30 stycznia – 5 lutego 2023

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy radzą skoncentrować się w główniej mierze na tym, co od jakiegoś czasu skrzętnie odkładasz na dalszy plan. Dość odwlekania – już najwyższa pora stawić czoła trudnościom! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Można pokusić się o stwierdzenie, że po prostu będzie Ci się powodzić. Wykorzystaj to mądrze!

Miłość: Będzie Ci dane zdać sobie sprawę z tego, jak wiele znaczy dla Ciebie rodzina oraz domowe ognisko, które wspólnie tworzycie. Najprawdopodobniej to z tymi osobami spędzisz większość tego tygodnia!

Praca: Kompromis oraz umiejętność aktywnego i uważnego słuchania – oto słowa klucze na ten czas!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoje serce może obrać nerwowe, być może nawet zbyt szybkie tempo. Z tego powodu postaraj się zadbać o nie ze szczególną uwagą oraz troską. Ostrożności nigdy za wiele! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Lepiej nie szaleć z wydawaniem pieniędzy na początku tygodnia, bo potem może ich zabraknąć!

Miłość: Ten tydzień będzie doskonałym momentem na zabranie swojej drugiej połówki, bądź obiektu westchnień w jakieś romantyczne miejsce. Działanie gwiazd wzmocni cudowną uczuciową atmosferę!

Praca: Choć oczekiwałeś szybkich efektów, to niestety mogą one jeszcze nie nadejść. Jednak nie poddawaj się, bo w końcu się pojawią!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Twój organizm będzie potrzebował zwolnienia tempa oraz odpoczynku, co da Ci się we znaki około połowy tego tygodnia. Nie protestuj i w miarę możliwości podążaj za tym, czego potrzebujesz. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Wstrzymaj się z tymi większymi wydatkami jak najdłużej, bo to nie jest na nie odpowiedni moment!

Miłość: W tym tygodniu nie warto rezygnować z tego, co przynosi Ci szczęście i przyczynia się do powstania na Twojej twarzy uśmiechu. Pozwól sercu pokierować Twoim losem i zaczerpnij z niego jak najwięcej!

Praca: Jeśli jesteś w trakcie poszukiwań, to będzie sprzyjać Ci dobra passa. Poza tym uważaj na zodiakalne Panny!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Nie jesteś w stanie uciec przed swymi dolegliwościami i prędzej czy później dadzą one o sobie znać, tyle że być może w bardziej bolesnej i nieprzyjemnej formie. W tym tygodniu czas odpowiednio się nimi zająć! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Nie musisz obawiać się o pieniądze i kwestie z nimi związane. Wszystko będzie w jak najlepszym porządku!

Miłość: W tym tygodniu za wszelką cenę powinieneś unikać wyciągania na wierzch drzazg z przeszłości oraz nierozwiązanych konfliktów. Bowiem w ten sposób dolejesz oliwy do ognia, który może się łatwo wzniecić.

Praca: Postaw głównie na współpracę oraz wspólne dobro, a szybko zobaczysz zaskakująco dobre efekty!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Dzięki specyficznemu układowi gwiazd nadchodzący tydzień będzie niesamowicie sprzyjał Twojej walce z wszelkimi nałogami, uzależnieniami oraz niezdrowymi nawykami. Niech silna wola będzie
z Tobą! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Plany, plany, plany… To odpowiedni moment na ich doprecyzowanie oraz rozpoczęcie realizacji!

Miłość: Coś pójdzie nie do końca po Twojej myśli, przez co Twoje nastawienie do pewnej osoby nieco się zmieni. Możliwe nawet, że przez jakiś czas zechcesz ograniczyć kontakt i dać sobie czas na przemyślenia.

Praca: Postaw przede wszystkim na integrację oraz doprowadzenie do jak najlepszego nastawienia
w grupie.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Piękne okoliczności przyrody oraz świeże powietrze będą tym, czego Ci potrzeba
w nadchodzącym tygodniu. Nie uciekaj przed swoimi potrzebami ale wręcz przeciwnie – wyjdź im na powitanie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Pomimo tego, że nie wszystko potoczy się zgodnie z planem, Twój budżet na tym nie ucierpi.

Miłość: W tym tygodniu może towarzyszyć Ci zwiększona potrzeba dowiedzenia swojej racji za wszelką cenę. Jednak uważaj i nie zapędź się w tym za bardzo, bo ktoś może wykorzystać to przeciwko Tobie!

Praca: Gdy się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma… Ale czy na pewno? Weź sprawy w swoje ręce!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Nawet jeśli czeka Cię duża ilość obowiązków i wyzwań, to jeśli uważnie przyjrzysz się swoim potrzebom, uda Ci się przejść ten tydzień w spokoju i bez większych problemów ze strony zdrowia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Bardzo możliwe, że pod względem finansowym będzie to jeden z najlepszych okresów od dłuższego czasu!

Miłość: W nadchodzącym tygodniu niektóre z Twoich cech charakteru wyjdą bardziej na światło dzienne, ukazując Twoje niekoniecznie codzienne oblicze. Możesz coś na tym zyskać, ale również coś stracić.

Praca: Będziesz mieć w sobie cały zapas ambicji i górnolotnych planów. To bardzo obiecujące połączenie!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień będzie wymagał od Ciebie zwolnienia tempa – czy Ci się to podoba czy też nie. Bowiem niektóre obszary Twojego organizmu mogą być przeciążone dotychczasowymi działaniami. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Będzie towarzyszyła Ci spora skłonność do przykładania większej wagi do ilości zamiast jakości.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, będziesz potrzebował większej ilości czułości oraz uwagi. Jeśli natomiast jesteś singlem, w tym tygodniu odpuścisz sobie randkowanie oraz poszukiwanie miłosnych wrażeń.

Praca: Możesz mieć pewien kłopot z dotrzymywaniem terminów oraz dokończeniem tego, co zacząłeś.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy będą miały na Ciebie bardzo pozytywny wpływ, dzięki czemu szybko odczujesz korzystne zmiany zachodzące w Tobie. Obserwuj i doceń działanie cudownej energii! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Wokół Ciebie mogą pojawić się osoby, które niekoniecznie powinny wiedzieć o niektórych sprawach.

Miłość: Nadchodzący tydzień zapowiada się naprawdę obiecująco. Bowiem uczucia, jakie masz w sobie wreszcie będą mogły znaleźć swoje miejsce w kimś, kto na to zasługuje i być może tylko czeka aż zrobisz pierwszy krok!

Praca: Niewykluczone są jakieś potknięcia, które w ogólnym rozrachunku okażą się raczej mało istotne.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu stan Twojego zdrowia będzie nieco zmienny. Bowiem jednego dnia możesz czuć się niemalże jak nowo narodzony, zaś następnego niespodziewanie opaść z sił i motywacji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Czeka Cię jakiś niemały wydatek, który niekoniecznie znajduje się na Twojej liście zakupów…

Miłość: W tym tygodniu czeka Cię jakieś przeżycie, które wywoła u Ciebie szereg emocji – najprawdopodobniej pozytywnych. Niezależnie jednak od jego charakteru, pamiętaj o swoim szczęściu!

Praca: Rozejrzyj się uważnie, bo to czego poszukujesz będzie bardzo blisko – być może dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu osiągnięcie tego, czego pragniesz okaże się zdecydowanie łatwiejsze, niż przypuszczałeś. A wszystko za sprawą układu gwiazd, który doda Ci sił oraz sprawczej energii! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Jakaś ciekawa okazja inwestycyjna będzie jawić się na horyzoncie. Jednak skonsultuj ją z kimś, komu ufasz!

Miłość: W tym tygodniu będziesz miał szansę na spędzenie niezapomnianych chwil w towarzystwie osoby, która wywołuje u Ciebie dobre emocje. Poza tym uważaj na zwodnicze działanie zodiakalnych Wag!

Praca: Możliwe, że pojawią się jakieś większe, bądź mniejsze kłopoty. Nie zwlekaj z poszukiwaniem rozwiązania!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu Twój organizm będzie potrzebował oczyszczenia – w niemalże wszystkich tego słowa znaczeniach. Warto więc oczyścić swą aurę, psychikę, a także narządy z toksyn i innych niesprzyjających elementów. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Postaraj się odłożyć na konto oszczędnościowe, bądź do skarbonki jak największą kwotę pieniężną.

Miłość: W tym tygodniu wiele spraw potoczy się w nieco inny sposób, niż ma to miejsce zazwyczaj. Warto spróbować zrozumieć, co sprawia, że zachodzą tego typu zmiany i zastanowić się, co można z nimi zrobić.

Praca: Zapowiada się raczej bezstresowo, lecz sytuacja może się nieco zmienić wraz z upływem kolejnych dni.

horoskop na następny tydzień
  • ADD YOUR COMMENT