Horoskop tygodniowy na 22-28 marca 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 22 do 28 marca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Zapoznaj się z prognozą pogody na ten tydzień, wygląda na to, że wiele będzie zależało od niej. Twoje plany mogą zmienić bieg, natomiast twoje samopoczucie będzie uwarunkowane od pogody. Im ona będzie lepsza, tym lepiej będziesz się czuł. Bądź więc gotowy na wszystko! Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie piątek, natomiast twoim sprzymierzeńcem będą Byki i Panny.

Finanse: Pilnuj portfela i staraj się go mieć zawsze przy sobie. Wszechświat daje znaki, że ktoś z twojego otoczenia może mieć lepkie ręce.

Miłość: Jeśli czujesz się niechciany nie zadręczaj się tym. Nie warto tracić czasu na kogoś, kto nie jest nami nawet zainteresowany. Zdecydowanie lepiej przeznaczyć ten czas na zrobienie czegoś dla siebie, niż na siłę próbować komuś zaimponować. Najlepszą radą dla Baranów, które w tym tygodniu poczują się samotne, będzie wykorzystanie własnego towarzystwa i spędzenie czasu w ulubionej formie.

Praca: Do tej pory w pracy działałeś bardzo przemyślanie, byłeś uporządkowany i rozważny. W tym tygodniu może się to zmienić, ktoś lub coś będzie wymagać od ciebie podejmowania szybkich i nieprzemyślanych decyzji.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu spodziewaj się, że zjawi się ktoś, kto będzie chciał wręczyć ci zaproszenie, na nie małe wydarzenie. Może okazać się ono świetną motywacją do wprowadzenia kilku zmian w twoim życiu. Poczujesz chęć do popracowania nad swoją figurą i zaczniesz szukać odpowiednich treningów – pamiętaj więc o równie ważnej diecie. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie sobota, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Ryby i Bliźnięta.

Finanse: Zauważysz, że na twoim koncie zaplątało się kilka dodatkowych pieniędzy. Nie jest to jednak znak, że możesz śmiało je wydać. Pamiętaj, że w niektórych dniach, lepiej będzie mieć ich więcej niż mniej.

Miłość: Niewykluczone, że Panie spod znaku Byka będą miały, w tym tygodniu okazję do założenia sukienki. Szykuje się jakaś elegancka randka lub wyjście do miejsca, gdzie szczególnie samotne kobiety będą miały okazje kogoś poznać. Dla Panów natomiast gwiazdy wieszczą równie sprzyjającą aurę, choć bez krawata.

Praca: W tym tygodniu poczujesz spadek energii. Jeśli zdasz sobie sprawę, że nie jesteś w stanie dobrze wykonać swojej pracy, skorzystaj z pomocy znajomych, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Gwiazdy ułożyły dla ciebie pomyślny plan, który uda ci się zrealizować w najbliższych dniach. Dzięki swojej determinacji nie zapomnisz o tym, co jest ważne i sprawnie doprowadzisz go do pomyślnego końca. Miej również na uwadze swoich bliskich z otoczenia, którzy czekają na spotkanie z tobą i staraj się go nie przekładać na kolejne dni. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz wśród Baranów i Wodnika.

Finanse: Sprawy związane z kwestiami finansowymi, będą jak najbardziej po twojej stronie. Nie musisz martwić się o większe wydatki.

Miłość: Nie zapominaj o dwóch ważnych słowach, które rzadko wypowiadane mogą odbić się na relacji z drugą osobą. To tydzień miłości i pojednania, nie warto więc wchodzić w niepotrzebne dyskusje, które zaprowadzą was do zbędnej wymiany zdań. Samotne Bliźnięta będą natomiast w nastroju do romansów, którym będą sprzyjać nowo zawarte znajomości.

Praca: Dobre nastawienie to podstawa pracy w tym tygodniu. Nawet nie zauważysz jak szybko wybije ostatnia godzina twojej pracy, jeśli chętnie będziesz wykonywać swoje obowiązki.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Zadbaj o żołądek i wątrobę. Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemności, staraj się jeść zdrowe i sprawdzone jedzenie. Postaw na lekkie posiłki, chemiczny skład twoich ulubionych przysmaków może wpędzić cię w niechciane bóle. Warto będzie skorzystać z dodatkowych witamin w postaci suplementów, które wypełnią brakujące składniki w twoim organizmie. Szczęśliwym dniem będzie poniedziałek, natomiast twoi sprzymierzeńcy to Barany i Wagi.

Finanse: Czeka cię zakup, o którym od dawana marzyłeś. Wprawi cię on w świetny nastrój, więc nie będziesz się w tym czasie martwić o sprawy finansowe.

Miłość: Samotnym Rakom się poszczęści, ktoś kogo uda wam się poznać zostanie z wami na dłużej. W związkach małżeńskich pojawi się nowe uczucie. To co było kiedyś dla was ważne, ponownie odżyje i sprawi, że na nowo poczujecie silną więź między wami. Będzie to pomyślny czas na wyznawanie uczuć.

Praca: Przybędzie ci wiele obowiązków. Jeśli chcesz sobie z nimi poradzić pamiętaj, że wiele energii odbiera nam zbyt mała ilość snu.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Uda ci się nabrać nowych umiejętności, które sprawią, że dostrzeganie pozytywnych stron będzie przychodzić ci z większą łatwością niż dotychczas. Zaplanuj również kilka dni wolnego, na odpoczynek i relaks w odpowiedniej dla ciebie formie. Szczęśliwy dzień w tym tygodniu to zdecydowanie czwartek, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Skorpiony i Strzelce.

Finanse: Uważaj na wyprzedaże w sklepach. Niektóre okazje cenowe sprawią, że przyniesiesz do domu wiele niepotrzebnych ci rzeczy.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, który dzieli spora odległość będziesz w tym tygodniu odczuwać tęsknotę bardziej niż zazwyczaj. Fajnie będzie pomyśleć o częstszych video-rozmowach lub wybrać się na spotkanie z dobrą koleżanką, czy kolegą. Single Lwy oczarują kogoś swoim wdziękiem i intelektem.

Praca: Włożysz wiele serca i poświęcenia w pracę w tym tygodniu. Gwiazdy będą ci sprzyjać i możesz liczyć, że twój szef doceni twoje starania.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: : W tym tygodniu nauczysz się pokonywać przeszkody, które postawi przed tobą los. Ucieczka nie jest dobrym rozwiązaniem i to będzie czas, w którym to zrozumiesz. Poznasz również nowe metody i taktyki radzenia sobie ze stresem. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie czwartek, natomiast twoim sprzymierzeńcem będzie Wodnik i Skorpion.

Finanse: W drugiej połowie pieniądze mogą uciekać od ciebie szybciej niż myślisz. Podczas wychodzenia z domu staraj się na początku ustalić limity a następnie ich trzymać.

Miłość: Jedno nocna przygoda już nie wystarczy, zaczniesz szukać kogoś na poważnie. Warto będzie zmienić nie tylko podejście w głowie, ale również i w zachowaniu. Panną w związku nie będą groziły samotne wieczory. Wasz partner w końcu znajdzie dla was czas i zapewni wam poczucie stabilizacji, której wam brakowało.

Praca: Czeka cię dużo pilnych spraw do załatwienia. Unikaj dyskusji z szefem, odmienne zdanie może doprowadzić was oboje do frustracji.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Chęć poznawania świata nie opuści twoich myśli nawet na krok. Dobrym pomysłem będzie przejrzenie ofert wyjazdowych, są spore szanse, że uda wyłapać ci się świetną okazje. Jest to również świetna okazja do podszkolenia swojej znajomości języków obcych, możesz pomyśleć o wybraniu się na jakiś kurs. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie niedziela, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Raki i Barany.

Finanse: Unikaj spotkań ze Strzelcami, mogą oni chcieć się wzbogacić twoim kosztem i wykorzystać twoją smykałkę do prowadzenia biznesów.

Miłość: Niektórym Wagą będzie marzyć się przerwa w związku, nie jest to jednak dobre rozwiązanie. Przerwa nie może trwać wiecznie, więc jeśli poważnie myślisz o zakończeniu związku lepiej, będzie postawić karty jasno od samego początku. Samotne Wagi mogą się poważnie zauroczyć w kimś, kto nie jest dla was odpowiedni… może być to wasz szef lub sąsiad z naprzeciwka.

Praca: Będzie robić się gorąco między tobą a współpracownikami i wcale nie chodzi tu o sprawy miłosne. W niektórych chwilach lepiej będzie trzymać język za zębami.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Twoje sprawy w tym tygodniu się unormują, poczujesz stabilizację życiową i pewność siebie. Jest to dobry moment na pomyślenie o adopcji zwierzaka, o którym marzyłeś od pewnego czasu. Będziesz w stanie zapewnić mu wszystko co potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie sobota, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Bliźnięta i Lwy.

Finanse: Wychodzi na to, że zainwestujesz w coś, co niekoniecznie będzie opłacalne. Uważaj na osoby, które będą wciskać ci magiczne okazje.

Miłość: Skorpiony z listopada będzie dręczyć poważny dylemat miłośny. Na waszej drodze staną dwie niezwykle różne od siebie osoby. Jedna z nich będzie szarmancka i oczaruję was swoja klasą. Druga będzie działać spontanicznie i zawróci wam w głowie swoimi szalonymi pomysłami. To może nie być dobry czas na podjęcie decyzji, z którą z nich chcecie się spotykać.

Praca: To dobry moment na rozmowy o nowym planie biznesowym na przyszły miesiąc. Podjęcia dobrych decyzji będzie sprzyjał ci układ planet.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Podejmiesz się wyzwania, które sprawi, że ten tydzień będzie należał do niezwykle udanych. Wiele radości przyniesie ci wykonywanie nowych obowiązków. Zobaczysz, jak można czerpać przyjemność z prostych zadań i nauczyć się tym dzielić z innymi. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie poniedziałek, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Ryby i Byki.

Finanse: Nieplanowany wydatek przyniesie ci zapomniany rachunek, który będziesz musiał uregulować. Kwota jednak nie będzie zbyt duża i nie wpłynie negatywnie na resztę miesiąca.

Miłość: Spędzisz cudowny czas ze swoją drugą połówką, pokaże ci ona kim tak naprawdę dla niej jesteś i jak ważna jest dla niej twoja miłość. To sprawi, że będziesz szczęśliwą i pewną siebie osobą. Single zdobędą względy u kogoś, kto od dawna im się podobał.

Praca: W tym tygodniu zaryzykujesz wielokrotnie, jednak to ryzyko ci się opłaci. Będziesz działać śmiało i z korzyściami.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Początek tygodnia może przynieść chwilową apatię i brak chęci do działania, jednak za sprawą Jowisza i Wenus – które będą najjaśniejszymi planetami – szybko odzyskasz siły i witalność. Ten przypływ energii sprawi zaś, że nic cię nie powstrzyma przed podjęciem nawet bardzo śmiałych decyzji. Twój szczęśliwy dzień – to piątek, a sprzyjać ci będą niezawodni – Strzelec i Lew.

Finanse: O ile na początku tygodnia nie zagrażają ci nieplanowane wydatki,  o tyle od środy uważaj na nie do końca przemyślane transakcje. Ta ostrożność zaprocentuje w końcówce tygodnia.

Miłość: Nie daj się ponieść emocjom, które Koziorożcom w związkach mogą przynieść niepotrzebne kłótnie, a singlom złudne wyobrażenie na temat obiektu westchnień. Umiejętność słuchania niech weźmie górę przed chęciom oceniania.

Praca: Nawet jeśli twój szef miał  jakieś powody do narzekania, to dzięki  twoim kompetencjom, przekona się  twojej niezawodności.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniki ze skłonnością do migreny mogą odczuwać dyskomfort, co objawiać się będzie drażliwością. Jednak, poza subiektywnym złym samopoczuciem, zdrowie Wodników będzie w jak najlepszym stanie. Siły witalne warto wzmocnić umiejętnie zagospodarowanym czasem wolnym i dlatego dobrym rozwiązaniem będzie wyjście do SPA.  Szczęśliwym dniem okaże się wtorek, a znaki, których bliską obecność doceni Wodnik, to – Strzelec i Waga.

Finanse: Ostrożność w finansach może sprawić, że niepotrzebnie powstrzymasz się przed naprawdę dobrym zakupem, dlatego nie wahaj się zapłacić drożej, bo w efekcie zyskasz na jakości i niezawodności. Tym razem, to co droższe –  okaże się tańsze.

Miłość: Śmiało wyrażaj siebie i swoje uczucia, bo to dobry moment na wyznanie, co Wodnikowi w sercu gra. W miłości proste czyny i  gesty mogą zdziałać cuda, dlatego pomysł –  zjedzenia z ukochaną osobą wędzonej ryby, zamiast wykwintnej kolacji – będzie strzałem w dziesiątkę. Nieśmiałe dotąd Wodniki zdobędą się na odwagę, co spotka się z aprobatą i odwzajemnieniem uczuć.

Praca: Praca, która nie zniechęca i daje satysfakcję, jest w twoim zasięgu. Co więcej, wystarczy inne, bardziej przychylne spojrzenie na dotąd wykonywane obowiązki, a motywacja sama powróci.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W zdrowym ciele – zdrowy duch, dlatego też Ryby w tym tygodniu zdobędą się na wzmożoną aktywność fizyczną. Objawi się ona nie tylko wizytą na siłowni, ale również siłą i chęcią do robienia gruntownych porządków lub wcześniej odkładanego remontu. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie środa, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Lwy i Koziorożce.

Finanse: Twój nadszarpnięty budżet z pewnością poratuje niespodziewany zastrzyk gotówki. Warto pomyśleć o jej pomnożeniu inwestując w niedrogą zdrapkę, która przyniesie ci wygraną.

Miłość: Staromodne wyznawanie uczuć będzie w tym tygodniu udziałem Ryb. Niewykluczone, że zakochana Ryba zdobędzie się na napisanie miłosnego wiersza bądź listu. Tym niecodziennym sposobem zyskasz względy i przychylność swojej wybranki/wybranka.

Praca: W pracy czeka cię miła niespodzianka ze strony współpracowników. Nie dość, że pochwalą cię i docenią to zaproponują wspólny wypad na kawę lub drinka.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT