26 grudnia – 1 stycznia 2023

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 26 grudnia do 1 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Nawet jeśli w tym tygodniu dopadnie Cię silny, bezlitosny leń, postaraj się odnaleźć w sobie resztki sił i motywacji. Udaj się na spacer, podczas którego uważnie i spokojnie nacieszysz się okolicznościami przyrody! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Możliwe, że jesteś do tyłu z jakąś opłatą. Poszperaj w swoich rachunkach i przyjrzyj im się uważnie!

Miłość: W tym tygodniu będziesz miał w czym wybierać jeśli chodzi o kandydatów oraz kandydatki na randki, bądź też niewinny flirt. Nie zapominaj o tym, że masz w sobie to coś, co przyciąga jak magnes!

Praca: Nie zdziw się, jeśli sporo obowiązków nagle spadnie Ci na głowę. Nie będzie to jednak nie do przeskoczenia!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu niejednokrotnie może najść Cię silna ochota na zrobienie czegoś tu i teraz, bez wzięcia pod uwagę konsekwencji. Nie pozwól na to, aby Twoje ambicje przerosły Twoje realne możliwości! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: To nie będzie najlepszy czas na poszukiwanie nowych rozwiązań w nieznanych dotąd źródłach.

Miłość: Ten tydzień przyniesie Ci niejedną okazję ku temu, abyś dokładniej przyjrzał się swoim relacjom
i wyciągnął bardzo ważne wnioski. Jeżeli jesteś w związku, skup się na Waszej więzi cielesnej!

Praca: Kreatywne myślenie będzie Ci dopisywać, a to otworzy Ci drogę na nowe, niebanalne pomysły!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Twój żołądek w tym tygodniu niestety nie będzie u szczytu formy, w związku z czym powinieneś obchodzić się z nim ze szczególną ostrożnością. Warto sięgnąć po odpowiednie probiotyki! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Uważnie przyjrzyj się swojemu budżetowi i sprawdź, czy nie ma w nim żadnych nieprawidłowości.

Miłość: W tym tygodniu dobrze będzie skupić się na tym, co masz tuż pod ręką. Bowiem często „najciemniej pod latarnią” i możesz nie zauważać, że masz obok siebie wszystko, czego tak naprawdę potrzebujesz do szczęścia!

Praca: W pracy może szykować się jakieś zamieszanie, przy którym łatwo będzie o aferę, a nawet awanturę!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu możesz mieć pewien kłopot z koncentracją i osiągnięciem pełnego spokoju. Z tego powodu warto będzie poświęcić trochę więcej czasu na medytację oraz oczyszczanie aury. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Najlepszą inwestycją okaże się sprawienie sobie tego, czego naprawdę chcesz i potrzebujesz!

Miłość: Ten tydzień okaże się doskonałą okazją do uskuteczniania flirtów – a pomocne w tym będzie Twoje zalotne, flirciarskie nastawienie! Nie wzbraniaj się przed uczuciami i pozwól sobie trochę popłynąć!

Praca: Nie próbuj za wszelką cenę udowadniać, że masz rację i że Twoje działania są najbardziej słuszne!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień będzie obfitował w nienaganną kondycję, którą odczujesz już od pierwszych jego dni! Nie wahaj się zatem realizować swoich planów, ponieważ gwiazdy wróżą powodzenie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.
Finanse: W tej kwestii wszystko pozostanie na swoim miejscu – bez większych zmian na lepsze, bądź gorsze.

Miłość: W tym tygodniu będziesz miał okazję poczuć miłość w całej okazałości. Bowiem będzie Cię ona otaczać i przepełniać, co sprawi, że Twoje serce przepełni się szczęściem, bezpieczeństwem oraz ciepłem.

Praca: Możesz spodziewać się satysfakcji, która przypłynie prosto z wydarzeń, które ostatnio miały miejsce.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu moc dobrej energii spłynie na Ciebie wprost z gwiazd, przepełniając Twoje ciało tym, co najlepsze. To dobry czas na zajęcie się zaległościami w kwestii zdrowia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Pilnuj tego, co Twoje, gdyż ktoś lub coś może zagrażać Twoim interesom. Uważaj na zodiakalne Ryby!

Miłość: W tym tygodniu będziesz miała predyspozycje do tego, aby pozytywnie zaskakiwać osoby, które darzysz uczuciem. Możliwe nawet, że oni też nie pozostaną Ci dłużni i ten czas będzie pełen niespodzianek!

Praca: Uważaj na to, co mówisz, ponieważ niektórzy tylko czekają na Twoje potknięcie oraz pomyłkę…

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Ten tydzień może obfitować u Ciebie w rozdrażnienie. Przyczyna leżeć będzie w układzie gwiazd, a także w Twojej gospodarce hormonalnej. Częstsza medytacja oraz aromaterapia okażą się tutaj pomocne! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Twoje hobby może przerodzić się w coś więcej i jeżeli się postarasz, to nieźle na tym zarobisz!

Miłość: Jeżeli jesteś singielką, to w tym tygodniu możesz się spodziewać pojawienia się w Twoim brzuchu kilku motylków… Nie muszą być one duże ani bardzo ruchliwe, jednakże wystarczy by były prawdziwe!

Praca: Innowacje, ulepszenia, modyfikacje… to wszystko uda się z powodzeniem, a Ty nie będziesz żałować!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz spodziewać się zwiększonej dawki endorfin, które wprawią Cię
w pozytywną energię, motywację i siłę do działania. Pozwól sobie nacieszyć się tym stanem jak najdłużej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Możesz znaleźć się w sytuacji, w której niewiele będzie zależeć od Ciebie, zaś więcej od kogoś.

Miłość: Nadchodzący tydzień i mające w nim miejsce sytuacje będą wymagać od Ciebie opanowania. Staraj się wykazywać się nim w stosunku do ludzi, z którymi będziesz mieć styczność, a dobrze na tym wyjdziesz!

Praca: W pierwszej kolejności postaw na planowanie i ustalanie odpowiedniego harmonogramu pracy!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Ten tydzień będzie sprzyjał obudzeniu się w Tobie samozadowolenia oraz samoakceptacji. Będą one konieczne do tego, abyś mógł ruszyć dalej i zdobywać nowe, piękne doświadczenia w swoim życiu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Gwiazdy zapowiadają poprawę Twej sytuacji finansowej, a może nawet pozytywną stabilizację.

Miłość: Niezależnie od tego czy jesteś w związku czy też nie, czeka Cię namiętny tydzień, w którym niejeden raz Twoje serce zabije mocniej. Nie ograniczaj się w imię zasad, co do których sam nie jesteś przekonany!

Praca: Nie zapowiada się na żadne rewelacje. Uważaj jednak na podejmowanie współpracy z zodiakalnymi Baranami!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Drastyczne, gwałtowne zmiany w trybie życia, odżywianiu, bądź też wyglądzie absolutnie nie są wskazane, a już zwłaszcza w tym tygodniu. Postaraj się robić to stopniowo – ze świadomością
i wyczuciem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Zapowiada się dynamiczna sytuacja, w której będziesz musiał działać szybko i zdecydowanie.

Miłość: W tym tygodniu może pojawić się w Tobie niepewność, która wprawi Cię w melancholijny, lekko nerwowy nastrój. Będzie dotyczyć ona osoby, która okazała się być kimś innym, niż się wydawało…

Praca: Cokolwiek by się nie działo, nie panikuj i utrzymaj nerwy na wodzy, a wyjdziesz z tego z korzyścią!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień będzie doskonałym momentem na wprowadzenie do swojego życia zmian. Jeśli od pewnego czasu chodzi Ci po głowie pomysł, który mógłby poprawić stan Twojego zdrowia – wciel go w życie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Jeśli dobrze się przyjrzysz swoim finansom, dojdziesz do wniosku, iż jesteś w stanie co nieco odłożyć!

Miłość: Jeśli wydarzenia ostatnich tygodni odbijają się echem po Twoim umyśle, to w tym tygodniu może nadejść choćby niewielka ulga. Bowiem Twoja energia oczyści się nieco pod wpływem korzystnego działania planet!

Praca: Upór oraz stanowczość będą konieczne, abyś ruszył naprzód i osiągnął to, do czego dążysz od dawna.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu wskazane jest unikanie wszystkiego co ciężkie. Dotyczy to zarówno ciężkostrawnych potraw, jak i podnoszenia ciężkich przedmiotów, czy też obciążania swej psychiki. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Inwestuj w to, co uznasz za opłacalne i lepiej nie słuchaj w tej kwestii rad zodiakalnych Skorpionów!

Miłość: W tym tygodniu możesz spodziewać się zawarcia jakiejś nowej znajomości – najprawdopodobniej za pośrednictwem przyjaciół, bądź rodziny. Zwróć uwagę na aurę, jaką emanuje ta osoba!

Praca: Ta kwestia przedstawia się całkiem dobrze. Możesz zaufać swoim współpracownikom ale
z rozsądkiem!

horoskop na następny tydzień
  • ADD YOUR COMMENT