowiem może im brakować Twojego ciepła oraz czułości, a przecież każdy potrzebuje czuć się kochany
i potrzebny!

Praca: Szukanie wymówek nie będzie najlepszym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na uczciwej pracy
i autentyczności…

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy będą Ci sprzyjać, dzięki czemu nie będziesz miał powodów do narzekania na swoją kondycję zdrowotną. Uważaj jednak na swoją wydolność gdzieś pod koniec tygodnia! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Twoja sytuacja finansowa zmierza w dobrym kierunku. Możliwe są nawet jakieś większe pozytywne zmiany!

Miłość: W tym tygodniu postaraj się słuchać uważnie, co ma do powiedzenia Twoje serce i podążać za nim. Bowiem zaprowadzi Cię ono w piękne miejsca i pozwoli poczuć to, czego naprawdę pragniesz!

Praca: Nie słuchaj rad, jakie będą Ci dawać zodiakalne Bliźnięta, ponieważ tym razem nie będą mieć racji!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu nie powinnaś przeceniać swoich możliwości. Bowiem Twój organizm nie jest maszyną i ma swoje ograniczenia, których niestety nie da się na siłę przeskoczyć… Wszystko wymaga czasu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Stan Twojego konta raczej nie będzie Cię ograniczał, więc pozwolisz sobie na więcej niż zwykle!

Miłość: Nie bądź zaskoczona, jeśli w tym tygodniu poznasz kogoś, kto będzie atrakcyjny i interesujący nie tylko pod względem fizycznym! Zwróć uwagę przede wszystkim na zodiakalne Bliźnięta!

Praca: Jeśli odczujesz, że wzięcie sobie wolnego lub wyjście wcześniej z pracy jest Ci potrzebne, zrób to!

horoskop na następny tydzień
  • ADD YOUR COMMENT