27 września – 3 października 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 27 września do 3 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu zdrowie będzie Ci wyjątkowo dopisywać! Jeśli tylko zastosujesz się do podstawowych zasad dbania o siebie, jak odpowiednia ilość witamin i dostosowany do pogody ubiór, nie odczujesz większych dolegliwości bólowych ani infekcji. Szczególnie dobrym dniem dla Twojego zdrowia będzie w piątek, zaś sprzymierzeńcami oraz najlepszymi doradcami w tej kwestii będą zodiakalne Lwy.

Finanse: Jeśli od pewnego czasu nosisz się z zamiarem jakiejś inwestycji, ten tydzień będzie znakomity na wdrożenie jej do swojego życia. Gwiazdy mówią, że jeśli mądrze zainwestujesz, na pewno nie pożałujesz!

Miłość: W tej kwestii nie czeka Cię nic nowego, ani zaskakującego. Jeśli jesteś w związku, nie spodziewaj się większych wzlotów, ani upadków w tej sferze – będzie stabilnie. Jeżeli zaś jesteś singlem, raczej nie spotkasz na swojej drodze osoby, która zawróci Ci w głowie i rozpali, bądź złamie Twoje serce. Warto więc skupić się na relacjach, które już są obecne w Twoim życiu!

Praca: W pracy możesz doznać niemałego zaskoczenia! Będzie ono najprawdopodobniej spowodowane zachowaniem jednego z Twoich współpracowników. Trzymaj nerwy na wodzy!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu powinieneś zwrócić uwagę na kwestie swojego zdrowia psychicznego, ponieważ może przynieść on sporo stresu oraz sytuacji wymagających wysiłku umysłowego. Największym sprzymierzeńcem i wsparciem będzie zodiakalna Panna, zaś szczęśliwym dniem – poniedziałek!

Finanse: Bądź ostrożny! Pieniądze w tym tygodniu nie będą chciały trzymać się Twojego portfela, przez co bardzo łatwo będzie wydać je na niepotrzebne, nieprzemyślane zakupy!

Miłość: Rozchmurz się! Jeśli od jakiegoś czasu w którejś z ważnych dla Ciebie relacji trwa konflikt, który spędza Ci sen z powiek, w tym tygodniu nadejdzie zgoda! Pamiętaj tylko, aby w momencie, gdy dojdzie do rozmowy, kierować się szczerością i tym, co czujesz do danej osoby!

Praca: Szykuje się nie lada afera! Jeśli nie będziecie ze sobą współpracować, źle się to skończy dla Was wszystkich! Być może zdołasz opanować część zespołu i uratujesz sytuację?

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Jesteś ważny dla swoich bliskich, którzy martwią się o Ciebie! Nie owijaj więc w bawełnę i koniecznie podziel się z nimi tym, jak się czujesz. Dzięki temu zdołasz uzyskać pomoc i wsparcie, a do tego poczujesz się pewniej. Sprzymierzeńcami w tym tygodniu są zodiakalne Raki, zaś szczęśliwy dzień to sobota.

Finanse: Uważaj, bo ktoś może próbować położyć rękę na Twoich oszczędnościach! Ogranicz więc ilość gotówki, którą będziesz nosić ze sobą w tym tygodniu!

Miłość: Czeka Cię nawiązanie nowej znajomości i to od Ciebie będzie zależeć, w jakim kierunku się ona rozwinie. Pamiętaj o tym, że kierowanie się wyłącznie samymi emocjami może znacznie skomplikować sprawę i później nawet duża ilość rozsądku nie pomoże!

Praca: Będzie towarzyszyć Ci spora ilość motywacji do działania, w związku z czym Twoje efekty w pracy mogą okazać się znacznie lepsze!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Może nawiedzić Cię bliżej nieokreślony ból, który przez dzień lub dwa będzie utrudniał Twoje funkcjonowanie. Jednak na szczęście jest na to sposób – odpowiednie ćwiczenia rozluźniające na pewno będą pomocne! Twoim sprzymierzeńcem oraz najlepszym pomocnikiem będzie zodiakalna Waga, zaś szczęśliwym dniem wtorek!

Finanse: Postaw na stopniowe, lecz zdecydowane działanie, zamiast gwałtownych ruchów. Dzięki temu znacznie szybciej i skuteczniej uda Ci się osiągnąć cel.

Miłość: Twoja druga połówka może potrzebować Cię trochę bardziej, niż zwykle. Rozmowa, wspólne wyjścia, ale również zwyczajne spędzanie czasu w milczeniu i swojej obecności będą tu bardzo istotne. Nie krępuj się być sobą, bo dzięki temu możesz sprawić, że czyjś dzień stanie się lepszy!

Praca: Nawet, jeśli ktoś będzie próbował namówić Cię na nagłe zrobienie sobie dnia wolnego, lepiej zostań w pracy, a unikniesz niechcianych konsekwencji.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Ten tydzień będzie raczej lekki i przyjemny, z wyjątkiem dnia lub dwóch, kiedy to będziesz musiał włożyć trochę więcej wysiłku. Twój układ trawienny może być w nieco słabszej kondycji, więc utrzymaj prawidłową dietę, a wszystko będzie dobrze! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, zaś szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Zachowaj swoje oszczędności na lepszy moment – pojawi się niebawem! Tymczasem trzymaj je w głębokiej skarbonce!

Miłość: Jeśli nie chcesz dłużej tkwić w relacji, która nie przynosi Ci szczęścia, a wręcz przeciwnie – jest powodem trosk oraz złego samopoczucia, ten tydzień będzie sprzyjał jej zakończeniu. Bardzo możliwe, że odbędzie się to łagodnie, bez ofiar i poszkodowanych.

Praca: Nie będzie Ci się chciało dawać z siebie wszystkiego, lecz mimo to i tak zdołasz odpowiednio wykonać swoje obowiązki.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie bardzo zróżnicowane i uzależnione od sytuacji, w których się znajdziesz danego dnia. Nie będzie Ci więc obca ani prawdziwa i nieposkromiona radość, ani smutek i rozdrażnienie. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: To będzie dobry tydzień na wzbogacenie się. Ale z głową! Jeśli się dobrze rozejrzysz, na pewno dostrzeżesz okazje i szanse, jakie daje Ci los.

Miłość: Możliwe, że czeka Cię konflikt. Między Tobą, a bliską Ci osobą – partnerem lub członkiem rodziny – może dojść do sprzeczki, w wyniku której obie strony będą mocno poruszone. Emocji będzie sporo i niełatwo będzie załagodzić ten stan rzeczy. Mimo to próbujcie, bo naprawdę warto!

Praca: Nie powinnaś stawiać pracy ponad resztę aspektów swojego życia. Nie przyniesie Ci to nic dobrego, a może jedynie narobić niepotrzebnych szkód.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Twoja odporność w tym tygodniu może być z lekka osłabiona, dlatego postaraj się podjąć działania profilaktyczne, takie jak jedzenie dużej ilości witamin oraz ubieranie się cieplej, a unikniesz nieprzyjemnej infekcji. Twoim szczęśliwym dniem będzie poniedziałek, zaś sprzymierzeńcem zodiakalny Rak.

Finanse: Jeśli planujesz wziąć pożyczkę, ten tydzień będzie sprzyjał tego typu działaniom. Jednak wybierz rozsądną kwotę!

Miłość: Twoja uczuciowość będzie na znacznie wyższym poziomie, niż zazwyczaj. Dzięki temu będziesz w stanie zbliżyć się do swoich najbliższych i zacieśnić więzi między Wami. Osoby, z którymi będziesz mieć styczność na pewno to zauważą i docenią, a może nawet sami bardziej otworzą się w kwestii uczuć.

Praca: Kieruj się zasadą ograniczonego zaufania, zwłaszcza w kontaktach z zodiakalnymi Koziorożcami.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nie musisz obawiać się o to, w jakim stanie będzie Twoja kondycja w tym tygodniu. Bowiem czeka Cię sporo zadań oraz ruchu, które sprawią, że ciągle będziesz w formie. Spokojnie! Najprawdopodobniej większość z nich będzie całkiem przyjemna! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby, zaś szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Ktoś może poprosić Cię o niewielką pożyczkę. Nie odmawiaj – gwiazdy mówią, że możesz zaufać tej osobie.

Miłość: Raczej nie będziesz w nastroju do romantycznych przedsięwzięć ani w towarzystwie swojego partnera, ani w towarzystwie nowo poznanych, atrakcyjnych osób. Zamiast tego większość uwagi poświęcisz własnej sobie oraz samorealizacji. Jednak nie wystrzegaj się poznawania nowych osób, bo możesz nawiązać wartościowe znajomości!

Praca: Kieruj się przede wszystkim własnym rozsądkiem i nie pozwól emocjom, by przejęły nad Tobą kontrolę!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Twoje zdrowie psychiczne będzie w dobrej formie. Dzięki sprzyjającemu układowi planet, a także wydarzeniom, jakie będą miały miejsce w najbliższym czasie nabierzesz motywacji oraz chęci do działania, a do tego zdołasz dostrzec wokół siebie więcej kolorów. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, zaś szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Nie ufaj tym, którzy będą zachowywać się mało autentycznie i dziwacznie, gdyż mogą źle Ci doradzić!

Miłość: Bardzo blisko, być może nawet tuż obok Ciebie znajduje się osoba, której energia będzie doskonale współgrać z Twoją. Zastanów się, kto to może być. Całkiem możliwe, że zdążyliście się już poznać, jednak nie przyłożyliście do tego większej uwagi i potrzebne będzie „poznanie się na nowo”. Twoja intuicja dobrze Cię pokieruje!

Praca: Ilość pracy nie będzie zbyt duża, w związku z czym będzie raczej lekko i obejdzie się bez większego wysiłku.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Na Twojej twarzy wielokrotnie pojawi się szczery uśmiech. Choć jego powody nie są póki co bliżej określone, to wiadomo, że znacznie ułatwi Ci on funkcjonowanie oraz załatwianie ważnych spraw. Twoim szczęśliwym dniem będzie czwartek, zaś najlepszym sprzymierzeńcem – zodiakalny Skorpion.

Finanse: Warto będzie podzielić się tym, co masz z innymi, dając im odrobinę swoich oszczędności, bądź kupując drobny upominek.

Miłość: Jeśli próbujesz zrobić coś na siłę, na pewno nie przyniesie to pozytywnych, oczekiwanych efektów, lecz jedynie wprawi Cię we frustrację oraz zdenerwowanie. Postaraj się odpuścić to, co już od pewnego czasu skazane jest na niepowodzenie, a szybko zdołasz dostrzec nowe, ciekawsze perspektywy.

Praca: Posłuchaj rad zodiakalnych Baranów i postaraj się działać zgodnie ze wskazówkami, którymi się z Tobą podzielą.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Jeśli znasz kogoś, kto zmaga się z problemami lub dolegliwościami podobnymi do Twoich, koniecznie skontaktuj się z nim. Dzięki temu będziecie mogli wymienić się doświadczeniami oraz radami, które mogą okazać się naprawdę pomocne. Twoim szczęśliwym dniem będzie środa, zaś sprzymierzeńcem – zodiakalny Rak.

Finanse: Nie odwlekaj w nieskończoność zakupu, który od długiego czasu chodzi Ci po głowie i jest Ci potrzebny. To dobry moment!

Miłość: Nie miej wątpliwości co do uczuć, jakimi darzą Cię bliskie osoby. Choć czasami może Ci się wydawać, że jest inaczej, to darzą Cię szczerą miłością oraz troską. Pamiętaj, że nie wszystko da się objąć wzrokiem – czasami trzeba popatrzeć także sercem.

Praca: To będzie dosyć wymagający tydzień, dlatego zaopatrz się w dodatkowe zapasy energii oraz kawy!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu wszystko w tej kwestii będzie zależeć od Ciebie. Od samopoczucia aż po stan zdrowia oraz kondycję ciała. Jeśli się postarasz, będziesz czuć się naprawdę wspaniale i spędzisz ten czas w niezapomniany sposób. Twoim szczęśliwym dniem będzie sobota, zaś sprzymierzeńcem – zodiakalny Lew.

Finanse: Nie kupuj nic, co nie będzie Ci naprawdę potrzebne. Lepiej odłożyć te oszczędności na inną okazję.

Miłość: Osoba, którą darzysz ogromną sympatią, a być może nawet miłością, będzie miała trochę gorszy tydzień. Dlatego pozwól jej na dłuższy odpoczynek oraz odpuść, jeśli nie będzie miała ochoty na wyjścia, bądź jakiekolwiek inne czynności.

Praca: Nie oczekuj, że ktoś wykona Twoją pracę za Ciebie. Musisz wziąć się w garść i pokazać, że potrafisz!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT