Horoskop tygodniowy na 5-11 lipca 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 5 do 11 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Towarzystwo bliskich osób zmobilizuje cię do działania, nawet w wolne dni i sprawi, że poczujesz się naprawdę dobrze. W pełni sił wykonasz wszystkie zaplanowane zadania, a nawet znajdziesz chęci na załatwienie paru dodatkowych spraw. Dobrym dniem będzie dla ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Raku i Pannie.

Finanse: Wszelkie sprawy finansowe powierzysz w ręce zaufanej osoby. Mimo wszystko miej na uwadze, co się z nimi dzieje i jakie ona ma plany. W razie gdyby, trzeba było powiedzieć 'stop’ .

Miłość: Zaczniesz odrzucać od siebie myśli, w których gości dobrze znana ci osoba. Być może uznasz, że lepiej będzie jeśli pozostaniecie tylko przyjaciółmi. Gwiazdy jednak wspierają tą relacje, a druga osoba nigdzie się nie wybiera. Daj sobie więcej czasu, nie skreślaj czegoś, co jeszcze się nie zaczęło możesz później pożałować.

Praca: Barany rosną w siłę i pracować będą jak za dwóch, a nawet trzech. W dodatku wcale nie odczujecie zmęczenia. Wasz szef jednak przejdzie obok was obojętnie.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Początek tygodnia będzie zdecydowanie bardziej łaskawy dla Byków. W drugiej części nieco opadniecie z sił, szczególnie w czwartek i piątek. Warto będzie wesprzeć organizm dodatkowa dawką witamin, których brak może mieć wpływ na wasze samopoczucie. Szczęśliwy dzień zapowiada się na sobotę, zaś dobrą radą posłużą wam Koziorożec i Waga.

Finanse: Pogoń za modowymi i wnętrzarskimi trendami sprawi, że w sklepie kompletnie stracicie nad sobą kontrolę. Nawet jeśli wasz budżet w tym momencie na tym nie ucierpi, pomyśl bardziej przyszłościowo.

Miłość: Uzależnienie powoli zacznie wyniszczać wasza relacje. Obie strony zaczną się w niej dusić i czuć coraz bardziej niekomfortowo. W końcu któreś z was podejmie decyzję o rozstaniu, nawet jeśli nie będzie to miało miejsca w tym tygodniu. Nadszedł moment żeby podjąć korki i zacząć walczyć, w przeciwnym wypadku pozostanie tylko jedno wyjście z tej sytuacji.

Praca: Pozwól sobie na odrobinę wsparcia, kiedy ktoś stara ci się pomóc. To wcale nie jest oznaką słabości, a dojrzałości. Lepiej wyjdziesz kiedy twoje zadnia zostaną wykonane w prawidłowy sposób.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Wychodź częściej z domu i nie zamykaj się a propozycje wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. To dobrze wpływa na umysł, a także na zdrowie. Zamień samochód na rower, a poranna kawę na szklankę wody. Uwierz, że już po kilku dniach zauważysz różnice. Dobrym dniem będzie dla ciebie środa, zaś sprzymierzeńców znajdziesz w Lwie i Skorpionie.

Finanse: Zdrowa dieta nie tylko wyszczupli twoją talię, ale i sprawi, że twój portfel się napełni. Wbrew pozorom najwięcej tracisz na śmieciowe jedzenie, rezygnacja z niego przyniesie ci wiele korzyści.

Miłość: Single będą naprawdę rozchwytywani w tym tygodniu. Może to przez nową fryzurę, a może po prostu w końcu spędzasz czas w odpowiednim gronie. Twoja pewność siebie wzrośnie i pozwoli ci na śmielsze ruchy. Jedno jest pewne, weekend na pewno nie skończy się na samotnym oglądaniu serialu pod kocem.

Praca: Szykuje się kolejny służbowy wyjazd. Niestety tym razem nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Unikaj kontaktu z Wodnikiem, będzie rzucać ci kłody pod nogi.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Zobaczysz poprawę w swoim wyglądzie i samopoczuciu. Co tylko upewni cię w tym, że podjąłeś odpowiednią decyzję. Czas na odpoczynek jeszcze przyjdzie, teraz skup się na kolejnych krokach w drodze do celu. Jesteś coraz bliżej! Szczęśliwy dzień zagości u ciebie w sobotę, natomiast twoim sprzymierzeńcem będzie Lew i Ryby.

Finanse: Wizyta w urzędzie przebiegnie niezwykle pomyślnie. Otworzą się również przed tobą nowe możliwości oszczędności, warto będzie wypróbować jedną z nich.

Miłość: Pamiętaj, że zabawa w kotka i myszkę nie podoba się wszystkim i zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem w trakcie budowania relacji. Zamiast tego zajmij się organizacją kolejnych spotkań i okaż uczucia w lepszy sposób. Na pewno łatwiej i skutecznej zdobędziesz serce i zaufanie partnera.

Praca: Twój nowy tryb pracy mocno cię przytłoczy i wybije z wyrobionego rytmu. Zamiast głowic się, jak szybko się przyzwyczaić, po prostu zajmij się wykonywaniem obowiązków.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Łatwiej będzie ci uporządkować swoje myśli, kiedy się z kimś nimi podzielisz. Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, więc zamiast dusić w sobie swoje problemy porozmawiaj z zaufaną osobą lub lekarzem. To ona zna cię najlepiej i to on wie jak radzić sobie w takich sytuacjach. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, zaś sprzymierzeńców znajdziesz w Baranie i Skorpionie.

Finanse: Niektórych pieniędzy lepiej nie trzymać w banku. Znajdziesz na nie bardziej odpowiednie miejsce. W dodatku z gotówki korzysta się znacznie rzadziej niż z karty kredytowej.

Miłość: Wenus wskazuje, że twoje zaangażowanie w relacje, która budujesz jest znacznie większe niż osoby, którą jesteś zainteresowany. Nie śpiesz się, to nie wyścig. Nikt nie ukara cię za to, że ciągle jesteś panną lub kawalerem (no chyba, że babcia). Pozwól komuś od siebie odpocząć na kilka dni i nie traktuj tego jako brak zaangażowania.

Praca: Mimo emerytury Lwy z III dekady, ciągle będą mieć w sobie myśli o powrocie do pracy. Niektóre nawet porową się dodatkowych zajęć.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu nie porywaj się na trudniejsze obowiązki. Twój stan zdrowia może cię pozwolić na ich wykonanie. Twoi bliscy na pewno cię wyręczą i to bez narzekania. Szczęśliwym dniem będzie dla Panny czwartek, zaś swoich sprzymierzeńców odnajdziesz wśród Byka i Koziorożca.

Finanse: Nie porywaj się na kupno w ratach. Oprocentowanie wyniesie cię więcej niż sama rata. Lepiej przełożyć zakup na inny termin.

Miłość: Korzystaj z wolności póki możesz. Wenus w opozycji z Merkurym poprawią twój nastój podczas zabawy. Na wielką miłość i poważny związek przyjdzie jeszcze czas. Póki co nabieraj doświadczenia w przelotnych znajomościach i baw się. Wszystko wskazuje na to, że zawrócisz w głowie Skorpionowi.

Praca: Zaangażujesz się w projekt, który może okazać się wielką klapą. Lepiej będzie nie skupiać całej swojej uwagi na nim i znaleźć czas na inne obowiązki.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Waga ma silny organizm, jednak musi pamiętać, że nawet w takim przypadku można popełnić gafę i nabawić się poważnego schorzenia. Odrobina więcej ostrożności, pomoże ci temu zapobiec. Dobrym dniem będzie dla was poniedziałek, zaś dobrą radą posłużą ci Rak i Wodnik.

Finanse: Drogie rzeczy nie sprawią, że poczujesz się szczęśliwy. A skutecznie pomogą ci zmniejszyć twoje oszczędności. Lepiej nie szukaj pocieszenia w zakupach.

Miłość: Nie trać czasu na kłótnie, szczególnie teraz kiedy zbliża się termin wyjazdu. Jest wiele ważnych spraw, które powinny skutecznie odciągnąć wasza uwagę. Pomyśl jak lepiej możesz wykorzystać ten czas i zrób to mądrze.

Praca: Ciągle popełniasz te same błędy, które sprawiają, że ciągle stoisz w miejscu. Przeanalizuj dokładnie swoje działanie i wyciągnij praktyczne wnioski.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nie idź w stronę nowoczesnej technologii w medycynie, jeśli już któryś raz czujesz, że cię zawiodą. Nie tylko faktycznie mogą nie przynieść efektów, ale i skutecznie zrazić cię do lekarzy. Pomyśl o medycynie naturalnej, popytaj znajomych o sprawdzonych specjalistów i nie przekreślaj niczego na starcie. Dobrym dniem będzie dla ciebie środa, zaś sprzymierzeńców odnajdziesz wśród Bliźniąt i Barana.

Finanse: Magiczne amulety pomogą ci przyciągać pieniądze i unikać niekorzystnych transakcji. Wrzuć do portfela lub trzymaj przy sobie Cytryn – kamień bogactwa, a szybko zauważysz poprawę!

Miłość: Daleka podróż, której termin przeciąga się z tygodnia na tydzień, zacznie wzbudzać w Skorpionie przekonanie, że lepiej będzie zakończyć pewną relacje. Jednak uważaj, aby decyzja którą planujesz podjąć nie okazała się nie właściwą i zbyt pochopną. Pogadaj szczerze z partnerem o uczuciach, które ci towarzyszą. Być może szczera rozmowa o tym czego ci brak rozjaśni jego punkt widzenia.

Praca: Nie szukaj pracy w biznesie, który jest ci obcy. Same chęci do pracy nie wystarczą, pomyśl o zrobieniu jakiś kursów w tym kierunku i wtedy zabierz się za rozsyłanie CV.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Lepiej będzie jeśli skrócisz dystans swoich spacerów i ograniczysz swoją aktywność fizyczną w tym tygodniu. Jowisz sprawi, że Strzelce będą podatne na bóle stawów i kości. Zamiast tego wolny czas spędź na ćwiczeniach logicznych i umysłowych. Rozwiąż krzyżówkę, sudoku lub zmierz się z przyjacielem w partii szachów. Szczęśliwy dzień pojawi się w sobotę, natomiast sprzymierzeńców szukajcie wśród Lwa i Wodnika.

Finanse: Wielkiego przypływu gotówki nie powinny spodziewać się Strzelce z II dekady. Na całe szczęście jednak bieda też wam nie grozi. Sporo wydatków będzie związanych z codziennym utrzymywaniem rodziny, nie zaszkodzi więc podzielić się kosztami.

Miłość: W tym tygodniu Strzelce będą bardziej skupieni na dbaniu o komfort i stabilizację dla siebie i bliskich. Wyjdziesz z założenia, że czas spędzony razem lub odrobina czułości są mniej ważne niż praca, która pozwoli ci zabezpieczyć rodzinę. Niestety twój partner może nie popierać twojego zdania lub po prostu go nie rozumieć. Warto będzie pójść na mały kompromis, zanim wywołamy burzę.

Praca: Niezwykle ciężki czas w pracy. Wiele zadań i obowiązków spadnie na twoją głowę. Czeka cię również sporo rozmów, nie wszystkie przebiegną po twojej myśli.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Twojemu zdrowiu nie będzie nic zagrażać, pod warunkiem, że nadal regularnie będziesz dostarczać swojemu organizmowi wszystko c potrzebne. Dbaj o dietę i odpowiednią ilość snu. Staraj się nie przemęczać i robić sobie przerwy w ciągu dnia. Szczęśliwy dzień czeka cię w poniedziałek, zaś dobrą radą posłużą ci Skorpion i Panna.

Finanse: Poczujesz potrzebę wydawania pieniędzy, lecz rób to z głową. Nie przesadzaj podczas zakupów, ale nie staraj się przesadnie szukać okazji cenowych. Uda ci się mieć wszystko pod kontrolą.

Miłość: Koziorożce odezwą się do pewnej osoby, z którą nie miały długo kontaktu. Na początku będzie nieco nie zręcznie, nie zrażaj się jednak zbyt szybko. Wenus pomoże wam kontrolować sytuacji i wyprowadzić ją na dobre tory. Już pod koniec tygodnia poczujesz, że może połączyć was coś głębszego, co da ci nadzieję na odbudowę szczęścia.

Praca: Jeśli podejmiesz pewne i odważne korki zobaczysz efekt swoje pracy. Zadowoli on ciebie i twojego kierownika. Co więcej sprawi, że zrozumiesz w czym czujesz się najlepiej.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Uważajcie na podrażnienia przewodu pokarmowego i kłopoty z żołądkiem. Łatwo można popełnić kilka błędów w swojej diecie, na które organizm nie zareaguje zbyt dobrze. Pilnuj swoich posiłków i tego co wchodzi w ich skład, a będzie dobrze. Dobry dzień czeka na ciebie w piątek, zaś swoich sprzymierzeńców odnajdziesz w Byku i Bliźniętach.

Finanse: Sprawy finansowe zaczną cię przytłaczać i wymykać się spod kontroli. Nie bój się przegadać ich z zaufaną osobą lub zwrócić się z prośbą o pomoc do specjalisty.

Miłość: Partner może nie mieć ochoty na zbyt duże czułości i okazywanie uczuć. Nie oznacza to jednak, że nagle przestał cię kochać. Być może ma gorsze dni lub problem, o którym ci jeszcze nie powiedział. Zamiast obarczać go swoimi problemami i wyrzutami postaraj się zrozumieć jego sytuacji i przejąć inicjatywę. Wyjdzie to wam obojgu na dobre.

Praca: W pracy coś nie będzie dawało wam spokoju. Przez co możecie czuć się niepewnie i zacząć błądzić. Najlepiej będzie podzielić się swoimi obawami z przełożonym, razem rozwiążecie sprawę i unikniecie problemu.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Zwróć uwagę podczas zakupów na skład żywności oraz na kraj jego pochodzenia. Produkty regionalne są co prawda nieco droższe, jednak pamiętaj, że na jedzeniu i zdrowiu nie warto oszczędzać. W przeciwnym wypadku to, co zaoszczędzisz w sklepie wydasz podczas wizyty u lekarza. Szczęśliwy dzień pojawi się w niedziele, zaś dobrą radą posłużą ci Lew i Strzelec.

Finanse: Podczas większych zakupów sprawdź dokładnie wszystkie oferty w sklepach stacjonarnych. Może okazać się, że to co potrzebujesz zajedziesz w lepszej cenie na stronie internetowej.

Miłość: Twoja druga połówka zaskoczy cię swoim pomysłem i chęcią spędzenia wolnego czasu w nowej formie. Nawet jeśli do końca nie będziesz przekonany lepiej mu nie odmawiaj. Ostatecznie okaże się, że obojgu wam przyniesie to wiele radości i dobrej zabawy. Single zaś powinny pamiętać, że poznanie rodziców drugiej osoby nie jest niczym zobowiązującym i zarezerwowanym na dalsze etapy waszej znajomości.

Praca: Bądź bardziej cierpliwy i nie rozpraszaj się sprawami, które toczyć się będą wokół, a nie dotyczą bezpośrednio ciebie. Skup się na wywiązaniu z własnych obowiązków, a tydzień minie ci szybko i bezproblemowo.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT