20-26 września 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 20 do 26 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Merkury patronuje Baranom i zapewnia sporą dawkę energii. Osoby, które w ostatnich dniach nie czuły się najlepiej w końcu staną na nogi i wezmą głęboki wdech. Choć pogoda za oknem nie zawsze sprzyja popołudniowym wieczorom, znajdź dla nich alternatywę i nie pozostawaj przez cały dzień w domu. Szczęśliwy dzień spotka cię w czwartek, a twoimi sprzymierzeńcami będą Lew i Rak.

Finanse: Tydzień przyniesie ci nowe możliwości, które pomogą ci w poprawieniu swoich finansów. To kolejny znak, że nie powinieneś zostawać teraz w domu!

Miłość: Wiele osób pojawiło się ostatnio w twoim życiu, jednak sam nie jesteś do końca pewien czy którakolwiek z nich jest osobą, z którą chciałbyś spędzić więcej czasu. Układ planet wskazuje, że właściwa osoba sama wyjdzie z inicjatywą. Musisz jedynie pozostać otwarty na wszelkie propozycje. Wtedy przekonasz się czy wybór był słuszny.

Praca: W tym tygodniu pracy dla Barana nie zabraknie. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziesz czasu na przyjemności. Zadania, które na ciebie czekają będą lekkie i przyjemne do wykonania.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Znajdziesz więcej czasu na odpoczynek niż myślisz. Zregenerujesz siły i przygotujesz się na wyzwania, które mogą się pojawić końcem tygodnia. W ogólnym odczycie to będzie dobry tydzień, choć mogą pojawić się drobne komplikacje, z którymi sobie poradzisz. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Koziorożcach i Skorpionie.

Finanse: Uważaj na telefonicznych oszustów i złodziei. Staraj się nie podawać wrażliwych danych osobą, których nie jesteś pewien. W przeciwnym razie z twojego konta mogą zacząć uciekać pieniądze!

Miłość: Najlepiej będziesz bawił się w towarzystwie osoby, z którą do tej pory nie miałeś zbyt wiele wspólnego. Pewne wydarzenie jednak sprawi, że zrozumiecie iż łączy was więcej niż myślicie. Byki w związkach będą mieć bardziej skomplikowaną sytuacje. Ciesz się z obecności swojej drugiej połówki i uważaj na słowa, które kierujesz w jej stronę.

Praca: W wolnych chwilach staraj się nie rozpraszać, ponieważ ciężej będzie ci wrócić do obowiązków. Odpoczywaj w sposób, który nie oderwie cię zbytnio od pracy.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Dla Bliźniąt będzie to intensywny tydzień. Spędzisz czas w aktywny sposób. Nie zapominaj przy tym o zachowaniu bilansu między duszą, a ciałem i nie zaniedbuj żadnych potrzeb. Szczęśliwy dzień spotka cię w piątek, zaś dobrą radę usłyszysz od Strzelca i Wodnika.

Finanse: Unikaj gier hazardowych. Nawet jeśli miałoby mieć to formę zabawy, czy chwilowej rozrywki. Skończy się to gorzej niż mogłoby się wydawać.

Miłość: Nadszedł czas, w którym Bliźnięta wezmą sprawy w swojej ręce. Zrobisz to, co od dawana podpowiada ci serce. Jowisz będzie ci patronował, dzięki czemu twoje fantazje mają większe szanse zamienić się w rzeczywistość. Zapowiadają się dynamiczne dni pod względem uczuciowym i towarzyskim. Poczujesz się trochę, jak za młodu.

Praca: Zaczniesz szukać zmian. To może być dobry znak, że powinieneś zacząć rozglądać się za zupełnie nowym zajęciem.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Tydzień przywita cię w dobrej kondycji fizycznej i pozostanie z tobą, aż do niedzieli. Będzie to spowodowane twoim dobrym samopoczuciem. Dobry humor i zdrowie dopiszą ci przez cały czas jego trwania. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, zaś dobrą radą posłuży ci Lew i Ryby.

Finanse: Fortuny pieniężne będą działać na Twoją korzyść. Będziesz mógł cieszyć się dużymi pieniędzmi i wydawać je na pożyteczne cele.

Miłość: Szczerość i zaufanie do partnera uświetnią ten tydzień. Umożliwi ci to osiągnięcie szczęścia i zrozumienia z ukochaną osobą. W komunikacji mogą wywołać pewne tarcia na froncie relacji. Podejmij odpowiednie środki ostrożności, aby uniknąć powikłań. Bądź optymistą, to będzie dobry tydzień.

Praca: Będziesz w stanie efektywnie wykonywać swoją pracę. Zyskasz także uznanie i wsparcie przełożonych.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Świetne zdrowie będzie dopisywać Lwom przez cały dzień. Będziesz także pobłogosławiony dobrym poziomem sprawności i odporności. Wykorzystaj to do działania i nie pozostawaj w domu. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie środa, zaś twoi sprzymierzeńcy na ten tydzień to Baran i Koziorożec.

Finanse: Sytuacja monetarna będzie na tyle korzystna, by zaspokoić potrzeby dnia. Będziesz także mógł zwiększyć swoje oszczędności.

Miłość: Będziesz w stanie dzielić się lekkimi i radosnymi chwilami ze swoim partnerem. Umożliwi ci to lepsze wzajemne zrozumienie. Podczas rozmowy nie skupiaj się tylko na tym, co mówisz do drugiej osoby w bezpośredni sposób. Duże znaczenie w tym tygodniu będzie miała mowa ciała.

Praca: Są duże szanse na pojawienie się nowych możliwości na froncie kariery. To okaże się dla Ciebie bardzo obiecujące.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Twoje zdrowie może stanowić wyzwanie w tym tygodniu. Możesz doświadczyć niewielkich zaburzeń zdrowotnych. Powinieneś ich nie ignorować i natychmiast udać się na konsultację lekarską. Dobrym dniem będzie dla ciebie najbliższy poniedziałek, a swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Wagi i Ryb.

Finanse: Będziesz mógł zaspokoić swoje potrzeby zaciągając drobne pożyczki. Może też pojawić się szansa na zwiększenie oszczędności.

Miłość: W życiu Panny mogą wystąpić nieporozumienia z partnerem i jego rodziną. Więc lepiej teraz unikać kłótni. Możesz również mieć spory z krewnymi w kwestiach finansowych lub dotyczących własności. Być może będziesz musiał ciężko pracować i włożyć więcej wysiłku, aby wprowadzić harmonię w związkach.

Praca: Tydzień sprzyja zodiakalnym Panną i daje możliwość zdobycia pozytywnym wynikom w miejscu pracy. Będziesz mógł zapracować na przychylność swoich przełożonych.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Będziesz cieszyć się dobrą kondycją fizyczną. Nie powinno być żadnych problemów zdrowotnych, ponieważ będziesz w stanie utrzymać dobry poziom energii i dobrego samopoczucia. Dobrym dniem będzie dla ciebie niedziela, a twoimi sprzymierzeńcami będą Lew i Baran.

Finanse: Będziesz w korzystnej sytuacji, aby zaoszczędzić pieniądze. Twoje zarobki również wzrosną.

Miłość: Możesz mieć spore skłonności do okazywania partnerowi pewnych egoistycznych uczuć. To zakłóci relację z ukochaną osobą. Mądrze będzie unikać takiego zachowania i zachować spokój. Zastanów się dwa razy, zanim skomunikujesz się z bliskimi. Są szanse, że w domu pojawią się gorące wymiany. Staraj się nie poddawać temu.

Praca: Możesz zostać zmuszony do podjęcia dodatkowych zadań, mogą one wymagać od ciebie większej ostrożności podczas wykonywania pracy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Sporej dawki zdrowia wystarczy ci na cały dzień. Twój umysł i myśli będą pozytywne, a to pozwoli Ci cieszyć się dobrym poziomem życia. Szczęśliwy dzień zapowiada się na sobotę, zaś dobrą radę możesz usłyszeć od Strzelca i Byka.

Finanse: Możesz mieć zwiększone wydatki na ten tydzień. Masz więcej zobowiązań, aby nadążyć ze wszystkim, a to może sprawić, że wydasz dużo pieniędzy.

Miłość: Prawdopodobnie będziesz bardzo czuły wobec swojego partnera. Masz tendencję do wyrażania głębokich uczuć swoim bliskim, a to utoruje drogę do dominacji subtelnych poziomów harmonii. Jesteś w stanie lepiej komunikować się ze swoim partnerem i cieszyć się razem dobrymi słowami. Taka postawa bardzo ucieszy drugą połówkę i sprawi, że związek rozkwitnie.

Praca: Nadchodzące dni w prac przyniosą korzystne rezultaty. Wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem w odniesieniu do Twojej pracy. Dzięki temu praca będzie dla Ciebie przyjemnością.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Napięcie może mieć duży wpływ na Twoje zdrowie. Niezbędne jest więc, abyś się odprężył i zrelaksował. Możesz spróbować medytacji lub jogi. Stres może również powodować problemy ze zdrowiem fizycznym. Dobry dzień szykuje się na środę, a twoimi sprzymierzeńcami będą Rak i Wodnik.

Finanse: Postęp finansowy może nie być zadowalający. Będziesz musiał ostrożnie obchodzić się ze swoimi finansami, aby zachować stabilność.

Miłość: Możesz mieć tendencję do wyrażania swoich emocji partnerowi, a szczególnie tych negatywnych. Ważne jest jednak, aby unikać takich uczuć. Powoli ci to utrzymać szczęście ze swoim partnerem. Zamiast obarczać go swoimi negatywnymi uczuciami poproś o poprawę humoru. To utoruje drogę do lepszego zrozumienia i pomoże ci poczuć się lepiej.

Praca: To będzie tydzień z napiętymi harmonogramami pracy, przez co będziesz bardzo zajęty. Musisz użyć swojej przytomności umysłu, aby pozostać z pozytywnymi myślami dotyczących wyników.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Możesz w tym tygodniu doświadczyć pewnego rodzaju niepokoju. Utrzymuj cierpliwe podejście do wszelkich spraw i staraj się regularnie ćwiczyć jogę. Wypłynie ona pozytywnie na twoją duszę i umysł. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie niedziela, a dobrą radę usłyszysz od Bliźniąt i Panny.

Finanse: Perspektywy monetarne dadzą w tym tygodniu mieszane wyniki. Będzie więcej wydatków niż zysków.

Miłość: W pierwszej połowie tygodnia będziesz mieć okazje, aby dzielić przyjemne chwile ze swoim partnerem. Jednak w drugiej jego części możesz nie mieć już tak dobrego zrozumienia ze swoim partnerem. Może to być spowodowane brakiem szczęścia. Musisz zmienić swoje nastawienie i sprawić, że będziesz bardziej szczęśliwy.

Praca: Twoje talenty zostaną docenione w miejscu pracy. Będziesz mógł cieszyć się przypisaną pracą.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wśród Wodników z II dekady są szanse na bóle pleców. Dobrze będzie również wybrać się na badanie wzroku. Nawet w celach czysto kontrolnych. Pozytywną energię będziesz czerpać poprzez modlitwy. Dobrym dniem będzie dla ciebie środa, a twoimi sprzymierzeńcami na ten tydzień są Skorpiony i Baran.

Finanse: W tym tygodniu można zarobić więcej pieniędzy niż może ci się wydawać. Możesz wykorzystać dostępne pieniądze, inwestując w akcje.

Miłość: Dobry poziom więzi będzie obecny w związku. Poczujesz się szczęśliwy i zadowolony z tego, jak się sprawy mają. Zaplanujesz ważne wydarzenie, która prawdopodobnie odbędzie się w twoim domu i omówisz je z ukochaną osobą. Bardzo was to do siebie zbliży, oby tak dalej!

Praca: Dzięki wsparciu Merkurego terminowa realizacja zadań będzie możliwa. Będziesz obdarzony skuteczną siłą woli, aby wykonać wszystkie zadania na czas.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz obdarzony większą determinacją, a to utrzyma Cię w dobrym zdrowiu. Sprawi to również, że będziesz bardzo szczęśliwy i chętny do działania i pomocy bliskim. Dobrym dniem będzie dla ciebie czwartek, a twoimi sprzymierzeńcami będą Panna i Waga.

Finanse: Ryby muszą ostrożniej obchodzić się z pieniędzmi. Możesz ponieść straty finansowe, które będą Cię martwić.

Miłość: W twoim związku prawdopodobne są problemy w komunikacji, a nawet jej brak. Musisz zwrócić uwagę na swoje zachowanie, zanim obarczysz winą drugą osobę. Przeprowadź rozmowę z sobą samym, zanim zrobisz to z partnerem, aby zachować spokój i harmonię.

Praca: Otwierają się przed Tobą dobre możliwości. To sprawi, że twoje ukryte talenty wyjdą na pierwszy plan. Twoja praca zostanie doceniona przez przełożonych.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT