Horoskop tygodniowy na 9-15 sierpnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 9 do 15 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Barany wezmą pod uwagę zmianę diety lub chociaż część produktów, które wchodzą w jej skład. To jak najbardziej dobre posunięcie, które pozwoli ci uniknąć wszelkich dolegliwości układu pokarmowego. Dzięki temu poczujesz się również silniejszy psychicznie i emocjonalnie. Dobry dzień czeka na ciebie w czwartek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Lwa i Ryby.

Finanse: W tym tygodniu zasoby twoich pieniędzy będą szybko się kurczyły. Pomyśl o przygotowaniu niewielkiej sumy pieniędzy, tak aby nic cię nie zaskoczyło.

Miłość: Jowisz wprowadza sporo energii seksualnej do miłosnego życia Baranów. Wasze zmysły będą rozpalone przez kolejne dni, partner może za wami nie nadążyć. Samotne Barany mogą natomiast bardzo gwałtownie się zakochać. Odczujesz wrażenie, że druga osoba jest zesłana przez niebiosa i najchętniej już dziś wprowadziłbyś się do jej domu. Musisz jednak powstrzymać swoje emocje na wodzy, w przeciwnym wypadku łatwo ją od siebie odstraszysz.

Praca: Nie czekaj dłużej na jakiś ruch ze strony innych ludzi. Weź sprawy w swoje ręce i pokaż, że sam możesz zdziałać jeszcze więcej. Szybko zobaczysz, że nawet ci, którzy mieli problem do twoje pracy przyznają ci rację.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Staraj się unikać przeciągów i klimatyzacji. Chociaż pogoda za oknem sprawia, że zaczynamy marzyć o odrobinie chłodu łatwo przyjdzie nam nabawiać się przeziębienia. Katar w upalne dni jest jeszcze bardziej męczący niż jego brak. Zamiast tego sięgnij po szklankę zimnej wody i załóż przewiewne ubranie. Szczęśliwy dzień spotka cię już w ten poniedziałek, zaś dobrą radą posłużą ci Skorpion i Wodnik.

Finanse: Twój budżet będzie na plusie, uważaj jednak na ingerencję osób trzecich, które z zazdrością mogą na niego spojrzeć.

Miłość: Byki, które miewają problem z otwarciem się na nowe znajomości w tym tygodniu poczynią spory progres. Choć wasza nieśmiałość często bywa odbierana jako nieprzystępność i oschłość, wkrótce zostanie odwrócona. Zdobędziesz się na odwagę i rozpoczniesz rozmowę z pewną niezwykle atrakcyjną osobą, o resztę się nie martw! Ona sama będzie wiedziała jak poprowadzić rozmowę, tak abyś poczuł się swobodnie. Do ciebie należy tylko i aż pierwszy krok.

Praca: To nie jest dobry czas na twórcze działania w pracy. Nawet jeśli poczujesz się natchniony, twój pomysł może nie przypaść do gustu osobą, które stoją nad tobą. Lepiej nic nie zmieniaj i trzymaj się ustalonych reguł.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W ogólnym samopoczuciu u Bliźniąt wszystko powinno być w jak najlepszym porządku. Warto jednak będzie zachować wszelkie środki ostrożności i bezpieczeństwa. Powinniśmy pamiętać o tym, jak w ostatnich miesiącach pandemia wpłynęła na nasze życie i postarać się w jak największym stopniu zastosować do panujących obecnie zasad. Dobry dzień spotka was w sobotę, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziecie wśród Wagi i Panny.

Finanse: Pomyśl o uporządkowaniu swoich finansów. Przejrzyj dokładnie rachunki i opłaty, lepiej będzie jeśli nie znajdą się wśród nich zaległe do spłaty raty.

Miłość: W związkach może wystąpić przesilenie. Co to oznacza? Bliźnięta, które wahały się nad przyszłością swojego związku prawdopodobnie właśnie w tym tygodniu zdecydują się na ostateczne rozstanie. Jeśli jednak w twoja relacja z partnerem ma się dobrze, przesilenie może przybrać formę cichych dni. Możesz być spokojny, nie dojdzie do poważnych kłótni i wielkich awantur. Po prostu przez krótką chwile możecie mieć siebie dość, to całkiem normalne i naturalne. W takim wypadku dobrze będzie pomyśleć o spędzeniu weekendu w osobnym towarzystwie, tak abyście mogli za sobą zatęsknić.

Praca: Nie traktujesz pracy jako sensu życia, a jedynie źródło pieniędzy i jest do zdecydowanie twoim atutem, który przyda cxi się w nadchodzących dniach. Dobra passa trwa, teraz jedynie musisz zawalczyć o to, aby nie dobiegła końca.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Zdrowie dopisze wam w tym tygodniu. Jeśli w ostatnich dniach nie czuliście się najlepiej nadchodzące wydarzenia przyniosą wam przypływ dobrej energii i samopoczucia. Będziesz w wyjątkowo walecznym nastoju i nie pozwolisz sobie, aby problemy weszły ci na głowę. Z pomocą przyjdą niezawodne Ryby i Lew, a dobry dzień zawita do ciebie w piątek.

Finanse: Miewasz tendencję do podejmowania sporych zakupów pod wpływem emocji. W tym tygodniu pohamuj swoje zapędy i postaw na bardziej przemyślany zakup. Szczególnie jeśli ceny nie są sprzyjające, warto będzie poczekać jeszcze tydzień lub dwa.

Miłość: To dobry czas dla związków, zwłaszcza jeśli myślisz o składaniu konkretnych deklaracji. Twoja druga połówka będzie bardzo otwarta i gotowa na pewne działanie z twojej strony. Warto więc wyjść z odważną inicjatywą, gwiazdy będą sprzyjać i prowadzić waszą relacje w dobrym kierunku. Single poczują, że ciężko pogodzić im prace i obowiązki z życiem towarzyskim. Nie jest to sprzyjający okres na romansowanie i randki.

Praca: W tym tygodniu będziesz w stanie dogadać się z przełożonym. Warto więc pomyśleć o negocjacjach w sprawie zwiększenia twojej wypłaty. Odpowiednich argumentów nie zabraknie, a więc działaj śmiało.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Lew w ostatnim czasie chętnie sięgał po gotowe dania, których wartości odżywcze pozostawiają wiele do życzenia. Dobrze będzie w końcu coś z tym zrobić i lepiej zorganizować swój czas w ciągu dnia. Twój organizm odpłaci ci się dobrym samopoczuciem, jeśli znajdziesz więcej czasu, aby samodzielnie przygotować kilka ciepłych posiłków w ciągu dnia. Szczęśliwy dzień to niewątpliwe czwartek, a dobrą radę możesz uzyskać o Strzelca i Barana.

Finanse: Możliwe są problemy z płynnością finansową. Powinieneś więc bardziej ostrożnie gospodarować swoim budżetem. Dobrze jest mieć zabezpieczanie finansowe, nawet jeśli jest ono niewielkie.

Miłość: Lwy mają niezwykłe szczęście w miłości i praktycznie nic i nikt, nie jest w stanie go zaburzyć. Spora część zacznie więc myśleć bardziej poważnie o swojej relacji z drugą połówką. Mogą pojawić się rozmowy o małżeństwie, powiększeniu rodziny lub budowie domu, czy przeprowadzce. W codziennej rutynie wciąż potrafisz znaleźć czas na czułe słowa i gesty wobec swojego partnera, on odpłaci ci się tym samym.

Praca: Ktoś może pozazdrościć ci twojego stanowiska. Choć twoje relacje z szefem są dobre, warto będzie zacieśnić je jeszcze bardziej. Twoja waleczność i przekonanie o własnej wartości, w tym wypadku jest twoją mocną stroną.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny nie będą miały na, co narzekać w kwestiach zdrowotnych. Nawet jeśli pojawią się niewielkie dolegliwości, szybko załatwisz sprawę i pozbędziesz się problemu. Dobrze jednak będzie, jeśli większą część swojego wolnego czasu przeznaczysz na aktywny wypoczynek. Merkury przyniesie wam powodzenie i dobry nastrój w nachodzący wtorek, zaś swoich sprzymierzeńców szukaj wśród Wodnika i Koziorożca.

Finanse: Panna lubi mieć przy sobie pieniądze, a jeszcze bardziej lubi je wydawać. Jednak podejmowanie dużego ryzyka finansowego i inwestycji może okazać się zgubne. Warto będzie nieco ograniczyć wydatki w tym tygodniu.

Miłość: Co prawda nie jest to najlepszy czas dla Panny do tworzenia stałych relacji, wszystko jednak wskazuje na to, że ktoś stanie na waszej drodze. Wenus zsyła niezwykle atrakcyjną zarówno pod względem urody jak i inteligencji osobę. Jej towarzystwo całkowicie przypadnie do gustu samotnym Pannom. Warto będzie więc wypatrywać jej w najbliższych dniach, nawet jeśli nie wyjdzie z tego nic poważnego.

Praca: Widoczne są konflikty w miejscu pracy. W krytycznej sytuacji mogą puścić wam nerwy, co niekoniecznie skończy się dobrze. Lepiej będzie jeśli unikniesz centrum akcji. Skup się na swoim projekcie lub zadaniach, które masz do wykonania.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wagi w tym tygodniu zdecydowanie powinny dać swojemu ciału i umysłu odpocząć. W przeciwnym razie cały tydzień będziesz chodzić spięty i poddenerwowany, nawet jeśli nie będziesz żadnych konkretnych podwód do tego. Zajmij się sobą i pozwól innym na to samo. Dobry dzień czeka na ciebie w najbliższą niedziele, natomiast dobrej rady i wsparcia szukaj wśród Raka i Lwa.

Finanse: Warto co jakiś czas podsumować swoje ostatnie wydatki i zwrócić uwagę, na co przeznaczać ich największą część. Sporo rzeczy można załatwić o wiele taniej. W wolnej chwili zabierz się za przeanalizowanie sowich finansów.

Miłość: Wagi w stałych związkach do tej pory cieszyły się spokojem i stabilnością. Wszystko może jednak ulec zmianie w tym tygodniu. Jeśli wasz partner jest spod znaku Strzelca, Wodnika lub Bliźniąt mogą wystąpić konflikty i brak porozumienia. Na te znaki zodiaku oddziaływać w tym tygodniu będzie Neptun, który wyjątkowo potrafi zaburzyć funkcjonowanie najtrwalszych relacji. Najlepiej będzie jeśli pozostawisz swojej drugiej połówce nieco więcej przestrzeni, a w odpowiednim momencie sama do ciebie wróci.

Praca: Twój entuzjazm i zapał do pracy zadziałają zaraźliwe na pozostałych pracowników. Wprowadzisz w firmie miłą i przyjazną atmosferę, która może sprawić, że z lekkim żalem opuścisz miejsce pracy, kiedy wybije ostatnia godzina.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpionów muszą skupić się na ograniczaniu kofeiny w swojej codziennej diecie, mając na uwadze, że kofeina to nie tylko kawa. Jej nadmiar mocno wpływa na twój organizm oraz zaburza jego prawidłowe funkcjonowanie. Zwracaj również uwagę na wszelkie sygnały, które może wysyłać ci twój osłabiony organizm, tak aby móc zareagować w odpowiednim czasie. Dobry dzień spotka cię w środę, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Byku i Rybie.

Finanse: Uda ci się dobrze rozplanować wszystkie wydatki na ten tydzień, a co za tym idzie zachować równowagę i stabilizację w swoich finansach. Oby tak dalej!

Miłość: Twoje relacje z partnerem będą układały się wręcz książkowo. Oboje znajdziecie dla siebie dużo czasu i chętnie będziecie go wspólnie spędzać. Poza wspólnym leniuchowaniem na kanapie przed ekranem telewizora, warto będzie wybrać się na wieczorny spacer po okolicy i wstąpić do pobliskiej kawiarni lub zafundować sobie słodki deser w domu. Single natomiast będą cieszyć się własnym towarzystwem, a wolne chwile chętnie spędzą w gronie rodziny i przyjaciół.

Praca: Pewna sytuacja w pracy zmobilizuje was do nauki nowego języka. Bez względu na wasz wiek to zdecydowanie świetny pomysł i okazja do poszerzenia swoich możliwości.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Choć w tym tygodniu zdrowie będzie ci dopisywać, to przez większość czasu będziesz odczuwał ciągłe zmęczenie. Powodem tego mogą być problemy ze snem, nieodpowiednia dieta lub zbyt mała ilość spożywanej wody wciągu dnia. Poczujesz się znacznie lepiej, kiedy zwrócisz uwagę na te czynniki i zadbasz o ich odpowiednią ilość i jakość. Dobry dzień spotka cię w piątek, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Koziorożcu i Baranie.

Finanse: W kwestii finansowej nie będzie czegoś szczególnie niepokojącego, jednak nie można mówić o zachwycie. Będą one raczej w normie kierującej się w stronę górną. Postaraj się więc zbytnio nie szaleć na zakupach.

Miłość: Zaczniesz spędzać zdecydowanie więcej czasu ze swoim partnerem niż dotychczas. Być może okaże się, że zainteresowania twojej drugiej połówki nie są takie złe jak ci się wydawało. Jeśli wybierzesz się z drugą połówką na ryby, czy zumbę lub pograsz w grę, którą twój partner lub partnerka tak uwielbiają, nie tylko jeszcze bardziej zbliżysz się do niego ale może i sam zobaczysz w tym coś dla siebie!

Praca: Nie bierz za dużo na swoje braki. Pamiętaj, że nie jesteś jedyny i niezastąpiony, a w firmie jest chyba jeszcze kilku innych pracowników, prawda? Jeśli weźmiesz na siebie wszystkie zadnia dobre samopoczucie i siła szybko cię opuszczą.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożcu musisz w tym tygodniu pamiętać, że coś się kończy po to by coś nowego mogło się zacząć! Nie załamuj się i nie pozwól na to, aby jedno wydarzenie spędziło ci sen z powiek przez następne kilka dni. Choć twoje samopoczucie i nastrój mogą początkowo nie być na dobrym poziomie, to z pomocą bliskich szybko poczujesz się lepiej. Szukaj towarzystwa Skorpiona i Bliźniąt, a dobry nastrój powita cię w sobotni poranek!

Finanse: Merkury wskazuje na spore szczęście w kwestiach finansowych. Być może zostanie udzielony ci kredyt, o który się starałeś, a może przechadzając się po parku znajdziesz 100 zł banknot!

Miłość: Koziorożce należą do osób, które mocno przywiązują się do ludzi. Jesteś w stanie poświęcić naprawdę wiele dla bliskiej ci osoby, dlatego rozstanie z nią lub nawet zwykła kłótnia będzie dla ciebie niezwykle bolesna. Wenus będzie patronował Koziorożcom w ich miłosnych podbojach na ten tydzień, dlatego wszystkie prognozy zapowiadają znaczną poprawę. Może to właśnie w tym tygodniu nowa miłość zapuka do waszych drzwi lub w końcu uda wam się zażegnać kryzys i pozbyć się problemów, które panowały w ostatnim czasie w waszych związkach.

Praca: W tym tygodniu będzie dobry czas, aby w końcu zdecydować się na udział w kursie lub szkoleniu, które pomoże ci podnieść twoje kwalifikacje i poszerzyć horyzonty. Nie zwlekaj dłużej z tą decyzją, wkrótce może okazać się niezwykle korzystna.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Utrata kolejnych kilogramów pozytywnie wpłynie na twój wygląd, ale przede wszystkim zdrowie. Twoje kłopoty z kondycją i problemy żołądkowe znikną na dobre, a serce i cera podziękują ci i zmotywują do dalszej walki. Będziesz prężnie działał i robił wszystko w kierunku dotarcia do wyznaczonego celu! Dobry dzień spotka cię w czwartek, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Strzelca i Wagi.

Finanse: Każde działanie finansowe powinno mieć swój cel, a w dodatku dobrze i kilkukrotnie przemyślany. Wodnik nie powinien o tym zapominać, a zwłaszcza między poniedziałkiem, a środą!

Miłość: Podczas rozmów z partnerem staraj się być wyrozumiały i cierpliwy. Nie rozpoczynaj teraz kłótni, których nie będziesz umiał zakończyć, ponieważ szybko tego pożałujesz. Gwiazdy nie wróżą niczego złego, więc nie szukaj problemów, tylko dlatego, że twój partner powiedział coś w nieodpowiednim momencie.

Praca: Część z was pomyśli w tym tygodniu o pracy na własny rachunek. Jednak prowadzenie własnego biznesu może nie być takie kolorowe jak mogłoby się wydawać. Zanim podejmiesz ostateczną decyzje należy dobrze zagłębić się w tym temacie.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Osoby spod znaku Ryby nie powinny skarżyć się na żadne poważne dolegliwości. Mimo tego dobrze będzie pilnować tego, co jemy i w jakich porach, a także pamiętać o odpowiedniej ilości ruchu i snu. Wakacyjny czas urlopów nie każdego zachęca do aktywnego spędzania czasu, ale warto będzie poświęcić chwilę w ciągu dnia i wyprostować kości na krótkim spacerku. Szczęśliwym dniem będzie dla was sobota, zaś dobrą radą posłużą wam Rak i Koziorożec.

Finanse: Gwiazdy przewidują niepewne działania finansowe początkiem tygodnia. Co prawda nie uda ci się w znaczący sposób pomnożyć własnego majątku, ale też nie będziesz stratny.

Miłość: Ryby mają w sobie piękno, które nie zawsze jest doceniane przez otoczenie. W tym tygodniu dosłownie możecie doświadczyć odrzucenia i niechęci ze strony innych. Nie powinno to jednak w żaden sposób wpływać na wasze samopoczucie lub co gorsza pewność siebie. Osoba, która nie doceni ciebie w tym momencie zrobi ci przysługę i sprawi, że wkrótce ktoś inny wpadnie w twoje objęcia niczym przysłowiowy grom z jasnego nieba.

Praca: Trzymanie się bezpiecznego i stałego stanowiska jest zupełnie naturalne i nic dziwnego, że większość z nas wybrałaby tę opcję. Ryby jednak będą miały okazje do ryzyka i podjęcia zupełnie innej decyzji. Bowiem los da wam szansę, na spotkanie z pewną osobą, która złoży wam całkiem ciekawą propozycję.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT